Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019


Kolyan

Рекомендуемые сообщения

Котедж номер 5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Доброе утро. Так что с встречей номера выбирать или все закончилось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброе утро. Так что с встречей номера выбирать или все закончилось?
Походу через спад в бджільництві в пасічників немає стимулу зустрічатися . Якось так.....

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.07.2019 в 09:22, uam_63 сказав:

Походу через спад в бджільництві в пасічників немає стимулу зустрічатися . Якось так.....

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

стимул завжди є, треба бажання, тож чекаєм поки воно у кожного зявиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 03.07.2019 в 08:53, Katandent сказал:

Так что с встречей?

 

В 05.07.2019 в 20:58, miro сказал:

стимул завжди є, треба бажання, тож чекаєм поки воно у кожного зявиться

Так що, треба все ще чекати? Невже нефортовий сезон так всіх вдарив по карману, що на зустріч не вистачає коштів? А просто відпочинок та спілкування перешли на задній план?

ПРИКРО!!!!!

Можливо активізуємося та в інтенсиві (вересень вже скоро) все таки зустрінемося????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Надія сказав:

 

Так що, треба все ще чекати? Невже нефортовий сезон так всіх вдарив по карману, що на зустріч не вистачає коштів? А просто відпочинок та спілкування перешли на задній план?

ПРИКРО!!!!!

Можливо активізуємося та в інтенсиві (вересень вже скоро) все таки зустрінемося????

 незважаючи на обставини, я ЗА

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

незважаючи на обставини, я ЗА

Тоді треба крутити тему, та з`ясувати скільки бажаючих.

Народ, відірвіться від вуликів!!!

Без відпочинку загнетеся, а відпочинок у колі однодумців, хворих бджолами, піде на користь всім

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Надія сказав:

Тоді треба крутити тему, та з`ясувати скільки бажаючих.

Народ, відірвіться від вуликів!!!

Без відпочинку загнетеся, а відпочинок у колі однодумців, хворих бджолами, піде на користь всім

Я згоден, але скажу таку річ, матеріального інтересу з того немаю, хоча минулого року чуть лі не влетів на гроші(свідки тому є форумчани), а силувати когось, розвивати тему:dntknw:, я вже за старий, треба бажання форумчан , а вже тоді я наполегливо вдарусь в працю, кажу я ЗА, але я не відаю, чи є бажання форумчан, до речі один вчора завдаток пропонував:umora:, тож цей рік контрасний одні мовчать , а інші білети купують.

Будьласка зголосіться, нам того треба !? , чи?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За!:az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я завжди був "За:az:Зустріч".Та цього року Форумчани мабуть втомились відпочивати:dntknw:.Вирішили з дочками(а в мене їх аж дві,Мирославович знає:))відпочити в Закарпатті:ay:."Бронь" на відпочинок з 9.09.по 22.09:ah:.Да.... ждав до останнього:(.Вибачте:hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S.А до Мирославовича я колись і так приїду,хоче Він того чи ні:umora::az:.Ну подобається мені цей ДОБРЯК!!!:ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

треба щоб мінімум 40 чоловік було для отримання 30% знижки, в даному випадку голосування не підійде ,а от персональна підтримка я їду на дві доби або одну добу з проживанням на бухті вікінгів дасть змогу мати точніший прогноз.

умови на цей рік. обід і вечеря будуть комплексні в ресторані, ціни я помоєму писав вечеря до 190грн. , обід до 160грн.

якщо назбирається умовний кворум я тоді всіх запрошу до реєстрації, а тому хто зголоситься будьласка слідкуйте за інформацією на форумі.

також в цій темі є розклад номерів, і їх ціна за номер, тож на цей раз середньої ціни небуде, а буде 30% знижка.

при-тому коли розпочнеться реєстрація  буде збиратись 30% бронь, у разі коли передумаєте, треба буде за п'ять днів повідомити кошти повернуть назад, 30грн.оргвнесок, та проплата вечері і обіду за два тижні наперед звичайно за вашим бажанням.

13-15,09 60 осіб Пасічники (Михайло)(4).pdf

13-15,09 40 осібПасічники (Михайло )(2).pdf

Розкладка номерного фонду 2018.xlsx

Розкладка номерного фонду 2019р.(2).pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну десь нас штучок десять набралось, треба ще тридцять ще тих штучок і може получиться Зустріч 2019:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не флудьте, це серйозна тема і до бану не далеко @Фанат , @medhon

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ активніше підтягуємся ситуація з взятками покращилась тож тож давайте зголошуємся.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, uam_63 сказал:

Народ активніше підтягуємся ситуація з взятками покращилась тож тож давайте зголошуємся.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Ще немає остаточних результатів, тому і затиччя. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні заглянув в почту, а там ось таке повідомлення від Бухти Вікінгів

image.thumb.png.bea2b629632d311def4876805b5775e9.png

13-15,09 Пасічники.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виходить я просив до 550грн. середня ціна за добу проживання, а вони кажуть 563грн., ну незнаю з тими 13грн. повоюю ще і зустрінемось в січні місяці. Чи погоджуємось на цю пропозицію? Но майте наувазі середня 563грн. діє при повному заселені номера, іначе буде просто 30% знижки за номер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, miro сказал:

виходить я просив до 550грн. середня ціна за добу проживання, а вони кажуть 563грн., ну незнаю з тими 13грн. повоюю ще і зустрінемось в січні місяці. Чи погоджуємось на цю пропозицію? Но майте наувазі середня 563грн. діє при повному заселені номера, іначе буде просто 30% знижки за номер.

По даті змін немає? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пчеломучитель_ua сказав:

По даті змін немає? 

та ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

був гарний намір зібратись, але бачу цей рік не виходить у форумчан, тож в межах своїх можливостей дане опитування вважаю актуальним до 1.08., у разі відсутності активності саме наміру приїхати на зустріч, я зніму свою пропозицію до часу коли ми захочемо зустрітись можливо пізніше:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бухта +

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...