Перейти к содержанию

ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ


Рекомендуемые сообщения

20 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Розпочинаємо  процес   реєстрації   членів нашої організації.

Нарешті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завершуємо реєстрацію організації ГО АСОЦІАЦІЯ МАТКОВОДІВ УКРАЇНИ.

Хто з матководів,  має бажання приєднатися і вступити до організації, прошу заповнити документи ( в прикріпленому до повідомлення)  та надіслати мені на поштову адресу:

Іван Доскоч, Вагілевича,14, Броди, Львівська обл, Україна. 80600. 

Деталі можна уточнювати телефоном 0983260683, 0503708663, 0634206660.

Скептиків та песимістів прошу не турбуватися.

Заявление физического лица о вступлении в ГO AMУ.doc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Клаудія , Павло і Іван Михайлович.jpgдороговказ на облітник.jpgДеже мало часу, але декілька фото з нашої поїздки в Астрію , на головний облітник Скленара  ( Jn.Fuks). 

Тут жив і працював знаменитий Гвідо Скленар.  Детальніше опишу пізніше,  Матки привіз усім замовникам.

Джон був радий новій зустрічі. Домовилися про продовження співпраці та  обмін матеріалом для селекції.

В процесі розмноження новий штамм 47/А/1,  нам теж було виділено  кілька  плідних маток.

джон приніс маток.jpg

дороговказ на облітник.jpg

на облітнику у Фукса 2.jpg

на облітнику у Фукса 3.jpg

на облітнику у Фукса 4.jpg

на облітнику у Фукса EWK.jpg

на облітнику у Фукса.jpg

офіс.jpg

нові нуклеуси.jpg

стаціонар матковивілний Фуксів.jpg

стаціонар матковивілний Фуксів 2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні завершив висилку маток до замовників.  

Очікуємо наступну велику партію від Пернера в першій половині липня.

Прошу, кому не потрібно маток, чи є якісь зміни щодо замовлених маток, напишіть до кінця цього місяця,щоб я мав можливість відкорегувати замовлення.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До  членів Асоціації  матководів України.

1. Під час зустрічі з Джоном Фуксом, було домовленно про одержання селекційного матеріалу,   додатково, з   47  для селекції  .

Закрема : 47/19/48,  47/ 9/15, 47/9/26 та зовсім нової 47/А/1 .   

Я замовив для своїх потреб по 2 матки. Поставка планується на липень. Якщо хтось, хто займається ШО , має бажання одержати також цей матеріал  для селекції, прошу написати в сособисті повідомлення. До мене телефонувати можна лише з 22.00 до 23.00 , якщо я в Україні. Пошту дивлюся щоденно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В наших рядах поповнення , сьогодні прийнято до Асоціації  матководів України Олійника Юрія Олександровича.

Виноградівський р-н, Закарпатська обл.  Пасічницький стаж більше 20-ти років, Кількість сімей - більше 100. Селекційний матеріал :  карніка / карпатка

Йому присвоєно індувідуальний номер  38 -12. З чим його і вітаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні приїхали матки і сьогодні їх забрали щасливі власники.

 

 

VT - Shutte.jpg

ZAC 1.jpg

ZAC 2.jpg

KUCHER 19-48.jpg

неплідок одержав від А.Піскорського   та  А.Майстерчука , за що їм дуже велика подяка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, пане Іване, як і повідомити це. Але моя "шістка"( 4676 )по рамках ходе вже 10 днів , а від неї розплоду - ніц.:dntknw: Вони ж обіцяли вже перевірену на кладку ж! Матка трішки потовщала. На цьому і всі її зміни... Не придивлявся,- а мо" вона неплідна була? Гляну ще завтра, може вже хоч яйця побачу... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

закрийте  її знову в кліточку, і випустіть через канді.

Такі випадки не поодинокі, пояснити важко, у мене такі випадки частіше, бо маток одержую досить багато.

Після повторного " замкнення" зазвичай починає червити.

Всіх матки відбиралися  з нуклеусів,  там де вже була черва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Наважуся задати пару питань бо е вже в мене мало часу для розвитку Асоціації;  Скільки  матководів є членами Асоціаціі?Чи е розроблений стандарт українського паспорта (друкарський захищений)на бджоломатку?.Куда я можу вписати своїх  маток та ознайомитись з наявним протестованим родоводом інших?Коли відбудеться наш зїзд?Де детально розписано права та обов.язки ? Чи е ми ланкою по співпраці з державними та науковими структурами?.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, bercik сказал:

Наважуся задати пару питань бо е вже в мене мало часу для розвитку Асоціації;  Скільки  матководів є членами Асоціаціі?Чи е розроблений стандарт українського паспорта (друкарський захищений)на бджоломатку?.Куда я можу вписати своїх  маток та ознайомитись з наявним протестованим родоводом інших?Коли відбудеться наш зїзд?Де детально розписано права та обов.язки ? Чи е ми ланкою по співпраці з державними та науковими структурами?.... 

Саша, наважуся дати тобі кілька відповідів на запитання.

На сьогодні є 18 матководів членів Асоціації. 

Твоїх документів на вступ до Асоціації ми не одержали  до цього часу,  хоч номер за тобою і за Лілією Василівною зарезервували, як ти і просив.

Для початку потрібно стати членом Асоціації, як мінімум подати Заяву про вступ. Можна взяти тут :

Саша, Перш ніж  задавати питання , потрібно спитати себе , а що я зробив для того щоб стати  членом цієї організації? 

Систематизація маток у матководів  розпочата.

Одержані від тебе матки знаходяться у мене в тестових групах.  Але !  Жодного супроводжуючого документа до твоїх маток я не одержав, з чого починати  чи продовжувати  родовід твого матеріалу ?   Про який реєстр може бути мова?  Що реєструвати?

Нашим колегою розроблено електронний майданчик для початку фіксації матеріалу : http://bj.tochok.info/Beefarms/Details

Кожен матковод, що займається селекцією, зобовязаний вести у себе книги реєстрації надходження та реалізації селекційного та репродукційного матеріалу, куди і записувати рух матеріалу у себе на пасіках. Крім того , в кожному вулику , де знаходиться селекційна чи племінна сім"я повинна бути облікова картка спостережень та фіксування процесів за цією сім"єю. Один раз на рік,  матковод селекціонер, узагальнює напрацюваний матеріал, та повідомляє свою Асоціацію про наявний  у нього матеріал, про план селекції на наступний рік , План селекції розробляє сам матковод відповідно до поставлених самому собі завдань!  Це в кількох реченнях я описав, що зобовязаний робити матковод селекціонер.

Нашим колегою розроблено електронний майданчик для початку фіксації матеріалу : http://bj.tochok.info/Beefarms/Details

Там можна розпочинати роботу по внесенню своїх маток до реєстру, надалі ця інформація також буде розміщена у нас на сайті.  Над сайтом працюємо.

Загальні збори , членів Асоціації, планую зібрати  восени (після активного пасічницького сезону).

Щодо стосунків з владою. Це залежить від вас на місцях.

У Львівській області, і голова Обласної Ради і голова Облдержадміністрації , підтримують пасічників, На початку цього місяця проводилася нарада у голови ОДА , Прийняте рішення створити Обласну програму розвитку  галузі бджолярства, і я є членом  групи яка працює над програмою. Одним з завдань,   є створення репродукторів племінного матеріалу  для забезпечення  пасічників якісними матками.

Активно співпрацюємо з Австрійськими. Польськими, Німецькими матководами .

Планів багато, робити нема кому. У мене як у у інших дуже багато роботи на пасіках,  тому  активна громадська діяльність відкладається на осінь.

Щодо единого бланку паспорта на плідну матку.  На загальних зборах затвердимо зразок і на наступний рік всі члени Асоціації одержать бланки паспортів , з детальним  описом правил їх видачі.  В цьому році  я видаю паспорта такі як в прикріпленому.

 

 

ПАСПОРТ МАТКИ.doc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Іван Михайлович сказал:

а що я зробив

Я звісно поки що нічого.Але багато можу зробити....та на жаль мене ніхто не озадачуе.Я вважаю основнорю цілью створення Асоціації введеня европейських правил та вимог по розведенню та селекції.Щоб не бути голословним подам якісь свої файли Паспорт пропоную не вигадувавти а признати форму до якої вже привикли європейці........Потім по тим маткам що я Вам продав....Я казав що .Репродукую в ізольованому облітнику лише одну комбінацію...на жаль але щоб  єфективно конкорувати вже не єксперементую з людьми  а надаю лише перевірене та найкраще.....На фото видно інформацію на поданні Вам матки родовід(це фото знімав для опщества пчеловодов Челябинска).....Паперовий варіант можу відіслати по вимозі Ще файлики маю ....бланки по німецьки бухи плана селекції тестові формуляри...всяка всячина е Бо давно чекав товариство якому це б пригодилося.До речі не вмія заповнити анкету в Ворд букви втікають....P.S///Далі якось продовжу

два.png

SAM_5129.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, bercik сказал:

На фото видно

Чій куб індекс прописаний в паспорті ? матері чи самої матки яку продаєте ? дискоїдальне +98 це означає 98% позитивних випадків ? 

38-88-4-2015 і 38-88-5-2014 розшифруйте .. що несе в собі цей код ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Е файлик такий..Треба б зробити переклад .А щоб проміри пе писати в шкільний зошит. Можна використати і відпрацьований бланк  

zuchtbuch_2007_3seiten.xls

в 400 раз.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Паланочка сказал:

Чій куб індекс прописаний в паспорті ? матері чи самої матки яку продаєте ? дискоїдальне +98 це означає 98% позитивних випадків ? 

38-88-4-2015 і 38-88-5-2014 розшифруйте .. що несе в собі цей код ?

це :

38 - код країни ( Україна)

88- код матковода  в реєстрі Асоціації матководів України ( Берцик Лілія )

4 - порядковий номер матки в книзі  обліку  маток  вироблених матководом

2014 - рік видачі паспорта ( народження матки)

 

такий порядок прийнято в Німців, то навіщо придумувати  щось своє ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іван Михайлович, без базы даних матеріалу, це просто набір цифр....:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так толком и не понял что надо для вступленмя в организацию? .Завтра позвоню .Может так станет понятней .Ссылки которые указаны я не чего не понял :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2016 в 22:26, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Как собераемся создавать линии степной есть ли желающее поработать.

да

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Желание есть .Возможности тоже .Я за обееми руками :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На позитиві хочу поділитися з форумчанами побаченим від поїздки в гості до Івана Михайловича в Броди. Відірвавшись від роботи був присвячений день на поїздку. Прикріплюю маленький фотозвіт. 20160731_141256.jpg

Приїхавши ми відвідали основний  із точків пана Івана на якому розміщені тестувальні групи надісланого матеріалу карпатки, та ще дуже багато матеріалу який був привезений. Радує порядок на пасіці, затишне огорожене від вітрів місце, впорядкованість інформації на кожну сім'ю (до прикладу на сім'ю ведеться вуликова картка). Все так як в нас кажуть "по господарське". Особливо здивували Сінгери своєю миролюбивістю та кількістю меду в корпусах. Дуже багато різного матеріалу і з першого разу не вдається запамятати все, яле є дуже багато матеріалу який вартий уваги 

20160731_141340.jpg

Після цього ми разом відвідали пасіку Павла Кулінця яка знаходиться на хуторі де планується організація облітника Скленарів. Хутір віддалений від людської цивілізації але природа тут "бомбезна". Дуже красиві та мальовничі місця. Попали ще й на свято, Павло з дружиною та друзями святкував своє день народження.20160731_144847(0).jpg 

На пасіці зустрічає нас Чуя

20160731_145059.jpg

 Пасіка Павла.

На мою думку після виставлення батьківської групи та насичення максимально трутнем, для скленаристів є непоганий шанс облітувати своїх маток. День пройшов дуже швидко та насичений купою позитивної енергетики. Особливо дивлячись на ентузіазм та фанатизм  Івана Михайловича до бджоли, хочеться побажати йому довгих років життя, здоров'я, та не втрачати того позитивного заряду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, beemovie сказал:

Особливо дивлячись на ентузіазм та фанатизм  Івана Михайловича до бджоли, хочеться побажати йому довгих років життя, здоров'я, та не втрачати того позитивного заряду!

І тільки так!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Шановні колеги. Маю для Вас інформацію та прохання.

У нас відбулися зміни у Статуті  ( реєстратор "попросив"). Змінена власна назва нашої організації  , відтепер ми називаємось  українською мовою так :  Громадська організація Обєднання матководів України. Наш реєстраційний код в ЕДРПО  40700229. 

У мене прохання до людей які  можуть нам допомогти і мають бажання попрацювати над нашою символікою. У мене в аватарі розміщена одна з пропозицій дизайнера.  Можна використати це як основу, а можна запропонувати щось своє.  Цей знак повинен розміщатися на паспортах маток, на офіційних документах організації, на печатці  організації, тобто , бути символікою  нашої організації. Пропозиції приймаю від членів організації, а також від всіх зацікавлених пасічників та дизайнерів.  За прийняту  "на озброєння " емблему , автор одержить у 2017 році  плідну мічену матку  карніки з  нашого облітника .:ah:.

Наступна інформація.  Маємо нагоду , в 2017 році , одержати маток з Данії. Ця інфо мабудь буде цікава бакфастчикам. Саме в Данії найбільше острівних облітників бакфаста.  Мене цікавить  карніка,  з північних районів Данії, і я буду її там шукати. Люди з якими я спілкуюся в Данії, основному  заангажовані бакфастом. Я слабо оріентуюся в бакфасті :(, тому звертаюся по допомогу до громади.  Чи потрібно комусь матки бакфаста з Данії? і що саме для нас є цікавим? Хто хоче випробувати у себе на пасіці маток з Данії?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Шановні колеги. Маю для Вас інформацію та прохання.

У нас відбулися зміни у Статуті  ( реєстратор "попросив"). Змінена власна назва нашої організації  , відтепер ми називаємось  українською мовою так :  Громадська організація Обєднання матководів України. Наш реєстраційний код в ЕДРПО  40700229. 

У мене прохання до людей які  можуть нам допомогти і мають бажання попрацювати над нашою символікою. У мене в аватарі розміщена одна з пропозицій дизайнера.  Можна використати це як основу, а можна запропонувати щось своє.  Цей знак повинен розміщатися на паспортах маток, на офіційних документах організації, на печатці  організації, тобто , бути символікою  нашої організації. Пропозиції приймаю від членів організації, а також від всіх зацікавлених пасічників та дизайнерів.  За прийняту  "на озброєння " емблему , автор одержить у 2017 році  плідну мічену матку  карніки з  нашого облітника .:ah:.

Наступна інформація.  Маємо нагоду , в 2017 році , одержати маток з Данії. Ця інфо мабудь буде цікава бакфастчикам. Саме в Данії найбільше острівних облітників бакфаста.  Мене цікавить  карніка,  з північних районів Данії, і я буду її там шукати. Люди з якими я спілкуюся в Данії, основному  заангажовані бакфастом. Я слабо оріентуюся в бакфасті :(, тому звертаюся по допомогу до громади.  Чи потрібно комусь матки бакфаста з Данії? і що саме для нас є цікавим? Хто хоче випробувати у себе на пасіці маток з Данії?

Іван Михайлович Датський Бакфаст вважається одним з найкращих матеріалів, я Вам колись давав силку матковода которий виводить якісний матеріал. Зараз її знайду і в особистому спілкуванні Вам її надам. Це той матковод за когорого я Вам розповідав що тримає темний Бакфаст і він сильно схожий з Карнікою. В Україні знайдеться багато хто хотівби протестувати цей матеріал. За Карніку то це навіть не хочу обговорювати, я особисто готовий взяти за будь які гроші, я Карнікоман і цим все сказано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://www.buckfast.dk/en/bq-flash.html Ось сайт цього матковода

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Мене цікавить  карніка,  з північних районів Данії, і я буду її там шукати.

Хто хоче випробувати у себе на пасіці маток з Данії?

Я непроти, слідкуватиму за вашою інформацією!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...