Перейти к содержанию

Аскосфероз


Рекомендуемые сообщения

Пробовал і деревій і сироп з йодом, пропадав на деякий час. Потім почитав про полоски від аскосферозу(їх хімічний склад) в багатьох входить клотримазол(протигрибковий препарат) в звичайній аптеці купив флакончик розчин клотримазолу  за 12 гривень, давав в сироп по 0,5 мл на 0,5 л сиропу.До осені проявів хвороби на бачив. Подивлюся що буде цього року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, fantom36 сказал:

Пробовал і деревій і сироп з йодом, пропадав на деякий час. Потім почитав про полоски від аскосферозу(їх хімічний склад) в багатьох входить клотримазол(протигрибковий препарат) в звичайній аптеці купив флакончик розчин клотримазолу  за 12 гривень, давав в сироп по 0,5 мл на 0,5 л сиропу.До осені проявів хвороби на бачив. Подивлюся що буде цього року.

Це хоть не атибіотик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

протигрибковий препарат , антибіотик це інше. ним між пальцями мастять якщо грибок, є ще мазь клотримазолова, я брав розчин. полоски ним також обробляють але ціна вища на них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Міститься в препаратах від аскосферозу - аскосан (д. в. клотримазол), аскозол (д. в. клотримазол), микосан (д. в. клотримазол),

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, fantom36 сказал:

Міститься в препаратах від аскосферозу - аскосан (д. в. клотримазол), аскозол (д. в. клотримазол), микосан (д. в. клотримазол),

Я також вже подевився треба буде спробувати.
Дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я каждий раз при огляді сімї кидаю у вулик деревій і окоферозу ненаблюдав і ще одне непотрібно на весні сильні сімї розширяти по максимому тримати компактним гніздом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, targal сказал:

Я каждий раз при огляді сімї кидаю у вулик деревій і окоферозу ненаблюдав і ще одне непотрібно на весні сильні сімї розширяти по максимому тримати компактним гніздом 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

лише доповню, коли для старту даю сироп по весні то обов"язково на тисячолистнику "деревій". колись була весна з сильним розливом місцевої річки, розлив був під саму пасіку, ну і я мабуть пошвидив;), трохи більше розширив зимувалий відводок. отримав  аскосфероз. вилікував за пару тижнів посипаючи перетертим деревієм. в цій сім"ї більше не було хвороб ще два роки при тій самій міченій матці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Аскосфероз - захворювання розплоду. Найкращий засіб перегін бджіл на вощину та заміна матки та вулика. 100% позбудитесь зарази. А рамки на перетомку, вулик дизенфікується, рамки спалюються. Це можливо робити при захворюванні одної, двох  сімей, а якщо половина пасіки тоді просто мовчу:(:at::helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При нозематозі обробляв пусту суш Дезоксом, або парами формаліна. Як мені казали - формалін бє все. То думаю і аскофероз убє. Це на той випадок, якщо пів пасіки захворіло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Аскосфероз - захворювання розплоду. Найкращий засіб перегін бджіл на вощину та заміна матки та вулика. 100% позбудитесь зарази. А рамки на перетомку, вулик дизенфікується, рамки спалюються. Це можливо робити при захворюванні одної, двох  сімей, а якщо половина пасіки тоді просто мовчу:(:at::helpme:

Якщо півпасіки, то потрібно копати глибше причину появи захворювання. Можливо тут є помилки в роботі пасічника. 

У мене цієї весни захворіла найсильніша сім'я на пасіці, рано розширив, скоротив гніздо і так протримав до 20 травня, хвороба зникла сама по собі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Аскосфероз - захворювання розплоду. Найкращий засіб перегін бджіл на вощину та заміна матки та вулика. 100% позбудитесь зарази. А рамки на перетомку, вулик дизенфікується, рамки спалюються. Це можливо робити при захворюванні одної, двох  сімей, а якщо половина пасіки тоді просто мовчу:(:at::helpme:

Сокращали гнездо,убирали рамки пораженные,взяток,замена маток-вот и все чем боролись,Болезнь уходила.Ничего не палили.Возможная причина заболевания-сырость,возвратные холода,чрезмерное расширение гнезда.Семьи весной нужно держать сжатыми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2016 в 13:27, ВАДОС сказал:

Не знаю винна чи не винна, але при заміна на нових маток аскосфероз пропав.

Часто і від сирості буває, а в основному найчастіше виникає у сильно розширеному гнізді. Тому насамперед - скорочення й утеплення. Ну,  а вже потім і лікування.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?27?.?05?.?2016 в 12:55, Yaroslav сказал:

Аскосфероз - захворювання розплоду. Найкращий засіб перегін бджіл на вощину та заміна матки та вулика. 100% позбудитесь зарази. А рамки на перетомку, вулик дизенфікується, рамки спалюються. Це можливо робити при захворюванні одної, двох  сімей, а якщо половина пасіки тоді просто мовчу:(:at::helpme:

А для чого ж спалювати рамки, це ж не американський гнилець ? Насамперед, пасіку треба тримати у сухому і затишному місці.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, ДобровоЛ сказал:

пасіку треба тримати у сухому 

Та де ж таке мiсце цьогорiч взяти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Мико сказал:

Та де ж таке мiсце цьогорiч взяти

В мене знайшли таке місце вчора виліз на горище зняти пару ящиків під пакети в одному поселився рій і вже пів ящика відтянув вощини всунув їм ще дві рамки положив зверху медку хай седить тим часом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?31?.?05?.?2016 в 22:17, Мико сказал:

Та де ж таке мiсце цьогорiч взяти

Та то я про нормальні дні вів розмову. Мав на увазі - не у вогких низинах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Fabro сказал:

 

в 1998році кочівля на гречку, і там на пасіці зявляється аскофероз, моя думка неподалік знаходився павільйон теж на кочівлі,місцеві пасічники заявили, що з появою цього павільйону в них на пасіці зявився теж аскофероз.Лікування проводив після відкачки меду, це 1 млн препарату ністатин на три літри сиропу у співідношені 2л води на 1кг цукру, роздачу робив у співідношені до сили сімї, но не більше 1л,результат не заставив довго чекати, тільки в одній сімї прийшлось замінити бджоломатку, яка також одужала.З розповіді місцевих пасічників які проводили на початку лікування сиропом на цибулі і часником успіх був на 50%, після застосування ністатину все пішло на одуження, після цього випадку Слава Богу на пасіці даного захворювання не зустрічав жодного разу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

8 часов назад, miro сказал:

в 1998році кочівля на гречку, і там на пасіці зявляється аскофероз, моя думка неподалік знаходився павільйон теж на кочівлі,місцеві пасічники заявили, що з появою цього павільйону в них на пасіці зявився теж аскофероз.Лікування проводив після відкачки меду, це 1 млн препарату ністатин на три літри сиропу у співідношені 2л води на 1кг цукру, роздачу робив у співідношені до сили сімї, но не більше 1л,результат не заставив довго чекати, тільки в одній сімї прийшлось замінити бджоломатку, яка також одужала.З розповіді місцевих пасічників які проводили на початку лікування сиропом на цибулі і часником успіх був на 50%, після застосування ністатину все пішло на одуження, після цього випадку Слава Богу на пасіці даного захворювання не зустрічав жодного разу.

марганцовка из росинки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ляшенко сказал:

 

марганцовка.

это не серьёзно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

это не серьёзно 

это проверено более чем на 30 отводках у которых был мешотчатый вместе с аскасферозом из - за долгого лечения антибиотиком и в хвост и в гриву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

5 минут назад, Ляшенко сказал:

 

марганцовка из росинки.

Это сказано к  тому ,что сказал "  а " говори и "б"  Подействовало .Добавилось два слова 

Надо опять тянуть пару слов 

Сколько чего в росинку и когда и сколько раз 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

 

Это сказано к  тому ,что сказал "  а " говори и "б"  Подействовало .Добавилось два слова 

Надо опять тянуть пару слов 

Сколько чего в росинку и когда и сколько раз 

был мешотчатый начал лечить всем что подл руку попадётся . антибиотиком кормил, поил , поливал и посыпал - в прямом смысле слова  в надежде что пройдёт мешотчатый и много других обработок проводил всё напрасно1 от такой тщательной чистки антибиотиком  (имунитет пчёл убил полностью) появился как следствие в придачу аскосфероз , тут на форуме прочитал что действует марганцовка - попробывал , на глаз насыпал марганцовки в 2х литровую бутылку - раствор получился крутым ,но меньше чем 1г на литр(обычно советуют 1г на литр). после первой обработки смотрел через неделю  аскосфероз прошёл полностью ,как и небывало, мешотчатый прошёл после 2х обработок с интервалом в неделю.:ay: обрабатывал только когда не идет ГВ или отводки ,что бы непопал марганец в товарный мёд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Ляшенко сказал:

был мешотчатый начал лечить всем что подл руку попадётся . антибиотиком кормил, поил , поливал и посыпал - в прямом смысле слова  в надежде что пройдёт мешотчатый и много других обработок проводил всё напрасно1 от такой тщательной чистки антибиотиком  (имунитет пчёл убил полностью) появился как следствие в придачу аскосфероз , тут на форуме прочитал что действует марганцовка - попробывал , на глаз насыпал марганцовки в 2х литровую бутылку - раствор получился крутым ,но меньше чем 1г на литр(обычно советуют 1г на литр). после первой обработки смотрел через неделю  аскосфероз прошёл полностью ,как и небывало, мешотчатый прошёл после 2х обработок с интервалом в неделю.:ay: обрабатывал только когда не идет ГВ или отводки ,что бы непопал марганец в товарный мёд.

Марганцовка зараз дефецит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...