Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

А де можна отримати актуальний прайс?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

крышу нужно какой-то оцинковкой оббивать или дождь/снег не страшен для папу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Puzlik сказал:

крышу нужно какой-то оцинковкой оббивать или дождь/снег не страшен для папу?

Абсолютно не потрібно нічим обивати. ППУ не боїться ні доща, ні снігу. Потрібно лише щоб був пофарбований

image.jpg

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.06.2019 в 23:10, Tacromet сказал:

Добрый вечер.

Не подскажете где заказывали формы 

Нужен 145 корпус

дно и крыша.

Заранее спасибо

 

Сами делаем))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Приобрел один улей нового поколения с пропилом на два отделения для тестирования.  Пока только собрал. По зазорам все устраивает (если корпуса не будут расширяться), хотя ожидал ласточкин хвост самофиксирующийся  (типа, чтоб и без шурупов держался). Выглядит вот так:

20190914_173732.jpg

20190914_173738.jpg

20190914_173755.jpg

20190914_173807.jpg

20190914_173817.jpg

20190914_173829.jpg

20190914_173833.jpg

20190914_173850.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотел заказать для сравнения еще химэкселен, но посмотрев пару видео решил, что не стоит рисковать:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

решил, что не стоит рисковать

Може я не уважно дивився відео, але не зрозуміло: чим не варто ризикувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, chajka2005 сказал:

Може я не уважно дивився відео, але не зрозуміло: чим не варто ризикувати?

Отзывы по химэкселен  хуже...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, chajka2005 сказал:

Може я не уважно дивився відео, але не зрозуміло: чим не варто ризикувати?

Да.Не внимательно смотрели.Смотрите: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Всім хто чекав на зниження цін на ППУ вулики!)
Найкраща пропозиція в Україні!

1_11.jpg

IMG_20190925_075203.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, LexDP сказал:

Всім хто чекав на зниження цін на ППУ вулики!)
Найкраща пропозиція в Україні!

1_11.jpg

IMG_20190925_075203.jpg

Це хорошо, тільки пізно 

Ціна меду який бджоли могли б принести з вашого вулика упала в порівнянні з прошлим роком

50кг *42грн=2100 - 50кг*30грн=1500 на 600грн

а якщо порівнювать з 2017 (ціна за 1кг 48грн ) то на 900грн 

А що буде далі :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AVA сказал:

Це хорошо, тільки пізно 

Ціна меду який бджоли могли б принести з вашого вулика упала в порівнянні з прошлим роком

50кг *42грн=2100 - 50кг*30грн=1500 на 600грн

а якщо порівнювать з 2017 (ціна за 1кг 48грн ) то на 900грн 

А що буде далі :dntknw:

Самое темное время, всегда перед рассветом.

Тримайтесь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, AVA сказал:

Це хорошо, тільки пізно 

Ціна меду який бджоли могли б принести з вашого вулика упала в порівнянні з прошлим роком

50кг *42грн=2100 - 50кг*30грн=1500 на 600грн

а якщо порівнювать з 2017 (ціна за 1кг 48грн ) то на 900грн 

А що буде далі :dntknw:

А за долар забули- він упав із 27 до 24 на 11%. Відповідно і вуликам та комплектуючим ще є куди дешевшати :IMHO1:. Чекаємо на подальше зниження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, chajka2005 сказал:

А за долар забули- він упав із 27 до 24 на 11%. Відповідно і вуликам та комплектуючим ще є куди дешевшати :IMHO1:. Чекаємо на подальше зниження.

Чомусь сировина не дешевшає....

Ви тільки про доллар подумали?)))

Він впав на 3 грн. Це на 10 рамковому 300-му корпусі аж 7,5грн, якщо б подешевшала сировина. Ми скинули 20грн на корпусі.

Більш того: аренда, електро енергія, заробітна плата, пластик на задвижки, метал для кутників під рамки, сітка, метизи.

Все дорожчає!

Але ви рахуєте звісно краще за всіх!!)))

Тож чекайте!)

Якщо буде зниження цін на сировину та всі комплектуючі, я буду тільки радий зробити максимально низьку ціну!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.09.2019 в 23:09, chajka2005 сказав:

А за долар забули- він упав із 27 до 24 на 11%. Відповідно і вуликам та комплектуючим ще є куди дешевшати :IMHO1:. Чекаємо на подальше зниження.

Ви серьозно?:blink:Причини падіння курсу долара зовсім не в рості економіки.Там інші причини.

Чому тоді хліб не дешевшає і т.д.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.09.2019 в 09:43, LexDP сказав:

Всім хто чекав на зниження цін на ППУ вулики!)
Найкраща пропозиція в Україні!

1_11.jpg

IMG_20190925_075203.jpg

Олексій, роблю Вам зауваження.

Я коли брала у Вас 1 вулик на пробу, що казала-я подивлюсь, як сподобається візьму ще.І я таки взяла!Але не у Вас.

Ви як підприємець, що розвиває свій бізнес...а це зараз ой як тяжко.Мпли взяти мене на олівець.І через місяць написати в вайбер-доброго дня і т.д. по тексту.Мене київські компанії задовбують своїми рекламами , тільки купи 1 раз в них щось і хана..і на вайбер довбуть, і фейсбуці, і на месенджер і ватсап.Довбуть по всім напрямкам!!!

Що я маю на сьогодні.1 вулик ваш, який мені подобається  абсолютно .

І куєву тучу київських, які..якби не дуже,але *тєрпімо*.Вони взяли ціною.Тою ціною, що у Вас зараз!!!

От нормальна ситуація?Я зла і на Вас, що ви не подумали за зниження ціни для потенційного клієнта(а я казала-планую брать багато) і на себе...трохи.Але всі ми шукаєм де вигідніше.Я би краще купила в Вас.А тепер..пшик.

Формуйте списки клієнтів, розсилайте їм акції, особливі пророзиції.Хто хоче купить, той купить- хто не хоче, ну не купить.Але Ви за себе нагадали.І у вас була акція і ви були в Києві на виставці, я би може там у вас все купила.А я за те знала?

Відкриваю тему-йопсіль-мопсіль...був і не сказав...поїхала і купила у інших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.09.2019 в 15:12, PRO_ПЧЕЛ__ сказав:

Приобрел один улей нового поколения с пропилом на два отделения для тестирования.  Пока только собрал. По зазорам все устраивает (если корпуса не будут расширяться), хотя ожидал ласточкин хвост самофиксирующийся  (типа, чтоб и без шурупов держался). Выглядит вот так:

20190914_173732.jpg

20190914_173738.jpg

20190914_173755.jpg

20190914_173807.jpg

20190914_173817.jpg

20190914_173829.jpg

20190914_173833.jpg

20190914_173850.jpg

Вам сподобаються в роботі.

Я вже маю з чим порівняти, бо є на пасіці Лисонь,Бартнік, цей вулик ппу і іншої фірми.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Inna сказал:

Я вже маю з чим порівняти, бо є на пасіці Лисонь,Бартнік, цей вулик ппу і іншої фірми.

 

И как Лысонь по сравнению с Украинскими производителями?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Inna сказал:

Вам сподобаються в роботі.

У меня только один улей, с пропилом посередине. В нем будет зимовать семья с ИОшкой.

Мне нравится, скорее всего, буду затариваться ими понемногу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Inna сказал:

Ви серьозно?:blink:Причини падіння курсу долара зовсім не в рості економіки.Там інші причини.

Чому тоді хліб не дешевшає і т.д.?

Всьому свій час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Inna сказал:

Олексій, роблю Вам зауваження.

Я коли брала у Вас 1 вулик на пробу, що казала-я подивлюсь, як сподобається візьму ще.І я таки взяла!Але не у Вас.

Ви як підприємець, що розвиває свій бізнес...а це зараз ой як тяжко.Мпли взяти мене на олівець.І через місяць написати в вайбер-доброго дня і т.д. по тексту.Мене київські компанії задовбують своїми рекламами , тільки купи 1 раз в них щось і хана..і на вайбер довбуть, і фейсбуці, і на месенджер і ватсап.Довбуть по всім напрямкам!!!

Що я маю на сьогодні.1 вулик ваш, який мені подобається  абсолютно .

І куєву тучу київських, які..якби не дуже,але *тєрпімо*.Вони взяли ціною.Тою ціною, що у Вас зараз!!!

От нормальна ситуація?Я зла і на Вас, що ви не подумали за зниження ціни для потенційного клієнта(а я казала-планую брать багато) і на себе...трохи.Але всі ми шукаєм де вигідніше.Я би краще купила в Вас.А тепер..пшик.

Формуйте списки клієнтів, розсилайте їм акції, особливі пророзиції.Хто хоче купить, той купить- хто не хоче, ну не купить.Але Ви за себе нагадали.І у вас була акція і ви були в Києві на виставці, я би може там у вас все купила.А я за те знала?

Відкриваю тему-йопсіль-мопсіль...був і не сказав...поїхала і купила у інших.

Круто! Лайк!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Inna сказал:

Формуйте списки клієнтів, розсилайте їм акції, особливі пророзиції.Хто хоче купить, той купить- хто не хоче, ну не купить.Але Ви за себе нагадали.І у вас була акція і ви були в Києві на виставці, я би може там у вас все купила.А я за те знала?

А позвонить и спросить, трудно было?  "Хто стукає- тому одкривають"- есть такая поговорка...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Andruhan сказав:

А позвонить и спросить, трудно было?  "Хто стукає- тому одкривають"- есть такая поговорка...;)

 Я клиент, а не просящий...это разное.

Тем болен звонить в такой ситуации для меня самой не выгодно.Продавец должен *держать меня на крючке*.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Корпусах на 145 рамку устранили дефекты?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2019 в 18:06, Inna сказав:

Ви серьозно?:blink:Причини падіння курсу долара зовсім не в рості економіки.Там інші причини.

Чому тоді хліб не дешевшає і т.д.?

   Точно так. Он сучка Гонтарева зразу ж на посаді банкіра  курс була зробила по 40 ! Що , хіба тоді так наша економіка впала була різко?!

А я б прикупив корпусів на 145, але ж у мене не зовсім стандарт - на 10 мм ширші корпуси...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...