Перейти к содержанию

Ульи ППУ(пенополиуретан) от производителя "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

Ульи изготовлены из ППУ плотностью 120кг/м2. Такая плотность позволяет спокойно работать стамеской между корпусами, но для большей уверенности в работе с молодыми корпусами, место под плечики рамок и разъединение корпусов выполнено из оцинкованного уголка, что позволяет соскребать прополис, работать стамеской с рамками и корпусами не боясь повредить пенополиуретан.
Толщина стенки 35 мм что весьма сокращает потребление кормов и делает зимовку более уверенной не только по температурному и влажному режиму, но и по запасу кормов. 

Прайс продукції.

10 Рамкові
Криша висока (надрамковий простір 5см)  240 грн.
Дно із сіткою та заслонкою 290 грн.
Корпус на 300 рамку із металевими кутниками 480 грн.
Корпус на 145 рамку із металевими кутниками 250 грн.
Корпус на 230 рамку із металевими кутниками 380 грн.

12 Рамкові
Криша висока (надрамковий простір 5см) 260 грн.
Дно із сіткою та заслонкою 310 грн.
Корпус на 300 рамку із металевими кутниками 500 грн.
Корпус на 145 рамку із металевими кутниками 260 грн.

067 793 28 02
095 750 26 24
063 896 27 36

Найкаща ціна в Україні!

Тільки перевірена сировина (працюємо вже 4 роки)!

Унікальна, та перевірена часом, система з'єднання корпусів!

Великий шип несучий всю нагрузку!

Якісне обладнання!

Всі деталі витримані в термокамері до повного закінчення реакції, тож Ви можете бути впевнені в якості продукції.

Гарантія 1 рік від виробника!

За 4 роки- 1 випадок заміни деталі..

Якщо впродовж року єксплуатації Ви виявите якийсь дефект, ми замінимо Вам не якісну деталь на нову.

DSC_0003.thumb.JPG.3aa803b77dc21883f0fd8338032057f4.JPGDSC_0040.thumb.JPG.56dedf3718c3a969b55d36af8b9d3d24.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

DSC_6856.thumb.JPG.72c4ccfaa1b9b92938c20e2c27b26d53.JPG

В 20.03.2019 в 17:07, Sanich сказал:

 

 

DSC_6857.thumb.JPG.5760d27a540e4d1beb327ec143961c0e.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добридень шановні колеги!

Завтра 23 березня, будемо в Запоріжжі на виставці!

Всіх запрошую на спілкування та огляд нашої продукції!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На калалі,  Бджоляр Макс, якщо я не помиляюсь, є нещодавній огляд ваших вуликів. Подивіться будь-ласка. Чи буде враховано побажання автора каналу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 час назад, chajka2005 сказал:

На калалі,  Бджоляр Макс, якщо я не помиляюсь, є нещодавній огляд ваших вуликів. Подивіться будь-ласка. Чи буде враховано побажання автора каналу?

Так, звісно вже врахували)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алексей, а где в Днепре Вы территориально находитесь? Хочется подъехать - пощупать Вашу продукцию и есть желание приобрести один 12-и рамочный улей на пробу - потестировать в этом сезоне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Булоб добре щоб прилітковий виступ в дні, був зроблений з нахилом. Щоб коли буде йти дощ, то щоб вода стікала відразу з нього. А так в цілому все добре

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А коли знову будуть 16 рамочні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Konstantin_77 сказал:

Алексей, а где в Днепре Вы территориально находитесь? Хочется подъехать - пощупать Вашу продукцию и есть желание приобрести один 12-и рамочный улей на пробу - потестировать в этом сезоне.

Здравствуйте! Производство в Крынычках, а живу я в Днепре на Березинке. Приглашаю на пощупать)) ул. Лозовая5.

Набирайте заранее, договоримся о встрече.

0677932803

0957502624

0638962736

2 часа назад, Укроп сказал:

Булоб добре щоб прилітковий виступ в дні, був зроблений з нахилом. Щоб коли буде йти дощ, то щоб вода стікала відразу з нього. А так в цілому все добре

Зроблю, руки не доходять(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sesk сказал:

А коли знову будуть 16 рамочні?

Не травіть душу... Коли переконаю партнерів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, LexDP сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, LexDP сказал:

Здравствуйте! Производство в Крынычках, а живу я в Днепре на Березинке. Приглашаю на пощупать)) ул. Лозовая5.

Набирайте заранее, договоримся о встрече.

0677932803

0957502624

0638962736

Зроблю, руки не доходять(

Буду чекати з нетерпінням, і візьму партію собі. В ППУ зимівля просто супер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Укроп сказал:

 В ППУ зимівля просто супер

В чому саме суперовiсть у порiвняннi з деревом 

хоч би три вiдмiнностi ,щоб якось виправдати потрiйну цiну 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

В чому саме суперовiсть у порiвняннi з деревом 

хоч би три вiдмiнностi ,щоб якось виправдати потрiйну цiну 

Навіть із сітчастим дном, у дерев’яних коли стоять морози, по кутках появляється іней, і тоді волога. В незначній кількості, але є. В ППУ цього я не спостерігаю, тобто вони сухіші, весною розвиток у них швидший ніж у дереві. ППУ безперечно тепліший за дерево. Маю на меті весь материнський матеріал перевести в ППУ, все інше буде дерево. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Навіть із сітчастим дном, у дерев’яних коли стоять морози, по кутках появляється іней, і тоді волога. В незначній кількості, але є. В ППУ цього я не спостерігаю, тобто вони сухіші, весною розвиток у них швидший ніж у дереві. ППУ безперечно тепліший за дерево. Маю на меті весь материнський матеріал перевести в ППУ, все інше буде дерево. 

Сiтчасте дно взяте з вуликiв ппу i ппс ,бо без нього там болото 

Верхня вентиляцiя у дерев*яних вуликах дае 100 сухiсть ,все залежить вiд бажання или 

хтось замiряв наскiльки теплiший вулик 

i потрiбен вiн чи нi , теж нiхто не довiв , 

а те що розповiдають виробники ,котрi i бджiл нiколи не бачили ,не заслуговуе уваги 

Навiщо швидший розвиток весною ,iтак всi страждають вiд роiння 

i багато людей використовують метод Блiнова ,по затримцi розвитку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

на

3 часа назад, Укроп сказал:

Навіть із сітчастим дном, у дерев’яних коли стоять морози, по кутках появляється іней, і тоді волога.

Правильно збирати треба щоб не було вологості. Те саме що в ппу закрити на зиму дно наглухо і стверджувати що він не пригодний для зимівлі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого! Хлопці чого ви так завелись???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дерево є дерево! ППУ є ППУ.

Якщо ви не проти я вставлю свої 5 копійок.

1. Те, що ППУ, на сьогодняшній день, найтепліший, та найєкологічніший УТЕПЛЮВАЧ в світі. Це факт. І зараз тільки зовсім неосвічена людина це буде заперечувати.

Дерево не є утеплювачем.

2. Ви абсолютно праві в дереві, при бажанні та досвіді можна добитися абсолютної сухості. Це теж факт і думаю, що його раперечувати теж ніхто не стане.

3. По вентиляції в мене є приклад. Людина сама собі робить вулики з ППУ, при цьому в нього глухе дно та верхня вентиляція та абсолютна сухість. Сам я цього не бачив, але він каже що не одна зимівля і результат суперовий. Тут мені здається має місце організованість вентиляції цілому. Більше того в дереві на сітчастому дні мені здається теж не має бути вологи.

4. Про потрійну ціну.

Ви серйозно??? Нещодавно спілкувався із столярами. Кажуть, що вулик із гарного дерева зараз коштує не меньше 1500грн. В ППУ таж вартість.

Я не столяр , тому дуже здивувався, і спитав:"А як тоді продають вулики по 700-800 грн.?" Нащо на мене подивились дуже хитро і відповідь була така:"Зараз всі ідуть по принципу чим дешевше, тим краще. Тому вулики роблять із того матеріалу, що дешевший і походження матеріалу теж не відоме. Ніколи не знаєш на яку деревину попадеш і яке в неї походження." Для мене дерево є дерево я не зрозумів. Кажу:"Що значить походження?" Нащо він відповів:"Тогрують деревом всім кому не лінь і дерево із фабрики коштує дорого, а дістати дерево можна ще: залишки від крівлі та розборка старих криш наприклад, і таке дерево є обробленим вік комах, а бджола і є комаха тому це не правильне дерево і не підходить, а його не мало і можна купити дешево, не гарно висушене дерево, самосуш і т.д. таке дерево весною потріскається і покрутить. І прийдеться із ним добряче повозитись, щоб його зберегти та довести до ладу. Знову ж таки хто робить і як і т.д. Балакали ми із ним доволі довго. Висновок по бесіді такий: дерево або робіть самі, або звертайтеся до перевірених часом людей, і дешево не беріть. Тожбо ціна тут взагалі не аргумент.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Мико сказал:

В чому саме суперовiсть у порiвняннi з деревом 

хоч би три вiдмiнностi ,щоб якось виправдати потрiйну цiну 

Перейшов на ППУ тільки 5 років назад, раніше ,як і у всіх було дерево і лежаки і стояки. Потім частково ппс і ППУ. Зараз тільки ППУ. Шлях від дерева до ППУ це власний досвід. На продаж роблю 4-й рік.

І займаюсь, і рекламую ППУ, тому що це дійсно річ! І саме так, а не навпаки. В мене нема внутрішньої потреби "втюхати свій товар" А нагорода за мою працю, це задоволенні замовники, та їх повернення за моїми вуликами. Ось це дійсно важливо і недешева річ. А втюхати, це не моя політика.

3 відмінності ППУ і дерева:

Насамперед відмінність лише одна

Стабільний мікроклімат та температура у вулику.

А із цього витікає цілий ряд позитиву: сухість, тепло, комфорт при перепадах температур, меньше вживання кормів під час зимівлі, миші та бджоли не гризуть, швидкий розвиток восени(що дає можливість і акацію із більш сильною сім'єю взяти і пакет нормальний сформувати), по осені за рахунок сітчастого дна у клуб збираються скоріше і прогнозованіще, літом я вже і не пам'ятаю що таке борода.

В нас був випадок при кочівлі. Стояли на із дідом в якого були дерев'яні вулики. В другій половині дня в нього вже бородою висіли, а мої ще мед таскали.

Тож вулики із ППУ є ще і єкономічно вигідними по меду та пакетах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і знову ж таки приємними бонусами є: легкість та гігіенічність. Водою із милом помив і все. Ніяких паяльних ламп та зірваних спин. 

З приводу замірів температури.

Звісно заміряли. Трохи пізніше знайду в ютюбі відео , здається минулого року, де проводили заміри в дереві і ППУ, у людини пів пасіки такі, пів пасіки інші. Та викладу назву ролика. По моєму я не маю права в цій темі кидати ссилки на зовнішні ресурси. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов! Відео називається "Микроклимат в улье ППУ (пенополиуретан)"

Відео на 2 хвилини подивіться хто цікавиться. Багато часу не відійме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, LexDP сказал:

Знайшов! Відео називається "Микроклимат в улье ППУ (пенополиуретан)"

Відео на 2 хвилини подивіться хто цікавиться. Багато часу не відійме.

Посмотрел видео 

а вы прокомментируйте 

На улице 7 *

в деревянном внутри  за диафрагмой 2 * 

В ппу внутри за диафрагмой 19 *

А почему в гнезде не замерял 

И какая разница какая температура  вне гнезда 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Посмотрел видео 

а вы прокомментируйте 

На улице 7 *

в деревянном внутри  за диафрагмой 2 * 

В ппу внутри за диафрагмой 19 *

А почему в гнезде не замерял 

И какая разница какая температура  вне гнезда 

 

Не берусь ніяк коментувати, то не я знімав і пасіка не моя. То в загалі в іншій країні. Я лише привернув увагу, до того що різниця є і вона суттєва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, LexDP сказал:

 Я лише привернув увагу, до того що різниця є і вона суттєва.

Не зрозумiло яка перевага вiд тоi суттевостi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Мико сказал:

Не зрозумiло яка перевага вiд тоi суттевостi 

Ну навіть не знаю, що Вам відповісти...

Саме для Вас ніякої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • Sanich pinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...