Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

В 31.07.2015в18:52, PDD сказал:

В цьому сезоні на стаціонарному точку поселились дві рижі білки. Минулі роки були тільки відвідування таких гостей. Питання до колег: чи не заважатимуть білки зимівлі бджіл? Те, що я залишився без горіхів, вже зрозумів (див. фото).

post-1746-1438361545_thumb.jpg

Із двох білок дуже швидко стає 12 і 22  і горіхи носять цепочкою чи паравозиком.І не тільки горіхи , черешні і абрикоси також добре обносять.Краще таких сусідів  тримати на відстані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часа назад, dust сказал:

Ось що ефективно від синиць і дятлів - натягнув на передній стінці спеціальну сітку від птахів з Епіцентру

Фото-0006 а.jpg

І яка ціна? Я взяв рибацької 3 м шириною і застеляв в минулому році рядами. В цьому році синички ніби-то особливо не допікають - оставив без сітки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.01.2016в11:05, sij сказал:

А що сало закінчилось, чи жаль більше дати?

Сало не плісень - від сирості не з'являється;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брав ще  в жовтні по 12 грн за пог/м., її ширина 2 м - так що можна з одного метра нарізати багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Бджолопотам сказал:

Сало не плісень - від сирості не з'являється;)

Орнітологи стверджують, якщо синиць не підгодовувати взимку, то до весни доживає 1 з 10. Горобці не менше синиць потребують підгодівлі взимку. Це життєва необхідність для ощадливого господаря. Приклад недолугих вчинків Китаю тому підтвердження

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, язичник сказал:

Орнітологи стверджують, якщо синиць не підгодовувати взимку, то до весни доживає 1 з 10. Горобці не менше синиць потребують підгодівлі взимку. Це життєва необхідність для ощадливого господаря. Приклад недолугих вчинків Китаю тому підтвердження

І як синички дожили до появи людини яка їх що зими підгодовує?;)

P.S. Ваше зауваження слушне якщо стосується синичок  які живуть у місті. В сільській місцевості синички виживали і будуть виживати без участі людини.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

І В сільській місцевості синички виживали і будуть виживати без участі людини.:IMHO:

Звичайно будуть виживати...1 з 10

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, язичник сказал:

Звичайно будуть виживати...1 з 10

В мене пасіка в лісі. Ніхто там синичок не підгодовує - і нічого, кожного року літають отарами і ніяка зараза їх не бере:umora:

Цитата

 

СИНИЦЯ

Спина зелена, надхвістя сіре. На голові чорна «шапочка». Білі «щоки» облямовані чорним. Низ жовтий, із широкою (у самців) чорною смугою посередині. Крила й хвіст блакитно-сірі з бурим.

Поширена по всій Україні.

Гніздиться в дуплах або шпаківнях, іноді в норах, щілинах будівель, старих гніздах великих птахів. Гніздо мостить з корінців, травинок, моху, вистеляючи шерстюта пір'ям. За літо буває дві кладки. Кладка з 10—14 білих з червоно-коричневими плямами яєць, наприкінці квітня. Менш ніж через два тижні вилуплюються пташенята, які через три тижні вилітають з гнізда.

Живиться комахами, павуками, взимку насінням. Восени і взимку збирається в зграї і мандрує разом з іншими видами синиць.

 

Я думаю не варто турбуватись за синичок. З такою здатністю розмножуватись.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я на дачі кілька разів на зиму чіпляв шматок сала. Ще влітку може висіти.

Весною 2015 року вперше на великій старій яблуні звили гніздечко. Гарні, веселі і корисні пташки. Пасіка від гнізда в 10 метрах за будинком. На пасіці десь-колись з'являлись. Зараз збитків від синичок не бачу зовсім. А користі-навпаки. І ще, крли пташенята стали на крила, то за тиждень вже розлетілись хто куди.

Єдина проблема, гніздо звили на розвилці сухої гілки, яка рік тому обламалась і застрягла. Виходить, що гілку треба зняти, але і гніздо зруйнувати. Ще не вирішив.

Надіслано від мого PAP4055DUO, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

В мене пасіка в лісі. Ніхто там синичок не підгодовує - і нічого, кожного року літають отарами і ніяка зараза їх не бере:umora:

Синиці, як і будь- які пташки, літають і живуть там, де є хоч трохи їжі. В сильні морози до мене на годівлю злітається до півсотні синиць. Біля кумового обійстя в сильні морози немає жодної синиці, бо нічим не підгодовує. У мене гніздяться 2-3 пари синиць, з десяток пар горобців і ще різне птаство. Я не обробляю садок і городину від шкідників, і отримую цілком пристойні якісні врожаї. У кума пташки гніздяться зрідка,і врожай дуже пошкоджується шкідниками, якщо не обробити інсектицидами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, язичник сказал:

Синиці, як і будь- які пташки, літають і живуть там, де є хоч трохи їжі. В сильні морози до мене на годівлю злітається до півсотні синиць. 

2da51fc9efe8.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.1.2016в23:39, Еникиой сказал:

Вот теперь сижу и думаю большой ли вред от этих птичек и есть ли он вообще ? Что скажите коллеги??

Якби зовсім не було шкоди, то й цієї теми не було б. Але величина тієї шкоди часто подається з перебільшенням. Вважаю, що все залежить від кількості синичок. В лісовій місцевості їх більше, мабуть і шкода помітніша. В наших степах їх мало і, думаю, що користі від них значно більше, ніж шкоди.

Ну літає селом "зграя" з 4-8 особин слідом за дятлом. До вуликів не лізуть. А пасічникують в кожному третьому дворі. Прикидаєте співвідношення  кількості бджіл і синичок... Навіть якщо припустити, що синички харчуються бджолами,  то про заподіяна шкода мізерна..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 час назад, Sanich сказал:

І яка ціна? Я взяв рибацької 3 м шириною і застеляв в минулому році рядами. В цьому році синички ніби-то особливо не допікають - оставив без сітки. 

Бо Вони розумні і з пам"яттю у них все окей!:ay:

57 минут назад, Загоруйко В.П. сказал:

Якби зовсім не було шкоди, то й цієї теми не було б. Але величина тієї шкоди часто подається з перебільшенням. Вважаю, що все залежить від кількості синичок. В лісовій місцевості їх більше, мабуть і шкода помітніша. В наших степах їх мало і, думаю, що користі від них значно більше, ніж шкоди.

Ну літає селом "зграя" з 4-8 особин слідом за дятлом. До вуликів не лізуть. А пасічникують в кожному третьому дворі. Прикидаєте співвідношення  кількості бджіл і синичок... Навіть якщо припустити, що синички харчуються бджолами,  то про заподіяна шкода мізерна..

А ви перечитайте попередніх сторінок з п"ять...:IMHO:Заподіяна ними шкода не вичисляється кількістю з"їджених бджіл. Турбуючи зимові сім"ї вони саме цим наносять непоправиму шкоду.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, язичник сказал:

Орнітологи стверджують, якщо синиць не підгодовувати взимку, то до весни доживає 1 з 10. Горобці не менше синиць потребують підгодівлі взимку. Це життєва необхідність для ощадливого господаря. Приклад недолугих вчинків Китаю тому підтвердження

Ага. Але будь-яке втручання в природу має побічний ефект. А натягування сітки на передню стінку - простий і надійний спосіб захисту моїх бджіл від наглих синиць. А своїх ви можете їм згодовувати. А я цього не допускатиму ніколи.:dntknw:.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 час назад, ДобровоЛ сказал:

Ага. Але будь-яке втручання в природу має побічний ефект.

Природа- це ті залишки живого, які ще не загнулися від доблесної турботи гомо сапієнсів???- найдебільнішої з істот, які існували в історії Землі, бо людина знищує середовище, в якому живе.

Звичайно більш ,,справедливо'' знищувати пташок і себе- коханого хімією, а не підгодовувати наших менших братів, які допомогають нам жити. Захистити бджіл від турбування синицями коштує дешево, а відновити популяції живих істот ну дуже дорого, а часом майже неможливо. В ПаРаші ( Путінській Раші ) вже є покоління людей з сільської місцевості, які ніколи не бачили живих кажанів у природі. Свого часу для розмноження горобців китайці закуповували їх за золото, бо перед цим дебільне комуністичне керівництво наказало знищити горобців, і почалося шалене неконтрольоване розмноження шкідників, які були їжею горобців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, язичник сказал:

Природа- це ті залишки живого, які ще не загнулися від доблесної турботи гомо сапієнсів???- найдебільнішої з істот, які існували в історії Землі, бо людина знищує середовище, в якому живе.

Звичайно більш ,,справедливо'' знищувати пташок і себе- коханого хімією, а не підгодовувати наших менших братів, які допомогають нам жити. Захистити бджіл від турбування синицями коштує дешево, а відновити популяції живих істот ну дуже дорого, а часом майже неможливо. В ПаРаші ( Путінській Раші ) вже є покоління людей з сільської місцевості, які ніколи не бачили живих кажанів у природі. Свого часу для розмноження горобців китайці закуповували їх за золото, бо перед цим дебільне комуністичне керівництво наказало знищити горобців, і почалося шалене неконтрольоване розмноження шкідників, які були їжею горобців.

Вам заперечувати важко. Але теж "дебільне комуністичне керівництво " Китаю , виправивши помилки, зараз створило країну добробуту і "благоденствія",- я це бачив на свої очі. І це держава уже є № 1 в економіці світу. Просто вони не звикли про це кричати.

 Що ж до синичок - то тут у кожного з нас своя позиція. Я їх не знищую, а відлякую, вони мені теж симпатичні. Але з двох зол... :IMHO:

До моїх сіток вже два-три роки жодна з них не потрапляла. Я ж вже вкотре стверджую,- що ця птаха дуже розумна і , якщо якась хоч раз попала у сільці - інша туди не піде. Не знаю яким чином, але вони про це якось усі дізнаються...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 Але з двох зол... :IMHO:

 

З двох зол не можна обирати- зло залишиться. Тому завжди шукаємо краще.

З досягнень китайського чуда- у річці Янцзи вже давно зникли єдині на Землі прісноводні дельфіни і більшість видів риб, ссавців, птахів і іншої живності, яка населяла колись живу ріку. Кожного року зменшуються площі землі, придатної для сільського госодарства. Все частіше Пекін накривають смертоносні пилові бурі. Ну і ще багато інших ,,чудес'' китайського чуда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, язичник сказал:

З двох зол не можна обирати- зло залишиться. Тому завжди шукаємо краще.

З досягнень китайського чуда- у річці Янцзи вже давно зникли єдині на Землі прісноводні дельфіни і більшість видів риб, ссавців, птахів і іншої живності, яка населяла колись живу ріку. Кожного року зменшуються площі землі, придатної для сільського госодарства. Все частіше Пекін накривають смертоносні пилові бурі. Ну і ще багато інших ,,чудес'' китайського чуда.

Не хочу з вами сперечатися тим більше з приводу Китаю у цій темі. Ось тут є мої фото й по ньому, ще доолімпійському. http://gallery.ru/subs.php?mod=1&email_id=49462&code=42907  Там і Янцзи  є, - по 4-5 рядів караванів барж  в один лише бік. І бачив висаджені ними дерева вздовж траси - лісополоси - так в ширину метрів з 300,- саме від тих пилових буревіїв. І це не в одному місці, а на тисячі(!) км по всіх дорогах. Так у тих посадках якраз не лише синчки завелися, а й солов"ї було вже чутно. І всі ті дерева политі, доглянуті.:dntknw:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1.2.2016в00:25, ДобровоЛ сказал:

А ви перечитайте попередніх сторінок з п"ять.

Звісно читав! Саме тому і втрутився в тему. Згоден, там де сички завдають шкоди, з ними треба боротися. Але до пасік в нашій окрузі це не має жодного відношення.  А Ви звернули б увагу ось на це::

 

В 1.2.2016в23:20, Загоруйко В.П. сказал:

Ну літає селом "зграя" з 4-8 особин слідом за дятлом. До вуликів не лізуть.

Нехай я, "пасічник вихідного дня", взимку рідко буваю  на пасіці. Але кожного разу спілкуюся з місцевими і ніхто жодного разу не нарікав на синичок. Чого не скажеш про щурку золотисту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

:IMHO: Найкраще рішення від хитрих синичок - хирний жирний кіт, а ліпше два, або ж одна вправна кішечка.:ay:

А як запобіжник - китайська риболовецька сітка з льоски над льотками,- трохи жорстко, але надійно! Перевірено роками...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кошка как часовой на пасеке .Но синицы тоже хитрюги .Кто того измором возьмет .:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самый гуманный метод борьбы с синицами,ловля ловушками ,и вывоз в другой район (если есть такая возможность). :IMHO:Картинки по запросу ловушка для птиц купить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, кузмич сказал:

Самый гуманный метод борьбы с синицами,ловля ловушками ,и вывоз в другой район (если есть такая возможность). :IMHO:Картинки по запросу ловушка для птиц купить

Не наловишся. :IMHO1: Лучше уж сетку ставить, отлавливать и выпускать. Они потом долго не будут лезть к ульям еще и других голосом будут предостерегать. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, кузмич сказал:

Самый гуманный метод борьбы с синицами,ловля ловушками ,и вывоз в другой район (если есть такая возможность). :IMHO:Картинки по запросу ловушка для птиц купить

Вывозить можно в район пос.Кутузовка:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Не наловишся.

Согласен ,но я сам пронаблюдал ,если две синицы приноровились к пасеке,шныряют под ульи ,даже верхтормашками цепляются за сетку и тянут пчелу.

Так вот именно если "осведомлённых" нейтрализовать(разными  способами),новые появляются не скоро.

Я написал самый гуманный,но это не самый рациональный.Пусть читают,мож кто применит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...