Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
masterden123

Мотокосы

9 posts in this topic

Здравствуйте.Хотелось узнать,кто чем косит.Вчастности ,меня интересует ,какую косарку взять этак баксов за 80  $ и шоб будяк косила?!

Тайги,Воркуты,Амуры,Колымы там всякие как? Мож хто Маэ,бо в инете тока штили и Варны,но они дорого.

Плиз,поделитесь опытом..

4 минуты назад, masterden123 сказал:

Плиз,поделитесь опытом..

Другий сезон юзаю Вайпер . 

Здравствуйте.Хотелось узнать,кто чем косит.Вчастности ,меня интересует ,какую косарку взять этак баксов за 80  $ и шоб будяк косила?!
Тайги,Воркуты,Амуры,Колымы там всякие как? Мож хто Маэ,бо в инете тока штили и Варны,но они дорого.
Плиз,поделитесь опытом..
Я взяв форте. 3кВт. Диск з победитовими напайками. Косить все, навіть дріт 8-ку.

2 години тому, masterden123 сказав:

Плиз,поделитесь опытом..

Років з 8 користуюсь бензокосою Євротек, останні 2 роки використовую переважно диск з напайками, раніше косив жилкою. Минулого року невитримав редуктор, довелося поміняти. Потужності вистачає з запасом, у нас такими косами житлокомунсервіс косить територію в місті

Мотокоса " foresta", у меня 4 года, кошу в основном леской. Объем работ где-то 50 соток територии 3-4 раза за сезон.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

8 годин тому, medolyub сказав:

Мотокоса " foresta", у меня 

Така сама, але 5 років, перебирав карбюратор сам, бо майстри не могли зробити нормальниф запуск, кошу кроликам і жилкою буряни.

У меня эксперт из эпицентра , брал из за разборной штанги - влазит в багажник , пятый год выкашиваю свои 30 соток - 40 кубовый движок справляется , сначала косил леской , сейчас в основном ножом , только подвесная система с одним ремнём неудобная , пользуюсь от другой косы двухлямковой .

У меня эксперт из эпицентра , брал из за разборной штанги - влазит в багажник , пятый год выкашиваю свои 30 соток - 40 кубовый движок справляется , сначала косил леской , сейчас в основном ножом , только подвесная система с одним ремнём неудобная , пользуюсь от другой косы двухлямковой .
Користуюсь підвісом типу "жилет" вже 6 років. Горя не знаю.

В 06.06.2019 в 22:30, medolyub сказал:

Мотокоса " foresta", у меня 4 года, кошу в основном леской. Объем работ где-то 50 соток територии 3-4 раза за сезон.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

фореста ціна-якість,пристойна витривала мотокоса,фабричний Китай.Хоча в мене штіль 10 років без нарікань.