Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

58 минут назад, Ысч сказал:

 Наверное подожду недельку, если не пойдут на мед значит кину сверху медовую лепешку.

а смысл ждать? кинул и спокойная голова, она там ничем не мешает .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, охотник пчел сказал:

а смысл ждать? кинул и спокойная голова, она там ничем не мешает .:IMHO:

Но и толку от неё мало.

Только преждевременно активизируе тпчёл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, охотник пчел сказал:

а смысл ждать? кинул и спокойная голова, она там ничем не мешает .

На карпатке так и делал. И когда впервые зимовал карнику тоже по привычке так сделал - раздал всем лепешки после новогодних праздников. После весеннего облета все собрал обратно - почти никто так и не притронулся. Переварил на  сыту и выкормил воспиталкам. Теперь когда даже явно видно что не идут на мед - не спешу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ысч сказал:

Тоже вчера позаглядывал немного. Ситуация аналогичная. В паре семей непонятки - мед на месте клуба выели но к задней стенке не идут - сидят на пустых рамках в паре сантиметров от меда :hmm: Наверное подожду недельку, если не пойдут на мед значит кину сверху медовую лепешку.

Яб того не робив. Ніколи бджоли не загинуть, якщо біля них є якісний мед. Бджоли ліпше за нас знають, що їм робити. Вважаю що то є зле,давати зараз,сім’ям канді чи мед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Пахомич сказал:

В системі бібрід матка з кйорунгом кому належить?  Чи мають право продавати короновану матку всі підряд ?

В першу чергу селекціонеру тієї коронованої матки,далі крайовій спільноті,доречно сказать при продажі такої матки перше право придбати мають іменно вони.Селекціонера нічого не звязує щоб не продавать,але він готовий ліпше продать матку своїм .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ander сказал:

В першу чергу селекціонеру тієї коронованої матки,далі крайовій спільноті,доречно сказать при продажі такої матки перше право придбати мають іменно вони.Селекціонера нічого не звязує щоб не продавать,але він готовий ліпше продать матку своїм .

 

Ви робите перші кроки в Євпропейські   системі .Взавтра   сталініст  Рудь напише скаргу ,  що сволочні  укранці , продажні  продають , використовують ....  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я щось не в*їду, селекціонер(європейський) запустив на тест дочок, система коронувала по дочкам мамку, ну, і хто вам мамку продає, вам все одно продають дочок, ви ж паспорти виставляли, в них написано, генерація, тобто подальші покоління після мамки:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, larson сказав:

я щось не в*їду, селекціонер(європейський) запустив на тест дочок, система коронувала по дочкам мамку, ну, і хто вам мамку продає, вам все одно продають дочок, ви ж паспорти виставляли, в них написано, генерація, тобто подальші покоління після мамки:hmm:

після тестування,   не система коронує маток !  Це робить Асоціація на основі результатів перевірки. В системі можуть бути відмінні матки але їх не коронують. Це не обовязково.

Продати можуть і дочок від коронованої матки і саму матку.  Ціна різна. У нас немає багато бажаючих купити матку за 300-500 Евро, коли її дочку, облітану на контрольованому облітнику можна купити за 70-100 Евро.  Така матка цілком  ймовірно , через рік може бути кращою за свою матір,  якщо Ви не учасник системи , і  показники вашої матки не внесені в beebreed ,  ви про це не будете знати, так як ваша матка не попадає в систему селекції. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Пахомич сказал:

Ви робите перші кроки в Євпропейські   системі .Взавтра   сталініст  Рудь напише скаргу ,  що сволочні  укранці , продажні  продають , використовують ....  

Шановний, шо  з вами трапилось? Часом не захворіли? Температури нема? Чі може раптовий сказ?

Навішування ярликів, це дуже по Сталінські. Ви  до нього ближще, ніж той, кого ви  потенційно оббрехуете.  

Досить видумувати несінітницю, гидко читати. Спілкуйтеся ближче до теми, будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дня греб снег без перерывов на обед так что  аж спина трещала.

Но я не об этом.

В прошлом сезоне @konoval_am привез матку Тройзек 1075 (Х.Греве*Тизлер) 6-198-27-2016*17-2-171-15 

Успел вывести от нее дочек.

Нравится как они зимуют.Все ровные. Фотоссесии устраивать планов не было.

Снял как сидит одна из них по состоянию на 31.01.2019(остальные плюс-минус так же)

Посмотрим что будет с них по итогу.

5c54680a3366e_-0003.thumb.jpg.02b1d2d6c360f39e95487828395caa4b.jpg

Передняя стенка на фото вверху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поддержу Егора:

IMG_20190122_113426.thumb.jpg.1c8188ace0687a6fa9f389377151dad9.jpg

Ф-1 от матки ИО Липатова, какая именно комбинация не знаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Снял как сидит одна из них по состоянию на 31.01.2019(остальные плюс-минус так же)

Карніка вся так зимує (на даний час підійшли до верху, біля льотка) сама єкономна бджола в зимівлі з якими мені приходилось працювати, гарний старт, зимує невеликими сімями 6 - 8 рамок дадан. Для мене хочеться 8 -10 но пока не зустрів, може хтось щось знає підкажіть?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Карніка вся так зимує (на даний час підійшли до верху, біля льотка) сама єкономна бджола в зимівлі з якими мені приходилось працювати, гарний старт, зимує невеликими сімями 6 - 8 рамок дадан. Для мене хочеться 8 -10 но пока не зустрів, може хтось щось знає підкажіть?!

Все да не все.

В основном уже выстроились вдоль рамок.Тепла нет.Похоже готовят ячейки под расплод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Все да не все.

В основном уже выстроились вдоль рамок.Тепла нет.Похоже готовят ячейки под расплод.

В мене зимують в неопалювальному приміщенні (стоять один на одному) то я кришок 10 підняв, положив руку на холстину, підняв холстину і подививсь що в 6р. що в 8р картина така як я і описав, маю пернер, пешец, скленар все каніка зимують однаково.

Як у Вас я не знаю, Вам видніше!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дня греб снег без перерывов на обед так что  аж спина трещала.
Но я не об этом.
В прошлом сезоне [mention=7661]konoval_am[/mention] привез матку Тройзек 1075 (Х.Греве*Тизлер) 6-198-27-2016*17-2-171-15 
Успел вывести от нее дочек.
Нравится как они зимуют.Все ровные. Фотоссесии устраивать планов не было.
Снял как сидит одна из них по состоянию на 31.01.2019(остальные плюс-минус так же)
Посмотрим что будет с них по итогу.
5c54680a3366e_-0003.thumb.jpg.02b1d2d6c360f39e95487828395caa4b.jpg
Передняя стенка на фото вверху.
В мене тоже 6-198-27-2016, ну по батькам кірхайн. Зімовка пока отлічно

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

В мене зимують в неопалювальному приміщенні (стоять один на одному) то я кришок 10 підняв, положив руку на холстину, підняв холстину і подививсь що в 6р. що в 8р картина така як я і описав, маю пернер, пешец, скленар все каніка зимують однаково.

Як у Вас я не знаю, Вам видніше!

Мои стоят на улице.

DSC_0251.thumb.jpg.c6f760f57fa28049f8ec32daf995ccbb.jpg

Фото правда прошлых годов(некогда более свежее искать)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карніка вся так зимує (на даний час підійшли до верху, біля льотка) сама єкономна бджола в зимівлі з якими мені приходилось працювати, гарний старт, зимує невеликими сімями 6 - 8 рамок дадан. Для мене хочеться 8 -10 но пока не зустрів, може хтось щось знає підкажіть?!
Сам шукаю карніку яка б ішла на 8-10 дадан в зиму

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sesk сказал:

Сам шукаю карніку яка б ішла на 8-10 дадан в зиму

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Крос польської бєлки, на карпатку Подолянку, показує цікавий результат по об’єму гнізда. Подивлюсь що буде далі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

Крос польської бєлки, на карпатку Подолянку, показує цікавий результат по об’єму гнізда. Подивлюсь що буде далі

Чекаєм результат (хотілось би рійливість і злобливість оставити на місті)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Укроп сказав:

Крос польської бєлки, на карпатку Подолянку, показує цікавий результат по об’єму гнізда. Подивлюсь що буде далі

Це вже буде ні карпатка, ні карніка,  вінегрет по народному:IMHO:

Карніка тим і цінна, що зимує малими сім'ями і весною чудово стартує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Карніка тим і цінна, що зимує малими сім'ями і весною чудово стартує

Так Карпатка тоже самое делает)))))))))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, mixaskm сказав:

Так Карпатка тоже самое делает)))))))))) 

То , але не зовсім, та карпатка, що була в мене, була дуже м'ясна і рійлива, їй до карніки дуже далеко. Можливо зараз ситуація змінилася, карпатки немаю, тільки карніка, то ж рівняти зараз немаю з чим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, davolodya сказал:

Це вже буде ні карпатка, ні карніка,  вінегрет по народному:IMHO:

Карніка тим і цінна, що зимує малими сім'ями і весною чудово стартує

Іван Михайлович мені вперто доказує що це гібрид. А я вважаю що карніка і карпатка це дуже між собою споріднені. Да в Бєлки напевно підлитий Кавказ. Але скажу так. Якщо дочки від цього гібрида будуть добре носити мед, і показуватимуть інші показники на хорошому рівні. То людям до одного місця буде чи то вінегрет чи ні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

Якщо дочки від цього гібрида будуть добре носити мед

Если перезимуют Белки то мы отпишемся с напарником как они по меду и развитию. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mixaskm сказал:

Если перезимуют Белки то мы отпишемся с напарником как они по меду и развитию. 

Буде супер, можу сказати з впевненістю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...