Перейти к содержанию

Національний конкурс медів


Рекомендуемые сообщения

Шановні Друзі!

Організаційний комітет Національного Українського стенду на APIMONDIA 2019 оголошує про Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені на APIMONDIA 2019.

Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі.

 

ЩО ВАЖЛИВО! Ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ.

І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ.

 

Конкурс буде проводитись для кожного окремого меду за ботанічним походженням – акація, липа, гречка, соняшник, інше (скільки окремих видів буде надано).

 

Що потрібно для участі в конкурсі:

·       Повідомити про бажання участі любим доступним способом: в особисті повідомлення на сторінці Facebook Асоціації експортерів меду / на пошту info@uahep.com.ua / в особисті повідомлення в організаційний комітет Іванченко Віктору ( :) тобто,. мені)

·       Надати в організаційний комітет 0,5 літри меду для дегустації і тестування на відповідність якісним вимогам до меду.

·       В разі, якщо Ваш зразок меду буде обраний як найкращий у відповідній категорії, надати організаторам Національного стенду необхідну кількість меду для відправлення на конкурс APIMONDIA 2019, а також презентації меду на стенді.

Витрати на проведення необхідних лабораторних досліджень, передачу зразку і меду для презентації на стенді, приймає на себе Асоціація експортерів і переробників меду.

 

Долучайтесь до Національного конкурсу медів для участі в APIMONDIA 2019!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Шановні Друзі!

Організаційний комітет Національного Українського стенду на APIMONDIA 2019 оголошує про Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені на APIMONDIA 2019.

Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі.

 

ЩО ВАЖЛИВО! Ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ.

І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ.

 

Конкурс буде проводитись для кожного окремого меду за ботанічним походженням – акація, липа, гречка, соняшник, інше (скільки окремих видів буде надано).

 

Що потрібно для участі в конкурсі:

·       Повідомити про бажання участі любим доступним способом: в особисті повідомлення на сторінці Facebook Асоціації експортерів меду / на пошту info@uahep.com.ua / в особисті повідомлення в організаційний комітет Іванченко Віктору ( :) тобто,. мені)

·       Надати в організаційний комітет 0,5 літри меду для дегустації і тестування на відповідність якісним вимогам до меду.

·       В разі, якщо Ваш зразок меду буде обраний як найкращий у відповідній категорії, надати організаторам Національного стенду необхідну кількість меду для відправлення на конкурс APIMONDIA 2019, а також презентації меду на стенді.

Витрати на проведення необхідних лабораторних досліджень, передачу зразку і меду для презентації на стенді, приймає на себе Асоціація експортерів і переробників меду.

 

Долучайтесь до Національного конкурсу медів для участі в APIMONDIA 2019!

А что из этого будет иметь пчеловод ?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, koste сказал:

А что из этого будет иметь пчеловод ?:umora:

Грамоту дадуть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

  В разі, якщо Ваш зразок меду буде обраний як найкращий у відповідній категорії, надати організаторам Національного стенду необхідну кількість меду для відправлення на конкурс APIMONDIA 2019, а також презентації меду на стенді.

Про яку кількість меду йде мова (бідон, бочка)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

 

 

·       Надати в організаційний комітет 0,5 літри меду для дегустації і тестування на відповідність якісним вимогам до меду.

·

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Долучайтесь до Національного конкурсу медів для участі в APIMONDIA 2019!

Цена вопроса,і чи воно нам нада.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Шановні Друзі!

Організаційний комітет Національного Українського стенду на APIMONDIA 2019 оголошує про Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені на APIMONDIA 2019.

Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі.

 

ЩО ВАЖЛИВО! Ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ.

І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ.

 

Конкурс буде проводитись для кожного окремого меду за ботанічним походженням – акація, липа, гречка, соняшник, інше (скільки окремих видів буде надано).

 

Що потрібно для участі в конкурсі:

·       Повідомити про бажання участі любим доступним способом: в особисті повідомлення на сторінці Facebook Асоціації експортерів меду / на пошту info@uahep.com.ua / в особисті повідомлення в організаційний комітет Іванченко Віктору ( :) тобто,. мені)

·       Надати в організаційний комітет 0,5 літри меду для дегустації і тестування на відповідність якісним вимогам до меду.

·       В разі, якщо Ваш зразок меду буде обраний як найкращий у відповідній категорії, надати організаторам Національного стенду необхідну кількість меду для відправлення на конкурс APIMONDIA 2019, а також презентації меду на стенді.

Витрати на проведення необхідних лабораторних досліджень, передачу зразку і меду для презентації на стенді, приймає на себе Асоціація експортерів і переробників меду.

 

Долучайтесь до Національного конкурсу медів для участі в APIMONDIA 2019!

А яке місце займе акація за 2002 рік , стоїть жидка , прозрачна тільки коричнева 20180220_192401.thumb.jpg.8b83d9f3bb7c3381a1e7a60b48b6d6f4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, AVA сказал:

надати організаторам Національного стенду необхідну кількість меду для відправлення на конкурс

 

14 часов назад, koste сказал:

А что из этого будет иметь пчеловод ?:umora:

Не получит доход от необхідну кількість меду

Но грамоту или диплом об участии получит 

Так же получит цену закупки 38 гривен 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Мико сказал:

 

Не получит доход от необхідну кількість меду

Но грамоту или диплом об участии получит 

Так же получит цену закупки 38 гривен 

Так и я об этом .:umora:

Когда японцы приезжали к нам фирма Като и братья ,они тоже хотели знать каждого пчеловода . И тоже предлогали низкую цену .:ah:

1 час назад, AVA сказал:

А яке місце займе акація за 2002 рік , стоїть жидка , прозрачна тільки коричнева 20180220_192401.thumb.jpg.8b83d9f3bb7c3381a1e7a60b48b6d6f4.jpg

Самое высокое !:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 18.06.2019 в 11:48, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Володимир, щось Ви себе накручуєте і ускладнюєте...

Я за останній місяц теж двічи давав інтервью :), ніяк це не пов"язано зі з"їздом Асоціації. Просто  актуальна тема, і дуже багато на ній спекуляцій. Як на мене.

Стосовно з"їзду Ассоціації. Ніякого секрету тут не має. З"їзд дійсно відбувся, 07 червня. Розглядали лише два питання - підготовку до Апімондії і реорганізацію самої Асоціації. Відповідні новини є на ФБ сторінці Асоціації. https://www.facebook.com/UAHEP/ А ціни ми не розгядали, хочите вірте хочите ні. :)

 

Доречі. Користуючись нагодою, хочу поділитися своїм здивуванням.

Пасічники регулярно дорікають експортерам, що експортери нічого не роблять для просування українського меду на зовнішній ринках.

В цьому році буде Апімондія. Якраз в рамках Апімондії заплановано деяку кількість заходів, спланованих саме не просування українського меду.

Одним із таких заходів повинно стати представлення найкращих зразків українського меду на світовому медовому конкурсі. Для цього організовано і оголошено про Національний конкурс медів.

Так от що мене дивує - низька активність пасічників до цього заходу...:(:hmm:

Начебто, і ініціатива правильна, і від пасічника, по великому рахунку, нічого не вимагається, а активність низька.

Невже простіше просто сидіти, чегось чекати, і говорити як все погано? :IMHO:

 

А потому что нам пчеловодам всё равно что там за конкурсы и всё остальное, наше дело мёд качать и говорить побольше грязи на экспортёров когда цена маленькая, а где и как вы продаёте нам всё равно, нам только давай дороже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Vitalii сказав:

А потому что нам пчеловодам всё равно что там за конкурсы и всё остальное, наше дело мёд качать и говорить побольше грязи на экспортёров когда цена маленькая, а где и как вы продаёте нам всё равно, нам только давай дороже.

Да уж...

Не, ну грязь лить - это мы все умеем.

У меня к Вам один простой вопрос. Вы - производитель, это Вы производите мед. Вы когда заводили пасеку, задумывались кто Ваш покупатель, и почему он будет покупать у Вас? Вы задумывались, кому Вы будите продавать результаты своего труда через год-два-три-четыре? Или Вы рассчитывали, что грязью польете и что-то изменится.

P.S. Только не рассказывайте про "раздам соседям". Пасека - это Ваш бизнес, и заводили Вы ее что бы зарабатывать.:IMHO1:

Интересно и дальше "грязь лить" - лейте. А для кого пасека - это бизнес и средство заработка, и кто понимает, что из текущей задницы нужно как-то вылазить - всегда открыт к диалогу :):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Vitalii сказав:

наше дело мёд качать и говорить побольше грязи на экспортёров

Тут можна замість "на экспортёров" підставляти будь-кого, і отримаєм справжню філософію "пересічного громадянина". Власне, після "грязі" взагалі проситься крапка. Теж непогано. :dntknw::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.06.2019 в 11:48, Асканія-Пак, Віктор сказал:

 

Одним із таких заходів повинно стати представлення найкращих зразків українського меду на світовому медовому конкурсі. Для цього організовано і оголошено про Національний конкурс медів.

Так от що мене дивує - низька активність пасічників до цього заходу...:(:hmm:

Начебто, і ініціатива правильна, і від пасічника, по великому рахунку, нічого не вимагається, а активність низька.

Невже простіше просто сидіти, чегось чекати, і говорити як все погано? :IMHO:

 

Наверно пасечнику не интересно потому что наверно он с этого конкурса получит кукиш? А экспортер получит медаль(награду,....) и будет подписываться как например этот экспортер http://tochok.info/profile/104-asaltan/?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зі зразками ситуацію можна вирішити 2 шляхами, або за них платимо (потрібно напевне декілька кг), або є ще один варіант, пасічник, як учасник отримує на руки висновки дослідження зразку. Тоді всі будуть щасливі і як експортер так і пасічник отримає з цього вигоду. На скільки розумію детально потрібно походження зразка і географію збору?

Додам у значної кількості експортерів є власні пасіки, які маю відповідну технологію і сертифікацію і мене дивує, що вони не можуть надати відповідну кількість зразків ідеально якісного меду, який маю експортувати під брендом органік і це не одиниці, а десятки.

Був би у мене цікавий зразок, то обов'язково надав би. В 2017 р. такі були і знайомим надавав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Васька! сказав:

А экспортер получит медаль(награду,....) и будет подписываться как например этот экспортер http://tochok.info/profile/104-asaltan/?

Пасічники, зазвичай, виставляють свої експонати (2 ідентичних зразка по 0,8л меду) в індивідуальних класах, де важливі смак, аромат, колір, прозорість, характерність..., а експортери конкурують в комерційних класах, де на перший клас виходять пакування, маркування, а далі йде органолептика... (Читайте умови конкурсу).

Отже, пасічники і експортери на виставках, як мийники вікон в хмарочосах: одні миють всередині, інші - зовні.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Да уж...

Не, ну грязь лить - это мы все умеем.

У меня к Вам один простой вопрос. Вы - производитель, это Вы производите мед. Вы когда заводили пасеку, задумывались кто Ваш покупатель, и почему он будет покупать у Вас? Вы задумывались, кому Вы будите продавать результаты своего труда через год-два-три-четыре? Или Вы рассчитывали, что грязью польете и что-то изменится.

P.S. Только не рассказывайте про "раздам соседям". Пасека - это Ваш бизнес, и заводили Вы ее что бы зарабатывать.:IMHO1:

Интересно и дальше "грязь лить" - лейте. А для кого пасека - это бизнес и средство заработка, и кто понимает, что из текущей задницы нужно как-то вылазить - всегда открыт к диалогу :):hi:

Бизнес ,так думают экспортеры . А большенство пчеловодов любитилей . Для меня мед это продукт ,а не серье . И то что экспортеры покупают серье ,а на выставки хотят предлагают продукт . Вот почему такая разница в цене .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, koste сказав:

Для меня мед это продукт ,а не серье . И то что экспортеры покупают серье ,

Я так розумію, декого жодними змінами правопису не збентежити. Я таки сподіваюсь, що малася на увазі "сИровина", а не результат перетворення варива на серево, пардон.

  • Подобається 7
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2019 в 08:29, Васька! сказав:

Наверно пасечнику не интересно потому что наверно он с этого конкурса получит кукиш? А экспортер получит медаль(награду,....) и будет подписываться как например этот экспортер http://tochok.info/profile/104-asaltan/?

Перечитайте, пожалуйста, внимательно мое объявление

В 10.06.2019 в 19:27, Асканія-Пак, Віктор сказав:

ЩО ВАЖЛИВО! Ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ.

І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2019 в 08:42, Wladimir_K сказав:

Зі зразками ситуацію можна вирішити 2 шляхами, або за них платимо (потрібно напевне декілька кг), або є ще один варіант, пасічник, як учасник отримує на руки висновки дослідження зразку. Тоді всі будуть щасливі і як експортер так і пасічник отримає з цього вигоду. На скільки розумію детально потрібно походження зразка і географію збору?

Додам у значної кількості експортерів є власні пасіки, які маю відповідну технологію і сертифікацію і мене дивує, що вони не можуть надати відповідну кількість зразків ідеально якісного меду, який маю експортувати під брендом органік і це не одиниці, а десятки.

Був би у мене цікавий зразок, то обов'язково надав би. В 2017 р. такі були і знайомим надавав.

Володир, Ваш настрій мене турбує. Щиро, по людяному. Я знаю, що Ви не відноситесь до оптимістів в рожевих окулярах, але щоб так...

Давайте спробую ще раз все пояснити.

В цьому році в Канаді буде проходити Апімондія - світовий медовий конгрес. На захід збираються всі професійні гравці, хто має відношення до меду і продуктів бджільництва - країни-продуценти меду, виробники бджолярського реманенту, науковці, і, звістно, покупці меду.

Вперше на цьому заході Україна буде представлена єдиним Національним стендом, співорганізаторами якого виступають Асоціація експортерів меду і Спілка пасічників України. Для забезпечення участі створено відповідний Організаційний комітет.

Наша мета на цьому заході:

  • якнайкраще представити Україну як виробника якісного натурального меду;
  • побороти ті стереотипи і ті звинувачення які існують стосовно українського меду - "не весь мед, який пропонує Україна, насправді вироблено в Україні український, і не весь мед натуральний, бо в Україні немає відповідної кількості пасічників, а отже, Україна не може виробляти такої кількості меду";
  • привернути увагу до нашого меду, підняти його цінність.

Для реалізації цього запланована певна кількість дій і заходів:

  • ведеться робота над створенням і оформленням бренду "Український мед";
  • буде організовано Національний вечір, куди будуть запрошені основні імпортери;
  • заплановано представлення зразків українського меду на всесвітньому конкурсі медів, який проходить в рамках Апімондії. Мета останнього дуже проста - довести якість українського меду через визнання на конкурсі.

І ще раз хочу звернути на це увагу - ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ.

І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ.

Відправити на конкурс власний мед, або зразки меду з власної закупки - це мабуть найпростіше, що може бути. Але, як на мене, підняти цінність українського меду - це спільний інтерес, і експортера і пасічника. То чому б пасічникам не долучитися до цього, і крім того, мати шанс потішити сво самолюбство.

Тим більше, все що вимагається від пасічника - надати зразки свого меду, і відправити їх в межах України. Все інше робить за свій кошт організаційний комітет - робить дослідження меду на відповідніть вимогам, пересилає їх до Канади, платить внесок учасника ($70 за кожний зразок).

А що стосується надання результатів лабораторних досліджень, то вибачте, в даному випадку не йде мова про закупку. Тому, все, що буде надано пасічнику - відповідає його зразок вимогам і допущено до конкурсу, чи ні.

P.S. Я не буду гарантувати, що в результаті участі України в Апімондії і реалізації всих цих заходів, у нас все відразу зміниться, але я точно впевнений, якщо нічого не робити, або продовжувати лити бруд, нічого точно не зміниться :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одного не розумію як в такій організації немає меду який можна повести на апімондію ? 

p.s. Нова методика не купити а вже просити мед ?:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, rudakov сказав:

Одного не розумію як в такій організації немає меду який можна повести на апімондію ?

Нагадаю визначення із Вікіпедії:

Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління.:ae:

Висновок - брати участь в медовому конкурсі - бажано!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Володир, Ваш настрій мене турбує. Щиро, по людяному. Я знаю, що Ви не відноситесь до оптимістів в рожевих окулярах, але щоб так...

Давайте спробую ще раз все пояснити.

В цьому році в Канаді буде проходити Апімондія - світовий медовий конгрес. На захід збираються всі професійні гравці, хто має відношення до меду і продуктів бджільництва - країни-продуценти меду, виробники бджолярського реманенту, науковці, і, звістно, покупці меду.В

Для реалізації цього запланована певна кількість дій і заходів:

  • ведеться робота над створенням і оформленням бренду "Український мед";
  • буде організовано Національний вечір, куди будуть запрошені основні імпортери;
  • заплановано представлення зразків українського меду на всесвітньому конкурсі медів, який проходить в рамках Апімондії. Мета останнього дуже проста - довести якість українського меду через визнання на конкурсі.

Настрій мій нормальний відповідає реальному стану речей. Про позитивні зрушення, поки лише діалог і спілкування через інформаційні ресурси і соціальні мережі й певні зміни в роботі. В основному моя позиція базується на певному рівні знань  і розумінні того, як все у нас працює.  Бренд створюється "кров'ю і потом" постійної роботи через не можу роками, поки мене ніхто не переконав, що хтось цього сильно  хоче, як і експортери так і пасічники (маю на увазі переважну більшість). За переконання тих же покупців, якість українського меду погіршується з кожним роком по певних параметрам і довіряти нам не можна, тільки жорсткий контроль на всіх етапах (знаю про що пишу), тому і слово "рекламація" є в експорті меду досить є розповсюдженим. У нас є вже декілька нагород Апімондії, і що ці нагороди тому ж Салтану дали підписати кращі контракти, чи привабили покупці. Покупців можна привабити прозорість всього процесу і якістю, поки з цим виходить, як завжди. Розумію, тоді неможливо десь розраховувати на вищий дохід, а в нас так не прийнято.

Те, що спільно вже буде виставлено стенд це вже великий плюс і не повторяться ті "подвиги", які були на виступах окремих доповідачів в попередній Апімондії. Для прикладу, ті ж китайці і індійці, аргентинці за власний кошт покупцям кожен рік проводять конференції і різні зустрічі, а спонсором виступають різні державні установи.

Аналіз зразків коштує значних ресурсів, то мене дивує хіба Асоціація експортерів працюючи спільно з пасічниками, роблячи аналізи на здачу  їх не може зібрати, ось і був би сучасний підхід до створення спільної бази і довіри. Мені здається, що взагалі немає проблеми зібрати зразки, якщо б була проста довіра між всіма сторонами процесу.

Був би у мене цікавий мед обов'язково прийняв би участь, можливо далі буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

Нагадаю визначення із Вікіпедії:

Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління.:ae:

Висновок - брати участь в медовому конкурсі - бажано!:IMHO:

Добре що хоть википедія ресурс з якого черпають інформацію. Висновок: збір проб щоб підписати собі нові контракти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2019 в 07:56, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Да уж...

Не, ну грязь лить - это мы все умеем.

У меня к Вам один простой вопрос. Вы - производитель, это Вы производите мед. Вы когда заводили пасеку, задумывались кто Ваш покупатель, и почему он будет покупать у Вас? Вы задумывались, кому Вы будите продавать результаты своего труда через год-два-три-четыре? Или Вы рассчитывали, что грязью польете и что-то изменится.

P.S. Только не рассказывайте про "раздам соседям". Пасека - это Ваш бизнес, и заводили Вы ее что бы зарабатывать.:IMHO1:

Интересно и дальше "грязь лить" - лейте. А для кого пасека - это бизнес и средство заработка, и кто понимает, что из текущей задницы нужно как-то вылазить - всегда открыт к диалогу :):hi:

Мы готовы к сотрудничеству только цену давайте) я мёд не держу всегда сдаю когда деньги надо не торгуюсь крепко, потому что как вы сказали это мой бизнес и я решаю когда мне получить прибыль. Но хочется ведь сверху ещё и бонус поиметь)) как тогда в 2018г по 50 сдавали :p

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2019 в 18:54, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Володир, Ваш настрій мене турбує. Щиро, по людяному. Я знаю, що Ви не відноситесь до оптимістів в рожевих окулярах, але щоб так...

Давайте спробую ще раз все пояснити.......

Шановний Віктор, з ваших дописів одразу можна зробити висновок, що ви молода людина у бджільництві, особливо, у питаннях міжнародного просування(в першу чергу на Конгресі Апімондія). Для чого тут байки розповідати, що хочете щось зробити для пасічників. Для чого пасічнику проходити, якийсь конкурс в Україні, якщо він може одразу свій зразок подати в Апімондію? Правила конкурсу Апімондія  не передбачають обов'язкового національного відбору. 

В 21.06.2019 в 18:54, Асканія-Пак, Віктор сказал:
  • ведеться робота над створенням і оформленням бренду "Український мед";

Як саме? Асканія-Пак перейменується в Український мед? Чи може тепер всі експортери будуть продавати мед під маркою Український мед? Чи може після цього ви почнете у пасічників мед купувати по 50 грн/кг?
На жаль цінність українського меду не можна підняти, здобуваючи перемоги тільки на конкурсах. Це широка і комплексна проблема, до якої маю долучитись урядовці, науковці, маркетологи і пасічники. Окремо треба попрацювати над доданою вартістю і т.п.. Для прикладу, як це зробили в Новій Зеландії.
Якщо ви не знаєте, то вже не один рік, український мед отримує золоті нагороди на конкурсах Апімондії у різних номінаціях(думаю @asaltan підтвердить) але, на жаль, це не впливає на ціну експорту. Бо експортери женуться за кількістю і обєми роблять за рахунок демпінгу ціни. Першим кроком у питані підняття цінності меду має стати повага до цього продукту у експортерів. А так, як може бути повага до такого продукту у іноземців, якщо ви продаєте його їм по цінах європейських інвертованих сиропів. Як позиціонуєте так і  вас сприймають.

 

В 21.06.2019 в 18:54, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Вперше на цьому заході Україна буде представлена єдиним Національним стендом, співорганізаторами якого виступають Асоціація експортерів меду і Спілка пасічників України. Для забезпечення участі створено відповідний Організаційний комітет.

Весь цей ажіотаж з національним конкурсом нагадує спробу прикритись пасічниками і гарно із Стретовичем "подєребанити" державні та грантові кошти.:IMHO:

Попередні діяння даного пана гарно це все демонструють. Він зараз притих, бо намилився в депутати, тому шорох йому не потрібен, принаймні, пару місяців. Але це не заважає йому чужими руками мутити воду.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...