Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, Sesk сказав:

В мене вся пасіка на карнікі, про миролюбність можете мені не розказувать)))
Але в нас погоди геть немає(((

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

І як?  Ганяють по пасіці, як зайця?:umora: Купіть в мене Ігіл і відчуйте різницю, всього 100 баксів за сім*ю.:umora:

То в нас теж немає, наче трохи земляки:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І як?  Ганяють по пасіці, як зайця?:umora: Купіть в мене Ігіл і відчуйте різницю, всього 100 баксів за сім*ю.:umora:
То в нас теж немає, наче трохи земляки:ole_ole:
Ну сьогодні за день жодного вжалення, це при тому що останню виховательку доформлвував по дощі. А взагалі ніяких скафандрів не ношу, тільки маска на голову.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

І як?  Ганяють по пасіці, як зайця?:umora: Купіть в мене Ігіл і відчуйте різницю, всього 100 баксів за сім*ю.:umora:
То в нас теж немає, наче трохи земляки:ole_ole:
Звідки Ви?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні у себе виявив цікаву сім’ю карніки. Матка придбана у минулому році, у маткаря Германії , який є не так на слуху, як інші маткарі, матеріал яких майже щорічно їде в Україну. Я довго до неї не дивився, кинув їм магазин на верх, і в гніздо не заглядав. Сьогодні глянув у гніздо, і здивувався. Сім’я має 8 рамок розплоду повністю з низу до верху, без верхнього медового пояска. Крайні рамки медопергові, а в тих лише розплод, і жодного медового острівка. У верху в магазині вже майже доливають медом всі рамки. Такого я в карніки ще не бачив. Як правило у карніки є завжди медовий поясок з верху, а тут лише один розплод. Не знаю може це якесь співпадіння, а можливо це така особливість цієї сім’ї?. Бджоли кладуть мед лише в надставку. Тепер буду більш пристально за нею спостерігати, на взятках з акації, липи, і соняшника. Якщо з гніздом буде і надалі така ситуація, то мені таке подобається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

це така особливість цієї сім’ї?.

Так может это не карника, нужно промеры сделать , а то это особенность бакфастов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, mixaskm сказал:

Так может это не карника, нужно промеры сделать , а то это особенность бакфастов 

Карніка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Укроп сказал:

Сьогодні у себе виявив цікаву сім’ю карніки. Матка придбана у минулому році, у маткаря Германії , який є не так на слуху, як інші маткарі, матеріал яких майже щорічно їде в Україну. Я довго до неї не дивився, кинув їм магазин на верх, і в гніздо не заглядав. Сьогодні глянув у гніздо, і здивувався. Сім’я має 8 рамок розплоду повністю з низу до верху, без верхнього медового пояска. Крайні рамки медопергові, а в тих лише розплод, і жодного медового острівка. У верху в магазині вже майже доливають медом всі рамки. Такого я в карніки ще не бачив. Як правило у карніки є завжди медовий поясок з верху, а тут лише один розплод. Не знаю може це якесь співпадіння, а можливо це така особливість цієї сім’ї?. Бджоли кладуть мед лише в надставку. Тепер буду більш пристально за нею спостерігати, на взятках з акації, липи, і соняшника. Якщо з гніздом буде і надалі така ситуація, то мені таке подобається

У меня тоже есть такие семьи, 2 - 145 гнездо, решетка, а дальше мед, в гнезде сухо. Но это скорей всего, особенность улья.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Личенко Алексей сказал:

У меня тоже есть такие семьи, 2 - 145 гнездо, решетка, а дальше мед, в гнезде сухо. Но это скорей всего, особенность улья.

У мене гніздо на 300, і решітки не кладу. Решітки в мене є, але я ними не користуюсь. Рідко яка матка йде сіяти в надставку, в основному товчуться в низу, тому решітки і не використовую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

карника не плохая пчела но молодые  матки както безтолково ведут себя с одного нуклеуса вылетела в другой залетела очень блуждают  много теряется

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, МММ сказал:

карника не плохая пчела но молодые  матки както безтолково ведут себя с одного нуклеуса вылетела в другой залетела очень блуждают  много теряется

Это всего лишь маленькие подводные камешки матководства 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, МММ сказал:

карника не плохая пчела но молодые  матки както безтолково ведут себя с одного нуклеуса вылетела в другой залетела очень блуждают  много теряется

Много это сколько? У Карники блуждание на уровне 10%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто мати 11-1-4651-2017?

Хто батько -7-176-26-2015?

І де ці цифіри шукати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, МММ сказал:

карника не плохая пчела но молодые  матки както безтолково ведут себя с одного нуклеуса вылетела в другой залетела очень блуждают  много теряется

Не смішіть мене. Таке може бути дуже рідко. Карніка має напевно один із найкращих орієнтирів. Повірте я знаю що говорю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, МММ сказал:

карника не плохая пчела но молодые  матки както безтолково ведут себя с одного нуклеуса вылетела в другой залетела очень блуждают  много теряется

Причина не в породі , а в мало часу було для матки до привиканія бджоли нука ,

матки для них чужі і тому матки залітають де їх принімають  

особливо якщо матка і бджола нука різні породи

Треба довше тримати матку з бджолами нука закритими вони приобритають свій запах , форміруєтся міні сімейка 

Бджоли нука і підсажена матка повині стати одне ціле , ну як зумів так і обьяснив 

У мене таке було коли вечером зробив нуки , а утром відкрив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Личенко Алексей сказал:

Много это сколько? У Карники блуждание на уровне 10%.

Откуда  Вы взяли 10%.?   на блуждение влияет много факторов. а возможно его и совсем не будет.  смотря как всё организовать на точке.   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Откуда  Вы взяли 10%.?   на блуждение влияет много факторов. а возможно его и совсем не будет.  смотря как всё организовать на точке.   

 

Из книги Б. Адама.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Укроп сказал:

Не смішіть мене. Таке може бути дуже рідко. Карніка має напевно один із найкращих орієнтирів. Повірте я знаю що говорю

Несколько лет назат купил харватку за 100 евро подсадил всё нормально начал масово выводить от неё маток через полтара месяца открываю для прививки а там другая . зделал отводок иду ставить матку открываю а там уже есть а в нуклеусах такой хаотизм и так по сегоднешний день

13 часов назад, Мико сказал:

Это всего лишь маленькие подводные камешки матководства 

а как понять

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, AVA сказал:

Причина не в породі , а в мало часу було для матки до привиканія бджоли нука ,

матки для них чужі і тому матки залітають де їх принімають  

особливо якщо матка і бджола нука різні породи

Треба довше тримати матку з бджолами нука закритими вони приобритають свій запах , форміруєтся міні сімейка 

Бджоли нука і підсажена матка повині стати одне ціле , ну як зумів так і обьяснив 

У мене таке було коли вечером зробив нуки , а утром відкрив 

это вы росказали при заселении а последующие которые выходят из маточника в нуке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, МММ сказал:

это вы росказали при заселении а последующие которые выходят из маточника в нуке

Ну є потєрі в межах норми , ну такого як в італійки блуканія небачив ні в карніки ні в інших породах

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, МММ сказал:

Несколько лет назат купил харватку за 100 евро подсадил всё нормально начал масово выводить от неё маток через полтара месяца открываю для прививки а там другая . зделал отводок иду ставить матку открываю а там уже есть а в нуклеусах такой хаотизм и так по сегоднешний день

а как понять

 

Я думаю Ви знаєте що я маткар, і займаюсь карнікою. За багато років моєї маткарської практики, жодного разу такого як Ви описуєте  не було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO1:Для карники блуждание явление не характерное.

Пчела работает в любую погоду,особенно на родине.В следствии чего способность ориентироваться развита довольно высоко.Если в туман(а там это частые явления) не теряется,то как может быть что при ясной погоде блуждает.

В сезоне 2016-го у меня нуки стояли рядом.Только один случай на пару сотен что матка спутала края.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думав що моя Бєлка захоче мінятись, піде на тиху заміну, і я поживлюся маточниками тихої заміни. Але дивлюсь що вона і не думає. Матка штучного осіменіння, а строче без обмеження як з кулемета вже три роки. Можливо надумає пізніше в цьому сезоні мінятись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AVA сказал:

Ну є потєрі в межах норми , ну такого як в італійки блуканія небачив ні в карніки ні в інших породах

 

 

Втрата матки одне , а бачити блукання  маток друге . Практично ви не можете ( я також ) прослідкувати політ матки . Блукання маток  і втрати бувють при одночасному вильоті  багатьох маток на спарювання . Інколи нуклеус може дати одну матку і....!!  Одні нуклеуси  нападають на інші і навіть в одному переходять в одно маткомісце . Втрати завжди є і незалежно від породи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Укроп сказал:

Я думаю Ви знаєте що я маткар, і займаюсь карнікою. За багато років моєї маткарської практики, жодного разу такого як Ви описуєте  не було. 

Ви робили проміри своєї краінки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Пахомич сказал:

Ви робили проміри своєї краінки ?

Звичайно. Іван Михайлович цим займається. Йому відправляєм бджіл, і він все робе. Що в нього, що в мене, багато є матеріалу однакового, тому мені навіть немає необхідності відправлять. Він своє все переміряє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

Звичайно. Іван Михайлович цим займається. Йому відправляєм бджіл, і він все робе. Що в нього, що в мене, багато є матеріалу однакового, тому мені навіть немає необхідності відправлять. Він своє все переміряє

Проміряти бджіл мало , потрібно проміряти і трутнів , а далі саме найважніше підібрати пари ( навіть при 100% ізольованому точку). Міжіншим -  ви промірювали трутнів маток від Пернера? Бджоли сильні і як спеціалістові я йому   завідую  , но то не чорна завість   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...