Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

9 хвилин тому, Укроп сказав:

Іван Михайлович мені вперто доказує що це гібрид. А я вважаю що карніка і карпатка це дуже між собою споріднені. Да в Бєлки напевно підлитий Кавказ. Але скажу так. Якщо дочки від цього гібрида будуть добре носити мед, і показуватимуть інші показники на хорошому рівні. То людям до одного місця буде чи то вінегрет чи ні. 

Спробувавши чисту породу, особисто мені вже нехочеться працювати з помісями, які б гарні вони небули, в чистої породи перспективи більші:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, davolodya сказал:

Спробувавши чисту породу, особисто мені вже нехочеться працювати з помісями, які б гарні вони небули, в чистої породи перспективи більші:IMHO:

Австрійський скленар+Німецький пешетц получиться чиста порода? Австрійська карніка+ чиста карпатка це що?Якщо вінегрет по народному,то який?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то получиться рекламна Белка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, miro сказал:

то получиться рекламна Белка

Пане Михайло я ніколи нікого не примушував щось у мене купляти. І не збираюсь того робити і надалі. Чи Ви думаєте написавши за Бєлку я хочу збільшити на неї попит? Зовсім ні. Є в мене що пропонувати і без Бєлки. І повірте є багато. Я лише написав що маю цікавий крос. Мене зараз цікавить така карніка яка гоне багато м`яса. Повірте з тим м’ясом я знайду що мені робить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Укроп сказав:

Пане Михайло я ніколи нікого не примушував щось у мене купляти. І не збираюсь того робити і надалі. Чи Ви думаєте написавши за Бєлку я хочу збільшити на неї попит? Зовсім ні. Є в мене що пропонувати і без Бєлки. І повірте є багато. Я лише написав що маю цікавий крос. Мене зараз цікавить така карніка яка гоне багато м`яса. Повірте з тим м’ясом я знайду що мені робить

а причому, тут Ви, я лише підкреслив, що шляхом поєднання лінй однієї породи виникають інші, це звичайно не простий процес, але саме так в породі сворюються нові лінії в тому числі Белка (розрекламована:ah:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Ander сказав:

Австрійський скленар+Німецький пешетц получиться чиста порода? Австрійська карніка+ чиста карпатка це що?Якщо гібрид то який?

Ненамагайтеся мене впіймати на якійсь дрібничці, я несильний в селекції, поки що, але я буду старатися... 

Карніка це відселекціонований матеріал, навіть якщо там і є невеликі домішки іншої породи, вони незначні , і морфометрія це підтверджує, і сильної погоди вони незроблять. З карпаткою робота тільки почалася, їй ще довго рости до рівня карніки. Логічніше зробити крос від відселекційованого десятиріччями матеріалу, ніж працювати щоб "може вдасться". :IMHO: На істину непретендую, це мій погляд на реальні речі, якщо неправий, то поправте:hi:

Скленар з іншою лінією я б крос неробив, хіба з цікавості, інакше небачу сенсу, якщо навіть заводчики скленара застерігають, що це робити неварто, мабуть є якась підстава для цього

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Іван Михайлович мені вперто доказує що це гібрид. А я вважаю що карніка і карпатка це дуже між собою споріднені. Да в Бєлки напевно підлитий Кавказ. Але скажу так. Якщо дочки від цього гібрида будуть добре носити мед, і показуватимуть інші показники на хорошому рівні. То людям до одного місця буде чи то вінегрет чи ні. 

Ваша практика и слова полностью подтверждают выводы Брата Адама  по поводу помесей пчёл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ЖекаNL сказав:

Попробывав бакфаст который раздувает семьи на ГВ ( к подсолнуху) до 5 корпусов дадан , то честно говоря  как то начинаешь задумываться ,а куда больше - неужели карника на такое способна? Зимует 3 ИОшки от Виталика и одна вольного спаривания из - за бугра, поделал дочек  - буду  смотреть что по чём, всё познаётся в сравнении. а на словах можно говорить всё что угодно  - компьютер и интернет выдержат!

Карніка добра для одних медозборів, баки - для інших, універсальної бджоли нема, треба вибирати конкретно під свої умови, а не слухати, хто що скаже в інтернеті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Карніка добра для одних медозборів, баки - для інших, універсальної бджоли нема, треба вибирати конкретно під свої умови, а не слухати, хто що скаже в інтернеті.

Полностью с Вами согласен! Но почему то так складывается что прям парадокс пчеловоды которые никогда не держали тех или иных пчёл говорят о них и не с лучшей стороны. Не имею ввиду лично Вас. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

а причому, тут Ви, я лише підкреслив, що шляхом поєднання лінй однієї породи виникають інші, це звичайно не простий процес, але саме так в породі сворюються нові лінії в тому числі Белка (розрекламована:ah:)

То все дрібниця. Трохи відступ від теми. Зробив сьогодні копію вашого поста з фото про туман і пса. Брат подзвонив з Америки питає як погода? У нас сьогодні туман що нічого не видно. То я йому кажу зараз щось пришлю, і зрозумієш що в нас за погода. Ну відправив йому фото про туман і про пса, то він тепер цілий день як згадає і сміється. Каже люди оглядаються немовби на якогось дурачка що без причини сміється :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ЖекаNL сказал:

а куда больше - неужели карника на такое способна?

Не знаю у меня по 5 корпусов Карника не набирает 4 максимум - но мед несут они хорошо все заливают полностью. С баками сравнивать не могу потому что их на пасеке единицы и они тоже 5 корпусов не набирают у меня или такие условия или такой пчеловод )))) или не те Баки. В след сезоне возьму на тест больше баков и напишу что лучше.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЖекаNL сказал:

Попробывав бакфаст который раздувает семьи на ГВ ( к подсолнуху) до 5 корпусов дадан , то честно говоря  как то начинаешь задумываться

То скільки ж ви меду качаєте?:hmm:Напевно не менше 80кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, davolodya сказал:

Ненамагайтеся мене впіймати на якійсь дрібничці, я несильний в селекції, поки що, але я буду старатися... 

Карніка це відселекціонований матеріал, навіть якщо там і є невеликі домішки іншої породи, вони незначні , і морфометрія це підтверджує, і сильної погоди вони незроблять. З карпаткою робота тільки почалася, їй ще довго рости до рівня карніки. Логічніше зробити крос від відселекційованого десятиріччями матеріалу, ніж працювати щоб "може вдасться". :IMHO: На істину непретендую, це мій погляд на реальні речі, якщо неправий, то поправте:hi:

Скленар з іншою лінією я б крос неробив, хіба з цікавості, інакше небачу сенсу, якщо навіть заводчики скленара застерігають, що це робити неварто, мабуть є якась підстава для цього

Просто по вінегрету висловлюватись треба обережніше, а за чисту породу то і я за.Щодо Австрійок то до генетиків, Череватов багато що може розказати, щоб в неті різні байки не гуляли.Доречі він тут на точку зареєстрований ,був раніш  захопився розповідями,та останнім часом мовчить:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Ander сказав:

Просто по вінегрету висловлюватись треба обережніше, а за чисту породу то і я за.Щодо Австрійок то до генетиків, Череватов багато що може розказати, щоб в неті різні байки не гуляли.Доречі він тут на точку зареєстрований ,був раніш  захопився розповідями,та останнім часом мовчить:dntknw:.

Я ніби називаю речі своїми іменами, куди вже обережніше? Помісі у мене були раніше, ради неможна було собі  дати, з появою карніки на пасіці все кардинально змінилося. Якщо знаєте щось про австрійську чи німецьку карніку, то розкажіть:helpme:, це не тільки мені буде цікаво. Навіть якщо в карніці є невелика гібридизація,  небачу великої проблеми, це незаважає  породі бути передбачуваною і з якісними ГКО,  при цьому добре передавати ознаки дочкам:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя карніка вся на цей час, показалася з верху гнізда. Тепер буде рухатись вздовж рамок, до задньої стінки. Поки зимують всі супер, навіть малявки на дві рамки через перегородку, які зформував під осінь коли зсипав бджолу з нуклеусів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, davolodya сказал:

Я ніби називаю речі своїми іменами, куди вже обережніше? Помісі у мене були раніше, ради неможна було собі  дати, з появою карніки на пасіці все кардинально змінилося. Якщо знаєте щось про австрійську чи німецьку карніку, то розкажіть:helpme:, це не тільки мені буде цікаво. Навіть якщо в карніці є невелика гібридизація,  небачу великої проблеми, це незаважає  породі бути передбачуваною і з якісними ГКО,  при цьому добре передавати ознаки дочкам:IMHO:

Смотрите видео В.Гайдара там в коментариях Е.Рудь возмущается что Австрийку колотят с карпаткой Закарпатские матководы,  кроме того  вспоминаются генетические анализы Череватова. По маркерах говорят что одно и тоже. Вот сейчас один и другой в Кривом Роге, а кто правду выявит посмотрим. Интересен факт, что к Рудю вышло это от Украинских"селекционеров":hmm:,  минуя эта инфа нас. Вот то где венигрет-то. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

В мене зимують в неопалювальному приміщенні (стоять один на одному) ... пернер, пешец, скленар все каніка зимують однаково.

Як у Вас я не знаю...

 

23 часа назад, Егор Юрьев сказал:

Мои стоят на улице.

Думаю что такое поведение у моих потому что были морозы минус 10-14,ульи в снегу по самую крышу(впереди  ставлю типа отбойники из шифера чтоб ветер не сифонил прямо в леток),вроде как продухи есть.В ульях тепло и влажно(В гнездах сухо и подмора нет.Вентиляция в карманы и под крышу)

А тут пару дней как оттепель и они,наверное, решили что зима уже закончилась.

Хотя так оно и есть.Расплод у нас как правило 7 февраля +21 день на развитие пчелы+5 дней на ее осушку и докорм+3-7 дней что она может потерпеть без облета,то получается что все норм и она должна облететься 5-8-12 марта.И так оно и есть по погоде ...в преимуществе.

23 часа назад, Sesk сказал:

Сам шукаю карніку яка б ішла на 8-10 дадан в зиму

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

8-10 это досыпать осенью от слабачков.

7-9 максимум что было у меня от маток VT от А.Пискорского.

22 часа назад, davolodya сказал:

Карніка тим і цінна, що зимує малими сім'ями і весною чудово стартує

Именно это мне в ней и до вподоби.

22 часа назад, Укроп сказал:

...Якщо дочки від цього гібрида будуть добре носити мед, і показуватимуть інші показники на хорошому рівні. То людям до одного місця буде чи то вінегрет чи ні. 

Так многие медовики и считают.Им без разницы что,как и где.И порой даже не важно злобные или с зашкаливающим миролюбием.НО....попробовав мирную пчелу как-то не спешат от нее отказываться.

22 часа назад, davolodya сказал:

Спробувавши чисту породу, особисто мені вже нехочеться працювати з помісями, які б гарні вони небули, в чистої породи перспективи більші:IMHO:

100 % такая-же история.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Komissar60 сказал:

Смотрите видео В.Гайдара там в коментариях Е.Рудь возмущается что Австрийку колотят с карпаткой Закарпатские матководы,  кроме того  вспоминаются генетические анализы Череватова. По маркерах говорят что одно и тоже. Вот сейчас один и другой в Кривом Роге, а кто правду выявит посмотрим. Интересен факт, что к Рудю вышло это от Украинских"селекционеров":hmm:,  минуя эта инфа нас. Вот то где венигрет-то. 

Голословно можно обвинить кого угодно и в чем угодно.

Я думаю что этим больше именно немцы страдают.

Пробовал договориться за маток линий Розенталь и Караванкен (обе Австрия) так ответ один(и не от одного матковода)...Мы работаем по программе и маток за пределы не продаем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто что знает о линиях Пешетц/Крокус, Пешетц/Алия,Пешетц/Булок и т.д,?

 

Пока что вот что нашел

Входит в состав линии Walnuss 990 Urzucht – Linie Besitzer

1974 K  --- K?rname   K?nigin  ---- Krokus ----HZB – Nr. 858 ----    Dr. Ke?le

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теперь думаю что некая разница в ХПП линии Пешетц боль-менее понятна.

А может я в тупике ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це ВИ всі ?

Liste der aktiven Z?chter im Landesverband UA-2

Land Организация ZNr Фамилия Vorname Tel. Факс Mobil Stra?e Индекс Wohnort Электронный адрес Kontakt-
formular
Больше 
информации
UA 2 4 Kikhno Oleg     +380978839210     Ukraine,Kyiv olegaanat.pngrambler.ru brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 5 Doskoch Ivan +380503708663   + 380503708663 Vagylevycha 14 80600 Ukraine,Brody doskoch56at.pngukr.net omu.ukraineat.pnggmaildot_com.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 7 Radova Antonina             radova-77at.pngmail.ru brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 8 Skutar Svetlana             skutar67at.pngmail.ru brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 9 Yablotskyi Ivan     +380984642450     Ukraine,Rivne ivanyablotskyat.pnggmail.com. brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 10 Prosiuk Viktor +380969993310   +380969993310     Ukraine,Rivne vital51at.pngukrdot_net.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 13 Bezzubka Oleg     +380989674827     Ukraine,Ternopil ternobeeat.pnggmaildot_com.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 14 Kulinets Pavlo               brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 21 Sidorenko Vitaliy     +380965967406     Ukraine,Belovodsk apihelovekat.pnggmaildot_com.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 31 Holod Andrii     +380667751840     Ukraine,Sumy andrey_beekeeperat.pngukrdot_net.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 51 Parkhomets Ihor     +380674408750     Ukraine,Rivne carlein_rivneat.pngukrdot_net.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 52 Radul Sergiy     +380687631370     Ukraine,Rivne sergikradulat.pnggmaildot_com.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 54 Tseliukh Vasyl     +380676729597     Ukraine,Brody terra1at.pngukrdot_net.png brief.gif Контактная информация селекционера
UA 2 62 Sichkar Oleksandr     +38(066) 154-71-70     Ukraine,Vyshneve ssichkarat.pngukrdot_net.png brief.gif Контактная информация селекционера
Памятки

Angezeigt werden alle Z?chter und Pr?fer einer in den letzten 3 Jahren gepr?ften und best?tigten K?nigin.

Ні щи е список

Land Организация ZNr Фамилия Vorname Tel. Факс Mobil Stra?e Индекс Wohnort Электронный адрес Kontakt-
formular
Больше 
информации
UA 1 1 Grynkov Dmytro     +380955741870   02125 Ukraine, Kyiv   brief.gif Контактная информация селекционера
UA 1 2 Piskorskyi Andrii     +380678108168     Ukraine, Mykolaiv Gebiet   brief.gif Контактная информация селекционера
UA 1 3 Konoplin Andrii     +380972070288     Ukraine, Lugansk Gebiet   brief.gif Контактная информация селекционера
UA 1 4 Chumakov Oleksandr     +380678940370     Ukraine, Lugansk Gebiet   brief.gif Контактная информация селекционера
UA 1 999 Grynkov Dmytro +380955741870       02125 Ukraine, Kyiv apis.journalat.pnggmaildot_com.png brief.gif Контактная информация селекционера
Памятки

Angezeigt werden alle Z?chter und Pr?fer einer in den letzten 3 Jahren gepr?ften und best?tigten K?nigin.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

!8 членів Селекціонерів.Спимо спокійно бо маемо такий штат по селекції карніки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нехай на завтра готуються до іспитів :wave:.  Буду телефонувати запитувати про практику селекції, відбору,  тестування груп аналогів. Методика, результати, система оцінювання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Komissar60 сказал:

Смотрите видео В.Гайдара там в коментариях Е.Рудь возмущается что Австрийку колотят с карпаткой Закарпатские матководы,  кроме того  вспоминаются генетические анализы Череватова. По маркерах говорят что одно и тоже. Вот сейчас один и другой в Кривом Роге, а кто правду выявит посмотрим. Интересен факт, что к Рудю вышло это от Украинских"селекционеров":hmm:,  минуя эта инфа нас. Вот то где венигрет-то. 

Я тоже был удивлен когда узнал что Мигович тогрует и карникой пишец .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...