Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

В 18.11.2017 в 15:09, miro сказал:

image.thumb.png.9fe2802301da032685ea399816dc9d45.png

общем не став я фотографувати,бо нині немаю чим,а взяв повний аналог сітки що є в інеті,ось така сітка путанка прийшла мені,нитка в цій сітці дійсно капронова,це робить її еластичною та зручною в роботі,коли я немав цієї сітки то баченя,щодо використання було одне,коли ж побачив,а як в нас ще кажуть помаців своїми пальцями:umora:, то думка змінилась і я тепер робитиму все по іншому,а саме виготовлю з дроту 3мм каркас скажімо 300ммх300мм, можна звичайно і інші роміри застосувати, і  каркас з особистим баченням,але це я закріплятиму на лежаки і багатокорпусні вулики.Може саме це і фото я зроблю з готовим виробом,а от відводки шестирамкові я невидумуючи нічого просто накинув сітку по 2м,тим самим унеможливив доступ птахів,но хочу звернути увагу всім хто послідує моєму вченню:umora:,майте наувазі наша мета захистити бджіл від птахів,но неловити зайців,сусідських собак,голубів,курей і гусей,а і сусіда, тому раджу робіть це так щоб нестати мимоволі фермером на один ранок

Використовував сітку (просив у рибнадзора, ті сітки які вони вилучають), достатньо ефективно, однак ловив курей регулярно. Ще пробував обгортати вулик харчовою плівкою, дятли до таких вуликів не підлітають, а синиць в мене не багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Володимир Череватов сказав:

Використовував сітку (просив у рибнадзора, ті сітки які вони вилучають), достатньо ефективно, однак ловив курей регулярно. Ще пробував обгортати вулик харчовою плівкою, дятли до таких вуликів не підлітають, а синиць в мене не багато.

можливо через великий сніг я не став мисливцем курей, але лінькувався накинути повністью сітку на вулик, лише деінде, тому і бідкався із синицями, зараз вони якби вспокоїлись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Посмотрел фото за последние 5 дней с пасеки. Блин, да синицы там просто живут. Они на каждой второй из пятиминутных фото орудуют на пасеке. :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Посмотрел фото за последние 5 дней с пасеки. Блин, да синицы там просто живут. Они на каждой второй из пятиминутных фото орудуют на пасеке. :( 

Спасаються від голоду. Думаю що не одна пташка за цей тиждень відійшла недочикавшись ранку. Якщо синиць багато на пасіці, то треба приймати міри - можуть завдати пасіці значної шкоди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Спасаються від голоду. Думаю що не одна пташка за цей тиждень відійшла недочикавшись ранку. Якщо синиць багато на пасіці, то треба приймати міри - можуть завдати пасіці значної шкоди.

Завтра поїду відновлювати справедливість, бо тепер розумію,чому бджоли інколи сильно шумлять. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sanich сказав:

Завтра поїду відновлювати справедливість, бо тепер розумію,чому бджоли інколи сильно шумлять. 

Sanich скажи, справедливість в чом то, мож би і я почав завтра справедливити:hunter::),

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

Sanich скажи, справедливість в чом то, мож би і я почав завтра справедливити:hunter::),

В рівновазі популяцій бджіл і синичок. Я категорично проти що останні підтримували її за рахунок моїх перших. :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня почти из каждого улья пчел повыганяли, по всей пасеки дохлые выляются, а возле одного улья, так наверное пригоршни две будет.. Пообставлял сетками летки, так они между сеткой пролазят.

  • Подобається 1
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

Спасаються від голоду. Думаю що не одна пташка за цей тиждень відійшла недочикавшись ранку. Якщо синиць багато на пасіці, то треба приймати міри - можуть завдати пасіці значної шкоди.

Мне помогают бороться с синицами две меры:

съемные на зиму прилетки - синицам не за что зацепиться возле летка

развешенные по пасеки старые диски СD- в солнечную погоду они отпугивают птичек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sanich сказав:

В рівновазі популяцій бджіл і синичок. Я категорично проти що останні підтримували її за рахунок моїх перших. :( 

ну я Вам не ворог, но зараз , як налетять захисники природи, тоді ні нас, ні бджіл не буде, спершу будуть давити на жалість, а потім взагалі почнуть давити, вони захисники ще ті:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Sanich сказал:

Завтра поїду відновлювати справедливість, бо тепер розумію,чому бджоли інколи сильно шумлять. 

Може пилкозбирачі повісити на льотки, щоб синиці не мали доступу. Але знаючі не так зрозуміють 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, niko сказав:

Мне помогают бороться с синицами две меры:

съемные на зиму прилетки - синицам не за что зацепиться возле летка

развешенные по пасеки старые диски СD- в солнечную погоду они отпугивают птичек.

я от ніяк нерозумію чим їх можна відлякати, може у вас там їх нема, бо в мене це стая яка небоїться нічого,можуть на голову сісти, про які диски, чи що інше мова може йти. Колега каже кожен ранок його сусід стріляє по 4-5штук, а їх якби і не зменшується, я навіть не знаю, чи доцільне їх знищення як захист від нападу, можливо, до зимівлі треба ретельно готуватись із тим розумінням ,що синичкам зимою нічого не зробиш,я маю наувазі,що захист вуликів має бути таким,щоб у нас не було додаткової роботи перед обльтом проводити якісь дії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

ну я Вам не ворог, но зараз , як налетять захисники природи, тоді ні нас, ні бджіл не буде, спершу будуть давити на жалість, а потім взагалі почнуть давити, вони захисники ще ті:al:

Он в темі про погоду @ mits пише що діти за три дні згодували два відра насіння. 

Якщо синицям висипати два відра соняшнику, то мабуть їм дах зірве і про вулики точно забудуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Он в темі про погоду @ mits пише що діти за три дні згодували два відра насіння. 

Якщо синицям висипати два відра соняшнику, то мабуть їм дах зірве і про вулики точно забудуть.

вони фарш згаратали в хвилі часу, що рексу би на два дні хватило:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, miro сказал:

Колега каже кожен ранок його сусід стріляє по 4-5штук, а їх якби і не зменшується, я навіть не знаю, чи доцільне їх знищення я

Знищувати ні в якому разі, вони в активний сезон приносять величезну користь, знищуючи шкідників,які в свою чергу нищать медодаї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Знищувати ні в якому разі, вони в активний сезон приносять величезну користь, знищуючи шкідників,які в свою чергу нищать медодаї.

згоден, але не кожен може цьому терпіти:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, miro сказав:

я от ніяк нерозумію чим їх можна відлякати, може у вас там їх нема, бо в мене це стая яка небоїться нічого,можуть на голову сісти, про які диски, чи що інше мова може йти. Колега каже кожен ранок його сусід стріляє по 4-5штук, а їх якби і не зменшується, я навіть не знаю, чи доцільне їх знищення як захист від нападу, можливо, до зимівлі треба ретельно готуватись із тим розумінням ,що синичкам зимою нічого не зробиш,я маю наувазі,що захист вуликів має бути таким,щоб у нас не було додаткової роботи перед обльтом проводити якісь дії.

Мабуть нам повезло і у нас їх меньше. Сьогодні пішки ішов 2,5 км до пасіки, синиць не було ні в дорозі, ні на пасіці.

А як було тепло, та без снігу, літало багато по деревах, но шоб на голову, то не сідали ;)

Але сьогодні на деревах сиділо багато других птахів. Близько не підпускали, тому не впізнав, но схоже це перші весняні стаї повертаються.  А з ними і весна прийде, та синиці самі розлетяться ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, niko сказав:

 

А як було тепло, та без снігу, літало багато по деревах, но шоб на голову, то не сідали ;)

Але сьогодні на деревах сиділо багато других птахів. Близько не підпускали, тому не впізнав, но схоже це перші весняні стаї повертаються.  А з ними і весна прийде, та синиці самі розлетяться ;)

 

так, і не так. тобто синиці після активного льоту бджіл на якийсь час заспокуються, але як тільки почнуть годувати молодняк, то огніздившись непоодалік пасік будуть знищувати бджіл, а саме класно в них получається з трутнем та бджоломатками, я можу багато описувати, но кожен може провести незабаром такі спостереження, і стане свідком,що синиці не впустять можливість ласувати бджолами весною і літом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Серж 82 сказал:

Знищувати ні в якому разі, вони в активний сезон приносять величезну користь, знищуючи шкідників,які в свою чергу нищать медодаї.

Как-то так повелось еще со школьной скамьи что синица - санитар сада. Нет уж, если кто и санитар так это воробей. Да-да наш простой воробышек. Он пользы куда больше приносит, но изредка тоже пчелку подворовывает. Так что если десятком синиц станет меньше - воробышки перекроют в борьбе с вредителями. Так что не стесняйтесь если есть необходимость - но упаси бог, не развлечения ради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Они будучи не голодными все равно лезут к пчелам.Поэтому кроме пневматики вообще ничего не помогает.И опять же таки их меньше не становится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прадавній спосіб боротьби із синичками

image.thumb.png.df7a0ad234f77804e361053fe6b3f6da.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, В Николаевич сказал:

Они будучи не голодными все равно лезут к пчелам.Поэтому кроме пневматики вообще ничего не помогает.И опять же таки их меньше не становится.

А поделать защиту из сетки? Слабо?
 Вот к примеру чудак продает https://www.olx.ua/obyavlenie/setka-svarnaya-v-rulonah-IDygmOC.html#97ca235225        4-5 квадратов, в зависимости от типа ульев - это до 100гр. 2кг меда + работа, а прослужит не один сезон. Для удобства хранения я делал разборные. И никакие дятлы - синички не страшны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надійний захисник пасіки від синиць.

DSCN3901.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

ось таку ловушку треба на дятлів і синиць

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Следы невиданных гостей...

5c00262839cf3_.thumb.JPG.f2eb88fe1d51c24d63bccc6cee688907.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...