Перейти к содержанию

Продажа маток народного стандарту Української степової породи тип Штукарський.


Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, Мико сказав:

То вы ещё при плюс 40 * не отправляли 

Чому?  Минулого року відправляв, але там канді було зроблене з цукру після "кофемолки".

Думаю, що все виправлю і в майбутньому таких прикрощів більше не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Чому?  Минулого року відправляв, але там канді було зроблене з цукру після "кофемолки".

Думаю, що все виправлю і в майбутньому таких прикрощів більше не буде.

Я вот тоже думал у Бороды купить канди ,для пересылки маток 

Но взвесив все за и против 

решил сам молоть 

Мясорубка у меня совдеповская за 28 руб 50 коп куплена в 1981 году, пудра шикарная ,вот только помощницы нет ,придётся самому маслать тесто 

20190511_210137.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, daring сказал:

Яким способом підсажували маток?

за 5 днів до отримання маток роблю відводок 1 рамка печатного + 2 р струс!перед підсадкою ламаю матошники(якщо є)

потім саджаю під ковпачок разом з розплодом який на очах лупиться це о 9 годині ранку ,а о 18-00 відкриваю ковпачки разом з молодою бджолою та маткою...

на слідуючий день їду на перевірку

вроде все завжди норм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

маленька партія на сьогодні одному із форумчан!

IMG_20190515_101303.thumb.jpg.53ef8ea6dc9de37abc112be29565c6f3.jpg

Позавчора зробив великі закладки від дочок УС31СМС (№46 та №50) які максимально покращили результати своєї мамки, а вчора від №24 (також минулорічна дочка). Думаю цього року також зробити ще правнучок, але це вже наступного тижня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

освіжу трішки пам'ять по моїм сім'ям від УС31.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ось так виглядала УС24 від №31

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дещо незвичне побачив в кліточках з неплідними від Степановича. В одній кліточці разом з маткою, бджолами супроводу було два трутні(чорні такі, на карпатських схожі), ненадовго задумав над побачиним. Для чого, випадково, навряд чи, щоб "дівчатам" веселіше  було? Чи може плекалась невеличка надія, що запліднення відбудеться в кліточці? Зупинивсь на тому - що б продемонтрувати трутнів  народного стандарту " Штукарський". До діла. маркер(колір не тільки темний, малопомітний, так ще і примаеться... на деяких спинках тільки натяк залишивсь, " переписав" своїм, світлішим,"Єддинг". Не певен. що на два роки, приклеїна надійніше, правда існуе невелика небеспека що зачепиться в якійсь перехідній чарунці. На позавчора почали сіяти тільки дві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Винодел сказав:

В одній кліточці разом з маткою, бджолами супроводу було два трутні

Набираю бджілок струшуванням на дах вулика, а потім накриваю кліточками. Що накрив те і відправив, заодно і дівчатам веселіше;).

на рахунок маркера, цього року прикупив в Китаї (верхній) ярко зелений але стирається навіть на папері, не кажучи вже про маток. Потім у нас в пасічному магазині прикупив (другий зверху), ось цим і мічу всіх маток. Два нижніх дуже сподобались в минулому. УС31 мічена в 17 році білим і він на ній до цих пір, а червоний взагалі на матках виглядає як вчора мальований.

d0cbd13004e06d181541fe62f4cca5a9.jpg

Виходить Паінти різні бувають, гарної якості так і г...

Для тих хто замовляв плідних маток хочу повідомити що помаленьку починаю засиляти нуки, але оскільки акація дуже добре виділяє, то не хочу дівчат відривати від роботи. Масове заселення мабуть буде на кінець наступного тижня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не пойму а чого матки різні за кольором,від чорної до світло та темно каштанової?!

а у вас як хлопці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, стасооныч сказав:

не пойму а чого матки різні за кольором,від чорної до світло та темно каштанової?!

а у вас як хлопці?

одинакові, минулорічні. 20 рамок на 300,на зараз, виявилось мало. А от одну вже замінили, зовсім не сподівався то чому і не знаю. Взівав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, стасооныч сказав:

не пойму а чого матки різні за кольором,від чорної до світло та темно каштанової?!

Так матка ж не чистопородна, а вільного обльоту. Тому колір її дочок може не йти як під копірку. В основному стараюсь явно світлих не продавати, а залишаю для себе, буде Бакфаст тип Штукарський.

Замічав що сама матка УС31 змінює колір в залежності від розміру, коли гарно годують стає майже світлокаштановою, а коли меншає спілий кашатан (спіла вишня).

3 хвилини тому, Лавр сказав:

А от одну вже замінили, зовсім не сподівався то чому і не знаю. Взівав.

За маточниками ТЗ потрібно слідкувати, особливо весною коли дівчата набрали вже сили і їм стає мало місця. Тому в мене зараз 30-40 рамок їм для комфортної роботи. Ось якби Ви за тиждень поставили їм ще 10 рамок суші, тоді і побачили б гарну роботу на весняному взятку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Mihail-ves сказал:

Набираю бджілок струшуванням на дах вулика, а потім накриваю кліточками. Що накрив те і відправив, заодно і дівчатам веселіше;).

на рахунок маркера, цього року прикупив в Китаї (верхній) ярко зелений але стирається навіть на папері, не кажучи вже про маток. Потім у нас в пасічному магазині прикупив (другий зверху), ось цим і мічу всіх маток. Два нижніх дуже сподобались в минулому. УС31 мічена в 17 році білим і він на ній до цих пір, а червоний взагалі на матках виглядає як вчора мальований.

d0cbd13004e06d181541fe62f4cca5a9.jpg

.

 

Ше одна скрита помпста Артьома . При такому відборі залишаються зовсім молоді бджоли , які самі вимагають догляду:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пахомич сказав:

Ше одна скрита помпста Артьома . При такому відборі залишаються зовсім молоді бджоли , які самі вимагають догляду:hi:

так не обовязково струшувати з рамки на виході, можна з рамки де відтягують вощину (за звичай так роблю), або з медових.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, стасооныч сказал:

не пойму а чого матки різні за кольором,від чорної до світло та темно каштанової?!

а у вас як хлопці?

Якщо будете звертати увагу на колір матки, то шлях в нікуди. Звертайте увагу на наповнення вашого вулика солодким нектаром. У карніки є матки як чорні, так і тигрові, і є чорні з каштановими кільцями. А за степову взагалі я б не звертав уваги якого кольору матка, адже робота з нею лише почалася декілька років назад. Тому вимагати щоб всі матки були як під копірку одного кольору, буде не правильно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

взагалі сіє плотно

ось скоро зявляться її  бджоли,подивимось як вони на злобливість

всім дякую!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 28-29 травня будуть 10-15 вільних неплідок. Кому треба для того щоб рої не відпустили, Звертайтесь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зарядив на сьогодні вже 40 нуків (лежаки поділені на 4 частини, виходить по 4 рамки в одне відділення). На завтра і після завтра планую ще 20 нуків заселити. А потім ще 20 мікро нуків. Тому думаю що всі замовлення які набрав на травень-червень будуть виконані на протязі двох тижнів.

Частина маток з обльоту не вертається, торік наче краще було з цим ділом.

Також сьогодні спас УС31 від тихої зміни. Вже на протязі місяця воюю   із бджолами. Вони закладають маточники, а я їх виламую. А сьогодні брав розплід на виході для нуків і звісно перебирав все гніздо. На одній рамці побачив що вийшла маточка і гуляє собі по цій рамці, звісно моментально поміщена в кліточку, як і інші 4 матки які вже сам випускав із маточників. Тепер є 5 шт маток ТЗ, минулорічні показали дуже гарні результати, тому є велика надія і на цих.

А "старенька" через три рамки сіє і ніякої уваги ні на мене ні на ТЗ маток.

На 30 травня буде вільних 20 маток. Хто хоче попробувати що таке Штукарський тип УС, спішіть. А то я впевнений що бджоли все рівно до зими проверну свою операцію по усуненню "бабці", на молоду і перспективну королеву.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В суботу пробував викачати трішки меду, багато сімей не встиг пройти, але вже є рекорди. Деякі дочки УС31 встигли принести по 9-11 повних рамок ось такого товарного меду.

71e7da872bb11e83490ad40b60fcbe62.jpg

 

Ось такі сьогодні "жнива". з цієї партії є вільних 20 маток, телефонуйте. Завтра можу відправити.
74fb39d573c403ba8b903593ba39dc3a.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки вже частина облетілась, чекаю засіву і починаю розсилку. Думаю що напротязі наступного тижня всі отримають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні закриваю половину списку по плідних матках. Ще частина поїде в середу. Кому телефонував очікуйте посилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сумна новина. US31SMS пішла в долину вічних квітів. Бджілки все таки провели свою ТЗ. Але вона залишила тільки в мене минулорічних з десяток маток які повторили або навіть покращили її характеристики. Також цього сезону я встиг відправити бджолярам біля 500 шт від неї. В мене є ще три-чотири дня для прививок від УС31СМС. Є ще засів її. Тому буду вижимати по максимуму. Спішіть кому потрібні матки робити замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.06.2019 в 13:28, Mihail-ves сказал:

Сумна новина. US31SMS пішла в долину вічних квітів. Бджілки все таки провели свою ТЗ. Але вона залишила тільки в мене минулорічних з десяток маток які повторили або навіть покращили її характеристики. Також цього сезону я встиг відправити бджолярам біля 500 шт від неї. В мене є ще три-чотири дня для прививок від УС31СМС. Є ще засів її. Тому буду вижимати по максимуму. Спішіть кому потрібні матки робити замовлення.

((сумна новина!
матки бомба,сіють шо скажені!пізніше скину фото засіву

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, стасооныч сказав:

матки бомба,сіють шо скажені!

Так що, ще брати прививку від неї. Думаю що завтра ще можна буде добову взяти, а дальше тільки від дочок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я думаю так.
мени подобаеться на 90%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...