Перейти к содержанию

Вуликотерапія (ульетерапия)


Бортник

Рекомендуемые сообщения

в цьому полі дві години сну дорівнюють восьми. Робимо висновки.
А весь інший час дуркує, напевно... Бо бачимо результат...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, якщо було б с ким лежати, то ефект був би добрим

Так сказать, "два в одном" :blink:;):wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хтось може поділитись якимись результатами від лежання у оздоровчому вулику?...
засинаєш одразу як тільки закриєш очі.Маю на увазі сон в павільйоні.Це теж свого роду оздоровчий вулик ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

засинаєш одразу як тільки закриєш очі.Маю на увазі сон в павільйоні.Це теж свого роду оздоровчий вулик wink.gif

При таком количестве семей пчел, "засинаєш одразу як тільки закриєш очі" не только в павильене, но и в другом, предназначенном для спанья месте :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хтось може поділитись якимись результатами від лежання у оздоровчому вулику?...
Я зробив бджололежанку з двох лежаків, розгороджених навпіл. Таким чином, обігрівае лежанку чотири сімї, Додатково ч-з казеїнову трубку з змінним загубником можна вдихати повітря з середини вулика. Три в одному - тепло, вібрація та інгаляція. На протязі місяця шість люей пройшли прфілактику. Покращилося самопочуття, настрій та ін. Особисто шість останніх місяців скаржився на поганий сон, після трьох півгодинних "сеансів" сон нормалізувався, зменшились больові синдроми радикуліту, зменшились симптоми бронхіту.

post-1746-1309879382_thumb.jpg

post-1746-1309879405_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хтось може поділитись якимись результатами від лежання у оздоровчому вулику?...
Я зробив бджололежанку з двох лежаків, розгороджених навпіл. Таким чином, обігрівае лежанку чотири сімї, Додатково ч-з казеїнову трубку з змінним загубником можна вдихати повітря з середини вулика. Три в одному - тепло, вібрація та інгаляція. На протязі місяця шість люей пройшли прфілактику. Покращилося самопочуття, настрій та ін. Особисто шість останніх місяців скаржився на поганий сон, після трьох півгодинних "сеансів" сон нормалізувався, зменшились больові синдроми радикуліту, зменшились симптоми бронхіту.
Я вам скажу ідея з трубкою досить непогано дивиться :evrika: .Цікаво якщо поставити до прикладу вулик під хатою,а такі трубки якось підвести до спальні :hmm: ефект має бути бомба
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

має бути бомба

і спать в противогазах .А трубку у вулик :umora::umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось який вулик в мене вийшов!
Как по мне то супер! Правда я бы вместо пленки положил агроволокно и сверху не матрас а тонкий слой лугового сена! :IMHO1: А вообще молодец! Супер! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Правда я бы вместо пленки положил агроволокно и сверху не матрас а тонкий слой лугового сена!

та пленку забираю когда кто-то лежит и матрас подкотил и всё!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правда я бы вместо пленки положил агроволокно и сверху не матрас а тонкий слой лугового сена!

та пленку забираю когда кто-то лежит и матрас подкотил и всё!
Ну если так то тогда респект и уважуха :umora::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Не знайшов на форумі теми про використання вулика, на якому можна спати. Останнім часом в пресі, по телебаченню все частіше зустрічаються статті, матеріали з цього приводу. На мій погляд дана тема є дуже цікавою для обговорення та буде корисною для нас, тому прошу всіх, хто використовує вулик для сну, або щось про це знає поділитися своїми міркуваннями або практичними порадами по його виготовленню та використанню. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знайшов на форумі теми про використання вулика, на якому можна спати.
Погано шукали Оздоровчий вулик Петра Балаша
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось який вулик в мене вийшов! 10xudWuLEcw
Интересно , только не ясно как обслуживаете этот улей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еще-бы узнать у пчелок как на их здоровье отражается трехэтажный храп! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та пленку забираю когда кто-то лежит и матрас подкотил и всё!
Оч. красиво и хорошо, но: а) больше семей - сильнее "поле" и больше ульевого воздуха; б) при вдохе ч-з трубку - вдыхается чистый ульевой воздух; в) раньше писал, что продуктивность семей явно меньше, поэтому абсолютно уверен, что частью своего "здоровья" пчелы делятся с нами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а) больше семей - сильнее "поле" и больше ульевого воздуха;
Цікаво чи має значення де спиш,над бджолами, чи збоку?В павільйоні сімей, побільше постелив і спи.Та напевно на організм людини впливає не тільки мікроклімат внутрівуликовий, а й вібрації бджіл чи ще там щось?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво чи має значення де спиш,над бджолами, чи збоку?В павільйоні сімей, побільше постелив і спи.Та напевно на організм людини впливає не тільки мікроклімат внутрівуликовий, а й вібрації бджіл чи ще там щось?
Оте "ше там щось" впливає найбільше, але його ніхто не вивчає. Коли ще кочував, то зажди спав на товаришевій платформі поміж вуликами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли ще кочував, то зажди спав на товаришевій платформі поміж вуликами.

Яке самопочуття було в ті часи? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яке самопочуття було в ті часи? :hi:
В ті часи(це бло майже 30 років тому) смопочуття було відмінне й без спання на вулику, але спати там хотілося не самому.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але спати там хотілося не самому.

Ну це ясно. Та й тепер добре щоб не хотілось спати самому. Щоб все було огооооооо! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А надто тривалий сон на вулику не зашкодить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А надто тривалий сон на вулику не зашкодить?
Декілька ночей спав на вулику ніяких негативів не помічав, тільки позитив і досить значний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Декілька ночей спав на вулику ніяких негативів не помічав, тільки позитив і досить значний.

Мене цікавить таке питання - на одному вулику місця малувато, щоб спати треба що вулик був 1,80 м, або на двох лежаках із знятими дахами. Як пристосуватись щоб було зручно? Літом кілька разів лежав на 32 рамковому велику ( всеодно закороткий) - відчувається приємне тепло від стельових дошок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

раньше писал, что продуктивность семей явно меньше, поэтому абсолютно уверен, что частью своего "здоровья" пчелы делятся с нами.

Может причина в беспокойстве? Например пчелы плохо зимуют если на пасеке всю зиму куры гребутся и на улья залетают? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене цікавить таке питання - на одному вулику місця малувато, щоб спати треба що вулик був 1,80 м, або на двох лежаках із знятими дахами. Як пристосуватись щоб було зручно? Літом кілька разів лежав на 32 рамковому велику ( всеодно закороткий) - відчувається приємне тепло від стельових дошок.
Подивіться повідомлення 55, що бде незрозуміло - питайте. З приводу шуму та курей на пасіці, повідомляю: живності (крім бджіл) не тримаю. Мається на увазі те, що с лежанкових сімей Ви дещо не доберете меду, в чім причина, покищо пояснити не спроможний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...