Перейти к содержанию

Вуликотерапія (ульетерапия)


Бортник

Рекомендуемые сообщения

В прошлом году была цена 40 гривен за час. В этом сезоне решил поднять до 50 - дорого, массовый откат желающих оздоровиться. Опустил до 40 - стало чуть веселее, но все равно до касс прошедших годов очень далеко... Кризис однако...
Дякую, за відповідь. В мене лежанка перший сезон працює, тому вирішив ціни не "заганяти" - 25 за годину (для простих людей). Мажори ще не з'явилися. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а скільки в середньому може коштувати година в лежанці?

Юг Крыма 25$ в час .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а скільки в середньому може коштувати година в лежанці?

Юг Крыма 25$ в час .
І, що йдуть? Місцеві, чи "туристи"???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а скільки в середньому може коштувати година в лежанці?

В мене поки що відпочивають близькі та рідні, а з них нічого не можу взяти, не хотять платити :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а скільки в середньому може коштувати година в лежанці?

В мене поки що відпочивають близькі та рідні, а з них нічого не можу взяти, не хотять платити :dntknw:
Рідня, то святе, які з них гроші?! Я маму вже місяць вмовляю, прийди, спробуй - тиск нормалізуємо, про тонометр забудеш! Та все їй ніколи... :ak: хоча коліно їй за два сеанси бджоловжалень вилікували. Про "мазьки-розтирачки лікар приписав" вже забули...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Христос народився! От хочу зробити бджололежанку, порекомендуйте якої висоти робити підрамковий простір, стандартно як в лежаках 2 см чи краще 5 см, два центральних відділення будуть на теплий а бокові комбіновані

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, orest_73 сказал:

Христос народився! От хочу зробити бджололежанку, порекомендуйте якої висоти робити підрамковий простір, стандартно як в лежаках 2 см чи краще 5 см, два центральних відділення будуть на теплий а бокові комбіновані

Як вам зручніше. :IMHO: Не бачу особливої різниці. Хоча для зимівлі 5 см мабуть краще. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Є ідея вулика-лежанки двохфункційного використання як для відпочинку (апітерапії) так і для творчої майстерні пасічника-любителя :) . Для невеликої пасіки 10-20 сімей сам раз. Можна рамки натягнути, матку підсадити, прививочну рамку зарядити і т.д. Які будуть думки?

1.pdf

2.pdf

4.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, FOREST сказал:

Є ідея вулика-лежанки двохфункційного використання як для відпочинку (апітерапії) так і для творчої майстерні пасічника-любителя :) . Для невеликої пасіки 10-20 сімей сам раз. Можна рамки натягнути, матку підсадити, прививочну рамку зарядити і т.д. Які будуть думки?

1.pdf

2.pdf

4.pdf

Цікава вартість такого проекту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Галичанин сказал:

Цікава вартість такого проекту.

Вартість лежанки залежить, в основному, від матеріалу. Форму та складові - дуже легко прорахувати по брошурі Діда Василя (Соломки В.О.) "Сон на вулику". В цій книжечці викладено багато цікавого і корисного по використанню апібудиночків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, FOREST сказал:

Є ідея вулика-лежанки двохфункційного використання як для відпочинку (апітерапії) так і для творчої майстерні пасічника-любителя :) . Для невеликої пасіки 10-20 сімей сам раз. Можна рамки натягнути, матку підсадити, прививочну рамку зарядити і т.д. Які будуть думки?

Нормальна ідея. 5 вуликів навіть забагато - вистачить і 4. :IMHO: 

Але прийміть до уваги, що в такому приміщенні буде жарко влітку зранку до вечора. Хіба знайдете місце в постійній тіні. 

Ніяких шумних робіт в ньому робити не можна буде, щоб не турбувати бджіл.

Взимку можна використати для складу, але так щоб туди або рідко або взагалі не заглядати. 

Для того, щоб посидіти зі старим другом за келихом гарного вина - :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, PDD сказал:

Вартість лежанки залежить, в основному, від матеріалу. Форму та складові - дуже легко прорахувати по брошурі Діда Василя (Соломки В.О.) "Сон на вулику". В цій книжечці викладено багато цікавого і корисного по використанню апібудиночків.

А где можно почитать "Сон на вулику"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 час назад, Sanich сказал:

Нормальна ідея. 5 вуликів навіть забагато - вистачить і 4. :IMHO: 

Але прийміть до уваги, що в такому приміщенні буде жарко влітку зранку до вечора. Хіба знайдете місце в постійній тіні. 

Ніяких шумних робіт в ньому робити не можна буде, щоб не турбувати бджіл.

Взимку можна використати для складу, але так щоб туди або рідко або взагалі не заглядати. 

Для того, щоб посидіти зі старим другом за келихом гарного вина - :ay:

На рахунок перегріву на сонці згідний... Щоб здешевити конструкцію планував робити без утеплення стін та покриття. Тобто каркас з бруска 100х100 оббитий блок хаусом 35. Покриття бітумна черепиця по настилу з ОСБ плити потім крокви. Можна вирішити питання перегріву добавивши між крокви утеплювач а згодом можна й з сердини стіни оббити вагонкою. Якщо відразу задаватись такою ідеєю то бюджет виходить чи маленький

 

На рахунок перегріву на сонці згідний... Щоб здешевити конструкцію планував робити без утеплення стін та покриття. Тобто каркас з бруска 100х100 оббитий блок хаусом 35. Покриття бітумна черепиця по настилу з ОСБ плити потім крокви. Можна вирішити питання перегріву добавивши між крокви утеплювач а згодом можна й з сердини стіни оббити вагонкою. Якщо відразу задаватись такою ідеєю то бюджет виходить чи маленький

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 часа назад, Sanich сказал:

Для того, щоб посидіти зі старим другом за келихом гарного вина - :ay:

2 часа назад, FOREST сказал:

На рахунок перегріву на сонці згідний...

В мене з однієї сторони лежанка на вуликах, а з протилежної просто лежанка без вуликів, хочу зробити її на зразок бокової  полки у плацкартному вагоні, тоді можна буде і посидіти з старим другом за чаркою медівки. Залишилось знайти розміри, щоб самому не видумувати, або поміряти в поїзді

В мене стоїть в тіні під яблунею, не дуже перегрівається від сонця, от  бджоли нагрівають досить сильно, тепло іде від вуликів

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, FOREST сказал:

Можна вирішити питання перегріву добавивши між крокви утеплювач а згодом можна й з сердини стіни оббити вагонкою.

Це допоможе, але не дуже. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.02.2016в17:37, Рус сказал:

А где можно почитать "Сон на вулику"?

Випишіть у Дід  Василя (Соломки В.О.) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Сегодня открываю сезон и буду ночевать в лежанке. Хотя тут пока только 2 семьи - но запах гнезда уже отлично чувствуется. Пишу прямо с места событий. :)  Завтра подселю еще отводок - на следующих выходных будет веселее, если сильно не похолодает. В лежанке начинаю ночевать, когда ночная температура выше +10. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Sanich сказал:

Сегодня открываю сезон и буду ночевать в лежанке.

Ну і...? Як спалось, ефект хоч якийсь є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Ну і...? Як спалось, ефект хоч якийсь є?

Холодно стало вночі. :) Прийллося одягати шапку та шерстяні носки. :umora:

А про ефект - важко сказати. Вночі не свічуся і крила не виросли. Але задоволення від факту спання с дівчатами явно є. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

мій варіант 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
В 01.08.2015 в 21:28, Олексій Івженко сказал:

, прийди, спробуй - тиск нормалізуємо, про тонометр забудеш! Та все їй ніколи... :ak:

А это точно нормализует давление? Лично сами проверяли?  У меня обычное давление 160. Салон апитерапии сделал уже лет 6 назад. Просто так, увидел фотку и статью в журнале "Хозяин". А полежать никак времени не найду. Вся жизнь проходит в цейтноте. Даже не понимаю, где я брал время на работу ходить, если даже на пенсии жутко не хватает времени поделать всё, что запланировал.:(

IMG_4445_thumb.jpg

IMG_4447_thumb.jpg

SDC14384_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.10.2017 в 20:21, Владимир-522 сказав:

А это точно нормализует давление? Лично сами проверяли?  У меня обычное давление 160. Салон апитерапии сделал уже лет 6 назад. Просто так, увидел фотку и статью в журнале "Хозяин". А полежать никак времени не найду. Вся жизнь проходит в цейтноте. Даже не понимаю, где я брал время на работу ходить, если даже на пенсии жутко не хватает времени поделать всё, что запланировал.:(

 

Отак живеш і часу жити не вистачає...

Про вплив бджололежанки на тиск людини - скажу одне, моїм домашнім допомогло. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Олексій Івженко сказав:

 

Про вплив бджололежанки на тиск людини - скажу одне, моїм домашнім допомогло. :hi:

А на скільки одиниць упав тиск? Скільки часу триває ефект від лежанки? Тиск став нижче норми чи просто тимчасово знизився на кілька одиниць, а потім все повернулося на круги своя? Низький тиск підвищується після лежанки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.10.2017 в 20:21, Владимир-522 сказал:

Лично сами проверяли?

Пока вы не сделаете этого сами, вы никогда не поверите в то, что говорят другие.  По поводу время полежать, я лично, с весны до осени ночую в лежанке.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...