Перейти к содержанию

Вуликотерапія (ульетерапия)


Бортник

Рекомендуемые сообщения

Підскажіть, чи не надто жарко в такому двохмісному будиночку ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи не в тему але... побачив фотку gardener і ностальгією "вкрився" просто! Я скажу так, я спав рік на надувному матрасі, а після цього і до цього на різного рода матрацах, диванах бенетах-венетах кроватях і лежанках. Так тей рік я згадую як найкращий. Відповідаючи наперед чому зараз так не сплю- дружині не подобається що матрац на дивані лежить зверху не естетично з її погляду от і мучусь(((.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Зробили і ми будиночок.. post-797-1375723616_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробили і ми будиночок.. post-797-1375723616_thumb.jpg
Класс! :ay: Сами делали или покупали? Если покупали (и если не секрет), то где и почем?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Класс! :ay: Сами делали или покупали? Если покупали (и если не секрет), то где и почем?
Сами с усами!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

мінібіомодуль №2 та №3

:):ae::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мінібіомодуль №2 та №3

Навіщо тримати 4 сім"ї в лежанці? Адже вони постійно будуть намагатися роїтися. Хто пояснить?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мінібіомодуль №2 та №3

Навіщо тримати 4 сім"ї в лежанці? Адже вони постійно будуть намагатися роїтися. Хто пояснить?
А щоби лежати на 4-х відразу та відводків з них наклепать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мінібіомодуль №2 та №3

Навіщо тримати 4 сім"ї в лежанці? Адже вони постійно будуть намагатися роїтися. Хто пояснить?
Мій біомодуль у двох лажаках (для мобільності). Кожен лежак поділений надвоє. Мороки з котролем багато, але чотири сім'ї створюють дуже сильне біополе. Один з пацієнтів відпочивав на тррьох сім'ях та коли я поселив четверту, він це замітив без мого попередження.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мінібіомодуль №2 та №3

Навіщо тримати 4 сім"ї в лежанці? Адже вони постійно будуть намагатися роїтися. Хто пояснить?
86xuHUm8Zt4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

jY_S2jtj8iE&feature=c4-overview&list=UUMGJiToBwhGBX2mlJCfBzJg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

I_WR3GBfXeU.jpg Моя лежанка. Цього літа дна пацієнта вилікувала кашель через проблеми із зобом а також стало краще з грижами хребта.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

I_WR3GBfXeU.jpg Моя лежанка. Цього літа дна пацієнта вилікувала кашель через проблеми із зобом а також стало краще з грижами хребта.
Також цього року буду робити вулик лежанку, цікавить питання утеплення вулика, бокові стінки, дно. Який матеріал хто використав: пінопласт, мох, тирса і т.д.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Придбав бджолохатку у нашого форумчанина пана Олександра(Борода-1).Якість виробу бездоганна.Завтра починаю випробування лікувального ефекту..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Придбав бджолохатку у нашого форумчанина пана Олександра(Борода-1).Якість виробу бездоганна.Завтра починаю випробування лікувального ефекту..
Ех, далекувато Кам`янець-Подільський від Полтави. Щось подібне шукаю для себе, вірніше батьки просять. Якщо можна, озвучте, будь-ласка, ціну. Яким чином довезли в Одесу? Скільки рамок влазить в кожне відділення? Дякую. Якщо ще хтось робить лежанки поближче до Полтави - відгукніться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо ще хтось робить лежанки поближче до Полтави - відгукніться.
В м. Боринець Кіровоградської об. (теж не дуже близько від Вас) хлопці роблять ось такі лежанки:

post-1746-1401670376_thumb.jpg

post-1746-1401670391_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо ще хтось робить лежанки поближче до Полтави - відгукніться.
В м. Боринець Кіровоградської об. (теж не дуже близько від Вас) хлопці роблять ось такі лежанки:
А яка ціна такого задоволення?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В м. Боринець Кіровоградської об. (теж не дуже близько від Вас) хлопці роблять ось такі лежанки:

Дмитро Дмитрович, це що, ручки для перенесення при кочівлі? :blink:

post-6-1401702270_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо ще хтось робить лежанки поближче до Полтави - відгукніться.
В м. Боринець Кіровоградської об. (теж не дуже близько від Вас) хлопці роблять ось такі лежанки:
Дякую! Приєднуюсь до питання ціни! І кількість рамок цікавить. Справа смаку, але лежанка Бороди-1 мені візуально більше сподобалась. Ох, якщо там хоча б 16-18 рамок немає...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачу трохи зацікавив. Лежанка на 4 вулика по16 рам. Подача цілющого повітря з льотків (за моєю схемою). Верхня частина знімається при перевозці. Ціна приємна - до 4 тис. гр., при необхідності телефон особисто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачу трохи зацікавив. Лежанка на 4 вулика по16 рам. Подача цілющого повітря з льотків (за моєю схемою). Верхня частина знімається при перевозці. Ціна приємна - до 4 тис. гр., при необхідності телефон особисто.
Ціна дійсно приємна, дешевше 5-6 тис. грн. ще не зустрічав. 16 рамок на теплий занос? Підкажіть хто-небудь як працювати з лежаком на теплий занос. Скажімо, робимо відводок на 4-6 рамок, розміщуємо біля льотка. Наскільки я пам'ятаю матка намагається червити ближче до льотка. То як краще розширяти? Поступово відсовувати розплід в глиб вулика додаючи вощину і суш? В зимівлю рамки розміщувати біля льотка чи по центру обмеживши заставними? Дякую!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна дійсно приємна, дешевше 5-6 тис. грн. ще не зустрічав. 16 рамок на теплий занос? Підкажіть хто-небудь як працювати з лежаком на теплий занос. Скажімо, робимо відводок на 4-6 рамок, розміщуємо біля льотка. Наскільки я пам'ятаю матка намагається червити ближче до льотка. То як краще розширяти? Поступово відсовувати розплід в глиб вулика додаючи вощину і суш? В зимівлю рамки розміщувати біля льотка чи по центру обмеживши заставними? Дякую!
Все абсолютно так, як Ви говорите. Додам: мед буде складатися на крайніх рамках в глибині вулика (далі від льотка). Якщо матка відмінна по яйценоскості, то періодично прийдеться відбирати розплід.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Одеський степ...Сонце палить нещадно.Про затінок доводиться лиш мріяти.Демонструю на фото як я влаштував свій штучний затінок над бджололежанкою.

post-4707-1404504742_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Демонструю на фото як я влаштував свій штучний затінок над бджололежанкою

Тільки шифер треба було не прозорий брати, а так гарно :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Демонструю на фото як я влаштував свій штучний затінок над бджололежанкою

Тільки шифер треба було не прозорий брати, а так гарно :ay:
А от і не вгадали,це не прозорий шифер.Даю більший ракурс.Хто відгадає матеріал,гарантую ящик коньяку.Слово джентельмена.post-4707-1404679797_thumb.jpg :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...