Перейти к содержанию

ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ


Рекомендуемые сообщения

26 хвилин тому, Igor Pelyuhnya сказав:

По сформованим групам з 5 хв. у виступі Л.М. Григорків. Мені теж не байдужий результат. Але якщо Ви вже так хочете його дочекатись, то наберіться терпіння і майте повагу до людей які роблять, як на мене, дуже важливу справу. Роблять на власному ентузіазмі, за власний кошт, на власний ризик, попри всі насмішки та спротив "колег" по цеху (я б так назвав). І повірте мені на слово - "бізнес" і "піар" тут взагалі ні до чого. 

 

Із того, що мені розповідали члени ОМУ, Григорків робить титанічну роботу. А от на результатах її праці піаряться люди, які до її роботи не мають ніякого відношення. Жаль, вона не присутня на форумі, щоб про здобутки та проблеми по селекції УС ми могли почути із перших рук. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Та він і не чекає,достатньо подивитися відео яких багато в ютубі чи подивитися оголошення.

А я займаюся тим, з чого можу забезпечити результат. Часу ще матководством займатися немає, хоча всю технологію чітко розумію та й без мене є кому.

Питання в такому разі треба адресувати тим, хто такі оголошення робить і в тому місці де такі оголошення робляться. Погодьтесь не дуже приємно віддуватись за роботу до якої ти причетний, але яку намагаються спровокувати люди ніяким чином до того не причетні.

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Із того, що мені розповідали члени ОМУ, Григорків робить титанічну роботу. А от на результатах її праці піаряться люди, які до її роботи не мають ніякого відношення. Жаль, вона не присутня на форумі, щоб про здобутки та проблеми по селекції УС ми могли почути із перших рук. 

Санич, зняли з язика.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Igor Pelyuhnya сказав:

Санич, зняли з язика.:az:

Радий, що ми маємо спільну думку по цьому питанню. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Мико сказав:

Меня устроит если у карпатки уберут ройливость и безразличие к восковой моли 

И я могу вернуться к карпатке , которой отдано 30 лет

Но заниматься селекцией я не буду .

Хочу пользоваться чужими наработками :dntknw:

 

Не знаю як тепер, але раніше з Закарпаття як ішли великі партії замовлення на матки, а матководи не встигали забезпечити замовників відповідною кількістю маток то в рух йшло все підряд: ройові, свищеві, горбаті, криві....то про не рійливість мова навіть   не йшла:) Наданий момент люди працюють на цією проблемою на рахунок роїння і не тільки в нас на Україні, по словам деяких селекціонерів і їх роботі  тестуванні по групам (Карпатка в них вже 2роки роїться). На рахунок воскової молі(або її в Карпатах немає або по ній не велась селекція) , в Карпатах зовсім інший клімат ніж у вас, тому коли карпатка попадає у ваші умови там те тепліше, вона на міль не реагує (не знайомі). Тому потрібно тестувати карпатку у біль тепліших умовах, щоб визначити щоб вона могла боротися із міллю або частіше оновляти суш на нову)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Меня устроит если у карпатки уберут ройливость и безразличие к восковой моли 

И я могу вернуться к карпатке , которой отдано 30 лет

Но заниматься селекцией я не буду .

Хочу пользоваться чужими наработками :dntknw:

 

так дошкульна та річ ігнор до воскової молі,а от  роїння забрати і КМ1:ay:,бо КМ2 краще з роїнням:umora:, км1 - карпатка медиста, км2 - карпатка мясна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году я познакомился с одним дедушкой с моего города он тоже уже не желает работать дальше с карпатской пчелой Заказал у Дениса Фадеева 2 островные матки бакфаст. Но его старые друзья ,которые тоже дедушки, пока не решаются на этот шаг но я думаю если этот новый материал покажи у него на пасеке (которая насчитывает 100 ульев)хороший результат, то и его товарищи подтянутся!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, MaikMay сказал:

Наданий момент люди працюють на цією проблемою на рахунок роїння і не тільки в нас на Україні, по словам деяких селекціонерів і їх роботі  тестуванні по групам (Карпатка в них вже 2роки роїться). 

(Карпатка в них вже 2роки  НЕ  роїться). 

Може ви хотiли так написати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Дима Бердянск сказал:

В этом году я познакомился с одним дедушкой с моего города он тоже уже не желает работать дальше с карпатской пчелой Заказал у Дениса Фадеева 2 островные матки бакфаст. Но его старые друзья ,которые тоже дедушки, пока не решаются на этот шаг но я думаю если этот новый материал покажи у него на пасеке (которая насчитывает 100 ульев)хороший результат, то и его товарищи подтянутся!

І так Діма Бердянск ! Кладеш руку на серце і на Біблію - скільки тобі вдалось удачно запліднити маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Мико сказав:

(Карпатка в них вже 2роки  НЕ  роїться). 

Може ви хотiли так написати 

все вірно) то все спішка, не перевіряю коли щось написав) ви як педагог червоним виправили:) дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

І так Діма Бердянск ! Кладеш руку на серце і на Біблію - скільки тобі вдалось удачно запліднити маток?

Слово ваше да будет -"да,да" и "нет,нет"  а что  с верх того то от лукавого.Поэтому просто скажу штук 5 :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Дима Бердянск сказал:

Слово ваше да будет -"да,да" и "нет,нет"  а что  с верх того то от лукавого.Поэтому просто скажу штук 5 :ak:

Поздравляю с начинаниями в этом непростом деле. Успехов вам и терпения. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Елена Щербань сказал:

Поздравляю с начинаиями в этом непростом деле. Успехов вам и терпения. 

И я желаю всем тем людям которые собрались сохранить и улучшить местные популяции пчёл, это сделать и закрепить для последующих поколений людей которые родятся(родились) после нас.:IMHO::hi:

С повагою від Бакфастерів!Кордовастерів, Карнікастерів!:hi::ax:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Дима Бердянск сказал:

Слово ваше да будет -"да,да" и "нет,нет"  а что  с верх того то от лукавого.Поэтому просто скажу штук 5 :ak:

Я надіюсь Дима Бердянск зрозумів , шо не так все просто і в майбутьньому знайде свою стежку.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пахомич сказал:

Я надіюсь Дима Бердянск зрозумів , шо не так все просто і в майбутьньому знайде свою стежку.:hi: 

Вы имели в виду, не только просто осеменять, но и селекционировать?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.12.2017 в 15:23, Елена Щербань сказал:

Олег, но Олена Приходько мала можливість висказатись тут. І ніхто нічого внятного від неї не почув. Я також як і всі хочу знати правду. Розумієш, є ГО в якому зібралися матководи з абсолютно різними поглядами на це все,що відбувається навколо. І догодити всім одночас не можливо. Але треба намагатися. Одні хочуть щоб в Україні одну районовану бджолу тримали інші хочуть мати право тримати те, що їм подобається і так далі. Саме для цього і потрібно всім збиратися, висувати не критику, а саме пропозиції і шукати компроміси і способи рішення проблем. Я за справедливу дружню працю, а не за конкретну сторону чи особистість. І доречі прикро, що дехто цього не розуміє і я починаю віддуватися за гріхи всіх спілок на світі. Якщо мене вибрали до ради ОМУ, то я намагаюся внести свій вклад, хоч невеличкий в це обьєднання. Допомогти з сайтом, з різними орг.питаннями, намагаюсь неконтрольований рух у цій темі перевести у ділове мовлення, дійти до консенсусу та справедливості. Що не так?. Я можу зовсім вийти з цієї теми, нехай ще інші члени ради та ГО тут спробують щось зробити. Але що б не казали потім, як дехто в цій темі, навіщо ми тебе обрали. 

То что   ОМУ не смогло сразу все организовать как положено то это не вина одного человека  И .М. по причине что не кто не делал не чего подобного. Теперь когда понятно как надо могут делать разные ГО. И я бы не хотел выступать здесь адвокатом И.М. но помилуйте коллеги создавайте свои Г.О. по разным направлениям .Это будет только на пользу стране. Лена человек должен находится на своей стороне со своей совестью и мировозрением. То что у одних норма у других вызывает как минимум не допонимание. И главное хочу тебе сказать что Возраст и образование УМА не дает так что работай время все расставит по местам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

То что   ОМУ не смогло сразу все организовать как положено то это не вина одного человека  И .М. по причине что не кто не делал не чего подобного. Теперь когда понятно как надо могут делать разные ГО. И я бы не хотел выступать здесь адвокатом И.М. но помилуйте коллеги создавайте свои Г.О. по разным направлениям .Это будет только на пользу стране. Лена человек должен находится на своей стороне со своей совестью и мировозрением. То что у одних норма у других вызывает как минимум не допонимание. И главное хочу тебе сказать что Возраст и образование УМА не дает так что работай время все расставит по местам.

Всі помиляються і в цьому немає нічого поганого, але і помилки потрібно визнавати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Всі помиляються і в цьому немає нічого поганого, але і помилки потрібно визнавати.

Согласен :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивіться уважно реестр ГО, скільки за два роки створенно нових ГО по нашій темі, малюйте график ГО и кількості експорту меду все зразу буде зрозуміло. Галузь почала підніматися - але всі тянут одіяло на свою сторону, треба чітко розуміти хто що робить та для чого. На мою думку нема плана розвитку. Задач дуже багато, це:

- поліпшення медоносної бази

- селекція

- створення місцевих репродукторів

- пропаганда

- створення місцевих ГО які діють на місцях, а не на папері 

А як можно щось організувати якщо  у нас 90% пасічніків даже паспорту пасік не мають? Яким методом всіх хто тримає бджіл заохотити об'єднуватися ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.12.2017 в 21:49, Мико сказав:

 

 

 

В 24.12.2017 в 22:00, Igor Pelyuhnya сказав:

По сформованим групам з 5 хв. у виступі Л.М. Григорків. Мені теж не байдужий результат. Але якщо Ви вже так хочете його дочекатись, то наберіться терпіння і майте повагу до людей які роблять, як на мене, дуже важливу справу. Роблять на власному ентузіазмі, за власний кошт, на власний ризик, попри всі насмішки та спротив "колег" по цеху (я б так назвав). І повірте мені на слово - "бізнес" і "піар" тут взагалі ні до чого. 

 

Не думаю що тут хтось надумає насміхатись над роботою цієї групи. Якщо чогось ми не знаємо не соромтесь, повідомляйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, rudakov сказав:

Подивіться уважно реестр ГО, скільки за два роки створенно нових ГО по нашій темі, малюйте график ГО и кількості експорту меду все зразу буде зрозуміло. Галузь почала підніматися - але всі тянут одіяло на свою сторону, треба чітко розуміти хто що робить та для чого. На мою думку нема плана розвитку. Задач дуже багато, це:

- поліпшення медоносної бази

- селекція

- створення місцевих репродукторів

- пропаганда

- створення місцевих ГО які діють на місцях, а не на папері 

А як можно щось організувати якщо  у нас 90% пасічніків даже паспорту пасік не мають? Яким методом всіх хто тримає бджіл заохотити об'єднуватися ?

 

Реальним конкретним ділом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, rudakov сказав:

А як можно щось організувати якщо  у нас 90% пасічніків даже паспорту пасік не мають? Яким методом всіх хто тримає бджіл заохотити об'єднуватися ?

Так вроді всі схиляються до думки, що в підпіллі комфортніше - геть реєстри, паспорти, звіти. Настамнет!
Тільки як бути, коли настамтравлять, настамдурять, настамзневажають?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, nibond сказал:

Так вроді всі схиляються до думки, що в підпіллі комфортніше - геть реєстри, паспорти, звіти. Настамнет!
Тільки як бути, коли настамтравлять, настамдурять, настамзневажають?

Дуже просто, треба створити альтернативний реєстр пасік, де не потрібно здавати чи отримувати якісь документи, тобто цифровий. Де інформацію можуть вносити не тільки власники але і інши люди, в кожному селі пасічники друг друга знают, а за внесення інформації користувачеві = рейтинг (стимул вносити інформацимю про коллег), на основі цих даних можно уже побудувати карти пасік, карту порід, ......., головам відповідних ГО дати необхідні права для підтвердження інформації. Треба зробити так щоб усім було цікаво вносити свої дані про свої пасіки, матководи вписували скільки маток продали, скільки пакетів, в який регіон, тоді такі дані будуть корисні всім!!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, rudakov сказав:

Дуже просто, треба створити альтернативний реєстр пасік, де не потрібно здавати чи отримувати якісь документи, тобто цифровий. Де інформацію можуть вносити не тільки власники але і інши люди, в кожному селі пасічники друг друга знают, а за внесення інформації користувачеві = рейтинг (стимул вносити інформацимю про коллег), на основі цих даних можно уже побудувати карти пасік, карту порід, ......., головам відповідних ГО дати необхідні права для підтвердження інформації. Треба зробити так щоб усім було цікаво вносити свої дані про свої пасіки, матководи вписували скільки маток продали, скільки пакетів, в який регіон, тоді такі дані будуть корисні всім!!!! 

А це те що треба, такий варіант всім пасічникам підійде. Я завжди кажу, що "там де гроші дружби не буває".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, rudakov сказав:

треба створити альтернативний реєстр пасік,

Він матиме юридичну силу?

9 хвилин тому, rudakov сказав:

Треба зробити так щоб усім було цікаво вносити свої дані про свої пасіки,

І як це зробити? Та й ще щоб усім було цікаво?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mihail-ves сказал:

А це те що треба, такий варіант всім пасічникам підійде. Я завжди кажу, що "там де гроші дружби не буває".

а не треба надавати інформацію за скільки продав і кому кокретно (якщо покупець проти) а лице кількість без цін

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...