Перейти к содержанию

ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ


Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

А я на жаль не знаю людей,которые будут проводить какие то тесты за счет своего кошелька. Чего не придумают ,чтобы бабла срубить.Вообще-то матководы должны не только бесплатно маток предоставить для тестирования,а еще и заплатить за это тестирование.

А история проста,от торговались ребята своим элитным материалом.Удачи в поиске подопытных:umora:

Иван Иванич , ви бачили щоб я писав що мені повинні заплатити за матки для груп тесту ?  Я співправцю тестер-селекціонер бачу трішки по іншому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

Иван Иванич , ви бачили щоб я писав що мені повинні заплатити за матки для груп тесту ?  Я співправцю тестер-селекціонер бачу трішки по іншому.

Если готовы всем желающим принять желание в тестировании предоставить по 10 маток бесплатно,то проблем ни каких ,так желающих хватит.

А если серьезно то матковод - селекционер должен предоставлять проверенный материал,а не по принципу попробуйте,что у меня получилось и еще и деньги брать за это.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Если готовы всем желающим принять желание в тестировании предоставить по 10 маток бесплатно,то проблем ни каких ,так желающих хватит.

А если серьезно то матковод - селекционер должен предоставлять проверенный материал,а не по принципу попробуйте,что у меня получилось и еще и деньги брать за это.

таке в нашій країні ще нескоро буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

А я на жаль не знаю людей,которые будут проводить какие то тесты за счет своего кошелька. Чего не придумают ,чтобы бабла срубить.Вообще-то матководы должны не только бесплатно маток предоставить для тестирования,а еще и заплатить за это тестирование.

А история проста,от торговались ребята своим элитным материалом.Удачи в поиске подопытных:umora:

 Вам кто-нибудь что-то предлагал? А то Вы все про бабло и про свой карман беспокоетесь и очень в чужой заглядываете с завистью. Все еще только в зародыше и только планируется к обсуждению. Поэтому из-за таких, мы до сих пор не в Европе, а ... знаете где!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Охмалина сказал:

 Поэтому из-за таких, мы до сих пор не в Европе, а ... знаете где!

Где должны,там и есть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Если готовы всем желающим принять желание в тестировании предоставить по 10 маток бесплатно,то проблем ни каких ,так желающих хватит.

А если серьезно то матковод - селекционер должен предоставлять проверенный материал,а не по принципу попробуйте,что у меня получилось и еще и деньги брать за это.

Іване .... чесно немає бажання зараз багато тут писати.... ну добре поясню як бачу співпрацю тестер -селекціонер я... По перше розберемось з витратами на всю цю роботу. Перш за все потрібно вивести маток від племінного матеріалу, по друге ці матки потрібно контрольовано спарити, якщо витрати по виведенню чисто у селекціонера не фінансові , а час-робота,(її вартість біля 3євро, на матку) то спарюваня вже потрбіно затратити якісь конкртені кошти (заплатити за ШО чи за облітник) я думаю ця вартість біля 10євро +- далі на цих матках повинні бути створенні відводки для формування груп тесту. Також по завершенню тесту потрібно затратити кошти заплативши за внесення даних тестувань в систему оцінки, (на сьгодні їх може бути декілька, але вартість до 10євро на матку), витрати на сімю (вулик, 1,5-2кг бджоли, ну і так далі витрати на обслуговування як в звичайній сімї) + з цією сімєю повинна проводитись робота яка не проводиться з робочими сімями, це точні оцінки окремих ознак, на це потрібно час і кваліфікацію(розуміння, вміння) тестера. В скільки оцінити роботу по оцінюванні ? я не знаю тут потрібно мати оцінки часу і так далі що не так просто порахувати(просто рахую що ця робота вартісна) Тепер що в результаті з цього маємо ? маємо оцінену групу сімей, з яких можна вибрати 1-2 матки покращувачки для подальшої селекційної роботи (це інтерес селекціонера) маємо всі ті продукти бджільництва які ця група виробила (адже працювала як і всі інші сім'ї) за сезон. Співпраця мені бачиться так. Селекціонер готує маток для групи тесту, виводить, підбирає трутня, тобто витрати ці лягають на нього (3+10 євро) далі відправляє матки тестеру (безкоштовно) і той формує групи аналогів тестує їх. Після завершення тесту , селекціонер отримує статистичні дані і вносить їх в систему (оплачує вартість 10є) після обробки даних забирає в тестера 1-2 матки для подальшої роботи. Тобто затрати селекціонера 23євро на матку (10 маток в групі 230євро), а в результаті він отримує 1матку  для подальшої роботи. Тестер отримує безкоштовно 10 маток які працюють на його пасіці як і всі інші сімї і має від них мед пилок і так далі, додаткові витрати на ці сім'ї час для тестування , сама ця робота. + тестер має матеріал від якого може виводити дочки в товарні сімї , адже в групі обов'язково буде декілька маток покращувачок (з вищою за середню оцінкою племінної цінності по групі) і якась з них точно залишиться тестеру для виведення від неї дочок ф1. Тестер виконавши роботу по тестуванню отримує племінну матку не витративши на неї реальних коштів , а тільки всій час-працю, селекціонер отримує племінну матку не витративши свій час-працю по тестуванню але витративши 230євро на матки. Обоє мають свій інтерес. та тут не все так легко.. наприклад як може бути селекціонер впевнений в достовірності тестування ? адже може бути наприклад ситуація коли людина отримавши маток , створила групу, але в сезоні за браком часу не змогла належно провести тести, а данні по тестуванню треба ж відправити. От такий тестер бере і пише з стелі ті данні тестів які не встиг зробити... а це зводить до нуля селекційну роботу селекціонера.. правда є можливість виходу з цього кута, запропонована вчора мені в приват одним форумчанином який хотів би займатись тестуванням. Вихід простий і в той же час додасть роботи.. це відеофіксація. Це якщо в загальному.

На рахунок тестуванню на товарних пасіках, мені це не цікаво. Мова про зовсім інші тести, якщо про варіант оця сім'я мені принесла більше меду а ця менше, то вартість такої інформації досить низька і в практичній селекції застосувати її важко. Оцінки ознак повинні бути максимально точними тоді мова може йти про підбір, а так суб'єктивна оцінка нецікава. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2016в10:55, Паланочка сказал:

Іване .... чесно немає бажання зараз багато тут писати.... ну добре поясню як бачу співпрацю тестер -селекціонер я...

Пане Паланочка ви недивуйтесь Іван Іванич любить халявку то пакети по 250гр то маток 10шт бесплатно на тестування людина бізнесмен (а халявний сир у мишоловці)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, targal сказал:

Пане Паланочка ви недивуйтесь Іван Іванич любить халявку то пакети по 250гр то маток 10шт бесплатно на тестування людина бізнесмен (а халявний сир у мишоловці)

У меня пасека для заработка,а не для игрушек и я это не скрываю не под каким соусом.А вот кто любит халяву тут еще большой вопрос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Иван Иваныч сказал:

У меня пасека для заработка,а не для игрушек и я это не скрываю не под каким соусом.А вот кто любит халяву тут еще большой вопрос.

Це вже всі на форумі зрозуміли для яких цілей у вас пасіка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот ответ от ..на моё приглашение к сотрудничеству в проэкте ..(( Добрый день
Не хочу Вас обнадеживать, но поскольку я работаю и учусь к сожалению сейчас нет времени на активное участие в подобных проектах, также  исходя из прошлого опыта где я не увидел единства и активности пчеловодов (ИОМ) не вижу смысла тратить силы на объедение необъединяемого.)):dntknw: Общаясь по телефону ..слышу массу сомнений...(место м..а.поставлю пиии)Вот таких типа" Чому якиїсь пиии маючи 20 сімей та стажу 2 роки в маткарстві буде мені пиии вказувати що таке карпатка та від кого виводити маток пиии":dntknw:Закарпатцы народ многословный:ae:.Ето минусы. Но и хорошее.Мы посоветовались.  В карантинную пасеку сможем принять 10 груп аналогов карпатки.Проведём тестирование как привыкли или по предложенному образцу..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки створили тему а тут зразу бурне і нервне обговорення але нажаль воно явно не набоці наших порід і як завжди Берцик тут ти робиш пропозицію тут включаєш задню оприділяємось і ХТО ХОЧЕ працюєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Паланочка сказал:

Іване .... чесно немає бажання зараз багато тут писати.... ну добре поясню як бачу співпрацю тестер -селекціонер я... По перше розберемось з витратами на всю цю роботу. Перш за все потрібно вивести маток від племінного матеріалу, по друге ці матки потрібно контрольовано спарити, якщо витрати по виведенню чисто у селекціонера не фінансові , а час-робота,(її вартість біля 3євро, на матку) то спарюваня вже потрбіно затратити якісь конкртені кошти (заплатити за ШО чи за облітник) я думаю ця вартість біля 10євро +- далі на цих матках повинні бути створенні відводки для формування груп тесту. Також по завершенню тесту потрібно затратити кошти заплативши за внесення даних тестувань в систему оцінки, (на сьгодні їх може бути декілька, але вартість до 10євро на матку), витрати на сімю (вулик, 1,5-2кг бджоли, ну і так далі витрати на обслуговування як в звичайній сімї) + з цією сімєю повинна проводитись робота яка не проводиться з робочими сімями, це точні оцінки окремих ознак, на це потрібно час і кваліфікацію(розуміння, вміння) тестера. В скільки оцінити роботу по оцінюванні ? я не знаю тут потрібно мати оцінки часу і так далі що не так просто порахувати(просто рахую що ця робота вартісна) Тепер що в результаті з цього маємо ? маємо оцінену групу сімей, з яких можна вибрати 1-2 матки покращувачки для подальшої селекційної роботи (це інтерес селекціонера) маємо всі ті продукти бджільництва які ця група виробила (адже працювала як і всі інші сім'ї) за сезон. Співпраця мені бачиться так. Селекціонер готує маток для групи тесту, виводить, підбирає трутня, тобто витрати ці лягають на нього (3+10 євро) далі відправляє матки тестеру (безкоштовно) і той формує групи аналогів тестує їх. Після завершення тесту , селекціонер отримує статистичні дані і вносить їх в систему (оплачує вартість 10є) після обробки даних забирає в тестера 1-2 матки для подальшої роботи. Тобто затрати селекціонера 23євро на матку (10 маток в групі 230євро), а в результаті він отримує 1матку  для подальшої роботи. Тестер отримує безкоштовно 10 маток які працюють на його пасіці як і всі інші сімї і має від них мед пилок і так далі, додаткові витрати на ці сім'ї час для тестування , сама ця робота. + тестер має матеріал від якого може виводити дочки в товарні сімї , адже в групі обов'язково буде декілька маток покращувачок (з вищою за середню оцінкою племінної цінності по групі) і якась з них точно залишиться тестеру для виведення від неї дочок ф1. Тестер виконавши роботу по тестуванню отримує племінну матку не витративши на неї реальних коштів , а тільки всій час-працю, селекціонер отримує племінну матку не витративши свій час-працю по тестуванню але витративши 230євро на матки. Обоє мають свій інтерес. та тут не все так легко.. наприклад як може бути селекціонер впевнений в достовірності тестування ? адже може бути наприклад ситуація коли людина отримавши маток , створила групу, але в сезоні за браком часу не змогла належно провести тести, а данні по тестуванню треба ж відправити. От такий тестер бере і пише з стелі ті данні тестів які не встиг зробити... а це зводить до нуля селекційну роботу селекціонера.. правда є можливість виходу з цього кута, запропонована вчора мені в приват одним форумчанином який хотів би займатись тестуванням. Вихід простий і в той же час додасть роботи.. це відеофіксація. Це якщо в загальному.

На рахунок тестуванню на товарних пасіках, мені це не цікаво. Мова про зовсім інші тести, якщо про варіант оця сім'я мені принесла більше меду а ця менше, то вартість такої інформації досить низька і в практичній селекції застосувати її важко. Оцінки ознак повинні бути максимально точними тоді мова може йти про підбір, а так суб'єктивна оцінка нецікава. :IMHO1:

Артем, на мою думку може бути проблемою знайти тестувальників маток, які будуть цим займатися лише заради тестування і робити це об"єктивно і чесно. Навіть за гроші. Тим більше із досвідчених пасічників. Результати тестування пасічника з досвідом 1-2 сезони, навряд чи тебе будуть цікавити. (Нехай вони не ображаються, але я сам такий був і знаю про що говорю) Тим більше на відео. А от отримати результати роботи дочок, або навіть внучок і правнучок, без прикладення надзвичайних зусиль зі сторони тестувальника і тим більше зробти цей процес масовим - то вже інша справа. Сподіваюся, зможу вам допомогти в реалізації цього плану. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем не повинно бути ніяких безкоштовних маток, Тільки взаємовигіднаа. співпраця, ти продаєш за оговорену суму також відкуповуєш за  обговорену суму. , Також не повинно бути системи селекції яка мусить бути єдиною для всієї України. Кожен має право на будь яку програму селекції, так як кожен має право видумувати свою конструкцію вулика. 

Я б з ними не зв'язувався (СП, Інститут ) зацікавлені люди самі мусять прийти на клич.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, Sanich сказал:

Сподіваюся, зможу вам допомогти в реалізації цього плану. ;)

так я тільки за ;).

19 минуту назад, Sanich сказал:

Артем, на мою думку може бути проблемою знайти тестувальників маток, які будуть цим займатися лише заради тестування і робити це об"єктивно і чесно. Навіть за гроші.

Я більш ніж впевнений в цьому.

10 минуту назад, teplov сказал:

Артем не повинно бути ніяких безкоштовних маток, Тільки взаємовигіднаа. співпраця, ти продаєш за оговорену суму також відкуповуєш за  обговорену суму. , Також не повинно бути системи селекції яка мусить бути єдиною для всієї України. Кожен має право на будь яку програму селекції, так як кожен має право видумувати свою конструкцію вулика. 

Я б з ними не зв'язувався (СП, Інститут ) зацікавлені люди самі мусять прийти на клич.  

Нікому не нав'язую свою думку. Я маючи "20 вуликів і 2 роки в маткарстві" бачу конкретну проблему так, можливо хтось бачить по іншому, мені до того  не має діла. Хто хоче працювати - буде , а хто шукає винних нехай шукає далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2016в21:36, Паланочка сказал:
В 31.03.2016в21:05, Sanich сказал:

Артем, на мою думку може бути проблемою знайти тестувальників маток, які будуть цим займатися лише заради тестування і робити це об"єктивно і чесно. Навіть за гроші.

Я більш ніж впевнений в цьому.

Можна знайти, звичайно, але краще, щоб була якась зацікавленність в якісному оцінюванні. Наприклад, для достовірності результату групи сестер відправляються  декільком тестувальникам. І коли результати тестування будуть максимально наближені між ними, механізм обрахунку - то вже деталі, то можна говорити про якісне тестування. Для отримання такого результату, як якісної роботи, тестувальників потрібно заохочувати. Що і як - це вже деталі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

Для отримання такого результату,

@nibond  я те все розумію, просто це не на часі. Зараз стоїть питання в родоначальницях генеалогічних груп і контролі спарювання, якщо ці питання вирішаться і можливості отримати різноманітні групи буде більше ніж можливості (свої) по тестуванню , тоді стане мова про тестерів. Поки це звичайно можна обговорювати , але воно не на часі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.03.2016в16:17, nibond сказал:

РОЗДІЛ IV "ПОРЯДОК НАБУТТЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА, ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ"  варто доповнити більш конкретно про членство, так як в Законі про ГО:

"Членами громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 14 років."

по моєму ці речі оприділяє статут, як пропишуть так і буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.03.2016в17:53, zapivan сказал:

Ідея хороша. :ay:Нема різниці які матки, які вулики. Це оцінка якості маток. Має бути тільки єдиний стандарт оцінки. Кількість розплоду, бджіл, меду,зимівля, розвиток заноситься в відомість яку потім пасічник зобовязаний надати в центр збору інформації де вона буде опрацьована.  в поляків є щось такого типу Ocena terenowa. 

все правильно, у відомостях має бути відображено все, в тому числі тип вулика, головне правильна оцінка і вмілий підхід, іначе прийдеться давати оцінку пасічнику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2016в22:03, miro сказал:

по моєму ці речі оприділяє статут, як пропишуть так і буде

Але Статут не повинен суперечити Закону "Про громадські обєднання", а там багато положень внормовано, в тому числі і про членство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу поучаствовать в осуждении . Мне интересно с Украинской пчелой есть планы на селекцию ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Але Статут не повинен суперечити Закону "Про громадські обєднання", а там багато положень внормовано, в тому числі і про членство.

звичайно, не суперечить, а встановлює порядок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Мне интересно с Украинской пчелой есть планы на селекцию

конечно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Хочу поучаствовать в осуждении . Мне интересно с Украинской пчелой есть планы на селекцию ?

Звичайно мова йде про степову і карпатку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как собераемся создавать линии степной есть ли желающее поработать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Как собераемся создавать линии степной есть ли желающее поработать.

Олег Анатолиевич, позвоните мне завтра после обеда, я вам раскажу что планируется....  желающие есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to ГО "Об'єднання матководів України" / ГО ОМУ

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...