Перейти к содержанию

ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ


Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, dust сказав:

Можливо, і є у Ваших  словах сенс, але для пересічного кандидата у члени ГО важливіше знайти однодумців у маткарській справі, а ревізування статуту це більш підходить для шукання шляхів виходу з членів ГО.

жодних проблем з виходом, написав заяву і вийшов, або не писав  але не сплатив річний внесок у визначений термін, автоматом покинув організацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, dust сказал:

Можливо, і є у Ваших  словах сенс, але для пересічного кандидата у члени ГО важливіше знайти однодумців у маткарській справі, а ревізування статуту це більш підходить для шукання шляхів виходу з членів ГО. 

Зовсім ні. Щоб кудись вступати в першу чергу потрібно саме уважно статут перечитати і визначити всі свої зобов'язання і також очікування і це необов'язково стосується ГО ОМУ, а потім написати заяву і очікувати чи її відхилять чи її затвердять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Іван Михайлович сказав:

жодних проблем з виходом, написав заяву і вийшов, або не писав  але не сплатив річний внесок у визначений термін, автоматом покинув організацію.

Це добре, якщо так  як  Ви це бачите і це правильно, це по-людськи, але є любителі- вампіри усім попити кров, ось і  шукають шкварки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, dust сказав:

Це добре, якщо так  як  Ви це бачите і це правильно, це по-людськи, але є любителі- вампіри усім попити кров, ось і  шукають шкварки...

Я НЕ БЕРУ ТО ДО ГОЛОВИ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО Об'єднання матководів України
  • 3 weeks later...
7 хвилин тому, Іван Михайлович сказав:

Олег Анатолієвич, хіба Вам хтось забороняє давати свої пропозиції до роботи нашої організації?  

Але яке відношення до організації  роботи НАШОЇ  громадської організації можуть мати не  члени цієї організації ? 

Це що Олег Анатольович не в рядах ОМУ

 

17 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Новое не чего не надо делать .Провести сборы голосование и все что надо для работы этой организации. Главное стратегия развития планы на будущее.и.так..По сути нет понемания развития этой организации.Вот и достается Доскочу.И .М.  Много вопросов ответов нет...:IMHO1:

Олег Анатольович Ви не :blink:

і я теж,поки-що, ще не прочитав весь статут і програму на пять років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я  являюсь членом ОМУ 38-19. В этой теме хочу обсудить дальнейшее ее развитие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Организация нужна.она тоже участвует в жизни не только матководов но и всех кто работает с пчелами. Но без стратегии и голосавания развития этой организации будут и дальше появляются посты что Доскоч И.М. сделал это для себя или что то подобное . Соберемся надо обсудить.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я являюсь членом этой организации 38-19. И считаю что она нужна. Но общее сборы нужны .И на них надо решить ряд огранизационых вопросов. Например создание орг кометета .и наконец познакомится между собой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Fabro changed the title to ГО Об'єднання матководів України

Я, (UA 38-045). Підтримую  дану пропозицію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Вчора і сьогодні проходять Загальні збори ОМУ у Бухті Вікінгів. Зібралися майже всі члени ОМУ (біля 70 членів) та гості заходу, загалом понад 120 осіб з усієї України.

Інформації подано дуже багато і різнопланової, насамперед цікавої і важливої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрій Сумчанин сказал:

Вчора і сьогодні проходять Загальні збори ОМУ у Бухті Вікінгів. Зібралися майже всі члени ОМУ (біля 70 членів) та гості заходу, загалом понад 120 осіб з усієї України.

Інформації подано дуже багато і різнопланової, насамперед цікавої і важливої.

На скільки розумію, збиралися не тільки слухати інформація, але вирішувати інші стратегічні питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

На скільки розумію, збиралися не тільки слухати інформація, але вирішувати інші стратегічні питання.

І те також

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Вчора і сьогодні проходять Загальні збори ОМУ у Бухті Вікінгів. Зібралися майже всі члени ОМУ 

 

IMG-fb546d94299f389fd9ab1b47b981b780-V.jpg

IMG-3e125ef109b11832101cc54d2a6f40ed-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Кузьмич сказав:

 

IMG-fb546d94299f389fd9ab1b47b981b780-V.jpg

IMG-3e125ef109b11832101cc54d2a6f40ed-V.jpg

так Ви там, чи тут?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, gardener сказал:

так Ви там, чи тут?:hmm:

Я вездесущ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І,що вирішили?Чи це тільки інформація для членів ОМУ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, FES сказал:

І,що вирішили?Чи це тільки інформація для членів ОМУ?

Работать , работать и ещё раз работать! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Кузьмич сказал:

Работать , работать и ещё раз работать! 

Каждый услышал что хотел.Кроме громких гасел мало конкретики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як завжди Бухта на висоті:ay:.  Мені як гостю доповіді були інформативний  і корисними. З багатьма матководами познайомився особисто з якими давно  співпрацював. Котедж#5 сприяв якісному спілкуванні і ефективному засвоювати інформації:az:. Дякую всім за чудову зустріч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

IMG-925911c7f117537c4a5cbe932fa912c2-V.jpg

@Андрій Сумчанин хотел тоже с Вами сфоткатся но никак не решился подойти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як завжди Бухта на висоті:ay:.  Мені як гостю доповіді були інформативний  і корисними. З багатьма матководами познайомився особисто з якими давно  співпрацював. Котедж#5 сприяв якісному спілкуванні і ефективному засвоювати інформації:az:. Дякую всім за чудову зустріч.
Полтавська делегація, особливо запам'ятала настрій котеджу#5.
Захід відбувся на гідному рівні

Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, zapivan сказал:

Як завжди Бухта на висоті:ay:.  Мені як гостю доповіді були інформативний  і корисними. З багатьма матководами познайомився особисто з якими давно  співпрацював. Котедж#5 сприяв якісному спілкуванні і ефективному засвоювати інформації:az:. Дякую всім за чудову зустріч.

Так, все було на вищому рівні. Приїхало 99,9 членів ОМУ, всі були дуже дружні, було почуто багато цікавої інформаціі як на конференції так і в кулуарах.

Рада новим знайомствам і зустрічі точківців.

P.S.котедж *5 запам'ятався надовго. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...