Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

6,811 posts in this topic

9 часов назад, AVA сказал:

Уже на практикі перевірив карніка набагато стабільніше

Начинав з баків Вальчука думаю ними і закінчить опити показали вистрілють

Брав ИО у Палланочки карніка була бомба Пернера ,через віса качав 49 кг акації , а баки нето у нього були 

Єсть трохи від Кудли остатки уже Ф3 неможу викинуть жалко , работають гади уже і убрать должен  но

Я маток непродаю то брать для себе для вивода недуже вигодно

Цитата

Я мав на увазі, коли можна заказать в цьому році , коли буде самий кінець черги непровіриних в цьому році В319 і В 255

А виводить я буду від них наслідуючий рік , на цей рік уже виводю від 19 , 54 і 80 

Так краще,  береш під осінь непровіринех, а наслідующий рік від них спокійно сезон виводиш

10 часов назад, соняшник сказал:

Суперової карніки у мене не було:( і читаючи форум до "народних типів" вона далеко не дотягує...але:) з еталонним бакфастом деяка з них "тягається" на затяжних пізніх взятках. Результат роботи однієї з клубних тестових маток 2018 року на вчораP90614-142951.thumb.jpg.60e9bb3d722fa8b38da3be1bc9988ec2.jpgP90614-143957.thumb.jpg.8ebb70e628600f965e1dd0df0d7f3212.jpgдля умов мого точка ,по новій системі оцінювання -12 з двума плюсами.  Після написанного, або P/S. Сьогодні отримав і підсадив "ЙОшок" від нового учасника селекційної програми... і не похвастаєшся- паспортів не видали:(

Я тут не бачу нічого дивного. Справжня карніка, яка показує відмінний їй належний результат. Цікаве інше висловлювання, деяка карніка тягається з бакфастом. Як то зрозуміти деяка карніка тягається з бакфастом? Це я так розумію у Вас бакфаст як еталон бджоли, і ви всі породи намагаєтесь з ним зрівнювать? 

Edited by Укроп

А те що Ви пишите за суперову карніку, чи народний стандарт, то тут попахує Гриньковщиною. Чим більше Ви з ним спілкуєтесь тим більше стаєте на нього схожі. Він хоч і набагато раніше має справу з карнікою, але повірте що він не перепробував і 50 відсотків того,що перепробував я. Скупа людина не можить собі позволить купити того що б хотілося. А він саме є таким, до свинячого вереску скупим. Його вигнали звідусіль як шкідливого кота

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

з еталонним бакфастом

Що маєте на увазі під цим висловом? Є якась конкретна лінія від конкретного заводчика?

В 15.06.2019 в 07:50, Володимир Джос сказал:

Підсадка буває успішною. Тільки потім, коли починає виходити молода бджола, матку вбивають і тягнуть свищі. Коли вперше таке трапилось, не знав що і думати.   Садив бакфаст на карпатку.   Італійка на карпатку -  також приймали, але відразу тягнули тихозмінні. Якщо встиг зірвати перші, то потім вже все добре, і матки працюють нормально , скільки треба.

Контроль после подсадки полтора два месяца,об этом я писал ранее.

1 час назад, chajka2005 сказал:

Що маєте на увазі під цим висловом? Є якась конкретна лінія від конкретного заводчика?

Відповім пізніше, з всіма  викладками, навіть пану Василю з цитатою. Наразі не маю часу. Вибачте:)

3 часа назад, Укроп сказал:

А те що Ви пишите за суперову карніку, чи народний стандарт, то тут попахує Гриньковщиною. Чим більше Ви з ним спілкуєтесь тим більше стаєте на нього схожі. Він хоч і набагато раніше має справу з карнікою, але повірте що він не перепробував і 50 відсотків того,що перепробував я. Скупа людина не можить собі позволить купити того що б хотілося. А він саме є таким, до свинячого вереску скупим. Його вигнали звідусіль як шкідливого кота

Откуда такие выводы ?

Сезон придбання нового матеріалу відкрито. Найлюбиміша моя зі всих карнік, прибула до мене після далекої подорожі. Всі живі і здорові. Я радий як слон після операції

image.jpg

7 минут назад, Укроп сказал:

Сезон придбання нового матеріалу відкрито. Найлюбиміша моя зі всих карнік, прибула до мене після далекої подорожі. Всі живі і здорові. Я радий як слон після операції

image.jpg

image.jpg

Маточки вже прийняті, щойно провіряв, ходять по рамках із свитою. Підсаджував у сімї, которі тримав 8 днів без матки. Тепер буду очікувати інших маток, від інших маткарів. В цьому році візьму, а в наступному повна пауза буде. Ну хіба що візьму лише Зінгера

23 хвилини тому, Укроп сказав:

Маточки вже прийняті, щойно провіряв, ходять по рамках із свитою. Підсаджував у сімї, которі тримав 8 днів без матки. Тепер буду очікувати інших маток, від інших маткарів. В цьому році візьму, а в наступному повна пауза буде. Ну хіба що візьму лише Зінгера

Про паузу чую не перший раз і рік. Василю, не дури себе :umora:

• Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 11
  • Confused 1
  • Sad 1

Брав в вас Зингер 622 та 639 по пилку на кльону обганяли пешец пернера в два рази на ривни з белкою тильки до акации зроились Зингера и белка на 20 рамках дадана но старт дуже сильний 

7 часов назад, Ходок сказал:

Брав  Зiнгер 622 та 639  тiльки до акацii зроiлись 

Ой ,  а не погорячился ли я с карникой 

Рои перед акацией мне совсем не нужны 

8 часов назад, Ходок сказал:

Брав в вас Зингер 622 та 639 по пилку на кльону обганяли пешец пернера в два рази на ривни з белкою тильки до акации зроились Зингера и белка на 20 рамках дадана но старт дуже сильний 

Багато що залежить щоб бджоли не роїлись від системи вулика, і від пасічника.

18 минут назад, Укроп сказал:

Багато що залежить щоб бджоли не роїлись від системи вулика, і від пасічника.

Система противороевая  , многокорпусная 

Нахожусь на пасеке неотлучно 

Но если только какая нибудь войдёт в роевое 

Всех материнок ,не смотря на цену  ,

под каблук и видеосъёмку гарантирую :ay::rofl:

• Like 6
  • Haha 1
  • Sad 1

8 часов назад, Ходок сказал:

А можете трошки більше інформації про систему вуликів. 

1 час назад, Мико сказал:

Ой ,  а не погорячился ли я с карникой 

Рои перед акацией мне совсем не нужны 

Ваше право. За себе скажу так. Якби мене щось в карнікі не влаштовувало, то тримав би іншу породу. А так потримавши трохи бакфаста, і зрівнявши, зупинив свій вибір на карнікі. 

14 часов назад, Ходок сказал:

20 рам - замало, тому і зроілись. Я ще пару днів до акації виставляв треті корпуси, то до сьогодні ще не роілись.

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

20 рам - замало, тому і зроілись. Я ще пару днів до акації виставляв треті корпуси, то до сьогодні ще не роілись.

Рояться не від кількості рамок,а він нехватки роботи для усіх бджіл,і перепвненя вулика такими бджолами.

2 минуты назад, Ворон сказал:

Рояться не від кількості рамок,а він нехватки роботи для усіх бджіл,і перепвненя вулика такими бджолами.

Згідний, але при стисненому гнізді зарояться швидше- гарантовано навіть при невеликому взятку. В моєму випадку - якби не дав треті корпуси то роілись би 100%

1 година тому, Серж 82 сказав:

Згідний, але при стисненому гнізді зарояться швидше- гарантовано навіть при невеликому взятку. В моєму випадку - якби не дав треті корпуси то роілись би 100%

В мене роїлись майже всі сім'ї,вина тому,перенасичення вуликів бджолами,які немали чим занятись,і зайві рамки не допомогали,цілу весну ішли дощі,перший раз некачав меду з садів,його просто непринесли,і це вперше за 25 років.:hmm:але різнотравя трішки качнув.

IMG_20190619_122901-1-384x512.jpg

2 години тому, Ворон сказав:

В мене роїлись майже всі сім'ї,вина тому,перенасичення вуликів бджолами,які немали чим занятись,і зайві рамки не допомогали,цілу весну ішли дощі,перший раз некачав меду з садів,його просто непринесли,і це вперше за 25 років.:hmm:але різнотравя трішки качнув.

Взяток, звичайно, великий вплив має на роїння, але неменш важливу роль має порода бджіл. У мене було всього кілька роїв, і то, роїлися хвости після продажу пакетів, де через дощі вчасно непозривав маточники, в той же час у сусіда місцева бджола роїться вже по третьому кругу, і кінця- краю  тому роїнню невидно. 

Із карніки ройовий настрій мали 2 сімї ,яких поділив для відновлення пасіки .Решта роїлись залишки місцевих порід і помісь карпатки з якими буду остаточно прощатись в цьому році !

2 тижні тому вирізав будівельні рамки - вчора глянув - ніхто не будуе під трутня- замінив на вощину!

Edited by asot

46 хвилин тому, davolodya сказав:

Взяток, звичайно, великий вплив має на роїння, але неменш важливу роль має порода бджіл. У мене було всього кілька роїв, і то, роїлися хвости після продажу пакетів, де через дощі вчасно непозривав маточники, в той же час у сусіда місцева бджола роїться вже по третьому кругу, і кінця- краю  тому роїнню невидно. 

В мене пасіка медоварна,і по третьому крусі ніхто не роїться,хто чим заробляє,я бджолопродуктами,а хто пропіареними матками,в мене роїню прийшов кінець,сьогодні розширював рої,в усіх є печатний розплід,в тому числі і пролічені роєм трутівці,не треба думати що вхопив бога за бороду,борода може виявитись хвостом.:hi:

25 хвилин тому, Ворон сказав:

в мене роїню прийшов кінець,сьогодні розширював рої

А у мене роїння практично і небуло, кілька роїв на півсотні сімей  можна не рахувати, всі сім'ї в робочому стані. А на рахунок розпіарених маток, раніше теж мав таку саму думку, але коли спробував нормальну карніку, до місцевих аборигенів більш неповернуся