Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Мико сказал:

Ой ,  а не погорячился ли я с карникой 

Рои перед акацией мне совсем не нужны 

Ваше право. За себе скажу так. Якби мене щось в карнікі не влаштовувало, то тримав би іншу породу. А так потримавши трохи бакфаста, і зрівнявши, зупинив свій вибір на карнікі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Ходок сказал:

Брав в вас Зингер 622 та 639 по пилку на кльону обганяли пешец пернера в два рази на ривни з белкою тильки до акации зроились Зингера и белка на 20 рамках дадана но старт дуже сильний 

20 рам - замало, тому і зроілись. Я ще пару днів до акації виставляв треті корпуси, то до сьогодні ще не роілись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

20 рам - замало, тому і зроілись. Я ще пару днів до акації виставляв треті корпуси, то до сьогодні ще не роілись.

Рояться не від кількості рамок,а він нехватки роботи для усіх бджіл,і перепвненя вулика такими бджолами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ворон сказал:

Рояться не від кількості рамок,а він нехватки роботи для усіх бджіл,і перепвненя вулика такими бджолами.

Згідний, але при стисненому гнізді зарояться швидше- гарантовано навіть при невеликому взятку. В моєму випадку - якби не дав треті корпуси то роілись би 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

Згідний, але при стисненому гнізді зарояться швидше- гарантовано навіть при невеликому взятку. В моєму випадку - якби не дав треті корпуси то роілись би 100%

В мене роїлись майже всі сім'ї,вина тому,перенасичення вуликів бджолами,які немали чим занятись,і зайві рамки не допомогали,цілу весну ішли дощі,перший раз некачав меду з садів,його просто непринесли,і це вперше за 25 років.:hmm:але різнотравя трішки качнув.

IMG_20190619_122901-1-384x512.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ворон сказав:

В мене роїлись майже всі сім'ї,вина тому,перенасичення вуликів бджолами,які немали чим занятись,і зайві рамки не допомогали,цілу весну ішли дощі,перший раз некачав меду з садів,його просто непринесли,і це вперше за 25 років.:hmm:але різнотравя трішки качнув.

Взяток, звичайно, великий вплив має на роїння, але неменш важливу роль має порода бджіл. У мене було всього кілька роїв, і то, роїлися хвости після продажу пакетів, де через дощі вчасно непозривав маточники, в той же час у сусіда місцева бджола роїться вже по третьому кругу, і кінця- краю  тому роїнню невидно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із карніки ройовий настрій мали 2 сімї ,яких поділив для відновлення пасіки .Решта роїлись залишки місцевих порід і помісь карпатки з якими буду остаточно прощатись в цьому році !

2 тижні тому вирізав будівельні рамки - вчора глянув - ніхто не будуе під трутня- замінив на вощину!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, davolodya сказав:

Взяток, звичайно, великий вплив має на роїння, але неменш важливу роль має порода бджіл. У мене було всього кілька роїв, і то, роїлися хвости після продажу пакетів, де через дощі вчасно непозривав маточники, в той же час у сусіда місцева бджола роїться вже по третьому кругу, і кінця- краю  тому роїнню невидно. 

В мене пасіка медоварна,і по третьому крусі ніхто не роїться,хто чим заробляє,я бджолопродуктами,а хто пропіареними матками,в мене роїню прийшов кінець,сьогодні розширював рої,в усіх є печатний розплід,в тому числі і пролічені роєм трутівці,не треба думати що вхопив бога за бороду,борода може виявитись хвостом.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Ворон сказав:

в мене роїню прийшов кінець,сьогодні розширював рої

А у мене роїння практично і небуло, кілька роїв на півсотні сімей  можна не рахувати, всі сім'ї в робочому стані. А на рахунок розпіарених маток, раніше теж мав таку саму думку, але коли спробував нормальну карніку, до місцевих аборигенів більш неповернуся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Мико сказал:

Ой ,  а не погорячился ли я с карникой 

Рои перед акацией мне совсем не нужны 

Романович помилуйте. . Карника создана для Акации. .УС. только в начале пути. .Бакфаст это за граньнью всех граней. матковод понимает это или нет . 

Дайте время 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ворон сказал:

В мене роїлись майже всі сім'ї,вина тому,перенасичення вуликів бджолами,які немали чим занятись,і зайві рамки не допомогали,цілу весну ішли дощі,перший раз некачав меду з садів,його просто непринесли,і це вперше за 25 років.:hmm:але різнотравя трішки качнув.

IMG_20190619_122901-1-384x512.jpg

Я так понимаю что карника роилась ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, koste сказав:

Я так понимаю что карника роилась ?:hmm:

Ні, це Ярослав так своїх місцевих розхвалює в темі карніки;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, davolodya сказав:

Ні, це Ярослав так своїх місцевих розхвалює в темі карніки;)

Ярослав нічого не розхвалює,а називає речі своїми іменами,час нас розсудить і покаже хто з нас був правий.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ворон сказав:

Ярослав нічого не розхвалює,а називає речі своїми іменами,час нас розсудить і покаже хто з нас був правий.:hi:

 

Саме, так:umora:Тому я хочу Зінгер:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2019 в 20:17, Укроп сказав:

 Ну хіба що візьму лише Зінгера

І я люблю Зінгер:ole_ole::ay:

В 21.06.2019 в 18:01, davolodya сказав:

А у мене роїння практично і небуло, кілька роїв на півсотні сімей  можна не рахувати, всі сім'ї в робочому стані. А на рахунок розпіарених маток, раніше теж мав таку саму думку, але коли спробував нормальну карніку, до місцевих аборигенів більш неповернуся

Оо, і тіко з пасіки;) вікриваю карніку...мммм.тільки класичну музику включить і можна в бікіні працювать.

Поряд стоїть місцева.Відкрила ііііі , не нападали, але хор з жужання мені влаштували.Причом інтенсивний такий .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Bee-beep сказав:

І я люблю Зінгер:ole_ole::ay:

Оо, і тіко з пасіки;) вікриваю карніку...мммм.тільки класичну музику включить і можна в бікіні працювать.

Поряд стоїть місцева.Відкрила ііііі , не нападали, але хор з жужання мені влаштували.Причом інтенсивний такий .

Не мені звичайно  Вас вчити. Але коли не будете допускати виходу трутнів із цих місцевих сімей то через 3-4 сезони всі місцеві   будете відкривати  спокійно і у бікіні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Міхал-69 сказав:

Але коли не будете допускати виходу трутнів із цих місцевих сімей то через 3-4 сезони всі місцеві   будете відкривати  спокійно і у бікіні. 

Порада хороша. Але якщо у "правильних" сім'ях ще й організувати інтенсивне вирощування трутнів, то результат може бути дуже несподіваний. Сам я вже кілька років підтримую потрібний трутневий фон і минулого року отримав результат, котрого аж ніяк не очікував. Ось мої ефки від однієї материнки (з кількох закладок), котрі облітувалися у мене на пасіці, на протязі червня - липня минулого року:

UA3-70-74-2018.pdf
UA3-70-58-2018.pdf
UA3-70-59-2018.pdf
UA3-70-60-2018.pdf
UA3-70-62-2018.pdf
UA3-70-63-2018.pdf
UA3-70-71-2018.pdf

Раніше я ефок ніколи не проміряв, бо попросту не сподівався на подібні результати. Навкруги народ тримає повний вінігрет і моя невеличка пасіка не повинна була диктувати погоду. Мав надію лише частково підправити ситуацію, але, по факту, вийшло трішечки по іншому ;):).

З'ясувалося все це дуже випадково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Міхал-69 сказав:

Не мені звичайно  Вас вчити. Але коли не будете допускати виходу трутнів із цих місцевих сімей то через 3-4 сезони всі місцеві   будете відкривати  спокійно і у бікіні. 

:baby: 

В мене їх на *толпу* 2 всього залишилось, 90% вже карніка Пешец.І то  весною підуть в пакетах ці матки місцевої, на них є попит також.

Правда, один матковод,  справді прекрасна і чудова людина, подарував мені Ф1 бака.От  так йому хочеться, щоб я спробувала цих бджіл:) Побачим, все одно я карніканка;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обидві мої маточки Зінгер-710 успішно прийняті,гарно вже відгодовані, і взялися до роботи. Тепер на черзі скоро прибуває інший матеріал. Липи в лісі піднесли, але липа від жари згоріла. Магазини не зачіпатиму, тому що не знаю що буде далі. Якщо сонях не дасть, то щоб не прийшлося ще влітку годувати. Тому лісового меду в мене товарного напевно що в цьому сезоні не буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Bee-beep сказал:

 

Правда, один матковод,  справді прекрасна і чудова людина, подарував мені Ф1 бака.От  так йому хочеться, щоб я спробувала цих бджіл:) Побачим, все одно я карніканка;) 

Якщо масиву соняха нема ,то карніка краще :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карніка на соняшнику пасе задніх чи що ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Укроп сказав:

Обидві мої маточки Зінгер-710 успішно прийняті,гарно вже відгодовані, і взялися до роботи. 

То може вже пора минулорічну продать:umora: таку з червоною міточкою:umora:я їй Київ покажу:umora:

Думайте...але ціну не гиліть:umora: бо передумаю:umora: Ви ж знаєте вже, що я з фокусами:umora: можу буть:blink:

Пешец так валять розплід, що деякі нуки і хвости від пакетів не встигають за матками.:blink:Добре, що почала лупитись молода бджола...а то хоч бери, сама ту вощину відтягуй.Я аж панікувати почала вже...:(

Тому Зінгер мені більше подобається, вона в цьому плані  трохи спокійніша.Повільніше, але впевненно набирають обороти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, AVA сказав:

Якщо масиву соняха нема ,то карніка краще :IMHO:

Я коли вибирала в тому році породу, то радилась з досвідченими пасічниками, що мають від 80 і більше сімей, кочують.То всі в один голос сказали-на пакети карніку, бо я йду в цьому напрямку.Бак не піде, бо соняха немає.

Але якщо подарунок від щирої душі, то не можна відмовлятись.;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Bee-beep сказал:

Я коли вибирала в тому році породу, то радилась з досвідченими пасічниками, що мають від 80 і більше сімей, кочують.То всі в один голос сказали-на пакети карніку, бо я йду в цьому напрямку.Бак не піде, бо соняха немає.

Але якщо подарунок від щирої душі, то не можна відмовлятись.;) 

Я сам тримаю карніку для акації , майже те саме що для пакета , завжди раній розвиток незалежно від погоди і сили сімьї  ,

а баки для соняха 

У нас розбіг по рокам у цвітіні акації 10 днів . карніка при любій даті цвітіня буде із медом , тільки буде відрізнятся кількістю 

Бакам потрібна пізня акація , чи велика сила зімувалої , що не каждий раз виходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Bee-beep сказал:

То може вже пора минулорічну продать:umora: таку з червоною міточкою:umora:я їй Київ покажу:umora:

Думайте...але ціну не гиліть:umora: бо передумаю:umora: Ви ж знаєте вже, що я з фокусами:umora: можу буть:blink:

Пешец так валять розплід, що деякі нуки і хвости від пакетів не встигають за матками.:blink:Добре, що почала лупитись молода бджола...а то хоч бери, сама ту вощину відтягуй.Я аж панікувати почала вже...:(

Тому Зінгер мені більше подобається, вона в цьому плані  трохи спокійніша.Повільніше, але впевненно набирають обороти.

Я інколи можу продати якусь із своїх пенсіонерок, але лише не Зінгер. Зінгер я не продаю, вони в мене живуть до глибокої старості, і вмирають своєю смертю

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...