Перейти к содержанию

Секционный мёд


Рекомендуемые сообщения

А якщо рамка 360х145мм.
Думаю, щось придумаємо, хоча зараз ми ріжемо стільник (внутрішню частину рамки) розміром 410х120мм. :hi:
А дріт 0,3 мм., два ряди , спеціально для рамок, луджений (Польський).
Все одно, ми його нагріваємо, витягуємо і викидаємо. :dntknw: : :)
І мед тільки соняшник, чи можливо і інший, скажімо різнотравя ?
Звичайно, можна будь-який, але за ціною соняшникового (степового). :hi: Мене переконали, що в нашій зоні повністю залиті і запечатані рамки можуть бути тільки на соняшнику або цукровому сиропі. А далі - будем їхать, будем бачить. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Prostomed, как дела с анализами вощины из под сотового ? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как дела с анализами вощины из под сотового ?
Пока никак. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене переконали, що в нашій зоні повністю залиті і запечатані рамки можуть бути тільки на соняшнику або цукровому сиропі. А далі - будем їхать, будем бачить. :hi:
Не профессиональные у Вас консультанты. Пчелы печатают любой мед, если он зрелый и продолжается взяток. Как только взяток закончится, мед, который пчелы будут дорабатывать еще 5-6 дней печатать не будут. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

таке питання, як кажуть сани готов в літку, а віз в зимку. так як немає практики, а надії не лишають спокою. з вересовим медом не все гаразд вийшло, тому щоб трохи перестрахуватися виникли запитання. всі рамки на 300, в цьому році поступово буду застосовувати б.к. з рамкою 145. хочу при нагоді і погоді знову спробувати на верес вивезти але нетільки спробувати відкачувати, а й отримати сотосий мед. як правильно зробити, щоб по корпусу відтягнули вощину на 145, та по корпусу підготовити соти під сотовий. сподобалась ідея Мико з "цукерками" але її можна лишити на самий залишок, тільки чи потягнуть вощину в кінці серпня? приймаю всі варіанти :helpme: p.s. на Білоруському сайті вичитав що вересовий мед відкачують при температурі 38 гр., або не зовсім дозрілий. спробував, перша качка: поломана вощина, відкачався недозрілий мед, аромат :ay::ay::ay: без перебільшення, тепер ніколи не помилюсь все гуд. друга, третя качка через 4-5 днів, якраз гриби росли, поєднував :ah: . отут і пішло все неладно, мед не спортився але з"явилися повітряні кульки, підбродив, запаху чи присмаку не спостерігав присів на нього швидко, використав. от і виникають запитання, як отримати в серпні сотовий мед. P.S.можливо хтось стикався в західних форумах з відкачкою вересового меду, я не знаю як продивитися, знайти форуми Білорусії, Англії, Прибалтики в сотах це одне, а мед та ложкою це інше... буду вдячний за любу інформацію, після отримання досвіду обов"язково поділюсь на нашому форумі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ну, хорошо. Допустим у меня дома собралось 200 кг меда в сотах ( каждый сотик по 130 грамм). И лежит это все добро в складе, при температуре +25 градусов, ждет пока я его продам в розницу на базаре. Вопрос - Сотовый мед (вне улья) за месяц-два моль может испортить? Кто как считает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, хорошо. Допустим у меня дома собралось 200 кг меда в сотах ( каждый сотик по 130 грамм). И лежит это все добро в складе, при температуре +25 градусов, ждет пока я его продам в розницу на базаре. Вопрос - Сотовый мед (вне улья) за месяц-два моль может испортить? Кто как считает?
Из 300 кг сотового непродано 23шт рутовских и несколько маг 145 Сегодня размачиваю в тёплой воде ,предварительно распечатав Ни на одной рамке за 10 месяцев хранения моли нет
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо, Мико, успокоили. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо, Мико, успокоили. :)
Но расслабляться нельзя, я хранил с сентября по июнь А если летом хранить опасность поражения врагом возрастает в разы .Так что бдить в оба, иначе рамкам с сотовым мёдом хана Самый опасный период лето лучше на семьях хранить :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо, Мико, успокоили. :)
Но расслабляться нельзя, я хранил с сентября по июнь А если летом хранить опасность поражения врагом возрастает в разы .Так что бдить в оба, иначе рамкам с сотовым мёдом хана Самый опасный период лето лучше на семьях хранить :IMHO1:
Повідбирав печатні рамки з медом через брак місця. Не відкачував через брак часу і розводити на десяток літрів нема бажання. Як розігрівати перед відгонкою і як по часу безпечно тримати (міль)?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і як по часу безпечно тримати (міль)?
Ставлю в пустой корпус эл лампу с абажуром металлическим Сверху до 3-х корпусов мёда накрываю прогреваю 2 часа и свободно откачую Моль контролирую еженедельно :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і як по часу безпечно тримати (міль)?
Ставлю в пустой корпус эл лампу с абажуром металлическим Сверху до 3-х корпусов мёда накрываю прогреваю 2 часа и свободно откачую Моль контролирую еженедельно :az:
спасибо, интересный вариант, как раз обдумывал как наладить откачку рамок с кочевки дома на стационаре, пока правда занимаюсь накоплением достаточного кол-ва суши для такого метода, уточните пожалуйста, какой мощности лампа накала и используете ли терморегулятор? спасибо
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

уточните пожалуйста, какой мощности лампа накала и используете ли терморегулятор? спасибо
Лампа 150 ватт, абажур от фото увеличителя ,регулятор не использую :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

уточните пожалуйста, какой мощности лампа накала и используете ли терморегулятор? спасибо
Лампа 150 ватт, абажур от фото увеличителя ,регулятор не использую :az:
Дякую, думаю можна буде ступінь нагрівання просто на дотик визначитися...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
таке питання, як кажуть сани готов в літку, а віз в зимку. так як немає практики, а надії не лишають спокою. з вересовим медом не все гаразд вийшло, тому щоб трохи перестрахуватися виникли запитання. всі рамки на 300, в цьому році поступово буду застосовувати б.к. з рамкою 145. хочу при нагоді і погоді знову спробувати на верес вивезти але нетільки спробувати відкачувати, а й отримати сотосий мед. як правильно зробити, щоб по корпусу відтягнули вощину на 145, та по корпусу підготовити соти під сотовий. сподобалась ідея Мико з "цукерками" але її можна лишити на самий залишок, тільки чи потягнуть вощину в кінці серпня? приймаю всі варіанти :helpme: p.s. на Білоруському сайті вичитав що вересовий мед відкачують при температурі 38 гр., або не зовсім дозрілий. спробував, перша качка: поломана вощина, відкачався недозрілий мед, аромат :ay::ay::ay: без перебільшення, тепер ніколи не помилюсь все гуд. друга, третя качка через 4-5 днів, якраз гриби росли, поєднував :ah: . отут і пішло все неладно, мед не спортився але з"явилися повітряні кульки, підбродив, запаху чи присмаку не спостерігав присів на нього швидко, використав. от і виникають запитання, як отримати в серпні сотовий мед. P.S.можливо хтось стикався в західних форумах з відкачкою вересового меду, я не знаю як продивитися, знайти форуми Білорусії, Англії, Прибалтики в сотах це одне, а мед та ложкою це інше... буду вдячний за любу інформацію, після отримання досвіду обов"язково поділюсь на нашому форумі
Отримати стільниковий мед з вересу можливо при гарному взятку і за наявності сильних сімей , зазвичай бджоли минають світлі рамки на пізньому медозборі, а для себе можна і з темної рамочки відрізати шматочок смакоти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нуклеусы- это не только матки, это еще и сотовый мед :ay:post-2386-1373881709_thumb.jpgpost-2386-1373881731_thumb.jpgpost-2386-1373881893_thumb.jpg post-2386-1373881965_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримати стільниковий мед з вересу можливо при гарному взятку і за наявності сильних сімей , зазвичай бджоли минають світлі рамки на пізньому медозборі, а для себе можна і з темної рамочки відрізати шматочок смакоти.
дякую! тобто в відбудовані секційні соти можуть і непонести. а в Вас є якась практика по вересовому меду, по відкачці? можна в приват.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримати стільниковий мед з вересу можливо при гарному взятку і за наявності сильних сімей , зазвичай бджоли минають світлі рамки на пізньому медозборі, а для себе можна і з темної рамочки відрізати шматочок смакоти.
дякую! тобто в відбудовані секційні соти можуть і непонести. а в Вас є якась практика по вересовому меду, по відкачці? можна в приват.
Найкращий взяток з вересу 10кг з сімї, реально відкачати 6кг все інше залишається в рамках. Верес відкачую з допомогою катка після чого багато рамок іде на вибраковку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найкращий взяток з вересу 10кг з сімї, реально відкачати 6кг все інше залишається в рамках. Верес відкачую з допомогою катка після чого багато рамок іде на вибраковку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Нуклеусы- это не только матки, это еще и сотовый мед

Только мед тот что был в кормушке в нуклеусе. :):IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нуклеусы- это не только матки, это еще и сотовый мед

Только мед тот что был в кормушке в нуклеусе. :):IMHO1:
Вы заблуждаетесь! :IMHO1: Лично я даю канди единоразово в начале мая при формировании нука 50гр., максимум 100гр.. А этот результат в я имею летом post-2386-1379748874_thumb.jpg. А вот в этих нуках вообще нет подкормок, при этом имею такое post-2386-1379748965_thumb.jpgpost-2386-1379749001_thumb.jpg. Тут тоже по Вашему тот мед который был в кормушках? :dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Тут тоже по Вашему тот мед который был в кормушках?

Однозначно на фото мед не канди! Написал потому что знаю что кормят их целое лето,но ошибался! Рамки супер. пчелы хорошо сработали. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але опитую людей які замовляють в мене стільниковий мед - вони за дерев'яну рамочку. Стосовно ціни - то я думаю вона кожного року може бути інша,
В смысле, дерево будет дорожать? А как на счет меда, тенденция к снижению?
тому поки це питання залишаю без відповіді. Але скажу, що ті люди які в мене замовляють, мають можливість заплатити дорожче але за якісний натуральний продукт. Тому я не думаю що це для мене (чи для них) проблема. ;)
У нас сотовый мед, майский по цене 100 грн/ кг. Без стоимости тары. А у Вас?
В липні сусід продавав щільниковий мед по 150 грн.\кг рамками на 300мм (гостям з Роії). для цього він спеціально їздив в місто походив по базару і визначився з ціною. Я на наступний рік замовив собі 10 надставок 50 мм для виробницвва цільникового меду по типу того ,що показував МИКО.Цього року покупці питали за щільниковий мед і за мед з прополісом. Може хтось чув про мед з прополісом??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось чув про мед з прополісом??
Наверное СМИ приложили руку. У меня тоже спрашивали. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але опитую людей які замовляють в мене стільниковий мед - вони за дерев'яну рамочку. Стосовно ціни - то я думаю вона кожного року може бути інша,
В смысле, дерево будет дорожать? А как на счет меда, тенденция к снижению?
тому поки це питання залишаю без відповіді. Але скажу, що ті люди які в мене замовляють, мають можливість заплатити дорожче але за якісний натуральний продукт. Тому я не думаю що це для мене (чи для них) проблема. ;)
В липні сусід продавав щільниковий мед по 150 грн.\кг рамками на 300мм (гостям з Роії). Може хтось чув про мед з прополісом??
Обьясняете доступно, берете качественный мед, на запрос покупателя и шмат прополюса . Можно в прикуску или в приглядку на выбор :) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...