Перейти к содержанию

Мотокосы


Рекомендуемые сообщения

Здравствуйте.Хотелось узнать,кто чем косит.Вчастности ,меня интересует ,какую косарку взять этак баксов за 80  $ и шоб будяк косила?!

Тайги,Воркуты,Амуры,Колымы там всякие как? Мож хто Маэ,бо в инете тока штили и Варны,но они дорого.

Плиз,поделитесь опытом..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, masterden123 сказал:

Плиз,поделитесь опытом..

Другий сезон юзаю Вайпер . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте.Хотелось узнать,кто чем косит.Вчастности ,меня интересует ,какую косарку взять этак баксов за 80  $ и шоб будяк косила?!
Тайги,Воркуты,Амуры,Колымы там всякие как? Мож хто Маэ,бо в инете тока штили и Варны,но они дорого.
Плиз,поделитесь опытом..
Я взяв форте. 3кВт. Диск з победитовими напайками. Косить все, навіть дріт 8-ку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, masterden123 сказав:

Здравствуйте.Хотелось узнать,кто чем косит.Вчастности ,меня интересует ,какую косарку взять этак баксов за 80  $ и шоб будяк косила?!

Тайги,Воркуты,Амуры,Колымы там всякие как? Мож хто Маэ,бо в инете тока штили и Варны,но они дорого.

Плиз,поделитесь опытом..

Років з 8 користуюсь бензокосою Євротек, останні 2 роки використовую переважно диск з напайками, раніше косив жилкою. Минулого року невитримав редуктор, довелося поміняти. Потужності вистачає з запасом, у нас такими косами житлокомунсервіс косить територію в місті

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мотокоса " foresta", у меня 4 года, кошу в основном леской. Объем работ где-то 50 соток територии 3-4 раза за сезон.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, medolyub сказав:

Мотокоса " foresta", у меня 


 

Така сама, але 5 років, перебирав карбюратор сам, бо майстри не могли зробити нормальниф запуск, кошу кроликам і жилкою буряни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

У меня эксперт из эпицентра , брал из за разборной штанги - влазит в багажник , пятый год выкашиваю свои 30 соток - 40 кубовый движок справляется , сначала косил леской , сейчас в основном ножом , только подвесная система с одним ремнём неудобная , пользуюсь от другой косы двухлямковой .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня эксперт из эпицентра , брал из за разборной штанги - влазит в багажник , пятый год выкашиваю свои 30 соток - 40 кубовый движок справляется , сначала косил леской , сейчас в основном ножом , только подвесная система с одним ремнём неудобная , пользуюсь от другой косы двухлямковой .
Користуюсь підвісом типу "жилет" вже 6 років. Горя не знаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.06.2019 в 22:30, medolyub сказал:

Мотокоса " foresta", у меня 4 года, кошу в основном леской. Объем работ где-то 50 соток територии 3-4 раза за сезон.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk
 

фореста ціна-якість,пристойна витривала мотокоса,фабричний Китай.Хоча в мене штіль 10 років без нарікань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Тайга 5400 (назва не є кубатурою...) 4 роки косю кроликам і просто бурьяни.Як лескою так і диском на 6 зубів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Штіль це добре економний витривалий якісний одне но за ціну штіля можна купити 3-4 нормальної якості китайці.

Маю рібер- профі 3.5 Квт. вже 6 років політ нормальний єдиний ремонт заміна карбюратора ,почала клинити дросельна заслонка .Ціна ремонту 150гр . старий викинув новий поставив

І вперед.

При виборі китайської пили назва ролі неграє абсолютно, це все робиться на одному заводі тільки назви різні .

Потрібно вибирати по якості запчастин і не шукати дуже дешевого китаю в основному продавці підкажуть і покажуть чим один від іншого відрізняється або глянути в інтернеті є багато толкових відео.

 

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Oleo-Mac Sparta 25 дуже гарна . Працює безотказно, дуже проста і зроблена якісно. Ціна-качество.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, uam_63 сказав:

Штіль це добре економний витривалий якісний одне но за ціну штіля можна купити 3-4 нормальної якості китайці.

Маю рібер- профі 3.5 Квт. вже 6 років політ нормальний єдиний ремонт заміна карбюратора ,почала клинити дросельна заслонка .Ціна ремонту 150гр . старий викинув новий поставив

І вперед.

При виборі китайської пили назва ролі неграє абсолютно, це все робиться на одному заводі тільки назви різні .

Потрібно вибирати по якості запчастин і не шукати дуже дешевого китаю в основному продавці підкажуть і покажуть чим один від іншого відрізняється або глянути в інтернеті є багато толкових відео.

 

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

придбав вайпера 4х тактного, класна річ не вібрує тихо працює, розхід бензину наполовину менший, но хоче регуліровки клапанів, та коса не розуміє, що в мене пасіка, обще ще різних чотири китайця 2-х виручає:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...