Jump to content
Sign in to follow this  
Yaroslav

Продам 25-30 бджолородин, або 50 бджолопакетів весною

67 posts in this topic

В 18.07.2019 в 09:15, Yaroslav сказав:

Зараз хочу обробити щавлевою кислотою, бо якщо буде погода то буде пізня гречка у серпні. І вже тоді якщо котрісь будуть слабачки то об"єднуватись будуть.

Як проходить зимівля  на гречці? Гніздо потрібно качати під 0 чи можна залишити на зиму. Якої сили сім'ї йдуть в зиму після пізньої гречки? Багато хто каже що сильно просідають бо нектар тяжкий в переробці для бджіл.

41 минуту назад, mary@sko сказал:

Як проходить зимівля  на гречці? Гніздо потрібно качати під 0 чи можна залишити на зиму. Якої сили сім'ї йдуть в зиму після пізньої гречки? Багато хто каже що сильно просідають бо нектар тяжкий в переробці для бджіл.

Зимівля не ахті, на цукрі краще. Гніздо залишав, не качав + догудовував. Зимівля була так собі, були капельки поносу, полин не допоміг і в деяких  відводках, правда вони робились у кіньці липня, весною залишилась жменя бджіл з маткою.  Сім"ї йдуть слабші, просідають. Адже медозбір при хорошій погоді починається у другій декаді серпня 15-20 числах і просто заливають гніздо, матка немає де сіяти. Цей медозбір припадає на час обробки від кліща та нарощування бджіл в зиму.  В минулому році відчув це добряче, хоч зими як такої небуло, а бджоли перезимували гірше ніж зимою в 2018.Можливо так співпало, я незнаю.  Так ось думаю, що пізня гречка приносить більше шкоди ніж користі, але це :IMHO:.  Все залежить, які поставленні цілі: зберегти бджолу чи наїстися меду:hmm:

6 часов назад, mary@sko сказал:

Категорично не можна пускати бджіл в зиму на гречаному медові. 

Продам плідні матки ф1 (вільного спаровування) у кількості 5шт. Об'єдную нуклеуси,ось залишились. 1Вароа, 4 Пернер. Матеріал від Ліпатова. Ціна 150грн. шт.

Тел. 068-72—77—834 

1568107254292899811567.jpg

6 часов назад, Yaroslav сказал:

Продам плідні матки ф1 (вільного спаровування) у кількості 5шт. Об'єдную нуклеуси,ось залишились. 1Вароа, 4 Пернер. Матеріал від Ліпатова. Ціна 150грн. шт.

Тел. 068-72—77—834 

1568107254292899811567.jpg

•  

Залишилось 3 шт. 1 вароа та 2 пернер

Матки продані!

В 11.05.2019 в 15:47, igor сказал:

Пакетами от Ярослава доволен человек паковал сам при +5 цена 1000 грн. Пчелы на рамках нормально, расплода печатного было 4-ре рамки на пасеке порядок. На фото всего не покажешь расплод массово выходит так что рамки кажутся не полными, а главное что человек продавал пакеты с "душой" значет и толк с них будет. Рекомендую брать пакеты у Ярослава.

Ви мені теж дзвонили, пам’ятаєте яку ціну готові були дати? Напевно не знайшли таких покупців. Якщо пакети Вас влаштували то вони вартують тих грошей які заплатили.

Я свої теж по 1000 продав (купець постійний).

В 23.07.2019 в 00:08, Yaroslav сказал:

Зимівля не ахті, на цукрі краще. Гніздо залишав, не качав + догудовував. Зимівля була так собі, були капельки поносу, полин не допоміг і в деяких  відводках, правда вони робились у кіньці липня, весною залишилась жменя бджіл з маткою.  Сім"ї йдуть слабші, просідають. Адже медозбір при хорошій погоді починається у другій декаді серпня 15-20 числах і просто заливають гніздо, матка немає де сіяти. Цей медозбір припадає на час обробки від кліща та нарощування бджіл в зиму.  В минулому році відчув це добряче, хоч зими як такої небуло, а бджоли перезимували гірше ніж зимою в 2018.Можливо так співпало, я незнаю.  Так ось думаю, що пізня гречка приносить більше шкоди ніж користі, але це :IMHO:.  Все залежить, які поставленні цілі: зберегти бджолу чи наїстися меду:hmm:

В мене теж з зими вийшли деякі(жменя бджіл і матка), гречки не було. Напевно причина в іншому.

21 минуту назад, Серж 82 сказал:

В мене теж з зими вийшли деякі(жменя бджіл і матка), гречки не було. Напевно причина в іншому.

Клещ единственная причина 

53 минуты назад, Серж 82 сказал:

Можливо падь!

31 минуту назад, Мико сказал:

Ставив після 19 серпня в 2018 пластини Варостоп, кліщ сипався, потім тактиком проливав, упало 2-3 кліща. 

2 часа назад, Мико сказал:

К сожалению нет, есть еще одна, химики на полях.

3 часа назад, Мико сказал:

Пластини варостоп у серпні і венгерський тактик у жовтні.  Бджола відходила після обльоту (танули на очах), тут щось інше - так і не зміг встановити причину. Можливо падь

2 часа назад, Yaroslav сказал:

Можливо падь!

Ставив після 19 серпня в 2018 пластини Варостоп, кліщ сипався, потім тактиком проливав, упало 2-3 кліща. 

О бачу і в Ярослава є підозра на падь.

Ярослав, а ти не замітив що саме ослабло? Тобто хто материнка (можна в лічку), бо в мене є деякі думки які не хочу виносити на загал..

59 минут назад, охотник пчел сказал:

К сожалению нет, есть еще одна, химики на полях.

Навряд чи одна порода може тримати хімію краще ніж інша.

В 11.09.2019 в 17:23, Серж 82 сказал:

Навряд чи одна порода може тримати хімію краще ніж інша.

Звісно, але чогось, местна лягає в останню чергу, і це факт, напевно не такі активні, в цьому році хто на соняху кочував, вже на треть скоротив пасіки,  лишилися сімьї 4-5 рам,, які приходиться обеднувати, кліща нема, місця під мед було  багато, , чого сіли? І нетреба розказувати що бджолярі винні, такого не буває  щоб цілий район від кліща не обробляють, чи ще щось, хіміків довбаних треба палити на вогнищі, за те що знищують не тільки бджоли, а і людей, хіба можна той хліб їсти, 10 раз пшиницю кроплять, а потім ще муку ху нею поливають? 

В 11.09.2019 в 17:15, Серж 82 сказал:

Пластини варостоп у серпні і венгерський тактик у жовтні.  Бджола відходила після обльоту (танули на очах), тут щось інше - так і не зміг встановити причину. Можливо падь

Причому тут падь? Навіть зимують нормально , дав полин, і все, да і нема тої паді так багато., останні роки.

2 часа назад, охотник пчел сказал:

Звісно, але чогось, местна лягає в останню чергу, і це факт, напевно не такі активні, в цьому році хто на соняху кочував, вже на треть скоротив пасіки,  лишилися сімьї 4-5 рам,, які приходиться обеднувати, кліща нема, місця під мед було  багато, , чого сіли? І нетреба розказувати що бджолярі винні, такого не буває  щоб цілий район від кліща не обробляють, чи ще щось, хіміків довбаних треба палити на вогнищі, за те що знищують не тільки бджоли, а і людей, хіба можна той хліб їсти, 10 раз пшиницю кроплять, а потім ще муку ху нею поливають? 

Ну не знаю де бджола ділась . Мені тут сказали що то у пакетчика такі бджоли і їх у нього не варто більше брати