Перейти к содержанию

Помогите, пожалуйста


Рекомендуемые сообщения

Всем добрый день,решил я завести себе пасику,почитал посмотрел выбор пал на два вида пчёл,каринка и бакфаст.На форуме прочитал что бакфаст становится очень злым в 4 поколении.Подскажите пожалуйста что выбрать,Сосед пасечник советует брать по месту но у нас вообще пчелы не понятных пород!((Заранее спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Беріть де є можливість і не важливо для початку яка це порода. Якщо все піде добре і пасічникування Вам буде до душі, породу можна змінити в будь-який момент. На даному етапі Вам потрібно пробувати та вчитися, варіанти бувають різні: можете після першого року пасічникування закинути цю справу і більше до ней не вертатися, а можете як більшість тут на форумі - не уявляти життя без бджіл. Успіхів Вам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сергій дуже вам дякую що відгукнулись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки сімей плануєте завести в цьому році?

Де буде розміщена пасіка, який є інвентар в наявності?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Планую придбати одну сім'ю (бакфаст),та один пакет карінка,інвентар прийдеться замовляти весь новий,пасіка буде біля будинку.Не підкажете чи не за дорого з мене готять здерти за сім'ю бакфаст 3500 грн разом із вуликом та магазином.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Роман 82 сказал:

Планую придбати одну сім'ю (бакфаст),та один пакет карінка,інвентар прийдеться замовляти весь новий,пасіка буде біля будинку.Не підкажете чи не за дорого з мене готять здерти за сім'ю бакфаст 3500 грн разом із вуликом та магазином.

Не дешево. Но нужно видеть  что это за семья и что это за улик. Семьи как и улики бывают разные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Роман 82 сказав:

Не підкажете чи не за дорого з мене готять здерти за сім'ю бакфаст 3500 грн разом із вуликом та магазином.

В моєму регіоні сім'я коштує десь в районі 2200 - 2500 грн, разом з вуликом та магазином може бути 3500, якщо вулик та магазин в хорошому стані. Поторгуватися спробуйте в будь-якому випадку.

А ще як варіант (якщо є така можливість) купіть рій (орієнтовно 400 грн) і окремо вулик (1000 грн).

 

19 хвилин тому, Роман 82 сказав:

,інвентар прийдеться замовляти весь новий

Спробуйте запитати у форумчан, можливо хтось допоможе з інвентарем, в багатьох валяються лишні стамески, двохрамочні медогонки на стриху і т.д., якщо не безоплатно, то за мінімальну ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот улей,

IMG-a6bf14dbf9d1675ee86cd8b830038a83-V.jpg

А вот сами пчелы,красивые жёлтые.

IMG-b980f521b6bedb1751d1dd5bdca4f0bc-V.jpg

IMG-b9ff12d601968082a5803bd5ae6d105c-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Окремо вулик замовив у нас 1200 грн ,в замовлений вулик буду пересаджувати карніку,16 числа буду забирати відводок із Києва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Роман 82 сказал:

На форуме прочитал что бакфаст становится очень злым в 4 поколении.Подскажите пожалуйста что выбрать,

 То что получится в 4 поколени, т.е. F4 , при осеменении маток местным трутом, бакфастом назвать уже язык не поворачивается. Как и любую другую породу. И что получится в F4 при неконтролируемом спаривании одному Богу известно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бог в помощь! Берите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Микита Ничипорук сказал:

Бог в помощь! Берите.

Спасибо большое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надія,а если матки покупать F1,и подсаживать порода не будет переводится(матки погодные)или я что-то не понимаю (((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Роман 82 сказал:

Надія,а если матки покупать F1,и подсаживать порода не будет переводится(матки погодные)или я что-то не понимаю (((

Сама матка породная.Пчела 50/50 по крови мешанные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Роман 82 сказал:

Надія,а если матки покупать F1,и подсаживать порода не будет переводится(матки погодные)или я что-то не понимаю (((

Я, звичайно, не "Надія", та все ж варто уточнити.:ah:

Якщо в сім'ї працює F1 і Ви через рік (можливо два) заміните її  на F1 (справжній) то порода не зміниться. Якщо ж  у Вас з'явиться дочка від  бакфаста, то її бджоли 50х50, або й гірше. Від способу виводу мрлодої  (рій, поділ, тиха заміна) це не залежить. У вашій сім'ї батьки будуть породисті, а спариться з ким попало.:ole_ole:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Роман 82 сказал:

Надія,а если матки покупать F1,и подсаживать порода не будет переводится(матки погодные)или я что-то не понимаю (((

На ваше питання вже інші колеги дали відповідь, повторюватися не буду. Але раджу тримати на пасіці F1 ну ще можливо F2. 

Хоча багато хто має безпородних місцевих аборигенів, які їх задовільняють. Забаганки у всіх різні. Кого влаштовує і 20-50 кг з вулика, а кому і 80 мало; комусь подобається ловити рої, а іншим по деревах лазити лінь.

Тому я за породних бджіл

Успіхів Вам:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже всім дякую за поради,підкажіть будь ласка,яким видом фарби краще фарбувати вулик,і чи потрібно перед посадкою бджіл вулик оброблювати?(вулик абсолютно новий)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Роман 82 сказав:

Дуже всім дякую за поради,підкажіть будь ласка,яким видом фарби краще фарбувати вулик,і чи потрібно перед посадкою бджіл вулик оброблювати?(вулик абсолютно новий)

Раніше фарбував  масляною фарбою,  довго сохне і смердить. Роки 3 тому залишалося трошки  водоемульсійної Снєжки, звичайної, для внутрішніх робіт, спробував нею, як не дивно, тримається.  Минулого року пофарбував нуки і частинку корпусів фасадною водоемульсійкою, брав саму дешеву, сезон відстояли під дощами, фарба тримається. Чим сподобалося, сохне швидко, практично без запаху,  розводиться звичайною водою і барвниками можна зробити будь-який колір. Небуду стверджувати, що так правильно, але мені сподобалося, бджілки теж нежаліються...

Багато корпусів відразу заселив і так і використовую поки що нефарбованими, невистачає на все часу, крім естетики і тривалості служби вулика це більше ні на що невпливає

Нові вулики зсередини обробляти непотрібно,  можна зразу заселяти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Роман 82 сказав:

підкажіть будь ласка,яким видом фарби краще фарбувати вулик,і чи потрібно перед посадкою бджіл вулик оброблювати?(вулик абсолютно новий)

Останнім часом фарбую (доктор-текс, піно-текс) речовини для захисту дерева, які не утворюють плівки, швидко сохнуть та не мають різкого запаху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, davolodya сказал:

Нові вулики зсередини обробляти непотрібно,  можна зразу заселяти

А я немного паяльной лампой новые прохожу это сужает поры и в какой то мере "шлифует" стенки ульев и корпусов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже дякую за увагу та поради.Важко починати справу коли не розумієш що робити (((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Роман 82 сказал:

підкажіть будь ласка,яким видом фарби краще фарбувати вулик,і чи потрібно перед посадкою бджіл вулик оброблювати?(вулик абсолютно новий)

Раніше фарбували.

Тепер нові корпуси проварюємо у парафіні. Це захищає вулик від гниття, ушкодження шашлями. І найголовніше після дощів та снігів вулики не набрякають і не викручується у різні сторони. Колись щороку підганяли пофарбовані корпуси, бо після зими щілини були, що бджоли пролазили між корпусами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня ездил смотрел пчелы,это просто тихий ужас(((Улей сразу под замену,не такое уж и миролюбивый тот бакфаст как росказывал его хозяин.Прошу вас пожалуйста посоветуйте хорошего заводчика Бакфаста или Карники у кого можно купить пчелопакет.И скажите что всё таки лутше Бакфаст или Карника для начинающего.Заранее спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Роман 82 сказал:

Сегодня ездил смотрел пчелы,это просто тихий ужас(((Улей сразу под замену,не такое уж и миролюбивый тот бакфаст как росказывал его хозяин.Прошу вас пожалуйста посоветуйте хорошего заводчика Бакфаста или Карники у кого можно купить пчелопакет.И скажите что всё таки лутше Бакфаст или Карника для начинающего.Заранее спасибо.

:IMHO: Не кидайтеся зразу у крайнощі. Іноді і наймиролюбніші бджоли поводяться трохи недобре.  Подивитеся на них у інший час і іншу погоду - можливо буде по іншому. Якщо ні - то можна змінити матку і за певний час бджола поміняється. 

А вулик можна ще якийсь час потерпіти (позамазувати щілини і т.д.) нехай повилазять усі недоліки - тоді побачите  на що треба особливо звертати увагу при покупці іншого нового.

На рахунок пакетів то тут на форумі у відповідному розділі є багато відгуків про хороших пакетчиків - вони звичайно все уже продали - але іноді бувають винятки - зверніться може і допоможуть.

І карніка і бакфаст добрі тільки тоді коли це дійсно вони, а не "косять" під них. А побачити що краще зможете тільки Ви самі у своіх умовах - залежно від переважаючих  взятків. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Міхал-69 сказал:

:IMHO: Не кидайтеся зразу у крайнощі. Іноді і наймиролюбніші бджоли поводяться трохи недобре.  Подивитеся на них у інший час і іншу погоду - можливо буде по іншому. Якщо ні - то можна змінити матку і за певний час бджола поміняється. 

А вулик можна ще якийсь час потерпіти (позамазувати щілини і т.д.) нехай повилазять усі недоліки - тоді побачите  на що треба особливо звертати увагу при покупці іншого нового.

На рахунок пакетів то тут на форумі у відповідному розділі є багато відгуків про хороших пакетчиків - вони звичайно все уже продали - але іноді бувають винятки - зверніться може і допоможуть.

І карніка і бакфаст добрі тільки тоді коли це дійсно вони, а не "косять" під них. А побачити що краще зможете тільки Ви самі у своіх умовах - залежно від переважаючих  взятків. 

Я звичайно вибачаюсь, що встряю в розмову, але Вам не здаэться, що 3500 грн занадто велика сума для "вулик можна ще якийсь час потерпіти (позамазувати щілини і т.д.) нехай повилазять усі недоліки"? За такі гроші можна і вулик нормальний і пакет узяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Помогите, пожалуйста

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...