Перейти к содержанию

Продажа маток КАРНІКА F1


Рекомендуемые сообщения

Пропоную Вашій увазі  матки  Карніка F1, виведені від чистопородних маток ШО, 

лінії ПЕШЕЦ,  ВАРОАТОЛЕРАНС,  ПЕРНЕР

родоводи можна подивитися тут:        http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/DVS

Вартість маток  протягом всього сезону  незмінна , (при умові стабільного курсу гривні)

                 матки плідні       250 гр, 

                 матки неплідні  120 гр.,

Перші плідні матки орієнтовно на середину  травня, в залежності від погоди строки можуть бути трішки підкоректовані 

Пропозиція чинна на протязі всього літа, мінімальноі кількості нема,

Доставка перевізником Нова Пошта за рахунок замовника

Матки відсилаю після попередньої оплати на карту ПриватБанку

У випадку загибелі маток при  доставці, по домовленості, висилаю заміну або повертаю кошти

Замовлення приймаю в приват, або по телефону 0984254190,   0664479568,     Володимир

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

А можна рамочку з засівом купити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Yaroslav сказав:

А можна рамочку з засівом купити?

В принципі можна, але є в цьому незручність. Всі материнки в сезоні на обмеженому гнізді,  тому рамки тільки з засівом у мене майже небуває, на рамці є засів, розплід на всіх стадіях, мед і перга одночасно. Щоб була рамка засіву, доведеться підстроюватися під бажані терміни і спеціально підставляти вощину або суш, простіше вже тоді приїхати  привитися, Вам же не кілька тисяч личинок потрібно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

В принципі можна, але є в цьому незручність. Всі материнки в сезоні на обмеженому гнізді,  тому рамки тільки з засівом у мене майже небуває, на рамці є засів, розплід на всіх стадіях, мед і перга одночасно. Щоб була рамка засіву, доведеться підстроюватися під бажані терміни і спеціально підставляти вощину або суш, простіше вже тоді приїхати  привитися, Вам же не кілька тисяч личинок потрібно?

Дякую, звісно :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зроблю маленьке уточнення відносно материнських сімей. Оскільки зараз " модна" морфометрія, необминула вона і моїх материнок. Всі вони перевірені по морфометрії і мають заключення програми  "придатні в якості засновниці нових ліній, та для репродукції". Всі заключення і графіки морфометрії прикріплені відповідно до кожної з маток в родоводах,  якщо кому цікаво, посилання на родоводи в першому повідомлені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

У нас сильно похолодало, робота на пасіці практично стоїть на місці, одне тішить, частина нуків вже заселена, матки в нуках  чекають на погоду для обльоту. Кому обіцяв плідні матки на середину травня, сподіваюся зможу вислати вчасно, хочу вірити що на протязі тижня буде нормальна погода і маткам вдасться облетітися.  З неплодками теж більш-менш встигаю, прививки робляться і матки помалу  народжуютьсяIMG_20190504_123519.thumb.jpg.bd9e581973c5a6b0dbf11592ad04b171.jpg

IMG_20190507_182646.thumb.jpg.5d287d2ffe8271730ba5d457c3e5fde5.jpg

З приємного, перед дощами заселив на пробу два нуки на малу рамку, станом на сьогодні помалу будують сотик, незважаючи на холод, сподіваюся що їм в пінопласті нехолодноIMG_20190507_201847.thumb.jpg.7ac848965abd932005223c672317af2e.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сильно похолодало, робота на пасіці практично стоїть на місці, одне тішить, частина нуків вже заселена, матки в нуках  чекають на погоду для обльоту. Кому обіцяв плідні матки на середину травня, сподіваюся зможу вислати вчасно, хочу вірити що на протязі тижня буде нормальна погода і маткам вдасться облетітися.  З неплодками теж більш-менш встигаю, прививки робляться і матки помалу  народжуютьсяIMG_20190504_123519.thumb.jpg.bd9e581973c5a6b0dbf11592ad04b171.jpg
IMG_20190507_182646.thumb.jpg.5d287d2ffe8271730ba5d457c3e5fde5.jpg
З приємного, перед дощами заселив на пробу два нуки на малу рамку, станом на сьогодні помалу будують сотик, незважаючи на холод, сподіваюся що їм в пінопласті нехолодноIMG_20190507_201847.thumb.jpg.7ac848965abd932005223c672317af2e.jpg
Чекаємо.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дощі продовжуються,  на цілий тиждень обіцяють дощі і зливи.  Плідні матки на середину травня під великим сумнівом, нажаль цілком можливо, що терміни по плідних матках зсунуться, станом на сьогодні ще жодна матка необлетілася, сидять по нуках і чекають погоди. З неплодками більш-менш все нормально, незважаючи на дощі, прививки робляться, личинки приймають і матки народжуються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні відправив неплідні матки першим замовникам, з плідними поки що глухо - дощі і прохолодно.

Від  ночі і цілий день  йшов дощ, під вечір трошки розпогодилося і потеплішало, трошки попрацював на пасіці - ізолював маточники, провірив вчорашні прививки і зробив свіжі. Незважаючи на дощі і  прохолодну погоду, прийом личинок з останніх  кількох прививок ідеальний,  100%, по всіх виховалкахIMG_20190514_192109.thumb.jpg.4ec1a0c7ad6874b48bbb540aac6c1614.jpgIMG_20190515_194415.thumb.jpg.2ae64082c7134ca5e2a686b8bda1b2d1.jpgIMG_20190515_193432.thumb.jpg.1da484b61cce7414ad13763e3ca36c77.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброї ночі, яка з представлених ліній зможе нормально працювати в лежаках? Медозбір акація, липа, сонях. Кіровоградська обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Дмитрий 1 сказав:

Доброї ночі, яка з представлених ліній зможе нормально працювати в лежаках? Медозбір акація, липа, сонях. Кіровоградська обл.

В принципі працювати в лежаках  може будь-яка лінія,  але набагато кращі результати будуть в корпусних вуликах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так. Погода жахлива. Травневого меду не буде. Дивлюсь, знову ва всі вихідні дощі з грозами (

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Андрій Шпичко сказав:

Так. Погода жахлива. Травневого меду не буде. Дивлюсь, знову ва всі вихідні дощі з грозами (

Ну це як в кого.

14.05 +5.6 кг

15.05 +2.87 кг

16.05 +3.25 кг

17.05 +2.81 кг

І це за умови що ріпак найближчий за 4 км край поля і на контролі вихователька в 3 корпусах 145. Товарна б вже як мінімум ще 1 мала... а то й 2. Гляди і приплюсували б більше. Взагалі дивився сьогодні сім"ї то рідко де вільну чарунку знайти можна. Я щось аж не радий цим медозборам. Роботи купа а тут судячи з усього і качатись доведеться :dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Андрій Шпичко сказав:

Так. Погода жахлива. Травневого меду не буде. Дивлюсь, знову ва всі вихідні дощі з грозами (

Я теж так думав. Сьогодні глянув- магазини залиті, помалу починають печатати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На даний час є вільні неплідки, пернер і пешець, кому потрібні, звертайтеся, в понеділок відправлю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні знову відправка, до нових власників відправляю неплідні і трошки плідних маток. 

Відносно мічення, всі неплодки  зразу після народження помічаю маркером, а вже пізніше плідні матки перед відправкою додатково мічу номерною опаліткою,  поверх зеленої мітки маркером. Кажу це для того, щоб небуло ніяких розмов про перемічені матки.  Попередня мітка неплодки маркером дає мені гарантію, що в нуках саме підсаджені  мною матки, я не якісь випадкові зальотні 

IMG_20190527_095136.thumb.jpg.5c8926c5f938acd010b13922fea37979.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Сьогодні знову відправка, до нових власників відправляю неплідні і трошки плідних маток. 

Відносно мічення, всі неплодки  зразу після народження помічаю маркером, а вже пізніше плідні матки перед відправкою додатково мічу номерною опаліткою,  поверх зеленої мітки маркером. Кажу це для того, щоб небуло ніяких розмов про перемічені матки.  Попередня мітка неплодки маркером дає мені гарантію, що в нуках саме підсаджені  мною матки, я не якісь випадкові зальотні 

IMG_20190527_095136.thumb.jpg.5c8926c5f938acd010b13922fea37979.jpg

О це мої дві зелененькі))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

О це мої дві зелененькі))))

Вони всі  цей сезон зелененькі:), і Ваші  серед них теж є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плодные матки есть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Евгений. сказав:

Плодные матки есть?

 Вже нема, сьогодні відправив. З дня на день чекаю на обліт, в нуках багато неплодок чекає обльоту. Спочатку відправлю згідно запису, як будуть вільні то повідомлю в цій темі. Зараз записую на першу половину червня, по факту плідні матки можливо будуть і на початку місяця, все залежить від погоди. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Legretti сказав:

Подскажите, есть ли матки в наличии или на когда запись?

Є в наявності, замовляйте. Краще дзвонити, бо інтернет дуже погано тягне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підгодовував сьогодні нуки, у багатьох матки вже облетілися і почали сіяти, нарешті трохи погода посприяла. За день -два проведу ревізію і буду розсилати. Маток буде з надлишком, вистачить закрити замовлення, ще й залишаться, то ж кому треба, звертайтеся, краще по телефону, вдень інтернет майже не тягне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?24?.?02?.?2019 в 23:03, davolodya сказав:

Пропоную Вашій увазі  матки  Карніка F1, виведені від чистопородних маток ШО, 

лінії ПЕШЕЦ,  ВАРОАТОЛЕРАНС,  ПЕРНЕР

родоводи можна подивитися тут:        http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/DVS

Замовлення приймаю в приват, або по телефону 0984254190,   0664479568,     Володимир

Володя можна поцікавитись чому матки  Карніка F1 ? ІМХО матки будуть чистопородн рівно як і трутень від цих матокі, а ось робочі бджоли    і матки-дочки  будуть Ф1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Lefty сказав:

Володя можна поцікавитись чому матки  Карніка F1 ? ІМХО матки будуть чистопородн рівно як і трутень від цих матокі, а ось робочі бджоли    і матки-дочки  будуть Ф1.

F1 тому, що це плідні матки неконтрольованого спарування, це саме ті матки, які я виводжу і продаю.   Неплідки від чистопородних материнок  теж чистопородні,  але тільки  до того часу, поки не вилетять на неконтрольований обліт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...