Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

13 часов назад, Inna сказал:

Продавец должен *держать меня на крючке*.

100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2019 в 18:15, Inna сказал:

Олексій, роблю Вам зауваження.

Я коли брала у Вас 1 вулик на пробу, що казала-я подивлюсь, як сподобається візьму ще.І я таки взяла!Але не у Вас.

Ви як підприємець, що розвиває свій бізнес...а це зараз ой як тяжко.Мпли взяти мене на олівець.І через місяць написати в вайбер-доброго дня і т.д. по тексту.Мене київські компанії задовбують своїми рекламами , тільки купи 1 раз в них щось і хана..і на вайбер довбуть, і фейсбуці, і на месенджер і ватсап.Довбуть по всім напрямкам!!!

Що я маю на сьогодні.1 вулик ваш, який мені подобається  абсолютно .

І куєву тучу київських, які..якби не дуже,але *тєрпімо*.Вони взяли ціною.Тою ціною, що у Вас зараз!!!

От нормальна ситуація?Я зла і на Вас, що ви не подумали за зниження ціни для потенційного клієнта(а я казала-планую брать багато) і на себе...трохи.Але всі ми шукаєм де вигідніше.Я би краще купила в Вас.А тепер..пшик.

Формуйте списки клієнтів, розсилайте їм акції, особливі пророзиції.Хто хоче купить, той купить- хто не хоче, ну не купить.Але Ви за себе нагадали.І у вас була акція і ви були в Києві на виставці, я би може там у вас все купила.А я за те знала?

Відкриваю тему-йопсіль-мопсіль...був і не сказав...поїхала і купила у інших.

Буду исправлятся!))) Вроде всегда говорю, что на количестве скидки)

К стати мы едем 4-6 октября в СтарыйСалтов на "Бджолярський круг"  и 29-31 октября в Киев. Если есть желание приобрести на мероприятии, пишите заранее!!! Так как собираемся заблаговременно.

 

2 часа назад, Volresisten сказал:

В Корпусах на 145 рамку устранили дефекты?

Да, конечно! Буквально после выхода видео)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.09.2019 в 10:35, LexDP сказал:

29-31 октября в Киев

А что и где будет проходить в Киеве? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, beloval сказал:

А что и где будет проходить в Киеве? 

https://agro-smart.com.ua/event/produktivnoe-pchelovodstvo-2019

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Пройшов "Бджолярький круг", всіх радий був бачити! До нових зустрічей!)

Трохи поексперементували з пігментацією ППУ)

Наступна виставка, на якій ми будемо, в Київі (29-31.10.2019) 

IMG-0fd765a302b2e9bd790675dcf3bf4acc-V.jpg

IMG-4db3a4f1fa16f1c522b6a869fbae96a7-V.jpg

IMG-c3a59ecebf36f9a0742e4225d1896d93-V.jpg

IMG_20190916_103341.jpg

IMG_20190916_103404.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли будуть такого кольорового формату корпуса на 230 мм?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, mary@sko сказал:

Коли будуть такого кольорового формату корпуса на 230 мм?

З фактурою чи гладкі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З фактурою)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.09.2019 в 08:21, ДобровоЛ сказав:

  

А я б прикупив корпусів на 145, але ж у мене не зовсім стандарт - на 10 мм ширші корпуси...:ah:

Не будем за економіку, і так бурхливі ночі:umora: ще за гадость всяку думать:umora:

Чого це Ви таке нахімічили там?Що у Вас ширше?))

19 годин тому, LexDP сказав:

Пройшов "Бджолярький круг", всіх радий був бачити! До нових зустрічей!)

Трохи поексперементували з пігментацією ППУ)

Наступна виставка, на якій ми будемо, в Київі (29-31.10.2019) 

IMG-0fd765a302b2e9bd790675dcf3bf4acc-V.jpg

IMG-4db3a4f1fa16f1c522b6a869fbae96a7-V.jpg

IMG-c3a59ecebf36f9a0742e4225d1896d93-V.jpg

IMG_20190916_103341.jpg

IMG_20190916_103404.jpg

Це де 29.10, на Прокоповича?

Корпуси класні:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Inna сказав:

Не будем за економіку, і так бурхливі ночі:umora: ще за гадость всяку думать:umora:

Чого це Ви таке нахімічили там?Що у Вас ширше?))

 

  Та є нюанс невеличкий. Зроблено його через те, що влітку 10 рамок ви у рут не впихнете ,бо , як казав один мій знайомий радіожурналіст: "Нельзя впихнуть невпихуемое!" :umora::wave:

    На розділювачі рамок наліплюється віск і прополіс . Тому у мене всі корпуса ширші на 10мм. Тоді можна уникнути цієї проблеми. Це я "почерпнув" у одного отставника з Молдови. Та так і лишився у мене цей стандарт.

P.S. А де це ви, Інночко, пропадали? Без вас тут трохи скучнувато було  стало ...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, mary@sko сказал:

З фактурою)

З фактурой, думаю взимку)

Може і раніше. Як Бог дасть)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.10.2019 в 22:40, ДобровоЛ сказав:

  Та є нюанс невеличкий. Зроблено його через те, що влітку 10 рамок ви у рут не впихнете ,бо , як казав один мій знайомий радіожурналіст: "Нельзя впихнуть невпихуемое!" :umora::wave:

    На розділювачі рамок наліплюється віск і прополіс . Тому у мене всі корпуса ширші на 10мм. Тоді можна уникнути цієї проблеми. Це я "почерпнув" у одного отставника з Молдови. Та так і лишився у мене цей стандарт.

P.S. А де це ви, Інночко, пропадали? Без вас тут трохи скучнувато було  стало ...:ah:

Ще не в бані, але по *краю пропасті хожу*:umora:

Да у корпусів на 10 рам є такий гандж...як 10 рам всі і бджоли заліплять, то танцюєш навколо того вулика, щоб якось підколупать рамку з мінімальними *потєрями*.

В мене з собою:стамєска, штука така рамки піднімать і гвоздік:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Inna сказав:

Ще не в бані, але по *краю пропасті хожу*:umora:

Да у корпусів на 10 рам є такий гандж...як 10 рам всі і бджоли заліплять, то танцюєш навколо того вулика, щоб якось підколупать рамку з мінімальними *потєрями*.

В мене з собою:стамєска, штука така рамки піднімать і гвоздік:umora: 

Та все одно - то не є виходом. Просто стандарт коли робили про це не думали. Бо  ті 'думаючі'  були точно не Пасічники.:IMHO:  Хай би спробували відкрити  таким способом хоч сотню корпусів...:ah:

А за баню не переживайте, якщо у вашому домі сантехніка 'на мазі'. Он і в мене 3 бали вже є, хоч я і член Ради і маю понад 28 тисяч лайків. То у нас так дуже активних притримують...:umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

Та все одно - то не є виходом. Поосто стандарт коли робили про це не думали. 

Мене гвіздком навчив один пасічник пілколупувать))бо він приїхав за пакетами і побачив ті *мої мучєнія*, і каже- а я от так роблю)) 

100 корпусів)) я поки взимку зберу то 1 стамєску точно погну в хлам:umora:  аж на другу сторону вигну:umora:Купила собі іншу, а якись ідіот...зробив її гостру на кінці як ніж:blink: один раз провела по краю корпуса , *зарізала* скраю  і викинула *з глаз долой*((( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Inna сказав:

Мене гвіздком навчив один пасічник пілколупувать))бо він приїхав за пакетами і побачив ті *мої мучєнія*, і каже- а я от так роблю)) 

100 корпусів)) я поки взимку зберу то 1 стамєску точно погну в хлам:umora:  аж на другу сторону вигну:umora:Купила собі іншу, а якись ідіот...зробив її гостру на кінці як ніж:blink: один раз провела по краю корпуса , *зарізала* скраю  і викинула *з глаз долой*((( 

Є такі 'мощні ' стамески з молоточком типу з чугуна. Знайду якось в інтернет-магазині - покажу. Я інших вже й не признаю. А з браком місця в курпусі я тепер і не заморочуюся. Навіть при кочівлі ті 10 мм не є критичними, щоб рамки совалися вільно по корпусу.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.10.2019 в 17:55, Inna сказал:

Не будем за економіку, і так бурхливі ночі:umora: ще за гадость всяку думать:umora:

Чого це Ви таке нахімічили там?Що у Вас ширше?))

Це де 29.10, на Прокоповича?

Корпуси класні:ay:

Ні, це на Броварському проспекті.

https://agro-smart.com.ua/event/produktivnoe-pchelovodstvo-2019

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.10.2019 в 08:37, LexDP сказав:

Ні, це на Броварському проспекті.

https://agro-smart.com.ua/event/produktivnoe-pchelovodstvo-2019

О, нєєєє, я там не буду:umora: так далеко пілякать.Ти більше питання поки що закрите.А от з весни все можливе:af:

Явки і паролі Ви знаєте;)да і я буду *тримати руку на пульсі*:umora:

З того що є в Україні  з українського на продаж у Вас найкраще. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Inna сказал:

О, нєєєє, я там не буду:umora: так далеко пілякать.Ти більше питання поки що закрите.А от з весни все можливе:af:

Явки і паролі Ви знаєте;)да і я буду *тримати руку на пульсі*:umora:

З того що є в Україні  з українського на продаж у Вас найкраще. :ay:

Дуже та щиро Вам дякую!!! Я стараюсь!

Якщо чесно, то мені правда дуже приємно чути будь-які відгуки, це направляє працювати у правильному напрямку. А от такі відгуки, як у Вас, скажено надихають працювати навіть коли часом руки опускаються. Це означає, що все не дарма!!!

Ще раз щиро дякую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно ли применять  в Ваших ульях разделительную решетку ( никот, польская) или необходимо придумывать обвязку для разделительной решетки? Также расскажите как применить пчелоудалители?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, romaVR сказал:

Можно ли применять  в Ваших ульях разделительную решетку ( никот, польская) или необходимо придумывать обвязку для разделительной решетки? Также расскажите как применить пчелоудалители?

Решетку просто кладу на рамки. Есть место. Навесной пыльцесборник крепким на корпус. Донные появятся ближе к весне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20191023_114106.jpg

IMG_20191023_122922.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Очень приятное ощущение, когда у заказчика получается все с первой отливки. Это означает, что все сделано правильно! Разработали "личную" прессформу для корпусов ППУ, предоставили видео инструкции по всему процессу, отправили сырьё и вуаля!)) Корпус готов и точно пододходит по размерам к уже имеющемося на пасеке инвентарю.
#ппубджоляр #ппуднепр #ппу #пенополиуретан #ульяппу #ульиппу #ульиизпенополиуретана #ппувукараїні #вуликиппу #вулики #бджільництво #пчеловодствоукраины #пчеловодство

IMG-9feb07166168b298cf2f708578e1cabe-V.jpg

IMG-f0cd667261afed06c680237399e52ddf-V.jpg

IMG-2f134ac413e7c612c60dbc898c712e0c-V.jpg

IMG-ac69c914641932af01d24f671281f641-V.jpg

IMG-d14d1d3e5f7a6ca71062ab2ec604060b-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Фото от заказчика прессформ)

IMG-5621174fda134819308a73e07d03e439-V.jpg

IMG-6fde41a96dc5fc34b649fe8c2228e1a2-V.jpg

IMG-7181848323575916affb180c3ab9b499-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...