Перейти к содержанию

Кооперативи пасічників


Рекомендуемые сообщения

15 минут назад, Микола І сказал:

На ютубканалі " Блог сенцова " є ролік "Куда продає мед Іан Степплєр. Кооператив Бімейд" про те як пасічники продають мед в розвиненій країні із ринковою економікою.Канада на 18-20 місці за економічним розвитком (за показником ВВП на душу населення) Україна на 127 місці (до війни)

Сніг білий, вода мокра...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вариант кооперації для більшості це буде космос. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі для кооперативів і спілок є гранти можемо прийнять участь https://chaszmin.com.ua/grant-na-innovatsijni-komunikatsijni-proyekty-z-naratyvnym-pidhodom-tsa-2/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так звані "гранди", більшість наших громадян розуміють це як дадуть гроші без необхідності повертати, мають негативний вплив на свідомість потенційних "грандоїдів". Пригадую випадок 20-ти річної давнини. Колега витратив чимало часу власного життя(сидячи перед компом) намагаючись зрозуміти як можна його отримати. При цьому в нього гроші були(трохи пізніше придбав спортивне авто, будинок в центрі міста) і все одно мріяв про отримання на розвиток власного пасічництва. Простими словами шукав як можна добрим дядькам(і тіткам звісно теж) довести що він бідний працьовитий українець і за допомогою їх грошей стане заможним, проквітаючим. Результат його спроб-не дадуть і не пробуйте. Дають на купівлю корови для багатодітних сільських сімей. На мій погляд він ніяк не походив на потребуючого грошової допомоги від "фондів". Ще роки три тому дали знайомому "коровотримачу" грошей на обладнання холодильника для молока,  дійсно поставили щось подібне(бачив нову "будову" з дороги), через короткий термін корів розпродав, місяць тому помер син, по пьянці застудивсь. Пишу і думаю-як вони, ті "гранди", роздають? Приїхати на місце майбутніх капіталовкладень, поспілкуватись(ні, це вже лишне, побачити з дороги обьект, і повернутись в розпачі, цьому господарству гроші дармові не допоможуть), домовитись про процент "відкату", мабуть тільки так воно працюе, бо повірити ,що в них "фондах" чиновники дурні-не можу. Кострубато висловив свою думку, думаю зрозуміете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Винодел сказав:

Пишу і думаю-як вони, ті "гранди", роздають?

Майже 30 років тому я, працюючи в комерційному банку, приймав участь у видачі кредитів. Це морально важко - роздавати чужі (банківські) гроші на якісь проєкти, реальність яких важко оцінити.

- Інколи видно, що людина пройдисвіт - таких відшиваєш відразу.

- Фермери приходили і просили гроші на "посіяти", торгувались за кожен кредитний процент, а я розумів, що вони в кінці строку будуть просити "списати" борги, як це робила держава для колгоспів. Але в переліку банківських операцій немає послуги "списання".

- Були меткі комерсанти, які надавали у якості застави 10 тон рафінованої міді під кредит на купівлю металопрокату і в останній момент встигали повернути гроші.

- Були два водії-далекобійники в розквіті сил, які хотіли для перевізення вантажів у зону конфлікту у бувшій Югославії купити фуру. По всьому було видно - вони вчасно повернуть гроші. В заставу давали два своїх будинки (забрати їх за борги не можна, ботам живуть малі діти). Давати кредит без забезпечення - це каралося кримінально. Якихось лізингових схем тоді не було і ми змушені були відмовити водіям.

Кінець-кінцем мені набридло ризикувати чужими грошами і я перейшов у бізнес - ризикувати своїми грошами або майном свого підприємства.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Кінець-кінцем мені набридло ризикувати чужими грошами і я перейшов у бізнес - ризикувати своїми грошами або майном свого підприємства.:hi:

Але хватка залишилась ризикувати чужими коштами чи майном. Берете мед без застави і без гарантій повернення коштів. Більшість пасічників як і банк в якому Ви працювали відшивають таких кредитоотримувачів.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Фото 1920 х

IMG_20240220_082336.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Віталій Блінов сказав:

Фото 1920 х

IMG_20240220_082336.jpg

Прадід Ваш, мабуть, в тому союзі був, нє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Він Магадан будував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Віталій Блінов сказал:

Він Магадан будував.

Мабуть теж за грантові кошти....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи лікбезу по кооперативам.

8.04-koop.pr-YU-41-YU-42.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання . чи буде сухий мед і суміші бджоло продуктів  вартувати стільки же як суміші представлені на фото . Чи реально це зробити і що кооперативу для цього потрібно , на вашу думку?

IMG_20240328_191954.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...