Перейти к содержанию
dragon

Синички

В теме 461 сообщение

В 18.11.2017 в 15:09, miro сказал:

image.thumb.png.9fe2802301da032685ea399816dc9d45.png

общем не став я фотографувати,бо нині немаю чим,а взяв повний аналог сітки що є в інеті,ось така сітка путанка прийшла мені,нитка в цій сітці дійсно капронова,це робить її еластичною та зручною в роботі,коли я немав цієї сітки то баченя,щодо використання було одне,коли ж побачив,а як в нас ще кажуть помаців своїми пальцями:umora:, то думка змінилась і я тепер робитиму все по іншому,а саме виготовлю з дроту 3мм каркас скажімо 300ммх300мм, можна звичайно і інші роміри застосувати, і  каркас з особистим баченням,але це я закріплятиму на лежаки і багатокорпусні вулики.Може саме це і фото я зроблю з готовим виробом,а от відводки шестирамкові я невидумуючи нічого просто накинув сітку по 2м,тим самим унеможливив доступ птахів,но хочу звернути увагу всім хто послідує моєму вченню:umora:,майте наувазі наша мета захистити бджіл від птахів,но неловити зайців,сусідських собак,голубів,курей і гусей,а і сусіда, тому раджу робіть це так щоб нестати мимоволі фермером на один ранок

Використовував сітку (просив у рибнадзора, ті сітки які вони вилучають), достатньо ефективно, однак ловив курей регулярно. Ще пробував обгортати вулик харчовою плівкою, дятли до таких вуликів не підлітають, а синиць в мене не багато.

Поделиться сообщением

40 хвилин тому, Володимир Череватов сказав:

Використовував сітку (просив у рибнадзора, ті сітки які вони вилучають), достатньо ефективно, однак ловив курей регулярно. Ще пробував обгортати вулик харчовою плівкою, дятли до таких вуликів не підлітають, а синиць в мене не багато.

можливо через великий сніг я не став мисливцем курей, але лінькувався накинути повністью сітку на вулик, лише деінде, тому і бідкався із синицями, зараз вони якби вспокоїлись

Поделиться сообщением

Сьогодні несподівано побачив ззаду вулика

5a89389e9bf01_.thumb.JPG.63c9bac1c469d6a4771e904c4b6a945f.JPG

Дірку заклав ватою, заліпив фольгоізолом. Вчора дивлюсь, а ця "гадость" збоку добирається. Заліпив і другу.

Приходжу сьогодні - картина маслом

5a9021971320f_2.thumb.JPG.b2ab3422dde5b3a0b2262eea7203f59f.JPG5a9021a7355f5_3.JPG.11fbb5cdf2b60d3f605d3b2002b90abe.JPG

От чия робота?

Поделиться сообщением

13 минут назад, ромео сказал:

Дірку заклав ватою, заліпив фольгоізолом. Вчора дивлюсь, а ця "гадость" збоку добирається. Заліпив і другу.

Приходжу сьогодні - картина маслом

5a9021971320f_2.thumb.JPG.b2ab3422dde5b3a0b2262eea7203f59f.JPG5a9021a7355f5_3.JPG.11fbb5cdf2b60d3f605d3b2002b90abe.JPG

От чия робота?

Зелений дятел. Він мені всі печінки виїв.  Дірки затикаю ватою і замазую рідкими цвяхами.

Поделиться сообщением

6 часов назад, Серж 82 сказал:

Зелений дятел. Він мені всі печінки виїв.  Дірки затикаю ватою і замазую рідкими цвяхами.

Паскуда така.

Спочатку грішив на синичок. Але потім, поспостерігавши за ними, вирішив, що це не їх дзьоба справа. Надто вже швидко і великі шматки відходів. І от що цікаво - довбе зі зворотньої сторони. Клуб знаходиться з протилежної стінки. Тобто виходить, що його цікавить чисто спортивний інтерес...

Поделиться сообщением

5 минут назад, ромео сказал:

Паскуда така.

його цікавить чисто спортивний інтерес...

мед , ось що його цiкавить 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Мико сказал:

мед , ось що його цiкавить 

І як він його добуде? 

Чи, скажем так, звідки він знає, що там мед є?

Поделиться сообщением

33 минуты назад, ромео сказал:

Паскуда така.

сітка путанка рибацька може доомогти.

Поделиться сообщением

8 часов назад, ромео сказал:

Паскуда така.

Спочатку грішив на синичок. Але потім, поспостерігавши за ними, вирішив, що це не їх дзьоба справа. Надто вже швидко і великі шматки відходів. І от що цікаво - довбе зі зворотньої сторони. Клуб знаходиться з протилежної стінки. Тобто виходить, що його цікавить чисто спортивний інтерес...

Він їсть напевно мед, я бачив на днях як він їв гнилі яблука на яблуні які не обсипались і замерзли.

Поделиться сообщением

8 часов назад, ромео сказал:

І як він його добуде? 

Я їх стріляв, там язик довжиною -20 см.

Поделиться сообщением

8 годин тому, ромео сказав:

І як він його добуде? 

:hmm:, може він на форумі скотиняка зареєстрований, і вичисляє нас тут по одному:blink:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти