Перейти к содержанию

Випускники


miro

Рекомендуемые сообщения

Ось моя випускниця Настя і  дочки Ліда та Оля, які служили волонтерами з 2016 року, і мої внучки Іринка, Софійка та Юля!

image.thumb.png.9a61781f95ebf45bb78c16cb015ce32b.png

65016680_427282077856787_1804394371836018688_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляем, красивая девочка пусть у нее все сложится как мечталось. А самое главное в жизни занималась делом которое приносит и доход и удовольствие и просто была счастлива!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Инна сказав:

Поздравляем, красивая девочка пусть у нее все сложится как мечталось. А самое главное в жизни занималась делом которое приносит и доход и удовольствие и просто была счастлива!

Чудово сказано,приєднуюсь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Инна сказав:

Поздравляем, красивая девочка пусть у нее все сложится как мечталось. А самое главное в жизни занималась делом которое приносит и доход и удовольствие и просто была счастлива!

навчатись нехотіла, в 14 років пішла в літнє дитяче кафе, робота сподобалась тим, що були свої гроші, ну думаю мабуть до 11 класів не навчатиметься бо вже заявляла я лише до 9-го, а там в коледж, но все змінилось згодом , Настя заявила я вчитимусь я вивчу англійську, я вчитиму придмети яким не придавала значення, я не хочу бути продавцем дитячого кафе.Вона і дозара в ньому підробляє, але школу закінчила добре, зно здала чудово, і головне вступатиме на навчання туди де хотіла в УНІВЕР. Дітям інколи треба спробувати роботу щоб зрозуміти важливість навчання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, miro сказал:

навчатись нехотіла, в 14 років пішла в літнє дитяче кафе, робота сподобалась тим, що були свої гроші, ну думаю мабуть до 11 класів не навчатиметься бо вже заявляла я лише до 9-го, а там в коледж, но все змінилось згодом , Настя заявила я вчитимусь я вивчу англійську, я вчитиму придмети яким не придавала значення, я не хочу бути продавцем дитячого кафе.Вона і дозара в ньому підробляє, але школу закінчила добре, зно здала чудово, і головне вступатиме на навчання туди де хотіла в УНІВЕР. Дітям інколи треба спробувати роботу щоб зрозуміти важливість навчання.

Супер, то є Американський стиль, і підхід. Там дітки вже з 12 річного віку підробляють,  і вчаться заробляти гроші. Жоден міліонер в Америці не засипає своїх дітей грішми, а з малечку привчає заробляти своєю працею гроші. Тому підхід у вихованні у Вас дуже правильний, і Ваші дітки обов’язково будуть щасливі, в своєму житті. Хай Бог дає їм здоров’я 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Укроп сказав:

Супер, то є Американський стиль, і підхід. Там дітки вже з 12 річного віку підробляють,  і вчаться заробляти гроші. Жоден міліонер в Америці не засипає своїх дітей грішми, а з малечку привчає заробляти своєю працею гроші. Тому підхід у вихованні у Вас дуже правильний, і Ваші дітки обов’язково будуть щасливі, в своєму житті. Хай Бог дає їм здоров’я 

Щиро дякую, пане Василь, Вашій родині всім бажаю здоровя і щастя.Відносно праці малих, це цілком невідомо, бо дитина запрошувала і інших дітей, але нехватає в тих інших відповідальності, вони якось звикли були, а Настя все підтяне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...