Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
konoval_am

Продам маток породи Карніка (Carnica) F1

77 posts in this topic

1 минуту назад, konoval_am сказал:

Вже виріс в об"ємах. 40 неплідок ).

Наверное уже матководом в этом году стал :umora:.

2 минуты назад, konoval_am сказал:

Анатолійович, Ви прямо Херлок Шолмс :az::umora:

Опыт как и половое бессилие ,приходит с годами.:umora:

42 минуты назад, konoval_am сказал:

Вже виріс в об"ємах. 40 неплідок ).

На дзвінки відповідає? Взавтра спробую людині в деталях пояснити що так робити не слід. І поясню що може бути, якщо не виправить ситуацію

Тільки що, Укроп сказав:

На дзвінки відповідає? Взавтра спробую людині в деталях пояснити що так робити не слід. І поясню що може бути, якщо не виправить ситуацію

Звісно ні. Василь, не треба. Повір я й сам можу за себе постояти. Але дякую за ініціативність:az:

1 час назад, konoval_am сказал:

Звісно ні. Василь, не треба. Повір я й сам можу за себе постояти. Але дякую за ініціативність:az:

Антон, я вже десь на форумі писав, що для таких (раз на дзвінки не відповідає, а значить і поважних на те причин немає) потрібно заводити чорний список тут на форумі, але з  обов’язковим хорошим модеруванням, щоб не було «обсирання», і  тоді клієнт чи продавець зможе зробити якісь висновки по співпраці з даною особою.

6 часов назад, konoval_am сказал:

Та я навіть не сумніваюсь що ти можеш за себе постояти. Просто ефект буде ліпший,якщо йому зі сторони почнуть надзвонювати, і говорити що так робити не слід. Тобто розголос піде, і він це має зрозуміти

7 часов назад, konoval_am сказал:

Анатолійович, Ви прямо Херлок Шолмс :az::umora:

Стоит только одно движение мышкой сделать

и Гугл отыщет данный номер тел 

5 часов назад, Серж 82 сказал:

Антон, я вже десь на форумі писав, що для таких (раз на дзвінки не відповідає, а значить і поважних на те причин немає) потрібно заводити чорний список тут на форумі, але з  обов’язковим хорошим модеруванням, щоб не було «обсирання», і  тоді клієнт чи продавець зможе зробити якісь висновки по співпраці з даною особою.

В горячую пору особо модерировать и читать форум времени не хватает 

Проще без оплаты не высылать маток

Самому не делать подарки 

Хотя и это не всегда получается 

Вот  @Брониславович всегда высылает без оплаты ,но в коробку ложит напоминание с № карты 

Не оплат одна , две за год ,

как и у всех в среднем 

27 минут назад, Мико сказал:

Проще без оплаты не высылать маток

Самому не делать подарки 

Хотя и это не всегда получается 

Вот  @Брониславович всегда высылает без оплаты ,но в коробку ложит напоминание с № карты 

Не оплат одна , две за год ,

как и у всех в среднем 

Я теж переважну більшість своїх замовлень висилаю без передплати, і потім СМС висилаю рахунок. Поки що було все добре

8 часов назад, Серж 82 сказал:

Тоді і сірий список матководів потрібен, щоб було видно чи виконують взяті на себе зобов'язання.

11 часов назад, konoval_am сказал:

Є люди, які роблять все, для того, щоб панувала недовіра до інших людей. Якщо хтось знайомий з таким діячем як Близнюк Станіслав Михайлович (0663265787), то передавайте привіт. Людина за маток так і не розрахувалась. Якщо хтось підкине інформацію про вказану особу - з мене приємний бонус. Звісно я схильний людям довіряти. Але цією самою довірою раджу не зловживати.

IMG-60cf3bc88a753b4d6237de0f500c5ffe-V.thumb.jpg.e1d2ae5477b012043f9992a6e825c40a.jpg

Maladoi

Пользователи

2

7 сообщений

Пасека в:Днеропетровск

Стаж:1-3 года

Жалоба

Опубликовано 21 мая

Хто знає цього виробника ПІБ чи будь які дані, будь ласка напишіть в приват, бо взяв предоплату за рамки, а відправити повинен був 5-ть днів тому, постійно щось не виходить, а сьогодні ввечері вже телефони не відповідають.

Исходя из поста Маладого от 21 мая он просто за твой счет Антон решил сбалансировать свой бюджет.:umora:

Посещал форум 9 часов нвзад.:wave: Мониторит ситуацию .Оценивает угрозы.:af:

Edited by дон57

15 хвилин тому, дон57 сказав:

Maladoi

Пользователи

2

7 сообщений

Пасека в:Днеропетровск

Стаж:1-3 года

Жалоба

Опубликовано 21 мая

Хто знає цього виробника ПІБ чи будь які дані, будь ласка напишіть в приват, бо взяв предоплату за рамки, а відправити повинен був 5-ть днів тому, постійно щось не виходить, а сьогодні ввечері вже телефони не відповідають.

Исходя из поста Маладого от 21 мая он просто за твой счет Антон решил сбалансировать свой бюджет.:umora:

Посещал форум 9 часов нвзад.:wave: Мониторит ситуацию .Оценивает угрозы.:af:

Так, тепер мені треба теж за чийсь рахунок вивести бюджет в нулі. Дитина працює на пасіці, заробляє собі на планшет. А такі от безвідповідальні люди фактично обкрадають дитину :dntknw:.

46 минут назад, konoval_am сказал:

Так, тепер мені треба теж за чийсь рахунок вивести бюджет в нулі. Дитина працює на пасіці, заробляє собі на планшет. А такі от безвідповідальні люди фактично обкрадають дитину :dntknw:.

Залишилось знайти, хто вишле планшет без передплати. :)

Сумно все це.

Антон може давай удвох мотнемось до нього в гості? Сядем у мій Нісан і рвонем. Давай по ньому зберем інформацію, і потім визначимо в який день поїдем

6 часов назад, Мико сказал:

Та думаю то там великої активності не повинно бути- більшість  пасічників це порядні люди.

1 час назад, Укроп сказал:

Антон може давай удвох мотнемось до нього в гості? Сядем у мій Нісан і рвонем. Давай по ньому зберем інформацію, і потім визначимо в який день поїдем

Не відкривайте карти , бо він рвоне скорше.

Edited by Серж 82

11 година тому, Укроп сказав:

Давай по ньому зберем інформацію, і потім визначимо в який день поїдем

Незнаю скільки в Дніпрі є Близнюків Станіславів Михайловичів, проте може це саме він: працює ментом,  родом з с. Гуляй поле  де проживають батьки (мати), сам він проживає в Авіаторському.... доречі від.№19 НП  ІМХО це найближче відділення зі сторони Авіаторського.

Вот уже и биография есть.:wave:

Осталось даты только дописать, начальной точки и конечной.:hi:

8 часов назад, Lefty сказал:

працює ментом, 

Взірець законослухняності і порядності. Більше слів немає.....

6 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Взірець законослухняності і порядності. Більше слів немає.....

Не факт що це він.

Саме по цій особі є більше інформації, але оскільки

33 хвилини тому, konoval_am сказав:

Не факт що це він.

тому все не викладаю.

Антон, Ви з ним по тел. спілкувалися, можете сказати скільки приблизно йому років (ну чисто інтуїтивно, типу так здалось...)

29 хвилин тому, Lefty сказав:

Саме по цій особі є більше інформації, але оскільки

тому все не викладаю.

Антон, Ви з ним по тел. спілкувалися, можете сказати скільки приблизно йому років (ну чисто інтуїтивно, типу так здалось...)

Якось син, як я зрозумів брав слухавку. Тому думаю йому приблизно 40-45.

Якось син, як я зрозумів брав слухавку. Тому думаю йому приблизно 40-45.
А можливо менший брат?

Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk

51 хвилину тому, ВВК сказав:

А можливо менший брат?

Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk

Цілком. 

Знайшли цього коника. Працює інспектором в Соломьянському ВП. Якщо він читає, то нехай з понеділка гарно миє і готує дупу :umora:. Покличуть на килимок.

А по факту я в ступорі. Ця людина повинна мати високі стандарти законності і моралі і готова життям захищати права і свободи людини. А по факту маленький, підлий злодюжка.

Знайшли цього коника. Працює інспектором в Соломьянському ВП. Якщо він читає, то нехай з понеділка гарно миє і готує дупу :umora:. Покличуть на килимок.

А по факту я в ступорі. Ця людина повинна мати високі стандарти законності і моралі і готова життям захищати права і свободи людини. А по факту маленький, підлий злодюжка.

Браво,Антоне,якби всіх п.....в вичислять і гарненько "віддячувати" дивись і людьми б стали.:az: