Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

Це новий 10 рамковий! 

12 рамковий в такому виконанні буде блище до весни

IMG_20190902_183722.jpg

IMG_20200517_145621.jpg

IMG_20200505_114651.jpg

IMG_20200429_075106.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.07.2020 в 18:50, LexDP сказал:

Ви мабуть не все прочитали...

Я бачу що фігня!!! МЕНЕ НЕ БУЛО НА ВИРОБНИЦТВІ коли відправляли і робили це замовлення. Ті хто робив отримають по заслугах.

А я, як відповідальний перед замовником, за ВЛАСНИЙ РАХУНОК забираю ВСЕ замовлення. Роблю все самостійно та замість нього висилаю НОВІ деталі також за ВЛАСНИЙ РАХУНОК! Це нормальна і адекватна практика виробника. 

Я бачу що до Вас достукатись то як горохом об стіну. Ви людині прислали фуфло, думали що прокатить, не прокотило. Людина хоче забрати гроші, а Ви йому знову впарюєте своє фуфло. Тарас не хоче вже Вашого фуфла, поверніть людині гроші, і на тому все. Ваші вулики нікуди не годяться, не намагайтесь фотографіями якось виправити ситуацію. Такі вулики як на фото, люди не бачили, і не побачать. Подаруйте Тарасові той вулик що на фото, і на тому все. Не викручуйтесь як вуж на пательні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.07.2020 в 18:50, LexDP сказав:

Я бачу що фігня!!! МЕНЕ НЕ БУЛО НА ВИРОБНИЦТВІ коли відправляли і робили це замовлення. Ті хто робив отримають по заслугах.

Це відмазка п'ятирічного хлопчика, що зробив шкоду, перед вихователькою в дитсадку.

Верніть Тарасу гроші!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких как Тарас много токо помалкивают если всем начнет деньги возвращать бизнесу капец если в это влез держи марку отмазки не принимаются

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Укроп сказал:

Я бачу що до Вас достукатись то як горохом об стіну. Ви людині прислали фуфло, думали що прокатить, не прокотило. Людина хоче забрати гроші, а Ви йому знову впарюєте своє фуфло. Тарас не хоче вже Вашого фуфла, поверніть людині гроші, і на тому все. Ваші вулики нікуди не годяться, не намагайтесь фотографіями якось виправити ситуацію. Такі вулики як на фото, люди не бачили, і не побачать. Подаруйте Тарасові той вулик що на фото, і на тому все. Не викручуйтесь як вуж на пательні

В мене все більше і більше враження, що ви переслідуєте якісь свої особисті цілі продовжуючи мусування питання яке впринципі вичерпане.

У замовника є претензії, я їх вирішую із НИМ.  

Вулик котрий на фото (10 рамковий) я і так йому подарую в знак моральної компенсації. 

Ви до МОЇХ із НИМ відносин взагалі не маєте ніякого відношення! Тому я взагалі не бачу сенсу відповідати вам по данному питанню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, LexDP сказал:

В мене все більше і більше враження, що ви переслідуєте якісь свої особисті цілі продовжуючи мусування питання яке впринципі вичерпане.

 

Мені геть по барабану що Ви думаєте. Я лохонувся купив у Вас непотріб, і хочу застерегти людей щоб не купували у Вас, і не переводили гроші. Я коли отримав свої зціпивши зуби більш менш, підігнав їх, щілини трошки зменшив, і почав користуватись . Знайшов круті, Ваші і поруч не стояли, і побачив різницю з Вашим фуфлом. Коли у Вашій темі людям показав, то Ви почали нервувати. Але чому нервувати? Ви робите фуфло, люди роблять якість. Від багатьох чув нарікання на Ваші вулики. Тут з’явився якраз мій колега Тарас, і в нього проблема ідентична моїй. Тобто за два роки Ви не зробили, ніяких висновків, і гоните брак. То чому я маю мовчати? Ви робите фуфло, і людям впарюєте. Ваші вулики геть нікуди не годні. Люди в праві вимагати повернення своїх грошей. Не заміни деталей, а саме грошей. Тому що все у Вас, зроблено не якісно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Укроп правий, я теж торік повівся на акцію (захотілося дешевших вуликів ППУ) і взяв 5 шт. 12 рамочних. Браку дуже багато, в т.ч. криві дена, але не захотів воювати, нерви дорожче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Апіслав Лучанський сказал:

Укроп правий, я теж торік повівся на акцію (захотілося дешевших вуликів ППУ) і взяв 5 шт. 12 рамочних. Браку дуже багато, в т.ч. криві дена, але не захотів воювати, нерви дорожче.

Укроп нарешті привернув мою увагу! Я знайду рано чи пізно його мотиви! Не вірю я в цього Робін Гуда нашого часу! 

Якщо у вас були претензії,  могли  їх також озвучити та отримати гарантійне обслуговування! 

Далі! Хто ви такий Апіслав Лучанський? Назвіть реальне ім'я!  В мене дуже гарна пам'ять на імена. Я б запам'ятав!!! Такого замовника в мене не було! 

Наше суспільство не є "терпілами" коли стосується грошей! Коли все гаразд, всі мовчать, коли щось брак.

Подивіться!

Г...о в вентилятор!!!)))

І 5 років тиша. А знаєте чому? Тому що якість була і буде!!!

А те що там може "укропу" "попалось фуфло" і він як герой "зціпивши зуби"  користується.. страждає і знов користується і так як Прометей вседенно і нощно страждає за гріхи мої бідолага...!))

При тому що у приватній бесіді (замовнику) я людині все повідмовив і запевнив в обслуговуванні! В цілому не бачу нащо було цей інцендент тулити в громаду.  Але зробив і зробив будь ласка!

Саме мої інвестори, які є моїми керівниками сказали так: "Якщо людина поступає до тебе так, як поступив саме Тарас, можеш скокійно нічого не робити. Наше законодавство дозволяє так поступити, тому як людина, якій НЕ відвернули в увазі та обслуговуванні НЕ має права розголошувати про НЕнадання послуг до того часу поки питання не буде вирішено. Строк вирішення 30 діб згідно чинного законодавства. Тобто впринципі я взагалі не те що в своїх правах, я ще можу і відшкодування вимагати))))

Я це питання вирішу за тиждень з моменту отримання замовлення назад, як із замовником і домовився.

Більше того, косяки на будь-якому виробництві є!!!

Прикиньте!))

Навіть такі корпорації , як Toyota, Volkswagen, Microsoft часом лажають та відвертають свої продукти на переробку, що казати про нас виробників вуликів.... Людяний чинник є всюди.

Не те щоб я наше виробництва порівнював із такими монстрами, а зовсім навпаки. Якщо навіть ВОНИ косячать, то і для нас це не щось із катастрофічних  чинників. 

Всі питання вирішуються! Ніхто замовників не кидає! 

А от як раз по вам "Укропе" буде проведена якісна робота. Хто ви, або що ви. Тому як претензії ваші пусті та мають характер: " А ось... Ну щось... Та в мене.. та ви... Та я..." І мають як раз характер поклепу! І дійсно можуть нанести шкоди бізнесу. Та згідно чинного законодавства покарання від адміністративного до уголовного в залежності від тяжкості випадку. Це юридична інформація, будь ласка перевірте у ближнього до вас нотаріуса перед тим як писати наступний гідкій пост)) Цей пост є не погрозою, а попередженням. Вивчіть питання!

Ваші пости зафіксовано, гарного вечора!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, whale сказал:

так,  прикро,  для всіх сторін. але "осадочек остался". 

Взагалі, не залишився! Замовник мені відправив посилку. Отримаю в середу згідно додатку нової пошти. До наступної середи все буде відправлено. Вся наша команда заряджена і чекає! Все буде виконано в той термін, який ми обговорювали із замовником! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, LexDP сказал:

А от як раз по вам "Укропе" буде проведена якісна робота. Хто ви, або що ви. Тому як претензії ваші пусті та мають характер: " А ось... Ну щось... Та в мене.. та ви... Та я..." І мають як раз характер поклепу! І дійсно можуть нанести шкоди бізнесу. Та згідно чинного законодавства покарання від адміністративного до уголовного в залежності від тяжкості випадку. Це юридична інформація, будь ласка перевірте у ближнього до вас нотаріуса перед тим як писати наступний гідкій пост)) 

Ваші пости зафіксовано, гарного вечора!

Та мені як тому солов’ю. Ви мене цим геть не злякаєте, а навпаки доведете до того що я тільки те і робитиму що по всих ресурсах буду оприлюднювати яке Ви фуфло продаєте. Ви самі виноваті що з Тарасом повелися похабно. Гроші потрібно було повернути по тихому, і подарувати йому той вулик що на фото, в якості моральної компенсації. Повторюсь ще раз, я у вас купив непотріб, який при нагоді викину. Стоять у мене на стаціонарі, і лишній раз до них боюсь підійти щоб не розсипались. Так само із щілинами, так само дно криве. Замість льотка лише широкий отвір, в який не те що миша, а навіть і кіт залізе грітися взимку. Все зроблено примітивно, і не якісно. Я лише переслідую ціль щоб ви виправились, і робили якісний товар. Але схоже що того не буде, адже ви гнете свою лінію і надалі. Коли я був написав що купив вулики ппу набагато кращі і якісніші, то ви з ревнощами до того віднеслись. Ваші вулики по зрівнянні з тими що роблять люди, навіть і поруч не стояли. Ви замість того щоб виправити брак, і помилки, мені погрожуєте юридичними наслідками? Ну давайте, побачим що з того вийде. Тільки задню тепер не включайте, бо буде ще гірше вам. Ви робите фуфло, і людям таким дурним як я,продаєте. Мій обов’язок донести чим побільше інформації що у вас не варто купувати, тому що робите не якісно. Зробіть якісно, і тоді продавайте. Не було б браку з вашої сторони, то не було б і такої дискусії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, LexDP сказав:

Взагалі, не залишився! Замовник мені відправив посилку. Отримаю в середу згідно додатку нової пошти. До наступної середи все буде відправлено. Вся наша команда заряджена і чекає! Все буде виконано в той термін, який ми обговорювали із замовником! 

Ви не зрозуміли... як набридли дерев'яні вулики :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Та мені як тому солов’ю. Ви мене цим геть не злякаєте, а навпаки доведете до того що я тільки те і робитиму що по всих ресурсах буду оприлюднювати яке Ви фуфло продаєте. Ви самі виноваті що з Тарасом повелися похабно. Гроші потрібно було повернути по тихому, і подарувати йому той вулик що на фото, в якості моральної компенсації. Повторюсь ще раз, я у вас купив непотріб, який при нагоді викину. Стоять у мене на стаціонарі, і лишній раз до них боюсь підійти щоб не розсипались. Так само із щілинами, так само дно криве. Замість льотка лише широкий отвір, в який не те що миша, а навіть і кіт залізе грітися взимку. Все зроблено примітивно, і не якісно. Я лише переслідую ціль щоб ви виправились, і робили якісний товар. Але схоже що того не буде, адже ви гнете свою лінію і надалі. Коли я був написав що купив вулики ппу набагато кращі і якісніші, то ви з ревнощами до того віднеслись. Ваші вулики по зрівнянні з тими що роблять люди, навіть і поруч не стояли. Ви замість того щоб виправити брак, і помилки, мені погрожуєте юридичними наслідками? Ну давайте, побачим що з того вийде. Тільки задню тепер не включайте, бо буде ще гірше вам. Ви робите фуфло, і людям таким дурним як я,продаєте. Мій обов’язок донести чим побільше інформації що у вас не варто купувати, тому що робите не якісно. Зробіть якісно, і тоді продавайте. Не було б браку з вашої сторони, то не було б і такої дискусії. 

Я вам все відповів! Ви не читаєте і не чуєте! І ваші коментарі не підкріплені нічим, а тільки вашим 1 вуликом. Саме ваше замовлення я не пам'ятаю. Але знайду! База є. При чому її не використовую в рекламних цілях. І ви не знайдете у себе повідомлення про знижки або рекламу. А знаєте чому? Тому що в нас нема "простоїв". Виробництво постійно із замовленнями! Якщо є 25 вуликів із браком то це 0.025% від виробленої продукції.  Це супер показники виробництва! В нас на підприємстві був збій обладнання під час карантину. Більше 200 кг сировини (читай готової продукції) пішло в брак. Одразу це не помітно, а тільки при впливі ультрафіолету, тобто у людей при експлуатації . Збитки підприємства понад 80000грн.

І ніде ніякої інформації. А знаєте чому? Я все за власний рахунок виправив!! І не знайдете ви людей, які не задоволені! Я намагаюсь всіх задовільнити, тому що працюю для людей! І більше нема в мене авто. І мені байдуже! Зате я все виправив!

Розробив 10 рамковий вулик. Повністю новий! Який я описував. Із всіма доповненнями та наворотами. За цю ціну такі вулики 10 рамкові , поки що тільки 10 рамкові(як на фото,як кажете) це смішно! Я патріот і хочу щоб в Україні була ця продукція. Німеччина, Хорватія, Молдова та Узбекистан просто мені дають 3 ціни щоб я продав їм форми та патенти на нові вироби. Я не погоджуюсь, та лишаю все в Україні! 

 І тут з'являється Тарас із яким все узгоджено, що косяки хлопців я виправляю. Все за мій рахунок! Все узгоджуємо ввечері. Вранці бабац все на форумі. Повів він себе м'яко кажучи негарно. Нащо мені на голову с...ти, якщо я несу забов'язання? Ну це його власна справа..І тут ви... У мене 1 вулик фуфло, і виробник фуфло, і всі фуфло. Ваш 1 вулик це 0.000012% від виробництва. Із цією статистикою ви лізете мене хаїти та повчати? У просто смішно!!!

Якщо я продам все за кордон, будете за кілька років купувати продукти моїх розробок у європейців та казати, який кайф! 

Але дудки! Все.... І я також! Лишеться в УКРАЇНІ! 

Людина я дуже завзята і працьовита, як працюю я, працюють одиниці! Тому про те що я сказав ви отримаєте! 

А Тарас отримає своє замовлення в гарному стані. Між тим, як з'ясувалось він в мене вже замовляв)))

А я буду далі займатись розробками та робити гарну продукцію і ваші спонукання мене до якості, просто зайві! Без вас розберусь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединюсь к хайпу! Тоже заказывал у Вас 12 рамочник в прошлом году. О щелях между корпусами в палец писал Вам на вайбер, в день получения посылки. Дело дальше «завтраков» у нас не двинулось. То Вы завтра будете разбираться, то фрезеровщика нету, то напишите через пару дней, потом напишите мне через неделю..Хотя писать не я Вам должен был, а Вы должны были взять дело «на карандаш» и заменить бракованные детали.

Ну а последний у Вас заказ, когда 14 мая решил заказать у Вас улей и Вы его отправили лишь 2 июня, окончательно показал Ваше отношение. Все те же «напомните завтра», «маякните в понедельник» и т.п.

Меняйте отношение к мелким клиентам ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, LexDP сказал:

Якщо я продам все за кордон, будете за кілька років купувати продукти моїх розробок у європейців та казати, який кайф! 

Не набивайте собі ціну, ніхто ваше фуфло за кордоном не купуватиме. Подивіться які вулики ппу роблять на закордонних прес формах. Це яким треба бути дураком,щоб купити у вас ваш непотріб, і робити таке фуфло в Європі? Нікому Ваше фуфло не потрібне. Ви ліпше людям поверніть гроші, за той брак, який ви їм продали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, LexDP сказал:

Далі! Хто ви такий Апіслав Лучанський? Назвіть реальне ім'я!  В мене дуже гарна пам'ять на імена. Я б запам'ятав!!! Такого замовника в мене не було

Дивне запитання від людини яка зветься LexDP. Я ні від кого не ховаюсь, бо говорю правду. Моє прізвище Басараб Олександр, я замовив минулого літа 5 шт. 12 рамочників по акції. Зібрав вулики через місяць після отримання тому і не став розбиратися, бо знав що ні до чого хорошого це не приведе, окрім потрачених нервів. Якби брак було видно зразу, то повернув би ще на НП. Щоб не бути голослівним додаю фото і це тільки те, що видно зовні. Магазини і кришки або стають дуже туго або люфт до 1,5 см., багато пустот, які просто заповнені піною і підрізані, сітка на дні обрізана не рівно, стирчить проволка так що руки поколоть можна, прикріплена так сяк поганеньким степлером (все переробляв сам).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Намагаюсь фото відправити через телефон, пише що можу прикріпити лише 2,9 М а в мене фотки по 4 і більше. Підкажіть як зробити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Апіслав Лучанський сказал:

Намагаюсь фото відправити через телефон, пише що можу прикріпити лише 2,9 М а в мене фотки по 4 і більше. Підкажіть як зробити?

То всерівно нічого не дасть. Він і на Вас буде казати що переслідуєте якусь іншу ціль, і намагаєтесь його дисридетувати. Коли людина всих робить дурачками, а лише себе розумним, то то вже все. Дуже багато людей хто купив його фуфло, просто махнули рукою і мовчать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олексію, не шукайте "происки врагов", я юрист за фахом і при бажанні міг би добре Вам попсувати репутацію, але мені це не потрібно. Я думав, що це виняток, на початку у всіх бувають проблеми і в подальшому Ви будете працювати якісно, але прочитав відгуки у цій темі і зрозумів що потрібно зреагувати. Критику і зауваження потрібно сприймати як мотивацію до покращення роботи, а не ображатися як дитина. Фото можу відправити вам на вайбер або ватцап, тут об'єм не дозволяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Апіслав Лучанський сказав:

Намагаюсь фото відправити через телефон, пише що можу прикріпити лише 2,9 М а в мене фотки по 4 і більше. Підкажіть як зробити?

Телефон не уміє зменшвати об'єм,потрібен саме менше планшет,або ноут.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Намагаюсь фото відправити через телефон, пише що можу прикріпити лише 2,9 М а в мене фотки по 4 і більше. Підкажіть як зробити?
У вас вайбер є?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

То всерівно нічого не дасть. Він і на Вас буде казати що переслідуєте якусь іншу ціль, і намагаєтесь його дисридетувати. Коли людина всих робить дурачками, а лише себе розумним, то то вже все. Дуже багато людей хто купив його фуфло, просто махнули рукою і мовчать.
Якби я купив пару штук я теж би махнув рукою, а коли в мене заказ на 25 шт якось махать рукою не хочеться.

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Taras NTG сказал:

У вас вайбер є?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Якби я купив пару штук я теж би махнув рукою, а коли в мене заказ на 25 шт якось махать рукою не хочеться.

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Звичайно що так, хай повертає гроші, і не потрібно щоб інші присилав. Всерівно вони в нього не якісні. Він не вміє робити якісні, або не знає як їх зробити. Люди купили, тепер пальці кусають. Грошей назад не повернуть, і користуються тим непотрібом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звичайно що так, хай повертає гроші, і не потрібно щоб інші присилав. Всерівно вони в нього не якісні. Він не вміє робити якісні, або не знає як їх зробити. Люди купили, тепер пальці кусають. Грошей назад не повернуть, і користуються тим непотрібом. 
Грошей назад не вертає

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Taras NTG сказал:

Грошей назад не вертає

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Я в шоці, і ще він збирається мене юридично покарати. Впарює людям фуфло, і неможна казати що в нього фуфло. Треба скрізь де тільки можна, розказувати людям щоб у нього, його непотріб, не купляли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...