Перейти к содержанию

Помогите, пожалуйста


Рекомендуемые сообщения

Якщо її стиснути - втрачається повітряний прошарок між волокнами вати, а повітря якраз і є термоізолятор.
Це правда але її теплопровідність не збільшиться критично це в районі сотих
цим можна знехтувати.
Єдине це час потрачений на робту якщо він безкоштовний то можна.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Незаморочуйтеся з мінватою, це лишнє:IMHO:. Робив заставні по-швидкому -- на звичайну рамку степлером пристріляв  фольговану підложку під ламінат, цього вистачає, але з часом прогризають дири. Щоб не гризли, дав під низ двп, служать вже кілька років без проблем.
Не хочу робити рекламу але жовтий екструдований ппс це супер бджоли не гризуть взагалі .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, uam_63 сказал:

Не хочу робити рекламу але жовтий екструдований ппс це супер бджоли не гризуть взагалі .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

А если обматать скотчем то не грызут даже обычный белый пенопласт :)  - скотч темболее удобен что к деревянной планочке както прикрепить пенопласт или ЭППС всёравно нужно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, siverit сказал:

А если обматать скотчем то не грызут даже обычный белый пенопласт :) - скотч темболее удобен что к деревянной планочке както прикрепить пенопласт или ЭППС всёравно нужно.

Відношу себе до секти ,,Лінивих  пасічників ,, і повірте що обмотати скотчем  весь пінопласт обо прикрутити шурупом ЄППС різний час буде затрачено.

А потім під час експлуатації ви будете часто не злим тихим словом згадувати скотч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, uam_63 сказал:

Не хочу робити рекламу але жовтий екструдований ппс це супер бджоли не гризуть взагалі .

Сомневаюсь я однако.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Микита Ничипорук сказал:

Сомневаюсь я однако.

Канал Ярослав Муха заставні можете пересвідчитись .:af:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, uam_63 сказал:
5 минут назад, Микита Ничипорук сказал:

Сомневаюсь я однако.

Канал Ярослав Муха заставні можете пересвідчитись .

Я Вам верю, может у меня неправильные пчелы. Некоторые мои уникумы грызут даже ДВП.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, uam_63 сказал:

Відношу себе до секти ,,Лінивих  пасічників ,, і повірте що обмотати скотчем  весь пінопласт обо прикрутити шурупом ЄППС різний час буде затрачено.

А потім під час експлуатації ви будете часто не злим тихим словом згадувати скотч.

ЭППС шурупом - да пожалуйста и носитесь с такой заставной как с хрустальной вазой. Может я и преувеличиваю на счёт хрустальной вазы, но обмотать заставную займёт не больше минуты, так что наверное ну очень очень ленивый пасечник чтоб совсем не ценить надёжность

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЭППС шурупом - да пожалуйста и носитесь с такой заставной как с хрустальной вазой. Может я и преувеличиваю на счёт хрустальной вазы, но обмотать заставную займёт не больше минуты, так что наверное ну очень очень ленивый пасечник чтоб совсем не ценить надёжность

Все пізнається в порівнянні.

Забув додати що при скручуванні ЄППС з рейкою підмащую ПВА і все моноліт.

А на рахунок пінопласту примотаного скотчем тільки бджоли знайдуть маленьку шпарину перетворять заставну на порох.

 

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...