Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019


Kolyan

Рекомендуемые сообщения

бачу цей рік немає активності, щодо зустрічі, можливо згодом ми повернемось до теми:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

бачу цей рік немає активності, щодо зустрічі, можливо згодом ми повернемось до теми:wave:

Напевно що цей рік відпочинок. Поскучають один за одним, і в наступному році з новими силами, новими ідеями, буде зустріч

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

бачу цей рік немає активності, щодо зустрічі, можливо згодом ми повернемось до теми:wave:

Нет цены на мед - нет денег - нет встреч. Лично говорю за себя  

  • Подобається 3
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є така пропозиція. вибрати не організатора форумчанина а наприклад обрати область. вибрати там кращі бази відпочинку і розіслати їм пропозиції про зустріч. хай вони пропонують умови. такий собі аукціон . а ми тільки проголосуємо куди їхати. :az::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, roman-1 сказав:

є така пропозиція. вибрати не організатора форумчанина а наприклад обрати область. вибрати там кращі бази відпочинку і розіслати їм пропозиції про зустріч. хай вони пропонують умови. такий собі аукціон . а ми тільки проголосуємо куди їхати. :az::IMHO:

без організатора нічого не вийде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

без організатора нічого не вийде

організатром  буде сама база. а форумчанина або компанію що найблище мешкають можна делегувати для провірки і огляду. пропозиція сира  і потребує  доопрацюваня. на істинно правильну непритендує. в даній ситуації коли ще нема пропозицій як варіант. думаю що мороку з організацією переложити на плечі бази. Бо неувсіх є час , охота і можливість займатися орг. зустрчі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Roman-1, Вы  явно далеки от понимания, чем организатор Встречи занимается. Ни одна база - даже овощная - за него делать ничего не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, mixaskm сказал:

Нет цены на мед - нет денег - нет встреч. Лично говорю за себя  

В цьому році це також актуально і для пакетчиків та матководів і головний кризис ще попереду

А в звязку з тим що дотого ще 

9 часов назад, gardener сказал:

без організатора нічого не вийде

Соберітся на щорічній весняній зустрічі , яка відбуваєтся щороку 

На день раніше чи пізніше , головне приїзд один 

і непотрібно буде 

9 часов назад, roman-1 сказал:

є така пропозиція. вибрати не організатора форумчанина а наприклад обрати область. вибрати там кращі бази відпочинку і розіслати їм пропозиції про зустріч. хай вони пропонують умови. такий собі аукціон . а ми тільки проголосуємо куди їхати. :az::IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сьогодні від товариша-форумчанина отримав відповідь на свою пропозицію, а саме він повідав мені ,що серйозно не сприйняли, подумали хизуюсь.

Друзі не хизуюсь, просто я там ........

Але ми ще колись і там зустрінемось

:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.03.2019 в 20:50, roman-1 сказал:

організатром  буде сама база. а форумчанина або компанію що найблище мешкають можна делегувати для провірки і огляду. пропозиція сира  і потребує  доопрацюваня. на істинно правильну непритендує. в даній ситуації коли ще нема пропозицій як варіант. думаю що мороку з організацією переложити на плечі бази. Бо неувсіх є час , охота і можливість займатися орг. зустрчі.

Утопия:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.03.2019 в 20:19, miro сказал:

Я сьогодні від товариша-форумчанина отримав відповідь на свою пропозицію, а саме він повідав мені ,що серйозно не сприйняли, подумали хизуюсь.

Друзі не хизуюсь, просто я там ........

Але ми ще колись і там зустрінемось

:wave:

Я приїду .Люблю Львів,буваю май же кожен рік.До зустрічі.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

ну, як відносно зустрічі, адже форумчани телефонують, може зробимо опитування хто бажає на Бухту Вікінгів, але вечерю робимо в ресторані, це дешево вийде і я не буду бігати шампурами, а хто схоче робити шашлики місця предосаточно, якщо зголошуєтесь я тоді спитаю на коли там вільно і по чому, точніше,  як  буде організація по оплаті.Ну що??????:):):)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Михайли без команди військо гине.Давайте я за

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

хто бажає на Бухту Вікінгів

шо опять.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ay: За, за, за!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні обговорив з власником Бухти Вікінгів ,щодо проведенння зустрічі форумчан, він готовий надати свою знижку плюс мою, завтра запланована зустріч з директором готелю, для обрання дати та умов поселення, та харчування, після обговорення згідно порядку форуму надам пропозицію з датою зустрічі, оплатою проживання, оплатою харчування, та умовами поселення, та також відповім на питання ,щодо організації заходу та всього ,що повязано з перебуванням на Бухті Вікінгів.:)

Друзі!!! підписуйтесь на дану тему, за для активного обговорення організаційних моментів повязаних з пропозицією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До обговорення організації проведення заходу зустріч форумчан, треба залучити ще одну людину, обговорення перенесено до вівторка:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

визначили дату поселення, це з 13 по 15 вересня, зараз опрацьовуємо ціну за проживання, та суму на бронь, може завтра все і завершимо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До подання моєї пропозиції залишилось трішки,чуть, адже сьогодні практично затверджено суму проживання за добу з особи 550грн., залишилось завтра отримати підтвердження на вечерю в ресторані пятниця та субота і обід в суботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2019 в 19:16, miro сказав:

До подання моєї пропозиції залишилось трішки,чуть, адже сьогодні практично затверджено суму проживання за добу з особи 550грн., залишилось завтра отримати підтвердження на вечерю в ресторані пятниця та субота і обід в суботу.

похаяли мене і сказали, що практично ще не затвердили, а лише розглядають таку ціну за особу:dntknw:, чекаю!

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

готель скинув свою пропозицію і лише на 30% годяться, я ж взяв минулорічний файл поексперементував ніби вийшов на меншу суму але всерівно 670 грн за особу, тому скидаю пропозицію готелю і та xl своє напрацювання, до речі хто хоче може попрацювати з моїм файлом вибираєте номера ділити на кількість та знімаєте 30% отримуєте ціну за особу.

13-15,09 60 осіб Пасічники (Михайло)(4).pdf

13-15,09 40 осібПасічники (Михайло )(2).pdf

Розкладка номерного фонду 2018.xlsx

Розкладка номерного фонду 2019р.(2).pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема упала:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заняты. Рапс качают.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.05.2019 в 07:43, Kolyan сказав:

Тема упала:(

я файли подав та кажу ось розкладка на всі номера, 30% процентів знижка, мені треба знати які народ обератиме, чи дешеві, чи дорогі, ось така зупинка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...