Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

В 29.03.2019 в 22:44, Укроп сказал:

Перезимувала вся пасіка ідеально, про весняний розвиток говорити не можу, тому що по справжньому вдалося політати один день після зими. Тільки були почали нести пилок, і на тому все. Якщо у невеличких проміжках з`являється сонце то вся пасіка далеко від вулика не відлітає, лише по воду. 

Как устроена зимовка ,на каких кормах ? 

 Вчера общялся с одним пчеловодом . С интернетом, и пчеловодными форумами он не знаком . Пчелы зимуют в двух корпусах рута . Верхний корпус мед подсолнух . Дно глухое . С верху лежит холстинка и утепление . Летки открыты верхний круглый ,и нихний щелевой на три см. Так вот он считает что дно на сетке , и верхния холстинка для зимовки это негодится .:ah: Как кто думает по этому ... и в каких условиях зимует у вас Карника ?:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, koste сказал:

Как устроена зимовка ,на каких кормах ? 

 Вчера общялся с одним пчеловодом . С интернетом, и пчеловодными форумами он не знаком . Пчелы зимуют в двух корпусах рута . Верхний корпус мед подсолнух . Дно глухое . С верху лежит холстинка и утепление . Летки открыты верхний круглый ,и нихний щелевой на три см. Так вот он считает что дно на сетке , и верхния холстинка для зимовки это негодится .:ah: Как кто думает по этому ... и в каких условиях зимует у вас Карника ?:hi:

 

Я вже багато раз писав. Зимую на цукрі, з сітчастим дном. Система моя вуликів 300 гніздо, 145 верх. Тобто зимую в одному корпусі,на 300 рамку. Загодовую сім’ї так щоб харчів вистачало до весняного сталого тепла. Весною лише стимулюю цукровим сиропом, з додаванням комплексу вітаміннів. Всі зимують по різному, комусь подобається так, комусь по іншому. Я прихильник сітчастого дна, колись до сітки зимував з глухим дном, вентиляцію робив через верх. Але сітчасте дно мені подобається більше. Зараз дна закриті, і відкрию перед цвітінням акації, будуть потім відкриті до наступної весни. Всі байки хорошої зимівлі на соняшниковому медові, то не для мене, адже то є лотерея. Ліпше загодувати цукром, і почуватись взимку спокійно. Зимую на вулиці, так як не маю зимівника хорошого. В майбутньому хочу зробити хороший зимівник, і зимувати в зимівнику. Але і на вулиці мої сім’ї зимують без проблем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2019 в 20:55, daring сказал:

Можливо це мені тільки так "повезло"

Ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теплий день в неділю суттєво дав енергії моїм бджолкам. Бджоли працювали цілий день, несли гарно пилок, і матки застрочили як з кулеметів. Зараз є засіяні гарні площі на 3-4 рамках. До цього були невеличкі лише п’ятачки. Сьогодні глушили воду мов навіжені. Це значить що взялися конкретно, до вирощування розплоду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Укроп сказал:

Всі байки хорошої зимівлі на соняшниковому медові, то не для мене, адже то є лотерея

Лотерея майже з 100% шансом на виграш.

13 часов назад, Укроп сказал:

Ліпше загодувати цукром, і почуватись взимку спокійно.

Якби бджілкам краще був би цукор вони вирощували би буряк і мали цукровий завод а не нектар збирали. Є такі технічні партії цукру що краще нехай на меду із соняха зимують чим на цукру незрозуміло якого походження.

 

13 часов назад, Укроп сказал:

Весною лише стимулюю цукровим сиропом,

Знову цукор, якась скрита реклама цукру, пане Василю можливо маєте акції якого цукрового заводу ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, rudakov сказал:

Лотерея майже з 100% шансом на виграш.

Якби бджілкам краще був би цукор вони вирощували би буряк і мали цукровий завод а не нектар збирали. Є такі технічні партії цукру що краще нехай на меду із соняха зимують чим на цукру незрозуміло якого походження.

 

Знову цукор, якась скрита реклама цукру, пане Василю можливо маєте акції якого цукрового заводу ? 

Для слабых семей предпочтительно сахорный сироп . Зимуют спокойно . Помню был случий когда оставил чясть подсолнуха . В итоге две семейки застили .:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, rudakov сказав:

Лотерея майже з 100% шансом на виграш.

Якби бджілкам краще був би цукор вони вирощували би буряк і мали цукровий завод а не нектар збирали. Є такі технічні партії цукру що краще нехай на меду із соняха зимують чим на цукру незрозуміло якого походження.

 

Знову цукор, якась скрита реклама цукру, пане Василю можливо маєте акції якого цукрового заводу ? 

Про який виграш іде мова? Сонях має властивість затверднути на камінь, хоч цвяхи на ньому рівняй, це не є якісний  зимовий корм для бджіл. Краще дійсно загодувати сиропом і спокійно зимувати, ніж носитися по пасіці з канді

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, koste сказал:

Для слабых семей предпочтительно сахорный сироп . Зимуют спокойно . Помню был случий когда оставил чясть подсолнуха . В итоге две семейки застили .:(

Слабкі сім'ї бажано зимувати через перегородки або об'єднувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю ось цю материнку від Хорста Херо. Ще в минулому році кинулось в очі її ідеальна зимівля, і висока працездатність. Виводив від неї дочок які трохи розїхались по Україні, і маю вже цією весною лише схвальні відгуки. Дуже сподобались її дочки,що маю у себе, сім’ї рівненькі всі як одна під копірку. Іван Михайлович має в себе тестову группу, бо домовився з Хорстом що буде в нього тестером. То сказав що важко якусь було виділить, всі сім’ї рівні за показниками. Коли він їх привіз в Україну і сказав що відправляє мені теж, то я лише по інерції її собі взяв, думав що ім‘я Хорста Херо не так на слуху, і відносився якось з пересторогою. Але тепер бачу як я сильно в своїх думках помилявся. 

57A853D8-5283-4BB6-ADE3-8F35B6CEB1D6.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Укроп сказал:

Маю ось цю материнку від Хорста Херо. Ще в минулому році кинулось в очі її ідеальна зимівля, і висока працездатність. Виводив від неї дочок які трохи розїхались по Україні, і маю вже цією весною лише схвальні відгуки. Дуже сподобались її дочки,що маю у себе, сім’ї рівненькі всі як одна під копірку. Іван Михайлович має в себе тестову группу, бо домовився з Хорстом що буде в нього тестером. То сказав що важко якусь було виділить, всі сім’ї рівні за показниками. Коли він їх привіз в Україну і сказав що відправляє мені теж, то я лише по інерції її собі взяв, думав що ім‘я Хорста Херо не так на слуху, і відносився якось з пересторогою. Але тепер бачу як я сильно в своїх думках помилявся. 

57A853D8-5283-4BB6-ADE3-8F35B6CEB1D6.jpeg

Так виб краще засняли сімю коли перегяда'ли атови лише паспорта а слова це такє діло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Укроп сказал:

Маю ось цю материнку від Хорста Херо. Ще в минулому році кинулось в очі її ідеальна зимівля, і висока працездатність. Виводив від неї дочок які трохи розїхались по Україні, і маю вже цією весною лише схвальні відгуки. Дуже сподобались її дочки,що маю у себе, сім’ї рівненькі всі як одна під копірку. Іван Михайлович має в себе тестову группу, бо домовився з Хорстом що буде в нього тестером. То сказав що важко якусь було виділить, всі сім’ї рівні за показниками. Коли він їх привіз в Україну і сказав що відправляє мені теж, то я лише по інерції її собі взяв, думав що ім‘я Хорста Херо не так на слуху, і відносився якось з пересторогою. Але тепер бачу як я сильно в своїх думках помилявся. 

57A853D8-5283-4BB6-ADE3-8F35B6CEB1D6.jpeg

Я тоже не против потестрировать такой материал . Сложно договорится ?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, МММ сказал:

Так виб краще засняли сімю коли перегяда'ли атови лише паспорта а слова це такє діло

Сім’ю треба знімати коли стоїть тепло, і є гарні умови. А зараз треба бути дураком щоб розібрати гніздо, і робити фотосесію. Пізніше по теплу зніму

2 часа назад, koste сказал:

Я тоже не против потестрировать такой материал . Сложно договорится ?:)

Матеріал для тестів ми купуєм, просто так нам ніхто не дає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Укроп сказав:

Маю ось цю материнку від Хорста Херо. Ще в минулому році кинулось в очі її ідеальна зимівля, і висока працездатність. Виводив від неї дочок які трохи розїхались по Україні, і маю вже цією весною лише схвальні відгуки. Дуже сподобались її дочки,що маю у себе, сім’ї рівненькі всі як одна під копірку. Іван Михайлович має в себе тестову группу, бо домовився з Хорстом що буде в нього тестером. То сказав що важко якусь було виділить, всі сім’ї рівні за показниками. Коли він їх привіз в Україну і сказав що відправляє мені теж, то я лише по інерції її собі взяв, думав що ім‘я Хорста Херо не так на слуху, і відносився якось з пересторогою. Але тепер бачу як я сильно в своїх думках помилявся. 

57A853D8-5283-4BB6-ADE3-8F35B6CEB1D6.jpeg

а і в мене ж є одна з них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2019 в 23:02, Олександр Буртовий сказав:

Сьогодні робив огляд ,до карніки навіть димаря не розпалював ,з степовою мусів розпалити ,і по розплоду карніка натеперішній час обганяе степову.

Підпишусь під кожним словом.Маю вже з чим порівняти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Укроп сказал:

Сім’ю треба знімати коли стоїть тепло, і є гарні умови. А зараз треба бути дураком щоб розібрати гніздо, і робити фотосесію. Пізніше по теплу зніму

будем ждать нам тоже интересно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee-beep сказал:

а і в мене ж є одна з них.

  Я не пам’ятаю, знаю що Зінгер у Вас є, по пам`яті не можливо все запам’ятати, тому що відправлень роблю багато. Вас запам’ятав, бо Ви така енергійна напориста жінка, яка йде до своєї цілі. Зінгер відправляв Вам точно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Укроп сказав:

  Я не пам’ятаю, знаю що Зінгер у Вас є, по пам`яті не можливо все запам’ятати, тому що відправлень роблю багато. Вас запам’ятав, бо Ви така енергійна напориста жінка, яка йде до своєї цілі. Зінгер відправляв Вам точно

Є точно, бо назву Хорста Херо я чула тільки від Вас.І пам*ятаю наш діалог - Що буде одна з  маток Ф1 від материнки Хорсте Херо.

Я ще подумала -хто це і звідки цей Х.  Херо:hmm: перший раз чую.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.04.2019 в 22:23, davolodya сказав:

Про який виграш іде мова? Сонях має властивість затверднути на камінь, хоч цвяхи на ньому рівняй, це не є якісний  зимовий корм для бджіл. Краще дійсно загодувати сиропом і спокійно зимувати, ніж носитися по пасіці з канді

і в *- 20* цукровий корм бджолам доступний і рідкий.Не треба нічого гріти і витрачати енергію зайву.А сонях навіть в баклажці в хаті став як паста з дрібними кристалами.Уявляю, що буде в морози з ним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Укроп сказал:

Сім’ю треба знімати коли стоїть тепло, і є гарні умови. А зараз треба бути дураком щоб розібрати гніздо, і робити фотосесію. Пізніше по теплу зніму

Матеріал для тестів ми купуєм, просто так нам ніхто не дає

Какое количество преобретается ? Я так понимаю что материал облетаный на одном трутневом фоне ? Вопрос не в деньгах ,а в личной догаваренности с конкретным заводчиком ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже на карніку , мабуть в кінці тижня поставлю магазин.Підірвала корпус...упс:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Bee-beep сказал:

Вже на карніку , мабуть в кінці тижня поставлю магазин.Підірвала корпус...упс:blink:

Це добре, якщо цвістимуть садки, і буде погода, то і меду принесуть. Яка із карнік вирвалась вперед у Вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Bee-beep сказав:

Вже на карніку , мабуть в кінці тижня поставлю магазин.Підірвала корпус...упс:blink:

і то врахуйте, що до ріпаку ще наберуть сили, тож спорт-апіс Вам гарантований, правда замість тальки стамеска, а штангою корпуса з медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевно піде моя Белка штучного осіменіння в цьому році на тиху заміну. Ще шпаре щільно і багато, але в ній зараз найбільше трутня насіяно. Позасівала всі рамки трутневі которі  підставив, і чіпляють трутневі чарунки на таких рамках. Маткі читвертий рік, працювала всі три роки без обмежень в яйцекладкі. Буду контролювати її протягом всього сезону, і лише під кінець дам замінитись. Хочу від неї ще сезон попрививатись. Якщо вдасться в Бєлєцкого в цьому році взяти аналогічний  матеріал, то буду дуже радий. Те що матеріал у нього буду брати і надалі, то це беззаперечно так. Але який він буде?будем бачить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Укроп сказал:

Белка ... зараз найбільше трутня насіяно. 

Будет Вам "щастье" - трутни кавказких кровей ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, siverit сказал:

Будет Вам "щастье" - трутни кавказких кровей ;)

Ви думаєте якщо підлитий Кавказ, і це лише наші здогадки, (адже Бєлєцкий про це мовчить,) то трутні від неї будуть чисто породисті кавказькі? Я так не думаю. Для мене головне що вона сама працює ідеально, і дочок таких дає. Думаю що пересічнному пасічнику потрібно щоб носили по побільше меду, і їм до одного місця що там підлито

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...