Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
medhon

Сховище для сушки

49 posts in this topic

20 хвилин тому, davolodya сказав:

Основне призначення обробка зерна в зерносховищах від різних жучків, але ганяють ним і кротів. Це таблетки, які під дією вологи в повітрі розкладаютьс, з виділенням газу фосфіду алюмінію

Судячи з назви речовин, мать', шось дуже корисне! Причому як як для бджіл, так і для меду і відповідно людей ;) хтось уже користувався, чи тіки збирається?

О!  Вище вже виклали пояснення. Все виявилося набагато гірше:blink:

Edited by medhon

Мы фосфином протравливаем в складе  от долгоносика зерно/отходы . очень вонючий препарат., люди работают только в распираторах з угольным фильтром. Мыши тоже от него гибнут, крысы уегают.

Edited by Dariusz

9 хвилин тому, Dariusz сказав:

Мы фосфином протравливаем в складе  от долгоносика зерно/отходы . очень вонючий препарат., люди работают только в распираторах з угольным фильтром. Мыши тоже от него гибнут, крысы уегают.

Кароч, вєщь - препарат для бджільництва саме те! :ay:

47 минут назад, AVA сказал:

альтернативно одаренная семья дебилов

:umora:

1 година тому, medhon сказав:

Кароч, вєщь - препарат для бджільництва саме те! :ay:

Та да. Обробляйте сірчаним ангідридом, для бджільництва саме те. А то, що кучу продуктів оброблених фосфіном їмо то таке, ми ж про це не знаємо.

Так это зерно мы обрабатываем на мукомольном предприятии :)

В 19.07.2019 в 07:16, valik1986 сказал:

а якщо без мішка зразу магазини після відкачки спускаті в погріб?

там температура не висока, можна обробить сіркою (при умові що погріб лише для суші)

Будуть пліснявіти бруски рамок, і якщо перга попаде - теж капець, в мішки краще. В цьому році відкачані ставив у верхньому корпусі який відділений від гнізда плівкою, і лиш з крайньої вулички є доступ до рамок.

Як часто треба обкурювати корпуса з сушкою , якщо вони знаходяться надворі? 

Ідея теоретична. Проморожування без морозилки. Сухим льодом. Корпуси з рамками штабелем, знизу без щілин, зверху 3-4 кг твердого СО2, утеплюємо, накриваємо, і готово. В кого ППУ ППС взагалі термос. Я тут прикинув, на охолодження 100 рамок 145 від +20 до -20 треба максимум 2000 кДж, 1 кг СО2 при сублімації забирає 590кДж. Але локально вниз по рамках стікатиме газ з температурою менше -60, навряд чи там щось виживе.

Ідея теоретична. Проморожування без морозилки. Сухим льодом. Корпуси з рамками штабелем, знизу без щілин, зверху 3-4 кг твердого СО2, утеплюємо, накриваємо, і готово. В кого ППУ ППС взагалі термос. Я тут прикинув, на охолодження 100 рамок 145 від +20 до -20 треба максимум 2000 кДж, 1 кг СО2 при сублімації забирає 590кДж. Але локально вниз по рамках стікатиме газ з температурою менше -60, навряд чи там щось виживе.
Для чого ця морока світлі магазинні рамки можна зберігати просто в карпусах на вулиці а там де був розплід в погріб і все , перевірено працює.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Кращого варіанту ніж зберігання до жовтня в вуликах :IMHO:не існує. Після жовтня хоч в сараї, хоч в гаражі чи на горищі - основне щоб мишей не було.

Кращого варіанту ніж зберігання до жовтня в вуликах :IMHO:не існує. Після жовтня хоч в сараї, хоч в гаражі чи на горищі - основне щоб мишей не було.
Але це незручно як працювати з бджолами коли в вас зверху стоїть 3-4 магазини загодовувати , обробляти від кліща, доречі припарат для обробки буде попадати на рамки з яких вдкачується мед.

В 22 серпня 2019 р. в 14:50, uam_63 сказал:

Але це незручно як працювати з бджолами коли в вас зверху стоїть 3-4 магазини загодовувати , обробляти від кліща, доречі припарат для обробки буде попадати на рамки з яких вдкачується мед.

В цьому і проблема. Тому порада доречна:

В 22 серпня 2019 р. в 14:13, uam_63 сказал:

Для чого ця морока світлі магазинні рамки можна зберігати просто в карпусах на вулиці а там де був розплід в погріб і все , перевірено працює.

Можна в корпусах зберігати і темну суш. Але розміщати  не 10 а тільки 7 рам.  Обов' язково  без дна і без глухого даху. Повинен бути протяг. А от хто має льох то обов'язково запалити в бньому 1 грам сірки. Про це написав хтось вище.

4 часа назад, Маркіян сказал:

1 грам сірки

30-50 гр на 1м3 помещения. Может кому пригодится 

Це не зашкодить. Можна і 100 і 200 гр. Для таких сховищ як у роликах. Буде довше горіти а значить довше діяти. Льох то невеликі приміщення. У мене він 3 м х 3 м х 2 ,5 м тому викоористовую кілька грамів.

Можна в корпусах зберігати і темну суш. Але розміщати  не 10 а тільки 7 рам.  Обов' язково  без дна і без глухого даху. Повинен бути протяг. А от хто має льох то обов'язково запалити в бньому 1 грам сірки. Про це написав хтось вище.
Небачу ніякої потреби в погребі а в мене кажуть ,,льох,, міль не розвивається недостатня температура.

После откачки меда в завершении сезона, в гнезде состоящие из двух магазинных корпусов  проверяю работу матки, ставлю полоски. На сильных семьях отгибаю край пленки ставлю пустой корпус и сверху корпуса на осушку и хранение. Так стоят  до холодов, потом в хранилище. На других семьях, одна из них на фото справа, хранятся медовые рамки отобранные во время откачки для подстановки в семьи на зиму.5d6660dde3901_.thumb.jpg.d4172bfb16020e85d32ff9e3e8f81de5.jpg

В 27.08.2019 в 11:01, Маркіян сказав:

В цьому і проблема. Тому порада доречна:

А ще обкладати рамки листям з грецького горіха.:IMHO:

В 27.08.2019 в 21:12, uam_63 сказал:

Небачу ніякої потреби в погребі а в мене кажуть ,,льох,, міль не розвивається недостатня температура.

І яка у Вас там температура?

І яка у Вас там температура?
Я її не міряв, але потрібно буде виміряти заради інтересу.
З практики вже 4 рік темні соти заношу і все добре , навіть якщо вже міль почала снувати свою павутину , буває що десь рамку непомітив заношу в погріб і процес зупиняється.
Цей метод прочитав на форумі чи на ютубі після цьго іншими не користуюсь.
Є тільки один нюанс рамки потрібно обсушені заносити .

Зберігаю так

20181016_125826.jpg

20181016_125812.jpg

Цікаво як зберігають в США і Канаді  промисловці суш (зрозуміло що в сотохранилищах, а ось чим обробляють?)

В 01.11.2019 в 21:00, Lefty сказал:

Цікаво як зберігають в США і Канаді  промисловці суш (зрозуміло що в сотохранилищах, а ось чим обробляють?)

Там температура мабуть до +10, і обробки не потрібні.