Перейти к содержанию

Секционный мёд


Рекомендуемые сообщения

это настоящий натуральный мед.
Ты его в дверь, а он в окно со своей рекламой :dntknw:
Ага и, главное, знает кому рекламировать :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

В Росії виробляються ось такі пластикові рамочки для стільникового меду. Чи є можливість придбати їх в Україні? post-637-1360927623_thumb.jpgpost-637-1360927642_thumb.jpgpost-637-1360927655_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи є можливість придбати їх в Україні?
Не знаю як в кого, але коли я запропонував своєму покупцю секційний мед в пластикових секціях - навідріз відмовились. Тільки в дерев'яному. Натуральне повинно бути в натуральному. Я навіть мед тільки в скляних банках продаю, ніяких пластикових стаканчиків і відеречок :ah::IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки в дерев'яному. Натуральне повинно бути в натуральному.

Воно то так, але ж і дерево зараз є різне. Солідний покупець затребує ще й сертифікат на дерево. Взагалі, на кожен товар є свій покупець. Мені стільниковий мед в одноразових блістер упаковках виглядає привабливо. Виробляється упаковка із маркуванням PS: "Буквене маркування — PS.post-637-1360941226_thumb.jpg Дешевий і простий у виробництві пластик, із якого виготовляють майже весь одно­разовий посуд, стакани для йогурту, лоточки під м'ясо, фрукти й овочі (їх виготовляють зі вспіненого полістиролу, тобто пінополістиролу), контейнери для їжі, іграшки, сендвіч-панелі, теплоізоляційні плити. Може виділяти стирол, тому одноразовий посуд і називається одноразовим!!!"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Интересно, такая упаковка сотового меда будет иметь успех у покупателя? :dntknw: А зерно для размышления в этом есть. :angry: Надо попробовать. У кого какие мысли. ;) Мысль первая. Берем и меняем стекло на квадратную, пластмассовую упаковку 500 мл. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у пронька есть ролик о такой упаковке нет посмотрите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Берем и меняем стекло на квадратную, пластмассовую упаковку 500 мл.

Запах пластмассы может влиять на пчел :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю як в кого, але коли я запропонував своєму покупцю секційний мед в пластикових секціях - навідріз відмовились. Тільки в дерев'яному. Натуральне повинно бути в натуральному. Я навіть мед тільки в скляних банках продаю, ніяких пластикових стаканчиків і відеречок :ah::IMHO1:
И , если не секрет, по какой цене Вы желаете продать товар в натуральной упаковке, и какую цену хочет заплатить привередливый покупатель? И на какой цене вы договорились. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фомич, Именно из-за этого используют пластиковые рамки + пластиковая вощина. Как по мне, сотовый мёд должен быть привлекательным для покупателя. А главное разнообразие и фантазии пчеловода :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Росії виробляються ось такі пластикові рамочки для стільникового меду. Чи є можливість придбати їх в Україні? post-637-1360927623_thumb.jpgpost-637-1360927642_thumb.jpgpost-637-1360927655_thumb.jpg
Дякую за інформацію! Я цю рамку запатентував в Україні ще в 2004році, але так і не знайшов виробника. А люди бач розкрутились!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за інформацію! Я цю рамку запатентував в Україні ще в 2004році, але так і не знайшов виробника. А люди бач розкрутились!
Є бажання прийняти участь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю як в кого, але коли я запропонував своєму покупцю секційний мед в пластикових секціях - навідріз відмовились. Тільки в дерев'яному. Натуральне повинно бути в натуральному. Я навіть мед тільки в скляних банках продаю, ніяких пластикових стаканчиків і відеречок :ah::IMHO1:
И , если не секрет, по какой цене Вы желаете продать товар в натуральной упаковке, и какую цену хочет заплатить привередливый покупатель? И на какой цене вы договорились. :az:
Метролог, я продавав мед тільки магазинними рамками, але опитую людей які замовляють в мене стільниковий мед - вони за дерев'яну рамочку. Стосовно ціни - то я думаю вона кожного року може бути інша, тому поки це питання залишаю без відповіді. Але скажу, що ті люди які в мене замовляють, мають можливість заплатити дорожче але за якісний натуральний продукт. Тому я не думаю що це для мене (чи для них) проблема. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але опитую людей які замовляють в мене стільниковий мед - вони за дерев'яну рамочку. Стосовно ціни - то я думаю вона кожного року може бути інша,
В смысле, дерево будет дорожать? А как на счет меда, тенденция к снижению?
тому поки це питання залишаю без відповіді. Але скажу, що ті люди які в мене замовляють, мають можливість заплатити дорожче але за якісний натуральний продукт. Тому я не думаю що це для мене (чи для них) проблема. ;)
У нас сотовый мед, майский по цене 100 грн/ кг. Без стоимости тары. А у Вас?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я продавав мед тільки магазинними рамками, але опитую людей які замовляють в мене стільниковий мед - вони за дерев'яну рамочку. Але скажу, що ті люди які в мене замовляють, мають можливість заплатити дорожче але за якісний натуральний продукт.
Думаю, що собі на новий ніж Ви, може й вторгуєте, а мені заробити точно не дасте! :dntknw: Тому, на мою думку, магістральний шлях в торгівлі стільниковим медом: - орієнтація на продаж не магазинів, а в магазинах (супермаркетах), бажано за кордоном; - експортувати мед в дерев`яній упаковці - майже неможливо, оскільки на кожну дерев`яну рамку треба підтвердження дезінфекції; - запечатаніі стільники треба різати на стандартну вагу: 125, 250, та 500 грамів, герметично пакувати в харчову пластикову тару і експортувати десятками тон; - орієнтуватись на найбільш дешевий соняшниковий мед (бджоли взимку розгризають - люди теж зможуть); - оптова ціна стільникового меду (без перги і слідів розплоду) повинна бути в 1,5-2 рази вищою за ціну центрифужного. І буде нам усім щастя! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Prostomed, Чтобы оптовик купил, нужна правильная расфасовка + цена 20 грн кг, я правильно понял?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому, на мою думку, магістральний шлях в торгівлі стільниковим медом: - орієнтація на продаж не магазинів, а в магазинах (супермаркетах), бажано за кордоном; - запечатаніі стільники треба різати на стандартну вагу: 125, 250, та 500 грамів, герметично пакувати в харчову пластикову тару і експортувати десятками тон;
Вот и беритесь. Оборудование по расфасовке сотового меда за Вами. А мы Вам рамки с медом. Говорите какую, 145, 230? Лучше на 145. Проволоки не будет. Тару назад, и вперед.
- орієнтуватись на найбільш дешевий соняшниковий мед (бджоли взимку розгризають - люди теж зможуть); - оптова ціна стільникового меду (без перги і слідів розплоду) повинна бути в 1,5-2 рази вищою за ціну центрифужного. І буде нам усім щастя! :IMHO1:
Сотовый на вощинной основе, рамка 145, толщина сота 25 мм. По 25 грн./кг. и без вощинной основы по 30 грн./кг. договоримся? А весеннее - летний я и сам продам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы оптовик купил, нужна правильная расфасовка + цена 20 грн кг, я правильно понял?
Поки що ніхто з експортерів не закуповує стільниковий мед, ми - перші. Серйозних експортних контрактів всього один. Зараз закуповуємо стільниковий мед за ціною 22грн/кг в рамках 435х145мм, що буде далі - побачимо. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз закуповуємо стільниковий мед за ціною 22грн/кг в рамках 435х145мм, що буде далі - побачимо. :hi:
Зараз, это как ? И в каких объемах? А дальше, это когда, и будет информация. Видите ли, подсолнечный мед, это не тот мед, что можно держать в сотах. Не продал, выбросил, или пчелы сами выбросят.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз, это как ? И в каких объемах? А дальше, это когда, и будет информация. Видите ли, подсолнечный мед, это не тот мед, что можно держать в сотах.
Купляли партіями від 30 до 900 кг. Зараз працюємо над такими питаннями: - збільшення збуту; - підвищення продуктивності та зменшення відходів при фасуванні; - боротьба з восковою міллю; - підбір тари та етикеток. Є надія, що до червня-липня все подолаємо. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купляли партіями від 30 до 900 кг. Зараз працюємо над такими питаннями: Є надія, що до червня-липня все подолаємо. :hi:
Будем ждать новых решений. Вопрос с транспортом на партию от 1 000 до 2 000 кг. как? Какие необходимо документы от пчеловода?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос с транспортом на партию от 1 000 до 2 000 кг. как? Какие необходимо документы от пчеловода?
Ветсанпаспорт пасіки з весняними відмітками точно буде потрібен. все інше - вирішимо пізніше. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я продавав мед тільки магазинними рамками, але опитую людей які замовляють в мене стільниковий мед - вони за дерев'яну рамочку. Але скажу, що ті люди які в мене замовляють, мають можливість заплатити дорожче але за якісний натуральний продукт.
Думаю, що собі на новий ніж Ви, може й вторгуєте, а мені заробити точно не дасте! :dntknw:
Не дав Вам заробити з двох причин. По-перше в мене не має соняшникового меду :ay: По-друге, в мене поки що невеликі об'єми стільникового :ah: Ось працюємо над розширенням, будемо пробувати вулики на 145 рамку і вперед.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки що ніхто з експортерів не закуповує стільниковий мед, ми - перші. Серйозних експортних контрактів всього один. Зараз закуповуємо стільниковий мед за ціною 22грн/кг в рамках 435х145мм, що буде далі - побачимо.

Цитата(Приз @ 16.3.2013, 17:55) Чтобы оптовик купил, нужна правильная расфасовка + цена 20 грн кг, я правильно понял? Поки що ніхто з експортерів не закуповує стільниковий мед, ми - перші. Серйозних експортних контрактів всього один. Зараз закуповуємо стільниковий мед за ціною 22грн/кг в рамках 435х145мм, що буде далі - побачимо.

Доброго дня, рамка с разделителями, без, проволка?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, рамка с разделителями, без, проволка?
1. Оскільки за міжнородними стандартами (українських немає) для стільникового меду (секційного або різаного) допускається тільки нова суш, без перги та слідів розплоду, то без розділювальної решітки не обійтись. Правда, я не пасічник, не знаю, може можна обмежити матку і по-іншому? 2. Для мене, звичайно, краще, якщо в рамці 435х145мм не буде дроту, але про це я повинен був говорити трохи раніше і гарантувати закупівлю таких рамок, інакше Вам буде складно їх відкачати. Якщо рамки з дротом, то краще з нержавіючим, гірще з ніхромом, ще гірще з чорним металом. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

435х145мм

А якщо рамка 360х145мм.
Якщо рамки з дротом, то краще з нержавіючим, гірще з ніхромом, ще гірще з чорним металом.

А дріт 0,3 мм., два ряди , спеціально для рамок, луджений (Польський). Дякую :hi: І мед тільки соняшник, чи можливо і інший, скажімо різнотравя ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...