Перейти к содержанию

Прополіс


Dan

Рекомендуемые сообщения

... Ценное средство от варикоза. ...
Ось звідси якщо можна докладніше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гето прочитал что положок нагреть и намотать на ногу то варикоз проходит за несколько сеансов. Сечас проверяю на добровольце. Вроде хуже не делается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гето прочитал что положок нагреть и намотать на ногу то варикоз проходит за несколько сеансов. Сечас проверяю на добровольце. Вроде хуже не делается.
Варикоз небезпечний тромбами, наскільки я знаю, треба бути дуже обережним в самолікуванні. Особливо запущений. В якому стані має бути положок, та з якої матерії? Відпишітся про результати буду вдячний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

як правильно виготовити настій прополісу.рузні його концентрації.та методи лікування ними...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отак!!! З тим грипом взагалі уваги не звертаємо на такі запитання.... ;) Ось дещо: Прополіс — смолиста речовина зеленувато-бурого або коричневого кольору з приємним запахом бруньок тополі, меду, воску і ванілі. Завдяки антибактеріальним, антибіотичним властивостям, ранозагоювальному ефекту, багатосторонній імунологічній та антисептичній дії прополіс широко використовується в практиці. Крім цього, він ефективно застосовується в якості допоміжного засобу при лікуванні ран, захворювань системи дихання, ротової порожнини, очей, в профілактиці і лікуванні захворювань простати, при захворюваннях серцево-судинної системи та легень. Він покращує зір, позитивно впливає на нервову систему, покращує пам'ять і загальний фізичний стан, допомагає при опіках шкіри, екземі. Науково доказана ефективність вживання протягом місяця прополісу у людей старшого віку для покращення пам'яті. Прополіс збуджує у клітинах синтез нуклеїнових кислот і тим самим протеїнів. Для внутрішнього вживання рекомендовано наступні форми приготування прополісу. 1. Прополіс на молоці, який рекомендується як 4-6-тижневий лікувально-профілактичний курс. Його спосіб приготування такий. До 1 л гарячого молока (а краще фруктових витяжок) додати 50 г подрібненого прополісу. Після 10-хвилинного перемішування профільтрувати і помістити в скляну банку. На поверхні утворюється шар воску, який видаляють. Зберігають 5% прополіс у холодильнику, вживають 2 рази на день через годину після прийому їжі. 2. Спиртовий 20% розчин прополісу застосовується по 30 крапель 2-3 рази на день після їди, особливо при ангінах. Спиртовий 10% розчин прополісу вживається для лікування виразки шлунка і 12-палої кишки на настої льняного насіння протягом 3-5-тижневого курсу. Позитивний ефект спостерігається при геморої з періодичною кровотечею. Вживається в краплях і місцеве, в суміші з маслом какао. Спиртовим 10-20% розчином прополісу можна змочити льняну ганчірку і накладати її на збільшені вузли, розширені вени гомілки. Слабим 0,2% розчином прополісу користуються при простудних запаленнях слизових камер носа, закапуючи в ніздрі по 3-4 краплі. З прополісу існує ряд готових препаратів: ліпомаг, прополен, прополеум, пропосол, прополісне масло. Так, наприклад, для вилікування хронічного бронхіту достатньо провести курс інгаляцій парою прополісу (2 рази на день по 10-15 хвилин. Для цього 60 г прополісу і 40 г воску поміщають в емальований або скляний посуд, ставлять на водяну баню і вдихають пару. Інгаляцію проводять протягом одного місяця). В народній медицині прополіс застосовується для лікування злоякісних новоутворень шкіри, мозолів, ран. При нагріванні прополісу його антимікробні властивості підсилюються. При лікуванні пітливості ніг, мокрій екземі використовуються прополіс і кора дуба. Готують відвар дубової кори (1:5), в склянку відвару додають чайну ложку 40% спиртової настоянки прополісу (на 40 г прополісу 100 мл спирту, настоюють 7 днів в теплому місці, періодично струшують). Цю суміш наносять на шкіру. При пітливості ніг роблять ванночки, але із більш слабкого відвару дубової кори (1:10), і до 1 л відвару додають 10 г спиртової насто­янки прополісу. Температура ванночки не більше 38° С, тривалість процедури — 20 хвилин. Для виліковування достатньо провести 10 сеансів. Для лікування жирної себореї шкіри до склянки відвару кори дуба додають чайну ложку меду і протирають шкіру обличчя або втирають в корені волосся. При парадонтозі (захворюванні ясен) і карієсі зубів хороший ефект дає застосування прополісу у вигляді полоскань (20 крапель 20-процентної спиртової настоянки прополісу на склянку кип'яченої води кімнатної температури) два рази на день протягом одного місяця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, пожалуйста, пропорции настойки прополиса на спирту, сколько настаивать, как, что этим лечат и по сколько принимать :) ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Делать настойки прополиса на спирте не советую. Спирт уничтожает 60% целебных свойств. Прополис можно растворить в сливочном масле и оливковом масле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спирт уничтожает 60% целебных свойств.

У меня очень большие сомнения на этот счет. Но даже если это и так, работает спиртовая настойка прополиса очень неплохо.Проверено лично и не только на себе. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:
Спирт уничтожает 60% целебных свойств.

И всетаки оставшие 40 процентов живых свойств мне вылечили желудок... :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для настойки спирт лучше брать 70%-ый(это не только для прополиса рекомендуется) . Соотношение, которое мне извесно - 80 мл спирта на 20 гр прополиса. А потом, в зависимости от применения, настойку можно(нужно) ещё разбавлять и водой. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:
Спирт уничтожает 60% целебных свойств.

И всетаки оставшие 40 процентов живых свойств мне вылечили желудок... :wave:
slavik от какой болезни?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спирт уничтожает 60% целебных свойств.

Дайте посилання на джерело такої (м"яко кажучи) дивної інформації. Склад прополісу достатньо вивчений. Основні компоненти відомі. Що таке спирт - знаємо. Тому навіть простому вчителю хімії легко передбачити можливі реакції. Якраз такого сусіда маю. І він до Вашого твердження поставився досить скептично.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:
slavik от какой болезни?

Язва.. так как принимал по три таблетки Диклофенака в день с 20 лет... Теперь все намана коликов в желудке нет кушаю все подрят благодаря тому чуду лекарству.. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[Язва.. так как принимал по три таблетки Диклофенака в день с 20 лет... Теперь все намана коликов в желудке нет кушаю все подрят благодаря тому чуду лекарству.. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дійсно найоптимальніша 70% пропорція спирту у всіх відношеннях :ay: . 40-50% слабенький асептик :az: , 96% спирт згортає білок :blink: . Шляхом випаровування збільшуєм концентрацію / наприклад для виготовлення :ah: ректальних свічок /, але для більшості випадків користування настойкою в домашніх умовах достатня 20% концетрація прополісу. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут ви найдете відповіді на свої запитання по апітерапії http://www.apitherapy2005.narod.ru/ Це не в цілях реклами, а як санпросвітня робота з населенням. Думаю Дед77 не образиться :hi: , це його напрацювання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:
Славик Как употребляли прополис и сколько раз на день. Вобщем интересует весь курс лечения.

Отвечу всем и как было, тоись как проходил курс лечения...
Меня тоже это очень интересует.

И Вам тоже!!! По началу купил прополис так как своего небыло.. тоись небыло пчелок... Делали мне настойку, пил по чайной ложке по утрам 30 минут до еды.. А потом как завел пчелок, спиртова настойка еоторую я сам делал..
Для настойки спирт лучше брать 70%-ый(это не только для прополиса рекомендуется) . Соотношение, которое мне извесно - 80 мл спирта на 20 гр прополиса. А потом, в зависимости от применения, настойку можно(нужно) ещё разбавлять и водой.

Почти так как ответил Мапет, тока уменя шло на 150гр спирта 50гр прополиса.. Ложил в морозилку потом на терке тер и втемную банку настаивал 14 дней, ежедневно збалтовал.. Ну а как полегчало чуток, перешол на свежий свой прополис с своих ульев, набирая немножко как кусов жувательной резинки перекатывал его в рту пока тепрьпеть мог, а как начинало жеч выкладывал на клавиатуру, как только чуть проходило опять его в рот итд.. скажу Чесно довольно долго я его жевал, каждый день так как мне настойка с спирта надоела, результат лечение есть но о профилактике незабываю и теперь!!! На желудок не жалуюсь, даже незнаю где он находится теперь.. Лекарства никаких не принимал чтоб вылечить или залечить язву... А до етого времени даже спать немог от болей... Принимайте прополис в любом виде, он ЧУДО ЛЕКАРСТВО!!!!!!!!!!!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Славик спасибо за ответ :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Думаю вам це буде цікаво :hi: Пчелы вырабатывают также прополис (пчелиный клей) — смолистое вещество, которым они обмазывают стенки улья и заделывают щели. Он имеет приятный аромат и горьковатый на вкус. При нагревании прополис быстро становится мягким, а при охлаждении превращается в хрупкую зеленовато-бурую массу, напоминающую канифоль. В нем 65 процентов сложных химических веществ: смол, бальзамов, эфирных масел и ароматических соединений. Кроме того, в прополисе содержится воск, пыльца, коричный спирт, коричная кислота, витамины, минеральные соли, микроэлементы и природные антибиотики. Такой состав прополиса делает его ценным лечебным средством, которое оказывает бактерицидное, противовоспалительное, обезболивающее действие, стимулирует защитные силы организма. У прополиса к тому же есть неоценимое преимущество перед другими препаратами: он совершенно безвреден для нашего организма. Применять его можно как самостоятельное лечебное средство и в сочетаниях с другими препаратами. Например, прополисовая мазь снимает боль и помогает при ожогах и обморожениях. Лучше пользоваться прополисной мазью, приготовленной на рыбьем жире. Применение прополисной мази при воспалениях геморроидальных узлов также дает прекрасные результаты. Прополис, приготовленный на сливочном масле в равных частях с медом, по мнению специалистов, помогает при плевритах и некоторых формах туберкулеза легких. К сожалению, этот ценный продукт изучен пока недостаточно. Будем надеяться, что в ближайшем будущем он найдет более широкое применение. Medmedia.ru

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю вам це буде цікаво opr06K93.gif

Тарас :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спирт Уничтожает 60% целебных веществ - Это заключение Института органической химии Новосибирського Академгородка. В Новосибирске выпускают препарат раствор прополиса на серебряной шунгитовой воде, ето сложная технология и в домашних условиях сделать невозможно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Новосибирске выпускают препарат раствор прополиса на серебряной шунгитовой воде, ето сложная технология и в домашних условиях сделать невозможно.

Вот отсюда и "ноги растут"... :IMHO1: А спиртовую настойку можно сделать и в домашних условиях, и работает она не хуже вот этой, на мудреной воде :ay: . Во всяком случае, настойкой прополиса на спирту успешно пользовался еще мой дед. А теперь и я пользуюсь и буду пользоваться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спирт Уничтожает 60% целебных веществ - Это заключение Института органической химии Новосибирського Академгородка.

Если можно ссылку или откуда инфа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...