Перейти к содержанию

ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ


Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, blondex сказав:

Мова в доповіді в першу чергу йшла про збереження і подальшу селекційну роботу з аборигенними породами.

Надіюсь Ви розумієте абсурдність розгляду "селекційної роботи з аборигенними породами" в "стерильних" від інших порід умовах. Карніка і бакфаст почали масово завозитись тільки останніх кілька років, а що мішало нашим "танцорам", ой вибачаюсь "селекціонерам" проводити цю саме "селекційну роботу з аборигенними породами" (за винятком одиниць які самотужки старались щось зробити) на протязі останніх десятиліть? Я Вам скажу, повна відсутність конкуренції, для чого напрягатись і щось робити якщо "піпл і так схаває", так як всерівно немає вибору. А як тільки почали завозити бджолу яка наступила комусь на щось, то всі заскиглили і почались розмови про знищення "аборигенних порід" (їхньої монополії). І тоді почались розмови про контроль, заборони і т.д., але зараз настав такиї час, що мовою ультиматуму ніхто нічого не доб'ється, а можна розмовляти тільки мовою компромісів :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, SASHA.OK сказав:

Не обов'язково бувши членом ОМУ бути в "підтанцовці". :IMHO:

P.S. Я не є членом ОМУ :wave:

Саша, тема по бакфасту не залежить від членства в ОМУ, адже в самому обєднані ,як вже і було перераховано є різні напрямки ,щодо отримання певних порід, як і тих,що ввозяться, так і тих, що є місцевою популяцією, тема карніка,бакфаст ,італійка, завозних порід вона б взагалі  мала стати окремою, щодо місцевої популяції, але як бачимо завозні породи поділені, і в певній мірі ми бачимо агресію, щодо бакфаста,  думаю ні чиїм постом, ні одним логічним заключенням ,це так швидко не вирішиться, скоріше за все ми наблизимось до  чієїсь , однієї з европейських країн  практики , і застосуємо її у себе, це те що зможе стати легалізованим шляхом, бо цей закон щодо районованого утримання бджіл є цілковитою утопією, як і той хто його ініціював. Шлях вирішення є лише у конкретних практичних законодавчих інціатив, бо нинішній закон, це як небо і земля, він неуможливлює ввіз інших порід, і немає шляхів своєї реалізації, це ще раз повторюсь вирощена утопія людьми відірваних від реальності. Сьогодні всі хто включається в проволочку типу закон є, вони мягко кажучи лицемірять, бо з іншої сторони вони на нього плюють. Тому як завозилась карніка, бакфаст і італійка так і буде завозитись, одне лише треба оприділити реальні місця племінних баз куди заборонити щось завозити:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

а що мішало нашим "танцорам", ой вибачаюсь "селекціонерам" проводити цю саме "селекційну роботу з аборигенними породами" (за винятком одиниць які самотужки старались щось зробити) на протязі останніх десятиліть?

Це риторичне запитання, на яке Ви і даєте відповідь.

 

3 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

повна відсутність конкуренції, для чого напрягатись і щось робити якщо "піпл і так схаває", так як всерівно немає вибору. А як тільки почали завозити бджолу яка наступила комусь на щось, то всі заскиглили і почались розмови про знищення "аборигенних порід" (їхньої монополії).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, blondex сказав:

Це риторичне запитання, на яке Ви і даєте відповідь.

Томі і безглуздо розглядати "селекцію аборигенних порід" у контексті заборон завозу інших порід!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Ми повинні розглядати завіз бакфаста як факт який відбувся і від цього уже нікуди не дінешся (свершилось :)) і зараз простіше домовитись між матководами не відправляти маток в місця де створюються облітники для Карпатки і УС, а не дути губки і пробувати щось комусь заборонити. :IMHO:

Хто бажає створити материковий облітник повинен розуміти, що в радіусі 15-20 км., повинна бути тільки та раса чи порода яка буде на облітнику. Для ефективної роботи облітника, матки в усіх сім'ях в зоні ізоляції повинні бути сестри від матки відібраної лінії, без цих вимог облітник буде не функціональний. В найближчі 5 років :IMHO:материкових максимум буде по 1 на: карпатку, степову, поліську? 

Потрібно провести голосування з вирішенням питання: Яка буде сума покарання за утримання, чи завіз в зону ізоляції іншої породи чи раси. :IMHO:Це найважчий процес і дотримання даної постанови в умовах України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В youtube є ролик, де на зборах Гайдар и Пап, наїжали на Дениса, за бакфаст. Вже писав свій коментар під Відео. (Повторюсь) Пан Гайдар пізно спохватився, з 80 років і по 2000 був фактично, монополіст по продажу маток карпатської породи і розсилав їх по всіх країнах бувшого СРСР. При цьому явно видно, що за селекіцію там мова і нейшла (головна мета більше продати, філії повідкривав і в Росії, Білорусії, Молдові ітд.... а конкурентної бджоли так і не вивів) коли це все увірвалось, то починають розповідати про якесь районування і придушення карпатської бджоли......

Це ви в цьому винні, що не займались Селекцією Карпатської бджоли....А час не стоїть на місці.... А пасічники купують те, що дійсно працює і дає результат, а не чатують рої в травні і не ходять в скафандрах. У вас було мінімум 20 років щось поміняти і Ви їх втратили. А тепер щоб спасти ситуацію. почали підливати кров карніки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Хто бажає створити материковий облітник повинен розуміти, що в радіусі 15-20 км., повинна бути тільки та раса чи порода яка буде на облітнику.................... В найближчі 5 років :IMHO:материкових максимум буде по 1 на: карпатку, степову, поліську? 

 

І яка саме там буде Карпатка,  УСтепова,  матеріалу безліч, навіть поліську  якщо  займемось то знайдеться  півдесятка  різних родоводів серед форумчан. Кожен облітник  має бути створений саме там де цьому сприяють певні географічні умови, тобто острів чи віддаленний гірский точок, а забороною  з нашим ментелітетом далеко не заїдеш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вважаю, якщо облітник  не буде контролюватись державою і каратись гривнею, то на одних пасічників важко покладатись. (Хтось тай, щось вчворить) Ми можемо започаткувати це діло, але треба відповідальність.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Гуменюк Володимир сказав:

Хто бажає створити материковий облітник повинен розуміти, що в радіусі 15-20 км., повинна бути тільки та раса чи порода яка буде на облітнику. Для ефективної роботи облітника, матки в усіх сім'ях в зоні ізоляції повинні бути сестри від матки відібраної лінії, без цих вимог облітник буде не функціональний. В найближчі 5 років :IMHO:материкових максимум буде по 1 на: карпатку, степову, поліську? 

Потрібно провести голосування з вирішенням питання: Яка буде сума покарання за утримання, чи завіз в зону ізоляції іншої породи чи раси. :IMHO:Це найважчий процес і дотримання даної постанови в умовах України.

я вже собі уявляю батальйони які йдуть мене карати:umora:, думаю що без закону здорового глузду,вони на першій лінії оборони зацофаються, бо цоф то їх є імідж:umora:,общем реально практичний закон потрібен,а то лише як з пісні накурила баба журавля

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, FES сказал:

пісічників

Ну зачем сразу обзываться. Мы тоже люди. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы как-то решите этот вопрос с "дозволити - не дозволити". А то с утра уже двое позвонили "ти чув шо ті бл...і придумали? Та пішли вони ......" 

 Если честно, я и не думал что столько народу читает этот сайт.

З,Ы, Для себя сделал выводы что нужно меньше "балакать" в тырнете, а то можна "добалакаться" :refery:Хотя я сразу понял что это какая-то шутка.

Или Череватов шпиЙон засланный?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Джаз сказал:

Ну зачем сразу обзываться. Мы тоже люди. :crazy:

ДЕ:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Держава, повинна багато чого..для прикладу державний,  тобто інститутський,  розплідник  поліської свого часу  перенесли з Н-Сіверського  району в Коропський (Чернігівська обл.) і поставили в селі Панорниця  де   2 тис. населення   утримує в межах села близько   5-7 тис бджолосімей. то що там буде на тому розпліднику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Николай S сказав:

. Кожен облітник  має бути створений саме там де цьому сприяють певні умови, тобто острів чи віддаленний гірский точок, а забороною  з нашим ментелітетом далеко не заїдеш.

Якщо з менталітетом далеко не заїдеш, то можна забути про материкові облітники і заборону відправляти маток у місця яких не існує, принаймі поки менталітет не змінеться.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Николай S сказав:

Держава, повинна багато чого..для прикладу державний,  тобто інститутський,  розплідник  поліської свого часу  перенесли з Н-Сіверського  району в Коропський (Чернігівська обл.) і поставили в селі Панорниця  де   2 тис. населення   утримує в межах села близько   5-7 тис бджолосімей. то що там буде на тому розпліднику.

Облітники і бджолорозплідники - різні речі. Не все так складно, бджолорозплідники можуть бути будь де, але селекційний матеріал повинен отримуватися шляхом контрольованого підбору. Є ж різниця між племінним і промисловим матеріалом.

Потрібно внести зміни у діюче законодавство згідно бджільництва і відпаде потреба робити велосипед - він уже давно зроблений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

 а бакфаст став для карпатчиків і степовщиків "червоною тряпкою для бика".  Лише слово "бакфаст" їх призводило в наїжачений стан. 

Андрій більшої тряпки як для тебе карпатка я на форумі не бачив,якщо не віриш передивися свої пости.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, дочинец сказал:

Андрій більшої тряпки як для тебе карпатка я на форумі не бачив,якщо не віриш передивися свої пости.

Якби вона для мене була тряпкою, я б її 7 років не тримав би. Питання були по якості. Та й зараз в мене основна Карніка, популяцією якої є карпатка. І зауважте, що я живу в регіоні степовки, а тримаю бджолу такби мовити "вашу". Питання в іншому, до карпатки в мене ставлення цілком нормальне, а от до більшості матководів-карпатчиків - не дуже, за рідкими виключеннями.

Відношення до деяких матководів-карпатчиків змінилося, тому що забагато стало таких, які під вигдядом карпатки продають карніку потихеньку, а в груди б"ють себе що вони "тільки карпаточці предані". А люди ж знають...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это было предложение от Череватого из Черновцов (Институт)
Череватова

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2017 в 10:28, miro сказал:

, і в певній мірі ми бачимо агресію, щодо бакфаста,  :IMHO:

Хто це ми? Я вже неоднократно читаю таке тільки від вас. Бакфаст одна з наймиролюбніших порід і це можуть підтвердить, як я особисто так і багато наших форумчан в кого є дійсно Бакфаст. Тому як каже класик "Не верю" знаючи ваше негативне ставлення до Бакфаста і Італійки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ВАДОС сказал:

Хто це ми? Я вже неоднократно читаю таке тільки від вас. Бакфаст одна з наймиролюбніших порід і це можуть підтвердить, як я особисто так і багато наших форумчан в кого є дійсно Бакфаст. То му як каже класик "Не верю" 

По предыдущему посту я понял что агрессия исходит не от пчел породы Бакфаст , а от заводчиков других пород.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Брониславович сказал:

По предыдущему посту я понял что агрессия исходит не от пчел породы Бакфаст , а от заводчиков других пород.

Только у нас с пеной у рта что-то доказывают,кидаются с кулаками.

Стоит посмотреть бибрид. Смотришь и удивляешься:Как так? Люди занимаясь карникой,селекционируют итальянку,создают группы бакфаста и при этом спокойно говорят и улыбаются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Агрессии будет меньше если и заводчики других пород тоже не будут говорить что УПС породы нет и Карпатка не такая и не то. Но согласен с тем что и нам надо немного риторику поменять.:hi:.П.С. Такие как Дочинеч вытянули на себе Карпатку . :IMHO1:Уважение таким Матководам.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Брониславович сказал:

По предыдущему посту я понял что агрессия исходит не от пчел породы Бакфаст , а от заводчиков других пород.

Так дійсно, не уважно прочитав, прошу вибачення у Міро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Брониславович сказал:

По предыдущему посту я понял что агрессия исходит не от пчел породы Бакфаст , а от заводчиков других пород.

В особенности от карпатчиков и степовщиков. Я своими глазами видел на собрании ОМУ когда выступал Денис Фадеев, как реагировали на всё это дело Гайдар, Папп, и Егошин, хотя он молчал.

Я СашіОк сказав в перерві, що якби тут стояв ешафот, то бакфастчиків одразу б тут всіх казнили на місці...:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Агрессии будет меньше если и заводчики других пород тоже не будут говорить что УПС породы нет и Карпатка не такая и не то. Но согласен с тем что и нам надо немного риторику поменять.:hi:.П.С. Такие как Дочинеч вытянули на себе Карпатку . :IMHO1:Уважение таким Матководам.:hi:

Отож, мав намір вступить в ОУМ, але коли подивився відео виступу Дениса і ті нападки на нього наших шанованних бджолярів, то почав сумніватись, чи чекають нас (любителів Бакфаст) в ОУМ. Підримую думку про об'єднання і те що треба домовлятись. В Німетчинні теж свого часу була така сетуація, але вони якось домовились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...