Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Укроп сказав:

Я в шоці, і ще він збирається мене юридично покарати. Впарює людям фуфло, і неможна казати що в нього фуфло. Треба скрізь де тільки можна, розказувати людям щоб у нього, його непотріб, не купляли

...як дану ситуацію в межах чинного законодавства України можна вирішити ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, whale сказал:

як дану ситуацію в межах чинного законодавства України можна вирішити ? 

Реальних варіантів лише два - або домовитися або через суд, а це дуже довго, затратно і нервово. Такі наші українські реалії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Апіслав Лучанський сказав:

Реальних варіантів лише два - або домовитися або через суд, а це дуже довго, затратно і нервово. Такі наші українські реалії.

добавлю, що є ще варіант - це ось такий форум,  де можна висловити свій відгук. Хоча... Ломака Олексій допустив помилку і не "домовився" з адміністрацією форум про видалення незручних постів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, whale сказал:

добавлю, що є ще варіант - це ось такий форум,  де можна висловити свій відгук. Хоча... Ломака Олексій допустив помилку і не "домовився" з адміністрацією форум про видалення незручних постів...

Я вибачаюсь, а не зручні пости для кого, виробника чи покупця ? Скажу за себе, в мене було велике бажання придбати такі (цього виробника) вулики. На виставці в Києві, минулого року я на них подивився і бажання в мене відпало :( Можливо я щось не розумію, можливо в менезавеликі вимоги, але те що я побачив на виставці не спонукало мене витратити кошти на данний виріб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Gold-V сказав:

Я вибачаюсь, а не зручні пости для кого, виробника чи покупця ? Скажу за себе, в мене було велике бажання придбати такі (цього виробника) вулики. На виставці в Києві, минулого року я на них подивився і бажання в мене відпало :( Можливо я щось не розумію, можливо в менезавеликі вимоги, але те що я побачив на виставці не спонукало мене витратити кошти на данний виріб.

Олексій хто , виробник.... ну ,далі сам додумай. Я мав досвід висловитись в темі бакфасту, трохи повидаляли  постів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго времени суток коллеги!!! Мы выбираем товар во многом по картинкам или фото. И при получении горько разочаровываемся в полученном товаре. В видео, которое я предоставляю, хотел показать на что необходимо обращать внимание и какие бывают ещё улья других производителей.. В Украине четыре производителя ульев ППУ.   Это моё личное мнение, с которым многие могут не согласиться, но знать будут :) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.07.2020 в 00:26, LexDP сказал:

 1 вулик це 0.000012% від виробництва. Із цією статистикою ви лізете мене хаїти та повчати? У просто смішно!!!

Якщо перевести в абсолютні значення, то виготовлено 8 333 333 вулики, офіційна (умовна) статистика налічує в Україні 3000000 бджолосімей, то виходить що в кожного пасічника в Україні вже як мінімум по 2 таких вулики на бджолосім'ю, а в декого і по 3, мабуть мої поза статистикою.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, yurasaver сказал:

Якщо перевести в абсолютні значення, то виготовлено 8 333 333 вулики, офіційна (умовна) статистика налічує в Україні 3000000 бджолосімей, то виходить що в кожного пасічника в Україні вже як мінімум по 2 таких вулики на бджолосім'ю, а в декого і по 3, мабуть мої поза статистикою.... 

Не знаю, як я рахував. Був в афекті)

0,072%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні закінчили прессформу на 300 корпус. Тепер вся лінійка 10 рамкового вулика замінена. 

Нові: Криші, Днища, Кормушка, 145-й корпус, 230-й корпус, 300-й корпус

Візьмемось тепер за  нові 12 рамкові)

 

 

IMG_20200728_174754.jpg

 

IMG_20200331_110302.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, whale сказав:

і не "домовився" з адміністрацією форум про видалення незручних постів...

Можете привести приклад, коли хтось домовлявся з адміністрацією про видалення незручних постів? Можу і бан влупити за наклеп. 

Оскільки мою увагу привернули до даної теми, то маю що сказати. 

@Укроп, твоя позиція зрозуміла - не потрібно спамити. Інакше видам попередження. Крім того, твоїх фото ми так і не бачили, тому звинувачення доволі голословні. 

@LexDP, ваша позиція дивна у відношенні до бракованого товару. Є така приказка - "Якщо не знаєш як поступити - поступай по Закону". Так от. Є Закон захисту прав споживачів, який чітко регулює відносини покупців та продавців. Він написаний доволі доступною мовою - достатньо його прочитати один раз, щоб знати свої обов"язки та права. Достатньо керуватися даним законом і посилатися на нього у випадках конфліктних відосин із покупцями, а не придумувати свої процедури. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Можете привести приклад, коли хтось домовлявся з адміністрацією про видалення незручних постів? Можу і бан влупити за наклеп. 

 

Останнє що помітив - в темі "порода бджіл Бакфаст" частину моїх постів перенесли в "Упс" ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, whale сказав:

Останнє що помітив - в темі "порода бджіл Бакфаст" частину моїх постів перенесли в "Упс" ....

Ще раз. У вас є докази чи інша інформація, що з Адміністрацією хтось "домовлявся"? Чи ваші висновки базуються лише на тому, що ваші дописи не по темі хтось із Ради Форуму, яка не є Адміністрацією та взагалі вибирається форумчанами, переніс в спам? Чи так, аби ляпнути - а потім нехай відмиваються. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Sanich сказав:

Ще раз. У вас є докази чи інша інформація, що з Адміністрацією хтось "домовлявся"? Чи ваші висновки базуються лише на тому, що ваші дописи не по темі хтось із Ради Форуму, яка не є Адміністрацією та взагалі вибирається форумчанами, переніс в спам? Чи так, аби ляпнути - а потім нехай відмиваються. 

заходим в тему "Упс"( куди перенесли мої пости) , остання сторінка і читаєм допис від МИКО за 27 липня (понеділок в 13:28)----"неужели "Игнор" не работает, надо связатся с админом".    Ну і які я мав зробити висновки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Sanich сказал:

Можете привести приклад, коли хтось домовлявся з адміністрацією про видалення незручних постів? Можу і бан влупити за наклеп. 

Оскільки мою увагу привернули до даної теми, то маю що сказати. 

@Укроп, твоя позиція зрозуміла - не потрібно спамити. Інакше видам попередження. Крім того, твоїх фото ми так і не бачили, тому звинувачення доволі голословні. 

@LexDP, ваша позиція дивна у відношенні до бракованого товару. Є така приказка - "Якщо не знаєш як поступити - поступай по Закону". Так от. Є Закон захисту прав споживачів, який чітко регулює відносини покупців та продавців. Він написаний доволі доступною мовою - достатньо його прочитати один раз, щоб знати свої обов"язки та права. Достатньо керуватися даним законом і посилатися на нього у випадках конфліктних відосин із покупцями, а не придумувати свої процедури. :IMHO:

  Це питання вивчають юристи. Керівництво дало команду.  Попутно виконуємо забов'язання перед замовником, щоб не втрачати дорогоцінний час.

По діях. Вчора забрав товар. Доставку оплатив. Повністю все передивився. браковані деталі, що не влаштували замовника будуть замінено на нові. Конструктив по перегородках допрацював ще вчора. Косяк був нажаль повний. Робив не пасічник і не передав значення тому, що пропил має були заподлице із чвертю для рамок. Тому перегородки і не ставали. Всі перегородки стають зараз ідеально. Гадаю завтра буде готовий до відправки. Також відправлю новий 10 рамковий вулик із кормушкою. (Такий як на фото)

 Дякую, що не стоїте осторонь та слідкуєте за форумом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, whale сказав:

заходим в тему "Упс"( куди перенесли мої пости) , остання сторінка і читаєм допис від МИКО за 27 липня (понеділок в 13:28)----"неужели "Игнор" не работает, надо связатся с админом".    Ну і які я мав зробити висновки...

А ви не робіть висновків і не додумуйте про інших те, чого не чули і не бачили. :IMHO:

2 години тому, LexDP сказав:

Це питання вивчають юристи

В першу чергу ви, як продавець, повинні знати цей Закон і ним керуватися і на нього посилатися у спілкуванні із покупцями. І ні у кого не буде виникати питань. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі деталі підігнані, більшу частину замінили на нові (навіть більше ніж просив замовник) Все замовлення зібрано та перепровірено перед відправкою.  Також висланий 10 рамковий вулик у новому виконанні із кормушкою, як моральне відшковування та вибачення. Відправлено 30.07.2020.

Ще раз вибачаюсь перед Тарасом! Сподіваюсь, що ми залагодили свою провину та більше нікого не підведем!

Всім дякую за активну громадську позицію!

IMG-24a6fe9360781c68e74eb49082094eeb-V.jpg

IMG-e5dd9d03dc7c7b8aba60db7d6f93ab8e-V.jpg

IMG-37ceba80a8f153f6671bd5efa03088f3-V.jpg

IMG-34478d73ae176b09dd0b6e4fa09fc223-V.jpg

IMG-7875d6c8fe0fee953f5e9d9d3c02ac62-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Счастливое лицо заказчика, наша лучшая награда !)

IMG_20200902_150017_617.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Здравствуйте, Алексей! На одном улье прогнулась крыша, два угла поднялись вверх, создав щель. Раз в минут 5, оттуда вылазят пчелы. 
 

Скажите пожалуйста это гарантийный случай или нет? Если да, то как быстро сможете прислать замену, если нет, то как быстро сможете продать 1 крышку? Решение нужно быстро, пока щель не обнаружили воровки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Puzlik сказал:

Решение нужно быстро, пока щель не обнаружили воровки. 

Два шлакоблока решат временно проблему или скотч 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Puzlik сказал:

Здравствуйте, Алексей! На одном улье прогнулась крыша, два угла поднялись вверх, создав щель. Раз в минут 5, оттуда вылазят пчелы. ...

Скажите пожалуйста, а как долго в эксплуатации у Вас данный улей ? И сколько у Вас ульев данного производителя ? С УВ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.09.2020 в 19:09, Puzlik сказал:

Здравствуйте, Алексей! На одном улье прогнулась крыша, два угла поднялись вверх, создав щель. Раз в минут 5, оттуда вылазят пчелы. 
 

Скажите пожалуйста это гарантийный случай или нет? Если да, то как быстро сможете прислать замену, если нет, то как быстро сможете продать 1 крышку? Решение нужно быстро, пока щель не обнаружили воровки. 

Так я же ответил вчера вам в вайбер, что случай естественно гарантийный и вышлю новую крышу....

 

Screenshot_2020-09-23-22-22-02-920_com.viber.voip.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...