Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Руслан Юрьевич

Предлагаю работу пасечника , пчеловода

51 posts in this topic

7 часов назад, Grygorii сказал:

Все таки народ трохи зажрався, не ясно з чого. Я працюю інженером в Києві за 10 К + міфічний процент. За 6 К в селі, місцеві підуть, як на мене адекватно все. Навіть пару старшокласників можна пристроїти, чи студентів на канікулах, скорочений день 6 годин зробити, я б в дитинстві з радістю пішов. Років 20 тому на канікулах городи в селі підгортав за 20 грн і обід. Кінь брався в тимчасовий лізинг за пару відер буряків коню і пляшку господарю в кінці сезону. І це було круто. Реальний бізнес проект робити доводилось. Всі заздрили такій комерції.  Той факт, що місцевих не знайшли, насторожує сильно...

Нынче молодёж пошгла уже не та , за 500 грв ,в день никого не найти ,а один согласился пришёл упоротый наглухо под молочиной , ящий 1 раз отнёс и не донёс потерял сознание , трусится - пена со рта. Такое уже видал  когда плана перебор. Вот Вам и молодёж... Пришлось его в скорую по быстрому , что бы кони не двинул на пасеке. Представляете этот цирк?Хотя все мои сильно испугались,я им объясняю они не верят.

Edited by Женя К