Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
дВп

5 маток в сім'ї

8 posts in this topic

Взагалі то цим все сказано - меду нема, розплід нагнався, нову вощину почали освоювати.   Сьогодні подививсь а там їх пятеро ходить.......    я в шоці ... і шо далі ???

5 плодных маток?????

35 минут назад, дВп сказал:

Взагалі то цим все сказано - меду нема, розплід нагнався, нову вощину почали освоювати.   Сьогодні подививсь а там їх пятеро ходить.......    я в шоці ... і шо далі ???

Может Вы маток с трутнями перепутали?:umora:

Рой улетел.Остались неплодки

5 годин тому, cx-7 сказав:

Может Вы маток с трутнями перепутали?:umora:

:hmm: А я то думаю - як з такою !''дупою'' Воно яйця кладе    )))))))))))

Може бути що ходить плідна і на тиху заміну вивелись матки. Тепер будуть бої амазонок поки не залишиться одна молода яка потім полетить на паровку. Маток треба мітити тоді питань буде менше. Відберіть якщо встигнете матку або дві на відводки. Будуть запасні матки на пасіці. Не зрозуміло чи у вулику є плідна чи вона вже полетіла? Розбирайтеся але поспішайте тому що бджоли все роблять швидко.

Edited by Крук

контроль на післязавтра, бо будова починається. Відразу відпишусь,     але засів справді є........    поки всім вдячний. тепер буду користуватись точком активніше ...    ДЯКУЮ!!!!!!! 

Відписуюсь - прихожу, відкриваю кришку, а там .....    такий пив ний перегар, і хтось кричить ''ти  мене точно не любиш ???? ''      Посидівши у  неті зрозумів - чоловіка тре знати  і в лице також, а свого - особливо !!!!! все. йду спокійно спати. ... ту з одною жінкою  іноді не розберешся, а якби то їх було пятеро !!!!!!????!?!?   то б полисів точно