Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Sign in to follow this  
охотник пчел

Любителі підводної охоти

17 posts in this topic

А есть на форуме подводные охотники? Может есть такая тема тут? Если есть ткните носом, если нету,  может создать? 

В 15.03.2019 в 21:59, охотник пчел сказал:

А есть на форуме подводные охотники? Может есть такая тема тут? Если есть ткните носом, если нету,  может создать? 

Я тут, :wave:

Я бывший, по молодости нырял. Но два ружья еще где то в гараже хранятся.

43 минуты назад, Семеныч сказал:

Я бывший, по молодости нырял. Но два ружья еще где то в гараже хранятся.

В мене батько 73 роки, торік ще плавав ,і в цьому думае, :)правда вже поверху, не ниряе, ружье в него совдеповске , але рибу бье добре. Полювання основні на дністровському водосховище.

В мене взагалі китайський арбалет, у 2015 купив за 600 грн. Але який з мене мисливець ,  то увійде і таке. Цієї осені зими не ниряв - переніс операцію на грижу, то поки що не до того задоволення.

2 часа назад, Серж 82 сказал:

В мене взагалі китайський арбалет, у 2015 купив за 600 грн. Але який з мене мисливець ,  то увійде і таке. Цієї осені зими не ниряв - переніс операцію на грижу, то поки що не до того задоволення.

Я в осени полюю до жовтня, костюм 5мм довше не дозволяє:(треба взяти ще 9мм тоді можна хоч зимою, по холодній воді краще видно, більше місць де можна пониряти, раніше полював з  Рп, в тому році взяв зелінку, від Заславца, дуже зручна і потужна, коропа 4 кіл пробило на виліт, і заряджається легше чим совдеповске.

18 минут назад, охотник пчел сказал:

Я в осени полюю до жовтня, костюм 5мм довше не дозволяє:(треба взяти ще 9мм тоді можна хоч зимою, по холодній воді краще видно, більше місць де можна пониряти, раніше полював з  Рп, в тому році взяв зелінку, від Заславца, дуже зручна і потужна, коропа 4 кіл пробило на виліт, і заряджається легше чим совдеповске.

В мене 7мм, починаю ниряти в кінці жовтня або аж в листопаді коли прозрак хороший. в моїх місцях до листопада вода мутнувата.

5 минут назад, Серж 82 сказал:

В мене 7мм, починаю ниряти в кінці жовтня або аж в листопаді коли прозрак хороший. в моїх місцях до листопада вода мутнувата.

Їдь трохи нижче, Рогізна наприклад:ay:ось такий шкелет там найшов, походу осетр.

IMG_20180921_075153.jpg

Зазвичай часу на поїздки не вистачає. А на місці збіг вечерком на дві годинки тай назад додому.

Вискочив сьогодні на нічну, в запалі навіть не поцікавившись чи є прозрак

71291B48-FC70-429F-AEDF-99B5191F6120.jpeg

Облом повний - мутняк, навіть не заряджав. Так поплавав 15 хв щоб жабри змочити, тай додому.

07F934CD-2156-497F-B142-7240CB63C6C5.jpeg

Година пошуку результату не дала. 

Два недомірка загарпунив, щоб лиш у малого охота не відпала дижурити  на березі

900F7A71-BE72-4A53-BB27-CD07D44DC4C7.jpeg

7ABA5910-9F09-43A8-8F58-F8A461EB377B.jpeg

AFF753C0-B9FA-43E9-ADF9-D429C1923ADC.jpeg

1 час назад, Серж 82 сказал:

Година пошуку результату не дала. 

очистилася трохи вода вже в вас ?  глибоко ниряв? ямки треба шукати.:IMHO: я в цьому році пропустив,був кілька разів всього, по мелочі, трофейного нічого не бачив:(

10 минут назад, охотник пчел сказал:

очистилася трохи вода вже в вас ?  глибоко ниряв? ямки треба шукати.:IMHO: я в цьому році пропустив,був кілька разів всього, по мелочі, трофейного нічого не бачив:(

Вже чистіша, можна ниряти, але того прозраку що хочеться ще нема.  В мене глибше 4 х метрів немає. Ямки треба пробувати коряжити, бо так глушняк. З лівого берега в каміннях (2-3 м) є гарні голавлі, але не хотів туди плисти - бо малий на березі (в ночі не хотів його залишати).  З правого берега попід бровку  ще дрібязок тримається, а в руслі глушняк

Як буде надхнення то може на днях візьму човен і махну на той берег, пройдусь попід скалу

Не втримався і сьогодні знову пройшовся. Одного хорошого голавля стріляв зверху і гарпун відрикошетив, останній постріл у такого ж голавля і гарпун з ломаний ( сраний китаєць), та ще й через свою дурість не доніс його до берега (зійшов з гарпуна). 

Але  на пожарити є

AB86B3C3-A776-4B9F-BB07-D86C06079A76.jpeg

Сьогоднішній результат. Правда прийшлось попотіти - 2.5 години у воді. Ще один красень зійшов з гарпуна.

19B237A1-6DA1-4721-99B2-7549A97BFAD2.jpeg

A3F49068-7610-448F-A37F-C0B0EEC03BDE.jpeg

8DAA61F1-6FCA-426E-A500-37ABC2179971.jpeg

Майбутній подвох, правда дружина сказала що більше зі мною не пустить бо замерз як цуцик.

7BFCEABA-EB5D-4379-BA74-2A8CB960F12C.jpeg