Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

On 12.01.2017 at 17:56, Серж 82 said:

Вчора натягнув біля пінопластових рибальську сітку, бо вже достав. Рано приходжу-є шакал. І що погано закрив у клітку- до вечора втік.

IMG_20170112_115303.jpg

І мене зацікавило - що то за один?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12.01.2017 at 22:00, Серж 82 said:

Бувало деякі зими так, що приходиш на пасіку, а там від ранку по 6-8 вуликів роздовбані. У декотрих такі дири що можна яйце засунути, і купа бджоли на снігу. Бігом витягуєш рукавиці з кишень і тими рукавицями затикаєш ті дири.

Да... Вік живи , і вік дивуйся...:dntknw::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

І мене зацікавило - що то за один?

Вот и у нас я видел пару раз таких .Но только возле леса а так что бы на точке Бог миловал .Такого только нам еще не хватало .Хватает и синиц в этом году что то    они очень лютуют .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, tofan сказал:

А ви не бачили як синички тарабанять по льотку та чекають поки вилізе бджола,або через сітку в дні сім"ю деребанять(в мене біля сітки в дні з ппу лаз зробили),а ви кажете...Так нормально зимующа сім"я може стать не нормально зимующей:hi:

Неоднократно наблюдал за синичками, но что бы  они тарабанили по летку не видел. Раз видел как синичка заглядывает в леток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

І мене зацікавило - що то за один?

Та звичайний дятел, швидше всього малий строкатий.

 

1 час назад, Еникиой сказал:

Неоднократно наблюдал за синичками, но что бы  они тарабанили по летку не видел. Раз видел как синичка заглядывает в леток.

Тарабанят ще й як, коли при заглядуванні не знаходять у льотку мертвих бджіл. Якщо деревина мягка, можут стінку наскрізь пробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я живу поруч з лісом, то синички теж почали скаженіти, не звертають увагу на годівнички, лізуть до вуликів. Тому прийшлось теж розмотати сітку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, бігунець сказал:

Та звичайний дятел, швидше всього малий строкатий.

 

Тарабанят ще й як, коли при заглядуванні не знаходять у льотку мертвих бджіл. Якщо деревина мягка, можут стінку наскрізь пробити.

То не малий строкатий, то зелений! Строкатих у нас купа але до вуликів не лізуть. У цього зеленого язик десь 20 см, як сфотаю то покажу.

IMG_20170112_115138.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, бігунець сказал:

Та звичайний дятел, швидше всього малий строкатий.

 

Тарабанят ще й як, коли при заглядуванні не знаходять у льотку мертвих бджіл. Якщо деревина мягка, можут стінку наскрізь пробити.

Та я и не спорю. Просто я не наблюдал такого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 hours ago, Еникиой said:

Неоднократно наблюдал за синичками, но что бы  они тарабанили по летку не видел. Раз видел как синичка заглядывает в леток.

Ну, й ну...

У мене протягом 12-ти років стояли на балконі 2-3 вулики на роботі на п"ятому поверсі. Балкон був пожежний і примикав до вікна мого робочого кабінету. То я з тими синицями-циркачами вже такого був надивився!...:ah: Що вони тільки не вичворяли, щоб виманити тих бідних бджілок... Стукання по передній стінці - то найпростіше, що вони застосовували, причому тричі на день, як по команді.

6 hours ago, Серж 82 said:

То не малий строкатий, то зелений! Строкатих у нас купа але до вуликів не лізуть. У цього зеленого язик десь 20 см, як сфотаю то покажу.

IMG_20170112_115138.jpg

Так він , видно, на комах й живе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 hours ago, Укроп said:

Я живу поруч з лісом, то синички теж почали скаженіти, не звертають увагу на годівнички, лізуть до вуликів. Тому прийшлось теж розмотати сітку

У мене пасіка теж за сотню метрів від лісу.  Тож  цього року випробував сітку, яку застосовують для того, щоб по ній плелися огірки. Виявилася прекрасна річ,- не так плутається сама і добре синиць відлякує.:ay: Та головне вони там не заплутуються й не гинуть, що буде "на руку" нашим зеленим...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, й ну...

 Що вони тільки не вичворяли, щоб виманити тих бідних бджілок... Стукання по передній стінці - то найпростіше, що вони застосовували, причому тричі на день, як по команді.

Это Ваши синички такие  вредные, а наши хорошие пчёлок "любят" :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2017 в 00:25, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Вот и у нас я видел пару раз таких .Но только возле леса а так что бы на точке Бог миловал .Такого только нам еще не хватало .Хватает и синиц в этом году что то    они очень лютуют .

А я ж стою під лісом... правда, вулики у мене , слава Богу, виключно усі дерев"яні!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я последние года на летки навешиваю куски резины из тракторной камеры - воздушка уверенно ржавеет без дела:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Рус сказав:

Я последние года на летки навешиваю куски резины из тракторной камеры - воздушка уверенно ржавеет без дела:)

І що, є  ефект ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

І що, є  ефект ?:ah:

Есть, хотя сам не ожидал. Наблюдал как садится на прилетку и пытается долбить. Через неделю уже и следов синичек на прилетке нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Рус сказав:

Есть, хотя сам не ожидал. Наблюдал как садится на прилетку и пытается долбить. Через неделю уже и следов синичек на прилетке нет.

  Це точно, бо птаха з розумом. Спостерігав я за ними. Пробував і гуму набивати. Та мої виявилися розумнішими - може через те, що міськими були - в студентських гуртожитках на вікнах сало часто крали. Почали стукати і в іншому боці вулика : одна стукає, а інші біля льотка чатують!:dntknw:

   Як доступу до їжі не буде - не прилетять, хоч і сотня вуликів там стоятиме. Ця птаха взимку по одній рідко літає.

   Той же ефект і з сітками. Заплутається хоч одна - інші вже не лізуть. Інстинкт це чи розум, але подібне спостерігав не раз. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Жирують скотиняки. 

В 1/20/2017 в 18:47, ДобровоЛ сказав:

   Той же ефект і з сітками. Заплутається хоч одна - інші вже не лізуть. Інстинкт це чи розум, але подібне спостерігав не раз. 

Ага. Висить 2 синиці замерзлі в сітці, а їм хоть би хни... 

pasika20170220_131710_2641.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Sanich сказав:

Жирують скотиняки. 

Ага. Висить 2 синиці замерзлі в сітці, а їм хоть би хни... 

pasika20170220_131710_2641.jpg

Та вже ж і морозів поменшало...:dntknw: Видно, добре вже розпробували... Апітерапію освоюють.:at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Пора вже збиратися йти на рибацький базар за китайськими сітками...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Пора вже збиратися йти на рибацький базар за китайськими сітками...:IMHO:

6-7 років використовую на пасіці дитячі іграшки, розвішуючи їх по периметру на деревах.  Потрібно, щоб іграшки мали очі та змінювати розсташування двічі на тиждень, попереджуючи звикання.

Фото0034.jpg

Фото0035.jpg

Фото0039.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, PDD сказав:

6-7 років використовую на пасіці дитячі іграшки, розвішуючи їх по периметру на деревах.  Потрібно, щоб іграшки мали очі та змінювати розсташування двічі на тиждень, попереджуючи звикання.

 

Фото0039.jpg

щось сумніви до цього маю,і боюсь ,чи правильно мене сусіди зрозуміють,чи бува скора поміч або поліція, щоб не приїхали,хоча коло декількох вуликів яких не так видно спробую,но дивіться,якщо хтось з вище згаданих за мною приїде я і Вас "спалю":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, PDD сказав:

6-7 років використовую на пасіці дитячі іграшки, розвішуючи їх по периметру на деревах.  Потрібно, щоб іграшки мали очі та змінювати розсташування двічі на тиждень, попереджуючи звикання.

Фото0034.jpg

Фото0035.jpg

Фото0039.jpg

І що - діє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

І що - діє?

от Ви собі уявіть я повішу таку іграшку "хрюшу",а сусід після пянки піде, 100% поможе пити вже не буде,і сусідка дякую скаже,от синички порегочуть і знову за вулики візьмуться.Я от ,що думаю синичкам раду дам собі повішу сало тай буде все ок,а от дятли то таке пажерливе сало зїдять,вулики розтрощуть,от їм що придумати:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

от Ви собі уявіть я повішу таку іграшку "хрюшу",а сусід після пянки піде, 100% поможе пити вже не буде,і сусідка дякую скаже,от синички порегочуть і знову за вулики візьмуться.Я от ,що думаю синичкам раду дам собі повішу сало тай буде все ок,а от дятли то таке пажерливе сало зїдять,вулики розтрощуть,от їм що придумати:hmm:

Пробував я й підгодовувати їх у себе в редакції, коли стояли там бджоли на балконі. Коли я був не у відрядженні, то спостерігам за ними цілий день - бджоли були просто за моїм вікном, поряд за півметра. Так та холера ясна, наїстся того, що я покладу, а потім давай по вуликах шастати... :at: Отож ліпше китайських сіток з льоски чи такого спритного котика як у мене тут і не придумаєш...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Пробував я й підгодовувати їх у себе в редакції, коли стояли там бджоли на балконі. Коли я був не у відрядженні, то спостерігам за ними цілий день - бджоли були просто за моїм вікном, поряд за півметра. Так та холера ясна, наїстся того, що я покладу, а потім давай по вуликах шастати... :at: Отож ліпше китайських сіток з льоски чи такого спритного котика як у мене тут і не придумаєш...:ah:

та,але сам кіт не в полі воїн,зимою сидить в хаті на вулицю виходить лише в плані екзотики помилуватись світлом сонця та синьому небу,на миші тепер є безліч приманок,господар повинен про це знати іначе нафіг тому коту такий господар,що відстає від прогресу,тож прийдеться мені ловушки на синичок шукати,а кіт нехай гуляє:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...