Перейти к содержанию
dragon

Синички

В теме 504 сообщения

49 минут назад, язичник сказал:

Можливо то гаїчка болотяна або синиця чорна або вівсянка очеретяна

Дякую, тепер мені зрозуміло, чому кумів батько називав їх масковка, вона ж, тепер і я це знаю, синиця  чорна але тоді йому було майже 86років і я не зміг розчути що назва до Москви відношення не має, також розказував, що пузо влітку більш бліде а зимою коли я неодноразово бачив їх на його  подвір"ї  то голубого відтінку.

Вівсянки та  ольшанки в нього теж паслися, але то інші птахи

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

на рахунок сала, їстимуть, але по всій окрузі начнеться свято і воно буде у вас на пасіці.Минулої зими я і салом балував, а коли зрозумів,що збанкрутую таким чином, то пішов купив кільканадцять кіло фаршу за 11грн кг., то вони то зжерли ,що рекса б за тиждень не впорав.Тож синички це назва і краса,а все інше хунта ,яка полює на пасіці.

Поделиться сообщением

В 06.12.2018 в 22:20, miro сказав:

на рахунок сала, їстимуть, але по всій окрузі начнеться свято і воно буде у вас на пасіці.Минулої зими я і салом балував, а коли зрозумів,що збанкрутую таким чином, то пішов купив кільканадцять кіло фаршу за 11грн кг., то вони то зжерли ,що рекса б за тиждень не впорав.Тож синички це назва і краса,а все інше хунта ,яка полює на пасіці.

Особисто я не приманюю шкідників нічим. Песика натренував ганяти дрібних птахів. Гарно так обгавкує і горобців і синичок.

Поделиться сообщением

Щоб бджоли не вилазили а синички боялися стукати по льотках я перед льотками  ставлю похило шматки шиферу, заліза, дощок. Коли йде сніг то льотки не замітає і в ту яму синички лізти бояться бо там може бути кіт. Отак політають по пасіці стукають довго по вуликах а бджоли не вилазять та й летять геть.

Фото2158.jpg

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти