Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019


Kolyan

Рекомендуемые сообщения

Друзі!Так де зустрінемось в цьому році?Щось ніхто не відкриває тему:ah:.Давайте поміркуємо:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Kolyan сказав:

Друзі!Так де зустрінемось в цьому році?Щось ніхто не відкриває тему:ah:.Давайте поміркуємо:hmm:

Тут не міркувати треба, а пропозицію треба, з пропозиції можна і міркувати, а чи зручно, сприємлимо і тд.

І на самому початку теми, щоб не здіймати інтриги, хочу всіх запевнити в цьому році я не подаватиму пропозиції на проведення зустрічі, я сам бажаю десь вже поїхати:)

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 3
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, miro сказал:

Тут не міркувати треба, а пропозицію треба, з пропозиції можна і міркувати, а чи зручно, сприємлимо і тд.

І на самому початку теми, щоб не здіймати інтриги, хочу всіх запевнити в цьому році я не подаватиму пропозиції на проведення зустрічі, я сам бажаю десь вже поїхати:)

В мене ніяк не виходило попасти, на цей рік  дружина вже сказала, що хоче у Лвів а тут Ви таке заявили:umora:, що тепер робити навіть не знаю:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Николай S сказав:

В мене ніяк не виходило попасти, на цей рік  дружина вже сказала, що хоче у Лвів а тут Ви таке заявили:umora:, що тепер робити навіть не знаю:hmm:

В Львів можна і треба поїхати і не заради  Форуму. Зробіть дружині подарунок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

Тут не міркувати треба, а пропозицію треба, з пропозиції можна і міркувати, а чи зручно, сприємлимо і тд.

І на самому початку теми, щоб не здіймати інтриги, хочу всіх запевнити в цьому році я не подаватиму пропозиції на проведення зустрічі, я сам бажаю десь вже поїхати:)

Після Вашої піднятої планки, навряд чи хтось подолає таку висоту. Хоча хто його знає, можливо хтось знайде теж цікаве місце зустрічі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Укроп сказав:

Після Вашої піднятої планки, навряд чи хтось подолає таку висоту. Хоча хто його знає, можливо хтось знайде теж цікаве місце зустрічі?

Чесно кажучи планку почали піднімати вже всюди, лишень погляньте після Львова Бухта Вікінгів збори, конференції, семінари стараються проводити в кращих умовах, не знаю правда про всю організацію, но сама робоча частина проходитиь в задовільних і добрих умовах, хоча організатори заходів повинні подбати про все, як про розміщення, так і харчування ,ну і логістика в цілому.Але є ще й дух , "а нам сойдет и совок лиш бы выпить было что", но це старе відлуння минулого відходить помалу в далену та залишається історичним фактом яким він був. Стремління ж людини звичайно до кращого і тут здається нам українцям саме це заклали прадіди, і якось природньо в нас це гарно получається , і я вірю наступна зустріч де б географічно вона б відбулась ,вона буде чудовою:), щиро цього бажаю:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Лавр сказав:

В Львів можна і треба поїхати і не заради  Форуму. Зробіть дружині подарунок.

Підтримую на всі 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Николай S сказав:

В мене ніяк не виходило попасти, на цей рік  дружина вже сказала, що хоче у Лвів а тут Ви таке заявили:umora:, що тепер робити навіть не знаю:hmm:

завжди радий зустріти гостей, кажіть на яке число плануєте, може я буду вільний і випєм по філіжанці кави, зрештою я буду вільний в липні, жінка із сином їде віддихати в Афіни:ole_ole::ole_ole::ole_ole:, це вам і зустріч форумчан, і семінар та конференція одночасно, общем робіть зустріч форумчан на липень, міняйте ті встановлені стереотипи, будуймо мрію, мету на краще:umora:

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

завжди радий зустріти гостей, кажіть на яке число плануєте, може я буду вільний і випєм по філіжанці кави, зрештою я буду вільний в липні, жінка із сином їде віддихати в Афіни:ole_ole::ole_ole::ole_ole:, це вам і зустріч форумчан, і семінар та конференція одночасно, общем робіть зустріч форумчан на липень, міняйте ті встановлені стереотипи, будуймо мрію, мету на краще:umora:

У липні - головний взяток з соняху, часу вільного обмаль:IMHO::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Охмалина сказал:

У липні - головний взяток з соняху, часу вільного обмаль:IMHO::hmm:

А що там робити, на пасіці, пилковловлювачі виключені, магазини накинув, водички в напувалку налив і вперед, відпочити перед відкачкою  :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, miro сказал:

в цьому році я не подаватиму пропозиції на проведення зустрічі, я сам бажаю десь вже поїхати:)

Чого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Елена Щербань сказав:

Чого?

поїду Елена до Вас в Полтаву:), почасти жартую, бо ще невідомо хто подаватиме пропозицію, я б наприклад поїхав би на Хмельничину, там є база і мальовничо та красиво, але, але:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

поїду Елена до Вас в Полтаву:), почасти жартую, бо ще невідомо хто подаватиме пропозицію, я б наприклад поїхав би на Хмельничину, там є база і мальовничо та красиво, але, але:(

Я вам рада завжди :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.02.2019 в 18:56, Охмалина сказал:

У липні - головний взяток з соняху, часу вільного обмаль:IMHO::hmm:

 

21 час назад, Николай S сказал:

А що там робити, на пасіці, пилковловлювачі виключені, магазини накинув, водички в напувалку налив і вперед, відпочити перед відкачкою  :)

І тоді повір, що медовик на кочівлі в часі головного взятку наробився:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привикати ми почали погостювати за меншу вдвоє,а то і утроє суму:ah:.Василь Миколайович казав мені,що в Тячівському районі можна знайти підходящу базу відпочинку:ole_ole::az:,але ж ціна:blink: ну трішки більша,ніж в Мирославовича;).Ну той що,ОДИН РАЗ живемо на цьому світі:ole_ole:.Даєш Закарпаття:ay:!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.02.2019 в 13:16, miro сказал:

на самому початку теми, щоб не здіймати інтриги, хочу всіх запевнити в цьому році я не подаватиму пропозиції на проведення зустрічі,

А я так мріяла, що вже хоч цього року потраплю до Вас на зустріч у Львів.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Надія сказав:

А я так мріяла, що вже хоч цього року потраплю до Вас на зустріч у Львів.:(

Краще до Вас, думаю цього року також буде пропозиція.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2019 в 18:24, miro сказав:

поїду Елена до Вас в Полтаву:), почасти жартую, бо ще невідомо хто подаватиме пропозицію, я б наприклад поїхав би на Хмельничину, там є база і мальовничо та красиво, але, але:(

Щось я сумніваюсь що в цьому році потавчани подаватимуть пропозицію на зустріч.:dntknw:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Solo сказав:

Щось я сумніваюсь що в цьому році потавчани подаватимуть пропозицію на зустріч.:dntknw:

Не знаю, але Елена мені вже подала:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Mihail-ves сказал:

Краще до Вас, думаю цього року також буде пропозиція

Да планку вище чим у Бухті Вікінгів боюсь не перепригну, а нище -особисті амбіції не дозволяють

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2/15/2019 в 14:16, miro сказал:

щоб не здіймати інтриги, хочу всіх запевнити в цьому році я не подаватиму пропозиції на проведення зустрічі

@miro мне ваша шутка понравилась :umora:

Я воздержусь от комментариев.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фомич сказал:

@miro мне ваша шутка понравилась :umora:

Чорний юмор :ak:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Вадім Полтава сказав:

Чорний юмор :ak:

 

 

2 години тому, Фомич сказав:

@miro мне ваша шутка понравилась :umora:

Я воздержусь от комментариев.

друзі, я серйозно, три роки підряд жартував, можна один раз посерйознічать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, miro сказал:

 

друзі, я серйозно, три роки підряд жартував, можна один раз посерйознічать

Просто багато хто не розуміє, яка це відповідальність, і як важко то все організувати. Хто побуває у Вашій шкірі, то лише той зрозуміє, яка то велика відповідальність

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримую будь-яку ініціативу форумчан. Буду продвигати, піднімати всі теми, рекламувати. Але голосувалок, тем про зустріч, призначення дат та іншими речами не буду займатися - хочу оставатися в стороні цього разу, щоб не бути ні в чому звинуваченим. :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...