Перейти к содержанию

Продажа маток народного стандарту Української степової породи тип Штукарський.


Рекомендуемые сообщения

Еще набираете и по какие сроки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, tezer195 сказав:

Еще набираете и по какие сроки 

Звичайно приймаю, неплідні записую на початок червня, плідні на 20 червня. Але думаю що по неплідках я зможу отримати більшу кількість в травні, тому планую що графіки змістяться "на раніше".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю земляче, а як ти дивишся на те, щоб в травні місяці зробити прививку від твоєї Штукарської.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, андрон сказав:

Вітаю земляче, а як ти дивишся на те, щоб в травні місяці зробити прививку від твоєї Штукарської.

Чудова ідея, приїжджай із стартером і все зробимо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

5 неплодок на конец мая можно заказать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, bandura.valera сказав:

5 неплодок на конец мая можно заказать?

Можна, пишіть в ПП адресу, ПІП, тел

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.03.2019 в 17:41, Mihail-ves сказав:

Чудова ідея, приїжджай із стартером і все зробимо.

А випадково у Вас ніде поряд київський автобус чи маршрутка  не проїздять? щоб замовлення забрать самовивозом, заодно  привитись  від Ваших маточок  тай  просто познайомитись ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

А випадково у Вас ніде поряд київський автобус чи маршрутка  не проїздять?

Раніше ходив, але зараз вже із-за "чудових доріг" відмінили. Ходить автобус через Вознесенськ, до мене звідти 35 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

, до мене звідти 35 км.

   тих же "чудових доріг" ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

   тих же "чудових доріг" ?

чуть-чуть кращих:umora:, їзда по польових дорогах, можна навіть їхати на 4 передачі, але з пилюкою;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

, можна навіть їхати на 4 передачі,

Це якщо "Білорусом"? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, РУТ-61 сказав:

Це якщо "Білорусом"? :umora:

ні " Ланосом". :umora:

Ну а якщо серйозно, то польові дороги дійсно кращі, і всі водії, коли сухо (а це майже цілий рік, за виключенням переметів) літають по ним. Там дійсно можна розвинути швидкість 80-100 км/год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, РУТ-61 сказав:

А випадково у Вас ніде поряд київський автобус чи маршрутка  не проїздять? щоб замовлення забрать самовивозом, заодно  привитись  від Ваших маточок  тай  просто познайомитись ...

Буду їхати в травні через Вознисенськ своїм транспортом до Мишка на прививку, можу підкинути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Перші матки їдуть в дорогу до своїх власників. Юрченко наберіть мене для відновлення зв'язку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Mihail-ves сказав:

Перші матки їдуть в дорогу до своїх власників. Юрченко наберіть мене для відновлення зв'язку.

Плідні - неплідні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Taras1975 сказав:

Плідні

плідні на 5 травня? :dntknw:

звісно неплідки!

три шт. залишив собі в нуках, ну щоб бачити що таке ранні матки. А то всі покупці просять ранніх, а я не знаю які вони.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому потрібні ранні неплідні матки прошу робити замовлення. Завтра відправляю велику партію, і на 10 травня думаю закрити весь попит, який брав на травень місяць.

Поки що по неплідкам йду з випередженням.

З настанням сталого тепла буду заряджати нуки і запускати маток на обліт. поки що зробив тільки три для себе, щоб побачити що таке рання матки. Трутня сьогодні літало дуже багато, тому думаю що матки будуть повноцінними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за планом на понеділок-середа повинно бути вільних десь 75 маток неплідних. Тому кому потрібні матки для формування відводків робіть замовлення.

Щось я перестарався:), але спочатку переживав щоб виконати свої зобов'язання перед Вами. Так переживав, що не замітив як виховательки почали приймати майже 100% личинки після стартера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні покупці моїх маток!

Я відправляю смс з номера 0950314690, оскільки київстар вимагає додаткових грошей за смс, хоча кожних 4 тижні здирає абонплату в 75 грн. Тому використовую іншого оператора. Також буду з нього телефонувати. Можете його добавити в контакти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Шановні покупці моїх маток!

Я відправляю смс з номера 0950314690, оскільки київстар вимагає додаткових грошей за смс, хоча кожних 4 тижні здирає абонплату в 75 грн. Тому використовую іншого оператора. Також буду з нього телефонувати. Можете його добавити в контакти.

маток отримав.

буду куштувати)))

дякую за порядність!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, стасооныч сказал:

маток отримав.

буду куштувати)))

дякую за порядність!

 

Яким способом підсажували маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, daring сказав:

Яким способом підсажували маток?

Питання не до мене, але спробую дати відповідь.

за звичай роблю відводок рамку на виході плюс 1-2 зтрусити. рамку суші + кормова рамка. Голосне щоб не було відкритого розплоду!!!!

кліточку з маткою між рамки, і випустити після 3 діб перебування у відводку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджолярі отримують маток  і телефонують що частина маток не дожили до приїзду, по причині липкого канді.

Робили канді із магазинної пудри, і в тестових кліточках бачу що верх канді натягує вологи і стає липким.

Вчора вже попробував помолоти цукор на кофемолці, та додати таку пудру до магазинної. За добу в кліточці канді не змінилось. попробую тепер висилати на такому. Всім в кого пропали матки, з понеділка вишлю повторно маток.

Виходить що маток легше вивести чим правильно переслати при таких погодних умовах.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Бджолярі отримують маток  і телефонують що частина маток не дожили до приїзду, по причині липкого канді.

Робили канді із магазинної пудри, і в тестових кліточках бачу що верх канді натягує вологи і стає липким.

Вчора вже попробував помолоти цукор на кофемолці, та додати таку пудру до магазинної. За добу в кліточці канді не змінилось. попробую тепер висилати на такому. Всім в кого пропали матки, з понеділка вишлю повторно маток.

Виходить що маток легше вивести чим правильно переслати при таких погодних умовах.:(

Погано вимішали. Потрібно вимішувати до тих пір, щоб не пливло. Якщо дали трохи більше меду,то додавайте пудру до тих пір,поки не буде пливти. Кладете на сонці і дивитесь, якщо попливло то знову додаєте пудру і вимішуєте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Mihail-ves сказал:

Виходить що маток легше вивести чим правильно переслати при таких погодних умовах.:(

То вы ещё при плюс 40 * не отправляли 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...