Перейти к содержанию

Продам 25-30 бджолородин, або 50 бджолопакетів весною


Рекомендуемые сообщения

Продаються 25-30 бджолиних сімей в кіньці квітня, або 50 бджолиних відводків на початку травня!

Бджолині сім"ї 25-30 шт. !

Рамка 300(дадан). Бджола Карніка Пернер (90%)та Карпатка Вучківська(10%).

Комплектація: 9 рамок з яких 8 рамок з розплодом(4-5закритого решта відкритий та засів)+1 медово-пергова та бджолою. Покупець сам вибирає бджолородини, які сподобаються. З 60 бджолиних сімей буде що вибрати і навіть докомплектувати при потребі з інших сімей.

Є можливість обговорення іншої комплектації бджолородин.

Самовивіз, тара покупця .

Ціна - 2500грн.

Відводки 50шт.!

 Рамка дадана(300).

Ціна залежить від комплектації та дати продажу.

Комплектація: 3+1 з 10.05. - 1200грн. 4р.р. з 10.05. -1300грн., 4.р.р. - з 1.05. - 1400грн.,бджола дотрушується до відповідного стандарту пакета.

Бджола Карніка(Пернер), частково Карпатка (Вучківська). Тара ваша. Поштою не відправляю. Формування пакетів на початку травня. При ранній весні на 5 днів швидше.

Самовивіз. При замовленні предоплата 10%. Бджоли знаходяться у Львівській обл. Перемишлянський р-н.

тел. 068-72-77-834, Ярослав 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продаються 25-30 бджолиних сімей в кіньці квітня, або 50 бджолиних відводків на початку травня!
Бджолині сім"ї 25-30 шт. !
Рамка 300(дадан). Бджола Карніка Пернер (90%)та Карпатка Вучківська(10%).
Комплектація: 9 рамок з яких 8 рамок з розплодом(4-5закритого решта відкритий та засів)+1 медово-пергова та бджолою. Покупець сам вибирає бджолородини, які сподобаються. З 60 бджолиних сімей буде що вибрати і навіть докомплектувати при потребі з інших сімей.
Є можливість обговорення іншої комплектації бджолородин.
Самовивіз, тара покупця .
Ціна - 2500грн.
Відводки 50шт.!
 Рамка дадана(300).
Ціна залежить від комплектації та дати продажу.
Комплектація: 3+1 з 10.05. - 1200грн. 4р.р. з 10.05. -1300грн., 4.р.р. - з 1.05. - 1400грн.,бджола дотрушується до відповідного стандарту пакета.
Бджола Карніка(Пернер), частково Карпатка (Вучківська). Тара ваша. Поштою не відправляю. Формування пакетів на початку травня. При ранній весні на 5 днів швидше.
Самовивіз. При замовленні предоплата 10%. Бджоли знаходяться у Львівській обл. Перемишлянський р-н.
тел. 068-72-77-834, Ярослав 
 
А з старою темою що? Це ваші сімї?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Sesk сказал:

А з старою темою що? Це ваші сімї?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Стара тема буде закрита. Бо люди зазвичай не читають повідомлень в темі, а лише початок, де говориться про ціну і комплектацію. В старій темі є певні зміни і зазвичай багато людей цього не бачать, тому і створив нову тему по продажу 2в1. Так це мої сім"ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Yaroslav сказал:

Стара тема буде закрита. Бо люди зазвичай не читають повідомлень в темі, а лише початок, де говориться про ціну і комплектацію. В старій темі є певні зміни і зазвичай багато людей цього не бачать, тому і створив нову тему по продажу 2в1. Так це мої сім"ї.

На пасеке биз 50 семей карники Ф1 пешец с материнской из Германии вместе с новыми ульями и сушью по 2000 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пасеке биз 50 семей карники Ф1 пешец с материнской из Германии вместе с новыми ульями и сушью по 2000 грн. 
Шара, забірайте

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, igor сказал:

На пасеке биз 50 семей карники Ф1 пешец с материнской из Германии вместе с новыми ульями и сушью по 2000 грн. 

І ще оголошення стоїть:hmm:

2 часа назад, Sesk сказал:

Шара, забірайте


 

Ось вам слушна порада:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ціну на бджолосім"ї та бджолопакети знижено!

Бджолині сім"ї -2400 грн.

Бджолпакети: 3+1 з 10.05. -1100 грн. з 1.05.-1200грн., 4р.р. з 10.05. - 1200грн., з 1.05. -1300 грн. бджола дотрушується до відповідного стандарту пакета, решта умови залишаються без змін!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Ціну на бджолосім"ї та бджолопакети знижено!

 

I це тiльки початок березня :refery:

В 20.02.2019 в 15:49, igor сказал:

На пасеке биз 50 семей карники Ф1 пешец с материнской из Германии вместе с новыми ульями и сушью по 2000 грн. 

Щось зарано роiтись на Польшу почали 

Паника посилюеться ,мабуть i моi клiенти по 1700 передумають купувати 

Прийдеться таки докупати корпусiв ( нових Б/У) за пiв цiни

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2019 в 15:49, igor сказал:

2000

якщо поторгуєтесь вони вам ще відро меду на сімю дадуть. то зеки з зони пишуть. і завдаток давай.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:

I це тiльки початок березня :refery:

Щось зарано роiтись на Польшу почали 

Паника посилюеться ,мабуть i моi клiенти по 1700 передумають купувати 

Прийдеться таки докупати корпусiв ( нових Б/У) за пiв цiни

Мдааааа.....Думаю,может дописать в объявлении:"Везите,по 2000 семьи заберу?"Романович,что посоветуете?Стоит?Или 2000 много?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціну на бджолосім"ї та бджолопакети знижено!
Бджолині сім"ї -2400 грн.
Бджолпакети: 3+1 з 10.05. -1100 грн. з 1.05.-1200грн., 4р.р. з 10.05. - 1200грн., з 1.05. -1300 грн. бджола дотрушується до відповідного стандарту пакета, решта умови залишаються без змін!:hi:
Ви ж говорили мед будете качать

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sesk сказал:

Ви ж говорили мед будете качать

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Звісно, продам пакети і мед буду качати. А ви що не знали цього!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звісно, продам пакети і мед буду качати. А ви що не знали цього!
Ні розмова була інша, ідея була разом ексортерів нагинать[emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Sesk сказал:

Ні розмова була інша, ідея була разом ексортерів нагинать[emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Якщо не продам пакетів по заявленній ціні, буду мед качати. І якщо ціна на опті мене не влаштовуватиме, шукатиму різні можливості, щоб продати в роздріб, або малилий опт, по відповідній ціні. Невиключаю, що можливо частину меду скину по оптовій ціні, щоб повернути вже цього року вкладенні кошти у пасіку!

Ось який був стан пасіки в мене в минулому році у другій половині квітня 2018, дивіться з 4 хвилини

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, roman-1 сказал:

якщо поторгуєтесь вони вам ще відро меду на сімю дадуть. то зеки з зони пишуть. і завдаток давай.

Люди адекватные я разговаривал с ними уезжают в Чехию к детям. На расширение пасеки нет денег и смысла они не видят. С 50 семей не проживут на Украине. Задатка не требовали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Маслюк сказал:

Романович,что посоветуете?Стоит?Или 2000 много?

Если покупать , много 

если продавать , мало 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я общался с Ярославом по телефону по поводу пакетов и пчёл. Скажу так на мой взгляд пчеловод он толковый хоть и опыт не большой. А из за того что недавно продаёт пакеты не имеет клиентской базы в отличии от других. Я лично думаю что пакеты у него не плохие будут. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тяжко зараз пасіку розкачати молодим:( а пакети треба продавати коли в тебе вже е хочаб 100 штук, ну а клієнтів завжди буде багато ,якщо якість буде, і ціна відповідно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

Тяжко зараз пасіку розкачати молодим:( а пакети треба продавати коли в тебе вже е хочаб 100 штук, ну а клієнтів завжди буде багато ,якщо якість буде, і ціна відповідно.

Да это точно. У тебя Роман пакеты качественные это точно. Но и цена соответственно... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ярослав, а не сегодняшний съезд Буковинских пакетчиков в Черновцах повлиял на изменение цены?? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, igor сказал:

Да это точно. У тебя Роман пакеты качественные это точно. Но и цена соответственно... 

 Игорь,есть колбаса по 100 гр, а есть по 200 :umora: ,  приезжайте договоримся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

 Игорь,есть колбаса по 100 гр, а есть по 200 :umora: ,  приезжайте договоримся.

Подождём 15 апреля. Видишь, что с мёдом делается. Думаю нагнут нас экспортёры конкретно сейчас на склад работают, чтоб потом цену держать на мед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, igor сказал:

Ярослав, а не сегодняшний съезд Буковинских пакетчиков в Черновцах повлиял на изменение цены?? 

Ігор! Чесно признаюсь, що ні. Тільки щойно знайшов відео відео від Филипчука, відкрив, зараз буду переглядати. В минулому році вже після Йорданьких Свят мав клієнта. Кілька днів тому дзвонив до нього, питавсь, як справи у нього. Бджоли зимують добре, пакетів купляти не буде, тільки матки. Ось так. Тому зараз без клієнта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, igor сказал:

Подождём 15 апреля. Видишь, что с мёдом делается. Думаю нагнут нас экспортёры конкретно сейчас на склад работают, чтоб потом цену держать на мед. 

ни одного задатка не взял, не хочу лишнего геморроя, проходили  уже, устаканится цена тогда решим продавать, или нет и по чем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2019 в 12:00, Yaroslav сказал:

Бджолопакети, дадан 1100грн.3+1 з 1.05-5.05. Та 4р.р. з 10.05.-15.05.

 

До моїх 50 шт. додається ще 100шт.,  з яких 50/50 карпатка та карніка. В загальній сумі 150 шт. тел. 068-72-77-834

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...