Перейти к содержанию

Синички


Рекомендуемые сообщения

49 минут назад, язичник сказал:

Можливо то гаїчка болотяна або синиця чорна або вівсянка очеретяна

Дякую, тепер мені зрозуміло, чому кумів батько називав їх масковка, вона ж, тепер і я це знаю, синиця  чорна але тоді йому було майже 86років і я не зміг розчути що назва до Москви відношення не має, також розказував, що пузо влітку більш бліде а зимою коли я неодноразово бачив їх на його  подвір"ї  то голубого відтінку.

    Вівсянки та  ольшанки в нього теж паслися, але то інші птахи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на рахунок сала, їстимуть, але по всій окрузі начнеться свято і воно буде у вас на пасіці.Минулої зими я і салом балував, а коли зрозумів,що збанкрутую таким чином, то пішов купив кільканадцять кіло фаршу за 11грн кг., то вони то зжерли ,що рекса б за тиждень не впорав.Тож синички це назва і краса,а все інше хунта ,яка полює на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2018 в 22:20, miro сказав:

на рахунок сала, їстимуть, але по всій окрузі начнеться свято і воно буде у вас на пасіці.Минулої зими я і салом балував, а коли зрозумів,що збанкрутую таким чином, то пішов купив кільканадцять кіло фаршу за 11грн кг., то вони то зжерли ,що рекса б за тиждень не впорав.Тож синички це назва і краса,а все інше хунта ,яка полює на пасіці.

Особисто я не приманюю шкідників нічим. Песика натренував ганяти дрібних птахів. Гарно так обгавкує і горобців і синичок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб бджоли не вилазили а синички боялися стукати по льотках я перед льотками  ставлю похило шматки шиферу, заліза, дощок. Коли йде сніг то льотки не замітає і в ту яму синички лізти бояться бо там може бути кіт. Отак політають по пасіці стукають довго по вуликах а бджоли не вилазять та й летять геть.

Фото2158.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Вчера завершив роботу по захисту пасіки від синичок. Наразі тестую три вариати: 1) CD та DVD диски; 2) і 3) фольга та сітка для овочів, які кріпляться за допомогою кнопок на льотки. Додаю фото.

Результати такі - спочатки диски відлякували (4-5 днів), а потім "гадюки" звикли та почали сідати на палочку, до якої підвішений диск і жерти бджіл :( (фото 1). Залітало на пасіку по 4 - 5 штук.

А вчора, десь о 3 годині дня, побачив таку картину - синичка спробувала залізти під фольгу, а та як защелестить, то та падлюка тоді дьору (мабуть інфаркт схопила) :umora:. Покрутилися та пішли пташки з нічим.

Сьогодні зранку біля пасіки поки що не бачив масово ні синичок, а ні горобців. Одинаки синички бува залітають та жруть бджіл, які самі з деяких вуликів вилітають. Не знаю, чому бджоли самі відлітають від вулика? :dntknw: Може тому, що раніше їх пташки дратували та сім ' ї не можуть заспокоїтися. :hmm: Мабуть треба було раніше проводити захист пасіки! Увересні проводив обробіток від кліща та загодовував густим цукровим сиропом (2 до 3). Товариство, які Ваші будуть думки? :ole_ole:

Photo0014.jpg

Photo0019.jpg

Photo0013.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, shumila_1982 сказал:

Вчера завершив роботу по захисту пасіки від синичок. Наразі тестую три вариати: 1) CD та DVD диски; 2) і 3) фольга та сітка для овочів, які кріпляться за допомогою кнопок на льотки. Додаю фото.

Результати такі - спочатки диски відлякували (4-5 днів), а потім "гадюки" звикли та почали сідати на палочку, до якої підвішений диск і жерти бджіл :( (фото 1). Залітало на пасіку по 4 - 5 штук.

А вчора, десь о 3 годині дня, побачив таку картину - синичка спробувала залізти під фольгу, а та як защелестить, то та падлюка тоді дьору (мабуть інфаркт схопила) :umora:. Покрутилися та пішли пташки з нічим.

Сьогодні зранку біля пасіки поки що не бачив масово ні синичок, а ні горобців. Одинаки синички бува залітають та жруть бджіл, які самі з деяких вуликів вилітають. Не знаю, чому бджоли самі відлітають від вулика? :dntknw: Може тому, що раніше їх пташки дратували та сім ' ї не можуть заспокоїтися. :hmm: Мабуть треба було раніше проводити захист пасіки! Увересні проводив обробіток від кліща та загодовував густим цукровим сиропом (2 до 3). Товариство, які Ваші будуть думки? :ole_ole:

 

 

Photo0013.jpg

А у вітряну погоду фольга не шелестить?

Це може тривожити бджіл.

Захистом пасіки потрібно займатися з осені,тому що якщо синиці вже спробували то їх важко вже відігнати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось так виглядає моя пасіка (зима 2019 року). Сьогодні зранку дув маленький вітерець та фольга трохи шелестіла. Чи не буде турбувати бджіл?

Photo0005.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, shumila_1982 сказал:

. Сьогодні зранку дув маленький вітерець та фольга трохи шелестіла. Чи не буде турбувати бджіл?

 

Ось це я і мав на увазі.

І це може зробити більше шкоди як синиці.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, дочинец сказал:

А у вітряну погоду фольга не шелестить?

Цеьможе тривожити бджіл.

Захистом пасіки потрібно займатися з осені,тому що якщо синиці вже спробували то їх важкотвже відігнати.

Зараз піду ще кнопками кріпити фольгу. Згоден з Вами, що захист треба з восени робити. Раніше нічого не робив. А в чому році - якась напасть. І в зиму пішли сім ' ї трохи ослаблі. Бо кормив в цьому році цукром у вересні з 9 по 20 число (да, трохи запіздно)! А до цього року в зиму збирав тільки на меду (соняховому також). Мая думка - цукор для бджіл не дуже гарний корм. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, дочинец сказал:

Ось це я і мав на увазі.

І це може зробити більше шкоди як синиці.:IMHO:

Дякую за пораду колего!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, shumila_1982 сказал:

! А до цього року в зиму збирав тільки на меду (соняховому також). Мая думка - цукор для бджіл не дуже гарний корм. :hmm:

На сиропі набагато краще повинні зимувати як на соняшниковому меду,але потрібно своєчасно закормити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, дочинец сказал:

На сиропі набагато краще повинні зимувати як на соняшниковому меду,але потрібно своєчасно закормити.

Но это не для нашего региона. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?06?.?01?.?2019 в 10:36, shumila_1982 сказав:

...... сітка для овочів, які кріпляться за допомогою кнопок на льотки. Додаю фото......Товариство, які Ваші будуть думки? :ole_ole:

Photo0014.jpg

 

 

Як варіант має право на життя. В  минулому році спробував теж такі сітки використовувати, але відмовився із за її щільності: бджоли що намагалися покинути вулик збиралися на тій сітці і на дошчині прильоткові, а синиці чіплялися за сітку намагалися їх дістати. Ось це не сподобалось, ну іще не можливість обльоту в випадку "вікон", або додаткова робота по прибиранню тих сіток.

цього річ спеціально нарізав  35-40 см. смужок з пластмасової сітки (вище викладав фото), Із спостережень можу сказати що навіть краще вийшло аніж  думав: синиці ні до льотка не можуть дістатись, навіть на сітку практично на сідають видно не зручно і бджоли при потребі вільно мають змогу вилітати.  Доречі, після того як поставив сітку синиць практично біля вуликів не бачу, ну десь може колись якась одна прилитить покрутиться і все, а раніше цілими зграями навідувались

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото в  іншій темі. ось залив невелике відео  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.01.2019 в 10:54, shumila_1982 сказав:

Мая думка - цукор для бджіл не дуже гарний корм. :hmm:

Сироп- це ідеальний зимовий корм, значно кращий, ніж сонях, бо не кам'яніє в сотах і має дуже малу кількість мінеральних речовин, кишечник бджіл не так швидко переповнюється. Причина ослаблення бджіл не в сиропі, скоріше це робота кліща і мало наростили в зиму зимової бджоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Lefty сказал:

фото в  іншій темі. ось залив невелике відео  

 

Добре відео! Така сітка, мені здається використовується для вирощування огірків. Чи я помиляюсь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, shumila_1982 сказав:

.....Така сітка, мені здається використовується для вирощування огірків. Це я помиляюсь?

Можливо. Хоча я і мої знайомі для вирощування огірків використовують типу такої але з розміром комірки десь 10 см на 10 см і зеленого кольору. А цією літом я курчатам відгорожував майданчик для вигулу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Lefty сказал:

Доречі, після того як поставив сітку синиць практично біля вуликів не бачу, ну десь може колись якась одна прилитить покрутиться і все, а раніше цілими зграями навідувались

Зараз і в мене така картина, до льотків не лізуть. Одна, дві іноді завітають та жруть тих бджіл, що самі вилетіли! Чому фольга, мені здаеться краще?! Захист від сонця, Що виманює бджіл. Мінус фольги, що треба прибрати для обльоту комах, а також треба добре примотати до вулика скотчем, щоб не шелестіла від вітру. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Lefty сказал:

А цією літом я курчатам відгорожував майданчик для вигулу

Буду шукати таку сітку. Та Ваш спосіб візьму на озброєння наступного року! Слава Богу, що теперь і мою пасіку птахи стали менше турбувати. А раніше за синичок не думав і не дбав про захист.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

32 хвилини тому, shumila_1982 сказав:

Буду шукати таку сітку.....

наберіть в інтернеті "сітка полімерна Клевер"  ото вона і є а купував я її в господарчому магазині та на базарах по селах бачив з машин її продають і в Епіцентрі зустрічав, єдино що з вічком маленьким брати, у мене десь 1,5см*1,5см. Доречі сама сітка уже років 3-4 у мене  і що зимою що літом постійно на дворі була, і що цікаво на неї то ніяк не вплинуло: ,і міцна і не рветься.

Цитата

......Та Ваш спосіб візьму на озброєння наступного року!

Користуйтесь на здоровя :):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Lefty сказал:

Користуйтесь на здоровя :):az:

:az:  Обов'язково! Дякую! 

Сьогодні додав до своєї колекції книг: http://maxima-library.org/knigi/knigi/b/438502 А.А. Климентов Пчеловодство 1954 г. Качайте на здоровья.

Зараз качаю Пчеловодство - Кораблев И.И., Бабич И.А., Розов С.А. за посиланням: http://www.kodges.ru/tehnika/selhoz/376279-pchelovodstvo-korablev-i.i.-babich-i.a.-rozov-s.a..html.

Тепер чекаю, коли Sanich виложить на форумі Гайдар В.А. - Карпатские пчелы: справочник, Ужгород, 1982 г.  Я її відсканував і Sanichу скинув, бо сам не міг із-за великого об'єму 55 Мб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
34 минуты назад, shumila_1982 сказал:

Зібрані з утепленням: дві теплі заставні обшиті фольгованим піноізолом (знизу 10 мм зазору для вентиляції), зверху плівка на всю ширину вулика, холстина та матрасик. Не знаю, що зараз там робиться на пасіці (господар не дзвонив, живе в місті). ВЕСНА ПОКАЖЕ!

А ось так зимує моя пасіка з захистом від синичок. Знимав сьогодні: деякі бджоли намагаються вилітати (і в сітці заплуталися) хоть із під фольги.

 

Фото0330.jpg

Постійно потрібно щоб була годівничка на пасіці, і щоб там лежали харчі їм. Зима люта, бідненьким пташечкам немає що їсти, от і лізуть до вуликів. Я постійно їх годую, то до вуликів геть і не лізуть. Насіння соняху, фарш той що годувати тварин, сало, комбікорм, і синички в сторону вуликів навіть не глянуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2019 в 15:33, Укроп сказал:

Постійно потрібно щоб була годівничка на пасіці, і щоб там лежали харчі їм. Зима люта, бідненьким пташечкам немає що їсти, от і лізуть до вуликів. Я постійно їх годую, то до вуликів геть і не лізуть. Насіння соняху, фарш той що годувати тварин, сало, комбікорм, і синички в сторону вуликів навіть не глянуть

А можна і так :hmm:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

А можна і так :hmm:

Знову той БІЛОРУС - БДЖОЛОМУЧИТЕЛЬ. :umora: Да йому не бджіл треба розводити, а пташок- синичок! То його - стопудово! :umora: 

Сьогодні перевіряв свій захист - десь вітром фольгу порвало, то підмотав скотчем. Сітку теж на якихось вуликах попідмотував. Бджоли сидять в вуликах та не вилітають поодиноко, як було раніше. Синички "гадюки" вкрай знахабніли та хочуть залізти під сітку (скотчем сьогодні підмотав). Бува висмикують з під сітки підмор, но біля льотків не "цукотять", як раніше. ОТО І БУЛА ПРИЧИНА, ЧОМУ ПООДИНОКІ БДЖОЛИ ВИЛІТАЛИ ТА ПАДАЛИ НА СНІГ.

Зараз мертвих бджіл біля вуликів НЕ МАЄ. І так добре! ВИСНОВОК: захист від синичок важлива річь!  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В 06.01.2019 в 09:54, shumila_1982 сказав:

Зараз піду ще кнопками кріпити фольгу. Згоден з Вами, що захист треба з восени робити. Раніше нічого не робив. А в чому році - якась напасть. І в зиму пішли сім ' ї трохи ослаблі. Бо кормив в цьому році цукром у вересні з 9 по 20 число (да, трохи запіздно)! А до цього року в зиму збирав тільки на меду (соняховому також). Мая думка - цукор для бджіл не дуже гарний корм. :hmm:

Отут ви помиляєтеся повністю. Тільки згодовувати його потрібно при пилковому взятку в природі і до 5 вересня.:IMHO:

А що цього року з синичками? Не допікають?:ah:

...Відповів, аж тоді - побачив!:dntknw: Дякую!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...