Перейти к содержанию

Зробив відводок


дВп

Рекомендуемые сообщения

Ото ж. Зробив відводок на 2 рамки. Маточку, як я й знав - Закусили під''соточку''. Оглянув - 3 маточники. є запечатані .......     Бджола не вилітає геть... з вулика... Як би їх там і не було .... і що з ними робити!???????! годувати. нову королеву???  зїдять... чекаю на свою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, дВп сказав:

Ото ж. Зробив відводок на 2 рамки. Маточку, як я й знав - Закусили під''соточку''. Оглянув - 3 маточники. є запечатані .......     Бджола не вилітає геть... з вулика... Як би їх там і не було .... і що з ними робити!???????! годувати. нову королеву???  зїдять... чекаю на свою...

Матку неприйняли, бо нестворені умови для успішного прийому. Спочатку треба було зробити огляд, переконатися в відсутності засіву, відкритого розплоду і маточників, а вже тоді підсаджувати матку.

Чекати, доки виведуть свою матку - погана ідея. Такий маленький відводок неможе вивести якісну матку, до того ж після виходу матки треба буде чекати ще 10-15 днів до засіву, відводок замість розвиватися буде ослаблюватися, бо старша бджола відходить, а нова ненароджується. Оптимальний варіант - зробити всі умови і підсадити плідну матку, після того, як матка почне працювати,  підсилити відводок печатним розплодом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маточник якісний. Стара бджола - в банці з самогоном. Молода помалу виходить. ... Мої досить щільно обсідають соти - часом нічого не видно. - матку не зловиш.   Врахую другим разом... стосовно огляду...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мушу дописати. Переглядую вчора відводок. Є черва, маточників немає, дивина - тож були. А тут з іншої сторони рамки вилізає маточка. МОЯ - МІЧЕНА. ЯКУ Я ПІДСИАВЛЯВ. капєц бджоли .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Зробив відводок

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...